[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Joma MW Sport 2021/2022, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Zabełków 30 66 21 3 6 84-37 11 2 2 40-16 10 1 4 44-21
2.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 63 20 3 7 77-33 13 1 1 46-10 7 2 6 31-23
3.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 62 20 2 8 93-54 11 0 4 54-30 9 2 4 39-24
4.  Ocice Racibórz 30 61 19 4 7 95-52 11 1 3 44-22 8 3 4 51-30
5.  KS Pietraszyn 30 54 16 6 8 96-66 8 4 3 52-26 8 2 5 44-40
6.  LKS Owsiszcze 30 51 16 3 11 68-40 9 2 4 32-13 7 1 7 36-27
7.  LKS Gamów 30 44 14 2 14 65-79 9 0 6 40-37 5 2 8 25-42 2 4 1 1 0 4-1
8.  Naprzód 37 Krzyżkowice 30 44 13 5 12 72-60 7 3 5 42-29 6 2 7 30-31 2 1 0 1 1 1-4
9.  Czarni II Gorzyce 30 42 12 6 12 79-64 8 2 5 50-24 4 4 7 29-40 2 6 2 0 0 9-2
10.  Wypoczynek Buków 30 42 12 6 12 53-57 7 3 5 28-26 5 3 7 25-31 2 0 0 0 2 2-9
11.  LKS Górki Śląskie 30 39 11 6 13 58-60 6 3 6 32-32 5 3 7 26-28
12.  LKS Cyprzanów 30 31 8 7 15 57-86 5 4 6 36-34 3 3 9 21-52
13.  KS Kuźnia Raciborska 30 30 9 3 18 58-97 5 3 7 34-40 4 0 11 24-57
14.  Górnik Pszów 30 25 6 7 17 47-77 3 4 8 24-35 3 3 9 23-42
15.  LKS Adamowice 30 23 7 2 21 53-113 4 1 10 31-57 3 1 11 22-56
16.  LKS Zwonowice 30 9 2 3 25 34-114 1 1 13 18-55 1 2 12 16-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Zabełków    3-0 1-0 4-3 4-1 2-1 7-1 1-2 2-2 1-1 2-1 2-1 6-1 0-1 3-0* 2-1 
 2 LKS 07 Markowice (Racibórz)1-0     3-1 2-1 2-3 2-1 3-0* 2-1 1-1 1-0 3-0 3-0 2-0 7-1 7-1 7-0 
 3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)4-1 1-3     1-6 8-3 3-2 4-0 4-2 1-2 2-3 3-0 8-1 4-1 4-3 4-1 3-2 
 4 Ocice Racibórz2-1 2-3 1-2     0-2 3-0 3-0 4-2 4-3 4-1 1-1 4-0 4-1 3-2 5-1 4-3 
 5 KS Pietraszyn2-3 2-1 1-1 2-2     3-3 8-0 1-0 5-1 1-2 3-1 5-6 6-3 3-0 2-2 8-1 
 6 LKS Owsiszcze0-1 1-4 0-1 1-1 4-2     3-0 2-1 2-0 4-0 4-0 1-1 0-1 4-0 3-1 3-0 
 7 LKS Gamów2-4 1-0 2-9 2-3 1-3 1-5     4-1 4-2 1-0 1-5 5-1 6-2 2-1 4-1 4-0 
 8 Naprzód 37 Krzyżkowice1-7 3-2 0-1 2-3 3-3 4-3 0-0     4-1 2-1 1-4 8-0 0-1 0-0 9-2 5-1 
 9 Czarni II Gorzyce4-2 0-2 5-1 4-1 1-1 1-2 0-3* 2-2     4-0 0-3 0-3* 9-1 4-0 8-1 8-2 
 10 Wypoczynek Buków1-3 1-0 1-4 0-1 6-2 0-2 3-1 1-0 2-5     1-1 1-1 3-2 3-3 2-1 3-0* 
 11 LKS Górki Śląskie2-2 2-2 3-6 3-2 3-4 1-3 1-6 1-2 2-0 1-2     4-2 4-0 1-0 3-0* 1-1 
 12 LKS Cyprzanów0-1 0-2 2-1 1-2 5-3 3-1 3-3 1-1 6-2 2-2 4-2     2-4 4-4 2-3 1-3 
 13 KS Kuźnia Raciborska1-7 3-2 0-2 3-4 2-3 1-3 2-6 3-6 2-2 2-2 3-0 2-2     5-0 2-1 3-0 
 14 Górnik Pszów1-2 0-4 1-2 3-3 1-4 0-4 1-2 0-3 2-2 3-2 1-1 4-0 3-0*     2-4 2-2 
 15 LKS Adamowice0-7 3-3 2-6 1-7 0-8 2-1 3-0* 4-5 1-3 2-7 1-3 4-0 1-3 2-4     5-0 
 16 LKS Zwonowice0-3 1-3 2-2 1-12 0-2 1-5 1-3 1-2 2-3 1-2 0-4 1-3 7-4 0-4 0-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Czarni II Gorzyce 5-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 15 sierpnia, 17:00
Ocice Racibórz 3-0 LKS Gamów 14 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-0 KS Kuźnia Raciborska 14 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 1-3 LKS Górki Śląskie 13 sierpnia, 18:00
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Cyprzanów 14 sierpnia, 16:00
LKS Owsiszcze 4-0 Górnik Pszów 14 sierpnia, 17:00
KS Pietraszyn 1-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 15 sierpnia, 14:30
LKS Zabełków 2-1 LKS Zwonowice 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Naprzód 37 Krzyżkowice 1-7 LKS Zabełków 22 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 1-4 KS Pietraszyn 21 sierpnia, 14:00
LKS Cyprzanów 3-1 LKS Owsiszcze 1 września, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 14:00) odwołany
LKS Górki Śląskie 1-2 Wypoczynek Buków 21 sierpnia, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 2-1 LKS Adamowice 21 sierpnia, 17:00
LKS Gamów 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 22 sierpnia, 15:30
LKS Zwonowice 2-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 21 sierpnia, 14:00
Ocice Racibórz 4-3 Czarni II Gorzyce 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 Czarni II Gorzyce 28 sierpnia, 16:00
LKS Adamowice 3-0 LKS Gamów 29 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-3
Wypoczynek Buków 3-2 KS Kuźnia Raciborska 29 sierpnia, 17:00
LKS Owsiszcze 4-0 LKS Górki Śląskie 28 sierpnia, 17:00
KS Pietraszyn 5-6 LKS Cyprzanów 28 sierpnia, 17:00
LKS Zabełków 0-1 Górnik Pszów 28 sierpnia, 17:00
LKS Zwonowice 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 28 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-6 Ocice Racibórz 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Górnik Pszów 2-2 LKS Zwonowice 4 września, 14:30
LKS Cyprzanów 0-1 LKS Zabełków 4 września, 13:00
LKS Górki Śląskie 3-4 KS Pietraszyn 4 września, 13:00
KS Kuźnia Raciborska 1-3 LKS Owsiszcze 4 września, 13:00
LKS Gamów 1-0 Wypoczynek Buków 5 września, 15:30
Czarni II Gorzyce 8-1 LKS Adamowice 5 września, 11:00
Ocice Racibórz 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 11-12 września

LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11 września, 16:00
LKS Adamowice 1-7 Ocice Racibórz 12 września, 15:00
Wypoczynek Buków 2-5 Czarni II Gorzyce 11 września, 16:00
LKS Owsiszcze 3-0 LKS Gamów 11 września, 16:00
KS Pietraszyn 6-3 KS Kuźnia Raciborska 11 września, 16:00
LKS Zabełków 2-1 LKS Górki Śląskie 11 września, 16:00
LKS Zwonowice 1-3 LKS Cyprzanów 11 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-0 Górnik Pszów 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-3 Górnik Pszów 18 września, 16:00
LKS Cyprzanów 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 18 września, 13:00
LKS Górki Śląskie 1-1 LKS Zwonowice 18 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 1-7 LKS Zabełków 18 września, 16:00
LKS Gamów 1-3 KS Pietraszyn 19 września, 15:30
Czarni II Gorzyce 1-2 LKS Owsiszcze 19 września, 11:00
Ocice Racibórz 4-1 Wypoczynek Buków 18 września, 13:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 7-1 LKS Adamowice 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 25-26 września

LKS Adamowice 2-6 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 26 września, 15:00
Wypoczynek Buków 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 września, 16:00
LKS Owsiszcze 1-1 Ocice Racibórz 25 września, 16:00
KS Pietraszyn 5-1 Czarni II Gorzyce 25 września, 16:00
LKS Zabełków 7-1 LKS Gamów 25 września, 16:00
LKS Zwonowice 7-4 KS Kuźnia Raciborska 25 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-4 LKS Górki Śląskie 25 września, 16:00
Górnik Pszów 4-0 LKS Cyprzanów 26 września, 13:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8-1 LKS Cyprzanów 2 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 1-0 Górnik Pszów 2 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 3-6 Naprzód 37 Krzyżkowice 3 października, 15:00
LKS Gamów 4-0 LKS Zwonowice 3 października, 15:00
Czarni II Gorzyce 4-2 LKS Zabełków 3 października, 11:00
Ocice Racibórz 0-2 KS Pietraszyn 2 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-1 LKS Owsiszcze 2 października, 15:00
LKS Adamowice 2-7 Wypoczynek Buków 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Wypoczynek Buków 1-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 10 października, 15:00
LKS Owsiszcze 3-1 LKS Adamowice 9 października, 15:00
KS Pietraszyn 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 9 października, 15:00
LKS Zabełków 4-3 Ocice Racibórz 9 października, 15:00
LKS Zwonowice 2-3 Czarni II Gorzyce 9 października, 15:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-0 LKS Gamów 9 października, 15:00
Górnik Pszów 3-0 KS Kuźnia Raciborska 9 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-1
LKS Cyprzanów 4-2 LKS Górki Śląskie 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 LKS Górki Śląskie 16 października, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 2-2 LKS Cyprzanów 16 października, 15:00
LKS Gamów 2-1 Górnik Pszów 17 października, 15:00
Czarni II Gorzyce 2-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 17 października, 11:00
Ocice Racibórz 4-3 LKS Zwonowice 16 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Zabełków 16 października, 15:00
LKS Adamowice 0-8 KS Pietraszyn 17 października, 15:00
Wypoczynek Buków 0-2 LKS Owsiszcze 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

LKS Owsiszcze 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 23 października, 15:00
KS Pietraszyn 1-2 Wypoczynek Buków 23 października, 15:00
LKS Zabełków 3-0 LKS Adamowice 23 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Zwonowice 1-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 października, 12:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-3 Ocice Racibórz 23 października, 13:00
Górnik Pszów 2-2 Czarni II Gorzyce 23 października, 15:00
LKS Cyprzanów 3-3 LKS Gamów 23 października, 15:00
LKS Górki Śląskie 4-0 KS Kuźnia Raciborska 23 października, 13:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-1 KS Kuźnia Raciborska 30 października, 14:00
LKS Gamów 1-5 LKS Górki Śląskie 31 października, 14:00
Czarni II Gorzyce 0-3 LKS Cyprzanów 31 października, 14:00
(wo)
na boisku 5-0
Ocice Racibórz 3-2 Górnik Pszów 30 października, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 30 października, 14:00
LKS Adamowice 5-0 LKS Zwonowice 31 października, 14:00
Wypoczynek Buków 1-3 LKS Zabełków 31 października, 14:00
LKS Owsiszcze 4-2 KS Pietraszyn 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

KS Pietraszyn 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6 listopada, 14:00
LKS Zabełków 2-1 LKS Owsiszcze 6 listopada, 14:00
LKS Zwonowice 1-2 Wypoczynek Buków 6 listopada, 14:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 9-2 LKS Adamowice 7 listopada, 14:00
Górnik Pszów 0-4 LKS 07 Markowice (Racibórz) 6 listopada, 14:00
LKS Cyprzanów 1-2 Ocice Racibórz 6 listopada, 14:00
LKS Górki Śląskie 2-0 Czarni II Gorzyce 6 listopada, 14:00
KS Kuźnia Raciborska 2-6 LKS Gamów 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS Gamów 13 listopada, 13:30
Czarni II Gorzyce 9-1 KS Kuźnia Raciborska 14 listopada, 11:00
Ocice Racibórz 1-1 LKS Górki Śląskie 13 listopada, 13:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 LKS Cyprzanów 13 listopada, 13:30
LKS Adamowice 2-4 Górnik Pszów 14 listopada, 13:30
Wypoczynek Buków 1-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 14 listopada, 13:30
LKS Owsiszcze 3-0 LKS Zwonowice 13 listopada, 13:30
KS Pietraszyn 2-3 LKS Zabełków 13 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 20-21 listopada

LKS Zabełków 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 20 listopada, 13:30
LKS Zwonowice 0-2 KS Pietraszyn 20 listopada, 13:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-3 LKS Owsiszcze 20 listopada, 13:30
Górnik Pszów 3-2 Wypoczynek Buków 20 listopada, 13:30
LKS Cyprzanów 2-3 LKS Adamowice 20 listopada, 13:30
LKS Górki Śląskie 2-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 20 listopada, 13:30
KS Kuźnia Raciborska 3-4 Ocice Racibórz 20 listopada, 13:30
LKS Gamów 4-2 Czarni II Gorzyce 20 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 19-20 marca

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Czarni II Gorzyce 19 marca, 15:00
LKS Gamów 2-3 Ocice Racibórz 20 marca, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 19 marca, 15:00
LKS Górki Śląskie 3-0 LKS Adamowice 19 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0
LKS Cyprzanów 2-2 Wypoczynek Buków 20 marca, 15:00
Górnik Pszów 0-4 LKS Owsiszcze 19 marca, 14:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-3 KS Pietraszyn 20 marca, 15:00
LKS Zwonowice 0-3 LKS Zabełków 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-2 LKS Zwonowice 26 marca, 15:00
Czarni II Gorzyce 4-1 Ocice Racibórz 27 marca, 11:00
LKS Zabełków 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 26 marca, 15:00
KS Pietraszyn 3-0 Górnik Pszów 26 marca, 15:00
LKS Owsiszcze 1-1 LKS Cyprzanów 26 marca, 15:00
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Górki Śląskie 27 marca, 15:00
LKS Adamowice 1-3 KS Kuźnia Raciborska 27 marca, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 LKS Gamów 26 marca, 15:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 1-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Ocice Racibórz 1-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni II Gorzyce 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gamów 4-1 LKS Adamowice 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Wypoczynek Buków 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Górki Śląskie 1-3 LKS Owsiszcze 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Cyprzanów 5-3 KS Pietraszyn 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Pszów 1-2 LKS Zabełków 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód 37 Krzyżkowice 5-1 LKS Zwonowice 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 9 kwietnia, 16:00
LKS Zwonowice 0-4 Górnik Pszów 10 kwietnia, 14:00
LKS Zabełków 2-1 LKS Cyprzanów 9 kwietnia, 16:00
KS Pietraszyn 3-1 LKS Górki Śląskie 9 kwietnia, 15:30
LKS Owsiszcze 0-1 KS Kuźnia Raciborska 9 kwietnia, 14:00
Wypoczynek Buków 3-1 LKS Gamów 9 kwietnia, 14:00
LKS Adamowice 1-3 Czarni II Gorzyce 10 kwietnia, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-1 Ocice Racibórz 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 16 kwietnia

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 16 kwietnia, 14:00
Ocice Racibórz 5-1 LKS Adamowice 16 kwietnia, 14:00
Czarni II Gorzyce 4-0 Wypoczynek Buków 16 kwietnia, 14:00
LKS Gamów 1-5 LKS Owsiszcze 16 kwietnia, 14:00
KS Kuźnia Raciborska 2-3 KS Pietraszyn 16 kwietnia, 14:00
LKS Górki Śląskie 2-2 LKS Zabełków 16 kwietnia, 14:00
LKS Cyprzanów 1-3 LKS Zwonowice 16 kwietnia, 14:00
Górnik Pszów 0-3 Naprzód 37 Krzyżkowice 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Górnik Pszów 1-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 23 kwietnia, 14:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 8-0 LKS Cyprzanów 23 kwietnia, 15:00
LKS Zwonowice 0-4 LKS Górki Śląskie 23 kwietnia, 16:00
LKS Zabełków 6-1 KS Kuźnia Raciborska 23 kwietnia, 16:00
KS Pietraszyn 8-0 LKS Gamów 23 kwietnia, 17:00
LKS Owsiszcze 2-0 Czarni II Gorzyce 23 kwietnia, 14:00
Wypoczynek Buków 0-1 Ocice Racibórz 24 kwietnia, 14:00
LKS Adamowice 3-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-1 LKS Adamowice 30 kwietnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 Wypoczynek Buków 30 kwietnia, 17:00
Ocice Racibórz 3-0 LKS Owsiszcze 30 kwietnia, 17:00
Czarni II Gorzyce 1-1 KS Pietraszyn 1 maja, 11:00
LKS Gamów 2-4 LKS Zabełków 1 maja, 15:30
KS Kuźnia Raciborska 3-0 LKS Zwonowice 30 kwietnia, 17:00
LKS Górki Śląskie 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 30 kwietnia, 17:00
LKS Cyprzanów 4-4 Górnik Pszów 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

LKS Cyprzanów 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 7 maja, 14:00
Górnik Pszów 1-1 LKS Górki Śląskie 8 maja, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 KS Kuźnia Raciborska 7 maja, 14:00
LKS Zwonowice 1-3 LKS Gamów 7 maja, 16:00
LKS Zabełków 2-2 Czarni II Gorzyce 7 maja, 16:00
KS Pietraszyn 2-2 Ocice Racibórz 7 maja, 16:30
LKS Owsiszcze 1-4 LKS 07 Markowice (Racibórz) 7 maja, 14:00
Wypoczynek Buków 2-1 LKS Adamowice 7 maja, 14:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-3 Wypoczynek Buków 14 maja, 16:00
LKS Adamowice 2-1 LKS Owsiszcze 15 maja, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 KS Pietraszyn 14 maja, 17:00
Ocice Racibórz 2-1 LKS Zabełków 14 maja, 17:00
Czarni II Gorzyce 8-2 LKS Zwonowice 15 maja, 11:00
LKS Gamów 4-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 15 maja, 15:30
KS Kuźnia Raciborska 5-0 Górnik Pszów 14 maja, 17:00
LKS Górki Śląskie 4-2 LKS Cyprzanów 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

LKS Górki Śląskie 3-6 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 21 maja, 14:00
LKS Cyprzanów 2-4 KS Kuźnia Raciborska 21 maja, 14:00
Górnik Pszów 1-2 LKS Gamów 21 maja, 14:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 4-1 Czarni II Gorzyce 21 maja, 16:00
LKS Zwonowice 1-12 Ocice Racibórz 21 maja, 16:00
LKS Zabełków 3-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 21 maja, 16:00
KS Pietraszyn 2-2 LKS Adamowice 21 maja, 16:00
LKS Owsiszcze 4-0 Wypoczynek Buków 21 maja, 14:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-2 LKS Owsiszcze 29 maja, 17:00
Wypoczynek Buków 6-2 KS Pietraszyn 28 maja, 16:00
LKS Adamowice 0-7 LKS Zabełków 29 maja, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 7-0 LKS Zwonowice 28 maja, 17:00
Ocice Racibórz 4-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 28 maja, 17:00
Czarni II Gorzyce 4-0 Górnik Pszów 29 maja, 17:00
LKS Gamów 5-1 LKS Cyprzanów 28 maja, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 3-0 LKS Górki Śląskie 28 maja, 15:30

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

KS Kuźnia Raciborska 0-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 czerwca, 15:00
LKS Górki Śląskie 1-6 LKS Gamów 4 czerwca, 14:00
LKS Cyprzanów 6-2 Czarni II Gorzyce 4 czerwca, 14:00
Górnik Pszów 3-3 Ocice Racibórz 4 czerwca, 14:30
Naprzód 37 Krzyżkowice 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 czerwca, 16:00
LKS Zwonowice 0-3 LKS Adamowice 4 czerwca, 16:00
LKS Zabełków 1-1 Wypoczynek Buków 4 czerwca, 16:00
KS Pietraszyn 3-3 LKS Owsiszcze 4 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8-3 KS Pietraszyn 11 czerwca, 16:00
LKS Owsiszcze 0-1 LKS Zabełków 12 czerwca, 14:00
Wypoczynek Buków 3-0 LKS Zwonowice 12 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Adamowice 4-5 Naprzód 37 Krzyżkowice 12 czerwca, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 7-1 Górnik Pszów 11 czerwca, 13:00
Ocice Racibórz 4-0 LKS Cyprzanów 11 czerwca, 17:00
Czarni II Gorzyce 0-3 LKS Górki Śląskie 11 czerwca, 16:00
LKS Gamów 6-2 KS Kuźnia Raciborska 12 czerwca, 15:30

Kolejka 29 - 16 czerwca

LKS Gamów 2-9 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 czerwca, 17:00
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Czarni II Gorzyce 16 czerwca, 17:00
LKS Górki Śląskie 3-2 Ocice Racibórz 16 czerwca, 17:00
LKS Cyprzanów 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 16 czerwca, 17:00
Górnik Pszów 2-4 LKS Adamowice 16 czerwca, 17:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 Wypoczynek Buków 16 czerwca, 17:00
LKS Zwonowice 1-5 LKS Owsiszcze 16 czerwca, 17:00
LKS Zabełków 4-1 KS Pietraszyn 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-1 LKS Zabełków 18 czerwca, 14:00
KS Pietraszyn 8-1 LKS Zwonowice 18 czerwca, 14:00
LKS Owsiszcze 2-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 18 czerwca, 14:00
Wypoczynek Buków 3-3 Górnik Pszów 18 czerwca, 16:00
LKS Adamowice 4-0 LKS Cyprzanów 19 czerwca, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 LKS Górki Śląskie 18 czerwca, 17:00
Ocice Racibórz 4-1 KS Kuźnia Raciborska 18 czerwca, 14:00
Czarni II Gorzyce 0-3 LKS Gamów 18 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 4-5

Baraże o udział w Joma MW Sport klasie B (Racibórz)

Klasa A Joma MW Sport 2021/2022 (Racibórz)

Klasa C Joma MW Sport 2021/2022 (Racibórz I)
Klasa C Joma MW Sport 2021/2022 (Racibórz II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas