[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A Joma MW Sport 2021/2022, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Czyżowice 30 80 26 2 2 146-30 13 0 2 76-16 13 2 0 70-14
2.  Naprzód Syrynia 30 72 23 3 4 108-46 12 0 3 57-25 11 3 1 51-21
3.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 63 19 6 5 71-42 9 4 2 28-14 10 2 3 43-28
4.  Czarni Nowa Wieś 30 55 17 4 9 85-61 9 3 3 47-27 8 1 6 38-34
5.  Start Pietrowice Wielkie 30 48 14 6 10 54-39 10 2 3 35-14 4 4 7 19-25
6.  Przyszłość Rogów 30 45 13 6 11 74-66 7 3 5 39-31 6 3 6 35-35 2 2 0 2 0 7-7
7.  LKS Grzegorzowice 30 45 13 6 11 73-78 7 3 5 38-37 6 3 6 35-41 2 2 0 2 0 7-7
8.  LKS Lyski 30 44 14 2 14 85-80 10 1 4 54-39 4 1 10 31-41 2 3 1 0 1 5-2
9.  LKS Pawłów 30 44 13 5 12 71-76 9 2 4 47-27 4 3 8 24-49 2 3 1 0 1 2-5
10.  Zgoda Zawada Książęca 30 36 10 6 14 59-76 7 3 5 33-32 3 3 9 26-44
11.  Buk Rudy Wielkie 30 32 8 8 14 58-70 3 4 8 23-33 5 4 6 35-37
12.  Odra Nieboczowy 30 31 9 4 17 59-82 5 2 8 36-42 4 2 9 23-40 2 4 1 1 0 8-3
13.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 31 9 4 17 56-94 5 3 7 31-46 4 1 10 25-48 2 1 0 1 1 3-8
14.  Rozwój Bełsznica 30 25 8 1 21 47-83 4 0 11 25-46 4 1 10 22-37
15.  Płomień Kobyla 30 18 4 6 20 33-104 2 5 8 16-38 2 1 12 17-66
16.  KS Kornowac 30 16 5 1 24 46-98 5 0 10 29-44 0 1 14 17-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Naprzód Czyżowice    0-5 4-0 5-0 3-2 5-1 6-0 5-2 13-1 6-2 5-0 7-0 1-2 5-1 8-0 3-0* 
 2 Naprzód Syrynia2-4     2-3 2-3 3-1 4-2 5-2 2-0 5-0 8-1 5-4 4-1 4-2 5-0 4-2 2-0 
 3 LKS Studzienna (Racibórz)0-0 1-1     2-1 1-0 1-3 4-1 1-0 2-2 3-1 2-2 1-2 3-0 2-0 4-1 1-0 
 4 Czarni Nowa Wieś1-6 2-2 2-0     0-0 3-3 5-2 4-3 5-1 3-2 1-4 2-0 6-0 1-2 5-1 7-1 
 5 Start Pietrowice Wielkie0-3 0-1 3-0 3-1     3-1 1-3 3-2 0-0 1-0 1-1 4-2 4-0 2-0 4-0 6-0 
 6 Przyszłość Rogów4-6 1-5 0-2 3-3 3-4     3-3 4-1 3-1 1-2 3-2 1-1 3-0 1-0 8-1 1-0 
 7 LKS Grzegorzowice1-2 2-4 1-3 4-3 4-1 4-4     2-4 2-5 4-3 2-1 2-0 2-0 3-3 2-2 3-2 
 8 LKS Lyski1-5 2-8 5-5 1-3 2-0 3-2 2-4     5-0 6-3 4-3 4-2 4-0 4-0 6-1 5-3 
 9 LKS Pawłów1-2 6-2 0-3 2-0 0-0 2-4 2-0 2-0     4-2 3-3 4-1 4-2 3-4 3-1 11-3 
 10 Zgoda Zawada Książęca1-6 0-3 3-6 4-2 1-0 0-3 0-0 3-3 0-2     1-1 2-0 5-2 5-3 6-0 2-1 
 11 Buk Rudy Wielkie1-1 0-3 0-2 2-4 1-1 1-0 3-4 3-4 2-2 0-0     4-5 2-4 1-0 1-2 2-1 
 12 Odra Nieboczowy2-10 2-4 1-2 1-3 1-2 1-2 5-2 4-3 2-3 2-2 1-2     3-3 2-0 5-1 4-3 
 13 LKS Chałupki (k. Raciborza)0-11 2-6 3-3 0-4 1-2 2-4 2-4 3-1 3-0 1-1 3-1 0-5     3-2 6-0 2-2 
 14 Rozwój Bełsznica0-5 1-2 1-3 2-4 1-3 3-2 0-3 2-1 4-3 2-4 2-4 1-2 1-4     1-5 4-1 
 15 Płomień Kobyla0-5 2-2 1-7 0-3 0-0 1-1 2-2 2-3 1-3 0-1 1-3 1-1 4-3 0-4     1-0 
 16 KS Kornowac0-4 0-3 2-4 3-4 4-3 2-3 1-5 1-4 2-1 3-2 3-4 3-1 2-3 0-3 3-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Odra Nieboczowy 1-2 LKS Studzienna (Racibórz) 14 sierpnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 0-0 Zgoda Zawada Książęca 14 sierpnia, 14:00
LKS Pawłów 0-0 Start Pietrowice Wielkie 14 sierpnia, 14:00
Przyszłość Rogów 1-0 Rozwój Bełsznica 14 sierpnia, 14:00
KS Kornowac 0-4 Naprzód Czyżowice 15 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 2-2 Naprzód Syrynia 15 sierpnia, 15:00
LKS Lyski 2-4 LKS Grzegorzowice 14 sierpnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-4 Czarni Nowa Wieś 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Naprzód Czyżowice 8-0 Płomień Kobyla 21 sierpnia, 16:00
Rozwój Bełsznica 4-1 KS Kornowac 21 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-1 Przyszłość Rogów 21 sierpnia, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-0 LKS Pawłów 21 sierpnia, 17:00
Zgoda Zawada Książęca 4-2 Czarni Nowa Wieś 22 sierpnia, 15:00
LKS Lyski 4-3 Buk Rudy Wielkie 22 sierpnia, 16:00
Naprzód Syrynia 2-3 LKS Studzienna (Racibórz) 21 sierpnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-0 Odra Nieboczowy 21 sierpnia, 15:30

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LKS Grzegorzowice 1-3 LKS Studzienna (Racibórz) 28 sierpnia, 15:30
Buk Rudy Wielkie 4-5 Odra Nieboczowy 29 sierpnia, 14:00
Czarni Nowa Wieś 4-3 LKS Lyski 28 sierpnia, 16:00
LKS Pawłów 4-2 Zgoda Zawada Książęca 28 sierpnia, 14:00
Przyszłość Rogów 3-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 28 sierpnia, 17:00
KS Kornowac 4-3 Start Pietrowice Wielkie 29 sierpnia, 17:00
Płomień Kobyla 0-4 Rozwój Bełsznica 29 sierpnia, 15:00
Naprzód Syrynia 2-4 Naprzód Czyżowice 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4-5 września

LKS Studzienna (Racibórz) 0-0 Naprzód Czyżowice 4 września, 16:00
Rozwój Bełsznica 1-2 Naprzód Syrynia 4 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 4-0 Płomień Kobyla 4 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 KS Kornowac 4 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 0-3 Przyszłość Rogów 4 września, 16:00
LKS Lyski 5-0 LKS Pawłów 4 września, 16:00
Odra Nieboczowy 1-3 Czarni Nowa Wieś 5 września, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-1 Buk Rudy Wielkie 4 września, 15:30

Kolejka 5 - 11-12 września

Buk Rudy Wielkie 0-2 LKS Studzienna (Racibórz) 11 września, 16:00
Czarni Nowa Wieś 5-2 LKS Grzegorzowice 12 września, 16:00
LKS Pawłów 4-1 Odra Nieboczowy 11 września, 16:00
Przyszłość Rogów 4-1 LKS Lyski 12 września, 16:00
KS Kornowac 3-2 Zgoda Zawada Książęca 12 września, 16:00
Płomień Kobyla 4-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 12 września, 15:00
Naprzód Syrynia 3-1 Start Pietrowice Wielkie 11 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 5-1 Rozwój Bełsznica 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 Rozwój Bełsznica 18 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 0-3 Naprzód Czyżowice 18 września, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-6 Naprzód Syrynia 18 września, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 6-0 Płomień Kobyla 18 września, 16:00
LKS Lyski 5-3 KS Kornowac 19 września, 16:00
Odra Nieboczowy 1-2 Przyszłość Rogów 18 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 2-5 LKS Pawłów 18 września, 15:30
Buk Rudy Wielkie 2-4 Czarni Nowa Wieś 19 września, 14:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Czarni Nowa Wieś 2-0 LKS Studzienna (Racibórz) 26 września, 16:00
LKS Pawłów 3-3 Buk Rudy Wielkie 25 września, 16:00
Przyszłość Rogów 3-3 LKS Grzegorzowice 25 września, 13:00
KS Kornowac 3-1 Odra Nieboczowy 26 września, 16:00
Płomień Kobyla 2-3 LKS Lyski 26 września, 15:00
Naprzód Syrynia 8-1 Zgoda Zawada Książęca 25 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 25 września, 16:00
Rozwój Bełsznica 1-3 Start Pietrowice Wielkie 25 września, 13:00

Kolejka 8 - 2-3 października

LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 Start Pietrowice Wielkie 2 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 Rozwój Bełsznica 2 października, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 1-6 Naprzód Czyżowice 2 października, 15:00
LKS Lyski 2-8 Naprzód Syrynia 2 października, 15:00
Odra Nieboczowy 5-1 Płomień Kobyla 2 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 3-2 KS Kornowac 2 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 1-0 Przyszłość Rogów 3 października, 14:00
Czarni Nowa Wieś 5-1 LKS Pawłów 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

LKS Pawłów 0-3 LKS Studzienna (Racibórz) 9 października, 15:00
Przyszłość Rogów 3-3 Czarni Nowa Wieś 10 października, 15:00
KS Kornowac 3-4 Buk Rudy Wielkie 9 października, 15:00
Płomień Kobyla 2-2 LKS Grzegorzowice 10 października, 15:00
Naprzód Syrynia 4-1 Odra Nieboczowy 9 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 5-2 LKS Lyski 10 października, 15:00
Rozwój Bełsznica 2-4 Zgoda Zawada Książęca 10 października, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Zgoda Zawada Książęca 1-0 Start Pietrowice Wielkie 17 października, 13:30
LKS Lyski 4-0 Rozwój Bełsznica 17 października, 15:00
Odra Nieboczowy 2-10 Naprzód Czyżowice 16 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-4 Naprzód Syrynia 16 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Płomień Kobyla 17 października, 14:00
Czarni Nowa Wieś 7-1 KS Kornowac 16 października, 15:00
LKS Pawłów 2-4 Przyszłość Rogów 16 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-3 LKS Studzienna (Racibórz) 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Przyszłość Rogów 0-2 LKS Studzienna (Racibórz) 24 października, 15:00
KS Kornowac 2-1 LKS Pawłów 24 października, 15:00
Płomień Kobyla 0-3 Czarni Nowa Wieś 24 października, 15:00
Naprzód Syrynia 5-4 Buk Rudy Wielkie 23 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 6-0 LKS Grzegorzowice 23 października, 15:00
Rozwój Bełsznica 1-2 Odra Nieboczowy 23 października, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 3-2 LKS Lyski 23 października, 15:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 Zgoda Zawada Książęca 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 Zgoda Zawada Książęca 31 października, 11:00
LKS Lyski 4-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 października, 14:00
Odra Nieboczowy 1-2 Start Pietrowice Wielkie 30 października, 14:00
LKS Grzegorzowice 3-3 Rozwój Bełsznica 30 października, 14:00
Buk Rudy Wielkie 1-1 Naprzód Czyżowice 31 października, 14:00
Czarni Nowa Wieś 2-2 Naprzód Syrynia 30 października, 14:00
LKS Pawłów 3-1 Płomień Kobyla 30 października, 14:00
Przyszłość Rogów 1-0 KS Kornowac 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

KS Kornowac 2-4 LKS Studzienna (Racibórz) 7 listopada, 14:00
Płomień Kobyla 1-1 Przyszłość Rogów 7 listopada, 14:00
Naprzód Syrynia 5-0 LKS Pawłów 6 listopada, 14:00
Naprzód Czyżowice 5-0 Czarni Nowa Wieś 6 listopada, 14:00
Rozwój Bełsznica 2-4 Buk Rudy Wielkie 7 listopada, 14:00
Start Pietrowice Wielkie 1-3 LKS Grzegorzowice 6 listopada, 14:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-5 Odra Nieboczowy 6 listopada, 14:00
Zgoda Zawada Książęca 3-3 LKS Lyski 7 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 13-14 listopada

LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 LKS Lyski 13 listopada, 13:30
Odra Nieboczowy 2-2 Zgoda Zawada Książęca 13 listopada, 13:30
LKS Grzegorzowice 2-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 13 listopada, 13:30
Buk Rudy Wielkie 1-1 Start Pietrowice Wielkie 14 listopada, 13:30
Czarni Nowa Wieś 1-2 Rozwój Bełsznica 13 listopada, 13:30
LKS Pawłów 1-2 Naprzód Czyżowice 13 listopada, 13:30
Przyszłość Rogów 1-5 Naprzód Syrynia 13 listopada, 13:30
KS Kornowac 3-0 Płomień Kobyla 14 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Płomień Kobyla 1-7 LKS Studzienna (Racibórz) 21 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 2-0 KS Kornowac 20 listopada, 13:30
Naprzód Czyżowice 5-1 Przyszłość Rogów 20 listopada, 13:30
Rozwój Bełsznica 4-3 LKS Pawłów 21 listopada, 13:30
Start Pietrowice Wielkie 3-1 Czarni Nowa Wieś 20 listopada, 13:30
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-1 Buk Rudy Wielkie 20 listopada, 13:30
Zgoda Zawada Książęca 0-0 LKS Grzegorzowice 20 listopada, 13:30
LKS Lyski 4-2 Odra Nieboczowy 20 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 19-20 marca

LKS Grzegorzowice 2-4 LKS Lyski 19 marca, 15:00
Czarni Nowa Wieś 6-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 19 marca, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-2 Odra Nieboczowy 20 marca, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 1-1 Buk Rudy Wielkie 19 marca, 15:00
Start Pietrowice Wielkie 0-0 LKS Pawłów 19 marca, 15:00
Rozwój Bełsznica 3-2 Przyszłość Rogów 19 marca, 15:00
Naprzód Czyżowice 3-0 KS Kornowac 19 marca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Naprzód Syrynia 4-2 Płomień Kobyla 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 Naprzód Syrynia 27 marca, 15:00
Odra Nieboczowy 5-2 LKS Grzegorzowice 26 marca, 15:00
Płomień Kobyla 0-5 Naprzód Czyżowice 27 marca, 15:00
KS Kornowac 0-3 Rozwój Bełsznica 27 marca, 15:00
Przyszłość Rogów 3-4 Start Pietrowice Wielkie 26 marca, 15:00
LKS Pawłów 4-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 26 marca, 15:00
Czarni Nowa Wieś 3-2 Zgoda Zawada Książęca 26 marca, 15:00
Buk Rudy Wielkie 3-4 LKS Lyski 27 marca, 14:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 LKS Grzegorzowice 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Odra Nieboczowy 1-2 Buk Rudy Wielkie 2 kwietnia, 14:00
LKS Lyski 1-3 Czarni Nowa Wieś 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Zawada Książęca 0-2 LKS Pawłów 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-4 Przyszłość Rogów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Pietrowice Wielkie 6-0 KS Kornowac 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rozwój Bełsznica 1-5 Płomień Kobyla 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Czyżowice 0-5 Naprzód Syrynia 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Naprzód Czyżowice 4-0 LKS Studzienna (Racibórz) 9 kwietnia, 17:00
Naprzód Syrynia 5-0 Rozwój Bełsznica 9 kwietnia, 17:00
Płomień Kobyla 0-0 Start Pietrowice Wielkie 10 kwietnia, 15:00
KS Kornowac 2-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 10 kwietnia, 17:00
Przyszłość Rogów 1-2 Zgoda Zawada Książęca 9 kwietnia, 17:00
LKS Pawłów 2-0 LKS Lyski 9 kwietnia, 16:00
Czarni Nowa Wieś 2-0 Odra Nieboczowy 9 kwietnia, 16:00
Buk Rudy Wielkie 3-4 LKS Grzegorzowice 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 Buk Rudy Wielkie 16 kwietnia, 11:00
LKS Grzegorzowice 4-3 Czarni Nowa Wieś 16 kwietnia, 11:00
Odra Nieboczowy 2-3 LKS Pawłów 16 kwietnia, 11:00
LKS Lyski 3-2 Przyszłość Rogów 16 kwietnia, 11:00
Zgoda Zawada Książęca 2-1 KS Kornowac 16 kwietnia, 11:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 6-0 Płomień Kobyla 16 kwietnia, 11:00
Start Pietrowice Wielkie 0-1 Naprzód Syrynia 16 kwietnia, 11:00
Rozwój Bełsznica 0-5 Naprzód Czyżowice 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Rozwój Bełsznica 1-3 LKS Studzienna (Racibórz) 23 kwietnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-2 Start Pietrowice Wielkie 23 kwietnia, 15:00
Naprzód Syrynia 4-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 23 kwietnia, 17:00
Płomień Kobyla 0-1 Zgoda Zawada Książęca 24 kwietnia, 15:00
KS Kornowac 1-4 LKS Lyski 24 kwietnia, 17:00
Przyszłość Rogów 1-1 Odra Nieboczowy 23 kwietnia, 17:00
LKS Pawłów 2-0 LKS Grzegorzowice 23 kwietnia, 16:00
Czarni Nowa Wieś 1-4 Buk Rudy Wielkie 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 Czarni Nowa Wieś 30 kwietnia, 14:00
Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Pawłów 30 kwietnia, 14:00
LKS Grzegorzowice 4-4 Przyszłość Rogów 30 kwietnia, 15:30
Odra Nieboczowy 4-3 KS Kornowac 30 kwietnia, 16:00
LKS Lyski 6-1 Płomień Kobyla 30 kwietnia, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 0-3 Naprzód Syrynia 30 kwietnia, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-11 Naprzód Czyżowice 30 kwietnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-0 Rozwój Bełsznica 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 3 maja

Start Pietrowice Wielkie 3-0 LKS Studzienna (Racibórz) 3 maja, 17:00
Rozwój Bełsznica 1-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 3 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 6-2 Zgoda Zawada Książęca 3 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 2-0 LKS Lyski 3 maja, 17:00
Płomień Kobyla 1-1 Odra Nieboczowy 3 maja, 17:00
KS Kornowac 1-5 LKS Grzegorzowice 3 maja, 17:00
Przyszłość Rogów 3-2 Buk Rudy Wielkie 3 maja, 17:00
LKS Pawłów 2-0 Czarni Nowa Wieś 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 LKS Pawłów 7 maja, 17:00
Czarni Nowa Wieś 3-3 Przyszłość Rogów 7 maja, 14:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 KS Kornowac 8 maja, 14:00
LKS Grzegorzowice 2-2 Płomień Kobyla 7 maja, 13:30
Odra Nieboczowy 2-4 Naprzód Syrynia 7 maja, 17:00
LKS Lyski 1-5 Naprzód Czyżowice 7 maja, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 5-3 Rozwój Bełsznica 8 maja, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-2 Start Pietrowice Wielkie 7 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

LKS Studzienna (Racibórz) 3-0 LKS Chałupki (k. Raciborza) 15 maja, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 3-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Start Pietrowice Wielkie 1-0 Zgoda Zawada Książęca 14 maja, 17:00
Rozwój Bełsznica 2-1 LKS Lyski 14 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 7-0 Odra Nieboczowy 14 maja, 16:00
Naprzód Syrynia 5-2 LKS Grzegorzowice 14 maja, 17:00
Płomień Kobyla 1-3 Buk Rudy Wielkie 15 maja, 15:00
KS Kornowac 3-4 Czarni Nowa Wieś 15 maja, 14:00
Przyszłość Rogów 3-1 LKS Pawłów 14 maja, 14:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

LKS Studzienna (Racibórz) 1-3 Przyszłość Rogów 21 maja, 17:00
LKS Pawłów 11-3 KS Kornowac 21 maja, 17:30
Czarni Nowa Wieś 5-1 Płomień Kobyla 21 maja, 15:00
Buk Rudy Wielkie 0-3 Naprzód Syrynia 22 maja, 14:00
LKS Grzegorzowice 1-2 Naprzód Czyżowice 21 maja, 15:30
Odra Nieboczowy 2-0 Rozwój Bełsznica 21 maja, 17:00
LKS Lyski 2-0 Start Pietrowice Wielkie 21 maja, 16:00
Zgoda Zawada Książęca 5-2 LKS Chałupki (k. Raciborza) 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Zgoda Zawada Książęca 3-6 LKS Studzienna (Racibórz) 28 maja, 16:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-1 LKS Lyski 28 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 4-2 Odra Nieboczowy 28 maja, 17:00
Rozwój Bełsznica 0-3 LKS Grzegorzowice 28 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 5-0 Buk Rudy Wielkie 28 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 2-3 Czarni Nowa Wieś 28 maja, 17:00
Płomień Kobyla 1-3 LKS Pawłów 29 maja, 15:00
KS Kornowac 2-3 Przyszłość Rogów 29 maja, 14:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

LKS Studzienna (Racibórz) 1-0 KS Kornowac 4 czerwca, 16:00
Przyszłość Rogów 8-1 Płomień Kobyla 4 czerwca, 17:00
LKS Pawłów 6-2 Naprzód Syrynia 4 czerwca, 16:00
Czarni Nowa Wieś 1-6 Naprzód Czyżowice 4 czerwca, 16:00
Buk Rudy Wielkie 1-0 Rozwój Bełsznica 5 czerwca, 17:00
LKS Grzegorzowice 4-1 Start Pietrowice Wielkie 5 czerwca, 15:00
Odra Nieboczowy 3-3 LKS Chałupki (k. Raciborza) 4 czerwca, 17:00
LKS Lyski 6-3 Zgoda Zawada Książęca 4 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

LKS Lyski 5-5 LKS Studzienna (Racibórz) 11 czerwca, 15:00
Zgoda Zawada Książęca 2-0 Odra Nieboczowy 12 czerwca, 17:00
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-4 LKS Grzegorzowice 11 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Buk Rudy Wielkie 11 czerwca, 17:00
Rozwój Bełsznica 2-4 Czarni Nowa Wieś 11 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 13-1 LKS Pawłów 11 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 4-2 Przyszłość Rogów 11 czerwca, 17:00
Płomień Kobyla 1-0 KS Kornowac 12 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 Płomień Kobyla 18 czerwca, 17:00
KS Kornowac 0-3 Naprzód Syrynia 19 czerwca, 14:00
na boisku 0-0
Przyszłość Rogów 4-6 Naprzód Czyżowice 18 czerwca, 17:00
LKS Pawłów 3-4 Rozwój Bełsznica 18 czerwca, 16:00
Czarni Nowa Wieś 0-0 Start Pietrowice Wielkie 18 czerwca, 16:00
Buk Rudy Wielkie 2-4 LKS Chałupki (k. Raciborza) 18 czerwca, 17:00
LKS Grzegorzowice 4-3 Zgoda Zawada Książęca 18 czerwca, 15:30
Odra Nieboczowy 4-3 LKS Lyski 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w Zina klasie okręgowej (śląska III (Racibórz-Rybnik))

Zina Klasa okręgowa 2021/2022 (śląska III (Racibórz-Rybnik))

Football Center Klasa A 2021/2022 (Rybnik)

Klasa B Joma MW Sport 2021/2022 (Racibórz)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas