[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Joma MW Sport 2021/2022, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ocice Racibórz 6 15 5 0 1 26-9 3 0 1 13-7 2 0 0 13-2
2.  LKS Zabełków 6 15 5 0 1 19-5 2 0 1 4-3 3 0 0 15-2
3.  LKS Owsiszcze 6 15 5 0 1 17-5 3 0 0 11-0 2 0 1 6-5
4.  KS Pietraszyn 6 15 5 0 1 23-14 2 0 1 12-9 3 0 0 11-5
5.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 6 13 4 1 1 16-6 3 1 0 13-3 1 0 1 3-3
6.  LKS Cyprzanów 6 11 3 2 1 14-10 1 1 1 4-3 2 1 0 10-7
7.  Czarni II Gorzyce 6 10 3 1 2 23-11 2 0 1 14-4 1 1 1 9-7
8.  Wypoczynek Buków 6 7 2 1 3 9-14 1 1 1 6-8 1 0 2 3-6
9.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6 7 2 1 3 10-19 1 0 1 5-9 1 1 2 5-10
10.  LKS Gamów 6 6 2 0 4 3-12 2 0 1 3-3 0 0 3 0-9
11.  Górnik Pszów 6 5 1 2 3 7-14 0 1 1 3-6 1 1 2 4-8 1 1 0 1 0 0-0
12.  Naprzód 37 Krzyżkowice 6 5 1 2 3 4-11 0 1 2 1-8 1 1 1 3-3 1 1 0 1 0 0-0
13.  LKS Górki Śląskie 6 4 1 1 4 9-14 0 1 2 5-7 1 0 2 4-7
14.  KS Kuźnia Raciborska 6 3 1 0 5 9-22 1 0 2 4-11 0 0 3 5-11 1 3 1 0 0 2-1
15.  LKS Zwonowice 6 3 0 3 3 8-12 0 1 2 4-7 0 2 1 4-5
16.  LKS Adamowice 6 3 1 0 5 8-27 1 0 2 5-10 0 0 3 3-17 1 0 0 0 1 1-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ocice Racibórz    2-3 4-3 4-1 3-0 
 2 LKS Zabełków    0-1 2-1 2-1 
 3 LKS Owsiszcze    3-0 4-0 4-0 
 4 KS Pietraszyn    5-6 1-0 6-3 
 5 LKS 07 Markowice (Racibórz)    1-1 3-1 2-0 7-1 
 6 LKS Cyprzanów0-1 3-1     1-1 
 7 Czarni II Gorzyce1-2     5-1 8-1 
 8 Wypoczynek Buków1-1 2-5     3-2 
 9 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)1-6     4-3 
 10 LKS Gamów1-3 1-0 1-0     
 11 Górnik Pszów1-4     2-2 
 12 Naprzód 37 Krzyżkowice1-7 0-1 0-0     
 13 LKS Górki Śląskie3-4 1-2     1-1 
 14 KS Kuźnia Raciborska1-7 1-3     2-1 
 15 LKS Zwonowice1-3 2-2 1-2     
 16 LKS Adamowice1-7 3-0* 1-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Czarni II Gorzyce 5-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 15 sierpnia, 17:00
Ocice Racibórz 3-0 LKS Gamów 14 sierpnia, 17:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-0 KS Kuźnia Raciborska 14 sierpnia, 17:00
LKS Adamowice 1-3 LKS Górki Śląskie 13 sierpnia, 18:00
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Cyprzanów 14 sierpnia, 16:00
LKS Owsiszcze 4-0 Górnik Pszów 14 sierpnia, 17:00
KS Pietraszyn 1-0 Naprzód 37 Krzyżkowice 15 sierpnia, 14:30
LKS Zabełków 2-1 LKS Zwonowice 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Naprzód 37 Krzyżkowice 1-7 LKS Zabełków 22 sierpnia, 17:00
Górnik Pszów 1-4 KS Pietraszyn 21 sierpnia, 14:00
LKS Cyprzanów 3-1 LKS Owsiszcze 1 września, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 14:00) odwołany
LKS Górki Śląskie 1-2 Wypoczynek Buków 21 sierpnia, 15:00
KS Kuźnia Raciborska 2-1 LKS Adamowice 21 sierpnia, 17:00
LKS Gamów 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 22 sierpnia, 15:30
LKS Zwonowice 2-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 21 sierpnia, 14:00
Ocice Racibórz 4-3 Czarni II Gorzyce 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 Czarni II Gorzyce 28 sierpnia, 16:00
LKS Adamowice 3-0 LKS Gamów 29 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-3
Wypoczynek Buków 3-2 KS Kuźnia Raciborska 29 sierpnia, 17:00
LKS Owsiszcze 4-0 LKS Górki Śląskie 28 sierpnia, 17:00
KS Pietraszyn 5-6 LKS Cyprzanów 28 sierpnia, 17:00
LKS Zabełków 0-1 Górnik Pszów 28 sierpnia, 17:00
LKS Zwonowice 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice 28 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-6 Ocice Racibórz 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Górnik Pszów 2-2 LKS Zwonowice 4 września, 14:30
LKS Cyprzanów 0-1 LKS Zabełków 4 września, 13:00
LKS Górki Śląskie 3-4 KS Pietraszyn 4 września, 13:00
KS Kuźnia Raciborska 1-3 LKS Owsiszcze 4 września, 13:00
LKS Gamów 1-0 Wypoczynek Buków 5 września, 15:30
Czarni II Gorzyce 8-1 LKS Adamowice 5 września, 11:00
Ocice Racibórz 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 4 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 11-12 września

LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11 września, 16:00
LKS Adamowice 1-7 Ocice Racibórz 12 września, 15:00
Wypoczynek Buków 2-5 Czarni II Gorzyce 11 września, 16:00
LKS Owsiszcze 3-0 LKS Gamów 11 września, 16:00
KS Pietraszyn 6-3 KS Kuźnia Raciborska 11 września, 16:00
LKS Zabełków 2-1 LKS Górki Śląskie 11 września, 16:00
LKS Zwonowice 1-3 LKS Cyprzanów 11 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-0 Górnik Pszów 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-3 Górnik Pszów 18 września, 16:00
LKS Cyprzanów 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice 18 września, 13:00
LKS Górki Śląskie 1-1 LKS Zwonowice 18 września, 16:00
KS Kuźnia Raciborska 1-7 LKS Zabełków 18 września, 16:00
LKS Gamów 1-3 KS Pietraszyn 19 września, 15:30
Czarni II Gorzyce 1-2 LKS Owsiszcze 19 września, 11:00
Ocice Racibórz 4-1 Wypoczynek Buków 18 września, 13:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 7-1 LKS Adamowice 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 25-26 września

LKS Adamowice - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 26 września, 15:00
Wypoczynek Buków - LKS 07 Markowice (Racibórz) 26 września, 16:00
LKS Owsiszcze - Ocice Racibórz 25 września, 16:00
KS Pietraszyn - Czarni II Gorzyce 25 września, 16:00
LKS Zabełków - LKS Gamów 25 września, 16:00
LKS Zwonowice - KS Kuźnia Raciborska 25 września, 16:00
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Górki Śląskie 25 września, 16:00
Górnik Pszów - LKS Cyprzanów 26 września, 13:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Cyprzanów
LKS Górki Śląskie - Górnik Pszów
KS Kuźnia Raciborska - Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Gamów - LKS Zwonowice
Czarni II Gorzyce - LKS Zabełków
Ocice Racibórz - KS Pietraszyn
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Owsiszcze
LKS Adamowice - Wypoczynek Buków

Kolejka 9 - 9-10 października

Wypoczynek Buków - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Owsiszcze - LKS Adamowice
KS Pietraszyn - LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Zabełków - Ocice Racibórz
LKS Zwonowice - Czarni II Gorzyce
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Gamów
Górnik Pszów - KS Kuźnia Raciborska
LKS Cyprzanów - LKS Górki Śląskie

Kolejka 10 - 16-17 października

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Górki Śląskie
KS Kuźnia Raciborska - LKS Cyprzanów
LKS Gamów - Górnik Pszów
Czarni II Gorzyce - Naprzód 37 Krzyżkowice
Ocice Racibórz - LKS Zwonowice
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Zabełków
LKS Adamowice - KS Pietraszyn
Wypoczynek Buków - LKS Owsiszcze

Kolejka 11 - 23-24 października

LKS Owsiszcze - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
KS Pietraszyn - Wypoczynek Buków
LKS Zabełków - LKS Adamowice
LKS Zwonowice - LKS 07 Markowice (Racibórz)
Naprzód 37 Krzyżkowice - Ocice Racibórz
Górnik Pszów - Czarni II Gorzyce
LKS Cyprzanów - LKS Gamów
LKS Górki Śląskie - KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 12 - 30-31 października

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - KS Kuźnia Raciborska
LKS Gamów - LKS Górki Śląskie
Czarni II Gorzyce - LKS Cyprzanów
Ocice Racibórz - Górnik Pszów
LKS 07 Markowice (Racibórz) - Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Adamowice - LKS Zwonowice
Wypoczynek Buków - LKS Zabełków
LKS Owsiszcze - KS Pietraszyn

Kolejka 13 - 6-7 listopada

KS Pietraszyn - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Zabełków - LKS Owsiszcze
LKS Zwonowice - Wypoczynek Buków
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Adamowice
Górnik Pszów - LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Cyprzanów - Ocice Racibórz
LKS Górki Śląskie - Czarni II Gorzyce
KS Kuźnia Raciborska - LKS Gamów

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Gamów
Czarni II Gorzyce - KS Kuźnia Raciborska
Ocice Racibórz - LKS Górki Śląskie
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Cyprzanów
LKS Adamowice - Górnik Pszów
Wypoczynek Buków - Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Owsiszcze - LKS Zwonowice
KS Pietraszyn - LKS Zabełków

Kolejka 15 - 20-21 listopada

LKS Zabełków - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Zwonowice - KS Pietraszyn
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Owsiszcze
Górnik Pszów - Wypoczynek Buków
LKS Cyprzanów - LKS Adamowice
LKS Górki Śląskie - LKS 07 Markowice (Racibórz)
KS Kuźnia Raciborska - Ocice Racibórz
LKS Gamów - Czarni II Gorzyce

Kolejka 16

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - Czarni II Gorzyce
LKS Gamów - Ocice Racibórz
KS Kuźnia Raciborska - LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Górki Śląskie - LKS Adamowice
LKS Cyprzanów - Wypoczynek Buków
Górnik Pszów - LKS Owsiszcze
Naprzód 37 Krzyżkowice - KS Pietraszyn
LKS Zwonowice - LKS Zabełków

Kolejka 17

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Zwonowice
Czarni II Gorzyce - Ocice Racibórz
LKS Zabełków - Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Pietraszyn - Górnik Pszów
LKS Owsiszcze - LKS Cyprzanów
Wypoczynek Buków - LKS Górki Śląskie
LKS Adamowice - KS Kuźnia Raciborska
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Gamów

Kolejka 18

Ocice Racibórz - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Czarni II Gorzyce - LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Gamów - LKS Adamowice
KS Kuźnia Raciborska - Wypoczynek Buków
LKS Górki Śląskie - LKS Owsiszcze
LKS Cyprzanów - KS Pietraszyn
Górnik Pszów - LKS Zabełków
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Zwonowice

Kolejka 19

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Zwonowice - Górnik Pszów
LKS Zabełków - LKS Cyprzanów
KS Pietraszyn - LKS Górki Śląskie
LKS Owsiszcze - KS Kuźnia Raciborska
Wypoczynek Buków - LKS Gamów
LKS Adamowice - Czarni II Gorzyce
LKS 07 Markowice (Racibórz) - Ocice Racibórz

Kolejka 20

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS 07 Markowice (Racibórz)
Ocice Racibórz - LKS Adamowice
Czarni II Gorzyce - Wypoczynek Buków
LKS Gamów - LKS Owsiszcze
KS Kuźnia Raciborska - KS Pietraszyn
LKS Górki Śląskie - LKS Zabełków
LKS Cyprzanów - LKS Zwonowice
Górnik Pszów - Naprzód 37 Krzyżkowice

Kolejka 21

Górnik Pszów - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Cyprzanów
LKS Zwonowice - LKS Górki Śląskie
LKS Zabełków - KS Kuźnia Raciborska
KS Pietraszyn - LKS Gamów
LKS Owsiszcze - Czarni II Gorzyce
Wypoczynek Buków - Ocice Racibórz
LKS Adamowice - LKS 07 Markowice (Racibórz)

Kolejka 22

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Adamowice
LKS 07 Markowice (Racibórz) - Wypoczynek Buków
Ocice Racibórz - LKS Owsiszcze
Czarni II Gorzyce - KS Pietraszyn
LKS Gamów - LKS Zabełków
KS Kuźnia Raciborska - LKS Zwonowice
LKS Górki Śląskie - Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Cyprzanów - Górnik Pszów

Kolejka 23

LKS Cyprzanów - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Górnik Pszów - LKS Górki Śląskie
Naprzód 37 Krzyżkowice - KS Kuźnia Raciborska
LKS Zwonowice - LKS Gamów
LKS Zabełków - Czarni II Gorzyce
KS Pietraszyn - Ocice Racibórz
LKS Owsiszcze - LKS 07 Markowice (Racibórz)
Wypoczynek Buków - LKS Adamowice

Kolejka 24

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - Wypoczynek Buków
LKS Adamowice - LKS Owsiszcze
LKS 07 Markowice (Racibórz) - KS Pietraszyn
Ocice Racibórz - LKS Zabełków
Czarni II Gorzyce - LKS Zwonowice
LKS Gamów - Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Kuźnia Raciborska - Górnik Pszów
LKS Górki Śląskie - LKS Cyprzanów

Kolejka 25

LKS Górki Śląskie - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Cyprzanów - KS Kuźnia Raciborska
Górnik Pszów - LKS Gamów
Naprzód 37 Krzyżkowice - Czarni II Gorzyce
LKS Zwonowice - Ocice Racibórz
LKS Zabełków - LKS 07 Markowice (Racibórz)
KS Pietraszyn - LKS Adamowice
LKS Owsiszcze - Wypoczynek Buków

Kolejka 26

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Owsiszcze
Wypoczynek Buków - KS Pietraszyn
LKS Adamowice - LKS Zabełków
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Zwonowice
Ocice Racibórz - Naprzód 37 Krzyżkowice
Czarni II Gorzyce - Górnik Pszów
LKS Gamów - LKS Cyprzanów
KS Kuźnia Raciborska - LKS Górki Śląskie

Kolejka 27

KS Kuźnia Raciborska - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Górki Śląskie - LKS Gamów
LKS Cyprzanów - Czarni II Gorzyce
Górnik Pszów - Ocice Racibórz
Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Zwonowice - LKS Adamowice
LKS Zabełków - Wypoczynek Buków
KS Pietraszyn - LKS Owsiszcze

Kolejka 28

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - KS Pietraszyn
LKS Owsiszcze - LKS Zabełków
Wypoczynek Buków - LKS Zwonowice
LKS Adamowice - Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS 07 Markowice (Racibórz) - Górnik Pszów
Ocice Racibórz - LKS Cyprzanów
Czarni II Gorzyce - LKS Górki Śląskie
LKS Gamów - KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 29

LKS Gamów - Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
KS Kuźnia Raciborska - Czarni II Gorzyce
LKS Górki Śląskie - Ocice Racibórz
LKS Cyprzanów - LKS 07 Markowice (Racibórz)
Górnik Pszów - LKS Adamowice
Naprzód 37 Krzyżkowice - Wypoczynek Buków
LKS Zwonowice - LKS Owsiszcze
LKS Zabełków - KS Pietraszyn

Kolejka 30

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) - LKS Zabełków
KS Pietraszyn - LKS Zwonowice
LKS Owsiszcze - Naprzód 37 Krzyżkowice
Wypoczynek Buków - Górnik Pszów
LKS Adamowice - LKS Cyprzanów
LKS 07 Markowice (Racibórz) - LKS Górki Śląskie
Ocice Racibórz - KS Kuźnia Raciborska
Czarni II Gorzyce - LKS Gamów

Klasa A Joma MW Sport 2021/2022 (Racibórz)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas