[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2020/2021, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lipno Stęszew 8 19 6 1 1 31-10 4 1 0 18-3 2 0 1 13-7
2.  Górnicza Konin 8 18 6 0 2 18-6 3 0 0 8-1 3 0 2 10-5
3.  AZS UAM II Poznań 8 14 4 2 2 16-16 3 1 0 10-5 1 1 2 6-11
4.  Warta Poznań 8 13 3 4 1 14-10 2 1 1 7-6 1 3 0 7-4
5.  AZS UAM Poznań 8 12 4 0 4 18-16 3 0 1 15-10 1 0 3 3-6
6.  Grom Wolsztyn 8 11 3 2 3 14-14 0 2 2 5-9 3 0 1 9-5
7.  AZS PWSZ Konin 8 6 1 3 4 5-16 0 1 3 1-7 1 2 1 4-9
8.  Słupczanka Słupca 8 5 1 2 5 8-21 0 1 3 2-11 1 1 2 6-10
9.  Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 8 2 0 2 6 10-25 0 1 3 5-11 0 1 3 5-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Lipno Stęszew    1-0 6-1 1-1 4-1 6-0 
 2 Górnicza Konin    1-0 4-1 3-0 
 3 AZS UAM II Poznań2-0     3-1 2-2 3-2 
 4 Warta Poznań1-3 3-1     2-1 1-1 
 5 AZS UAM Poznań4-3     0-3 4-2 7-2 
 6 Grom Wolsztyn1-4 2-2 2-2     0-1 
 7 AZS PWSZ Konin0-3 0-2 1-1 0-1     
 8 Słupczanka Słupca1-4 0-3 0-3 1-1     
 9 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski2-6 1-2 2-2 0-1     

Kolejka 1 - 5-6 września

Pauza: Grom Wolsztyn.
 
Górnicza Konin 1-0 AZS UAM Poznań 5 września, 16:00
Lipno Stęszew 6-0 AZS PWSZ Konin 6 września, 13:00
AZS UAM II Poznań 3-2 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 6 września, 18:00
Słupczanka Słupca 0-3 Warta Poznań 5 września, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 września

Pauza: Warta Poznań.
 
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 0-1 Słupczanka Słupca 13 września, 11:00
AZS PWSZ Konin 0-2 AZS UAM II Poznań 13 września, 11:00
AZS UAM Poznań 4-3 Lipno Stęszew 12 września, 11:00
Grom Wolsztyn 1-4 Górnicza Konin 12 września, 14:00

Kolejka 3 - 19-20 września

Pauza: Górnicza Konin.
 
Lipno Stęszew 4-1 Grom Wolsztyn 20 września, 13:00
AZS UAM II Poznań 3-1 AZS UAM Poznań 21 września, 18:30
Słupczanka Słupca 1-1 AZS PWSZ Konin 19 września, 16:30
Warta Poznań 1-1 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 19 września, 14:15

Kolejka 4 - 26-27 września

Pauza: Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski.
 
AZS PWSZ Konin 1-1 Warta Poznań 26 września, 15:00
AZS UAM Poznań 4-2 Słupczanka Słupca 27 września, 18:30
Grom Wolsztyn 2-2 AZS UAM II Poznań 26 września, 14:00
Lipno Stęszew 1-0 Górnicza Konin 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 października, 16:45) odwołany

Kolejka 5 - 3-4 października

Pauza: Lipno Stęszew.
 
AZS UAM II Poznań 2-0 Górnicza Konin 3 października, 18:00
Słupczanka Słupca 0-3 Grom Wolsztyn 3 października, 16:00
Warta Poznań 2-1 AZS UAM Poznań 4 października, 11:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 2-2 AZS PWSZ Konin 4 października, 11:00

Kolejka 6 - 10-11 października

Pauza: AZS PWSZ Konin.
 
AZS UAM Poznań 7-2 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 10 października, 11:00
Grom Wolsztyn 2-2 Warta Poznań 31 października, 14:30
w pierwotnym terminie (10 października, 14:00) odwołany
Górnicza Konin 4-1 Słupczanka Słupca 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie (21 października, 16:00) odwołany
Lipno Stęszew 6-1 AZS UAM II Poznań 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 13:00) odwołany

Kolejka 7 - 17-18 października

Pauza: AZS UAM II Poznań.
 
Słupczanka Słupca 1-4 Lipno Stęszew 18 października, 15:00
Warta Poznań 1-3 Górnicza Konin 15 listopada, 10:00
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 1-2 Grom Wolsztyn 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (22 listopada, 11:00) odwołany
AZS PWSZ Konin 0-1 AZS UAM Poznań 15 listopada, 13:00

Kolejka 8 - 24-25 października

Pauza: AZS UAM Poznań.
 
Grom Wolsztyn 0-1 AZS PWSZ Konin 24 października, 14:00
Górnicza Konin 3-0 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 24 października, 15:00
Lipno Stęszew 1-1 Warta Poznań 24 października, 13:00
AZS UAM II Poznań 2-2 Słupczanka Słupca 25 października, 18:00

Kolejka 9 - 7-8 listopada

Pauza: Słupczanka Słupca.
 
Warta Poznań 3-1 AZS UAM II Poznań 7 listopada, 16:30
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 2-6 Lipno Stęszew 8 listopada, 11:00
AZS PWSZ Konin 0-3 Górnicza Konin 11 listopada, 13:30
AZS UAM Poznań 0-3 Grom Wolsztyn 7 listopada, 10:30

Kolejka 10

Pauza: Grom Wolsztyn.
 
AZS UAM Poznań - Górnicza Konin
AZS PWSZ Konin - Lipno Stęszew
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - AZS UAM II Poznań
Warta Poznań - Słupczanka Słupca

Kolejka 11

Pauza: Warta Poznań.
 
Słupczanka Słupca - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
AZS UAM II Poznań - AZS PWSZ Konin
Lipno Stęszew - AZS UAM Poznań
Górnicza Konin - Grom Wolsztyn

Kolejka 12

Pauza: Górnicza Konin.
 
Grom Wolsztyn - Lipno Stęszew
AZS UAM Poznań - AZS UAM II Poznań
AZS PWSZ Konin - Słupczanka Słupca
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Warta Poznań

Kolejka 13

Pauza: Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski.
 
Górnicza Konin - Lipno Stęszew
Warta Poznań - AZS PWSZ Konin
Słupczanka Słupca - AZS UAM Poznań
AZS UAM II Poznań - Grom Wolsztyn

Kolejka 14

Pauza: Lipno Stęszew.
 
Górnicza Konin - AZS UAM II Poznań
Grom Wolsztyn - Słupczanka Słupca
AZS UAM Poznań - Warta Poznań
AZS PWSZ Konin - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski

Kolejka 15

Pauza: AZS PWSZ Konin.
 
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - AZS UAM Poznań
Warta Poznań - Grom Wolsztyn
Słupczanka Słupca - Górnicza Konin
AZS UAM II Poznań - Lipno Stęszew

Kolejka 16

Pauza: AZS UAM II Poznań.
 
Lipno Stęszew - Słupczanka Słupca
Górnicza Konin - Warta Poznań
Grom Wolsztyn - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
AZS UAM Poznań - AZS PWSZ Konin

Kolejka 17

Pauza: AZS UAM Poznań.
 
AZS PWSZ Konin - Grom Wolsztyn
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski - Górnicza Konin
Warta Poznań - Lipno Stęszew
Słupczanka Słupca - AZS UAM II Poznań

Kolejka 18

Pauza: Słupczanka Słupca.
 
AZS UAM II Poznań - Warta Poznań
Lipno Stęszew - Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski
Górnicza Konin - AZS PWSZ Konin
Grom Wolsztyn - AZS UAM Poznań

III liga kobiet 2020/2021 (II)

IV liga kobiet 2020/2021 (kujawsko-pomorska)
IV liga kobiet 2020/2021 (lubusko-zachodniopomorska)
IV liga kobiet 2020/2021 (pomorska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas