[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Liga okręgowa 2022/2023, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur Gostynin 5 15 5 0 0 16-2 2 0 0 7-1 3 0 0 9-1
2.  Start Proboszczewice 5 12 4 0 1 12-5 2 0 0 7-2 2 0 1 5-3
3.  Sparta Mochowo 5 10 3 1 1 12-11 1 1 1 6-10 2 0 0 6-1
4.  Kasztelan Sierpc 5 9 3 0 2 18-9 2 0 1 12-5 1 0 1 6-4 1 3 1 0 0 3-0
5.  Skrwa Łukomie 5 9 3 0 2 11-15 1 0 1 4-5 2 0 1 7-10 1 3 1 0 0 3-2
6.  Zryw Bielsk 5 9 3 0 2 16-11 1 0 1 5-5 2 0 1 11-6 1 0 0 0 1 2-3
7.  Polonia Radzanowo 5 9 3 0 2 12-9 2 0 1 8-5 1 0 1 4-4 1 0 0 0 1 0-3
8.  Błękitni Gąbin 5 6 2 0 3 7-17 1 0 2 5-8 1 0 1 2-9
9.  Delta Słupno 5 4 1 1 3 11-13 0 0 2 3-5 1 1 1 8-8
10.  Unia Iłów 5 3 1 0 4 10-13 0 0 2 3-7 1 0 2 7-6
11.  Unia Czermno 4 0 0 0 4 4-14 0 0 2 3-6 0 0 2 1-8
12.  GKS Góra 4 0 0 0 4 2-12 0 0 3 0-9 0 0 1 2-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Mazur Gostynin    5-0 2-1 
 2 Start Proboszczewice    4-0 3-2 
 3 Sparta Mochowo3-2     0-5 3-3 
 4 Kasztelan Sierpc0-4     3-0 9-1 
 5 Skrwa Łukomie1-3     3-2 
 6 Zryw Bielsk    3-4 2-1 
 7 Polonia Radzanowo1-3     4-0 3-2 
 8 Błękitni Gąbin0-3     1-4 4-1 
 9 Delta Słupno3-4 0-1     
 10 Unia Iłów2-3 1-4     
 11 Unia Czermno0-2 3-4     
 12 GKS Góra0-2 0-1 0-6     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Polonia Radzanowo 1-3 Mazur Gostynin 27 sierpnia, 14:00
GKS Góra 0-1 Start Proboszczewice 27 sierpnia, 11:00
Kasztelan Sierpc 9-1 Błękitni Gąbin 27 sierpnia, 16:00
Unia Czermno 3-4 Zryw Bielsk 28 sierpnia, 12:00
Unia Iłów 2-3 Skrwa Łukomie 27 sierpnia, 11:00
w Słubicach
Sparta Mochowo 3-3 Delta Słupno 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Mazur Gostynin 2-1 Delta Słupno 3 września, 17:00
Skrwa Łukomie 1-3 Sparta Mochowo 4 września, 11:00
Zryw Bielsk 2-1 Unia Iłów 3 września, 15:00
Błękitni Gąbin 4-1 Unia Czermno 3 września, 11:00
Start Proboszczewice 4-0 Kasztelan Sierpc 4 września, 17:00
Polonia Radzanowo 3-2 GKS Góra 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

GKS Góra 0-2 Mazur Gostynin 11 września, 13:00
w Staroźrebach
Kasztelan Sierpc 3-0 Polonia Radzanowo 10 września, 16:00
Unia Czermno 0-2 Start Proboszczewice 7 września, 17:30
Sparta Mochowo 0-5 Zryw Bielsk 10 września, 11:00
w Sierpcu
Delta Słupno 3-4 Skrwa Łukomie 10 września, 11:00
w Wykowie
Błękitni Gąbin 1-4 Unia Iłów 10 września, 11:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Mazur Gostynin 5-0 Skrwa Łukomie 17 września, 16:30
Zryw Bielsk 3-4 Delta Słupno 17 września, 16:00
Błękitni Gąbin 0-3 Sparta Mochowo 17 września, 11:00
Start Proboszczewice 3-2 Unia Iłów 18 września, 11:00
Polonia Radzanowo 4-0 Unia Czermno 17 września, 16:00
GKS Góra 0-6 Kasztelan Sierpc 17 września, 13:00
w Staroźrebach

Kolejka 5 - 24-25 września

Kasztelan Sierpc 0-4 Mazur Gostynin 24 września, 16:00
Unia Czermno - GKS Góra 25 września, 11:00
Unia Iłów 1-4 Polonia Radzanowo 24 września, 11:00
w Słubicach
Sparta Mochowo 3-2 Start Proboszczewice 24 września, 11:00
w Sierpcu
Delta Słupno 0-1 Błękitni Gąbin 7 września, 20:45
w Płocku; na stadionie Stoczniowca
Skrwa Łukomie 3-2 Zryw Bielsk 24 września, 11:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 1 października, 16:00
Błękitni Gąbin - Skrwa Łukomie 1 października, 11:00
Start Proboszczewice - Delta Słupno 1 października, 10:00
Polonia Radzanowo - Sparta Mochowo 1 października, 16:00
GKS Góra - Unia Iłów 1 października, 13:00
Kasztelan Sierpc - Unia Czermno 1 października, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Unia Czermno - Mazur Gostynin
Unia Iłów - Kasztelan Sierpc
Sparta Mochowo - GKS Góra
Delta Słupno - Polonia Radzanowo
Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice
Zryw Bielsk - Błękitni Gąbin

Kolejka 8 - 15-16 października

Mazur Gostynin - Błękitni Gąbin
Start Proboszczewice - Zryw Bielsk
Polonia Radzanowo - Skrwa Łukomie
GKS Góra - Delta Słupno
Kasztelan Sierpc - Sparta Mochowo
Unia Czermno - Unia Iłów

Kolejka 9 - 22-23 października

Unia Iłów - Mazur Gostynin
Sparta Mochowo - Unia Czermno
Delta Słupno - Kasztelan Sierpc
Skrwa Łukomie - GKS Góra
Zryw Bielsk - Polonia Radzanowo
Błękitni Gąbin - Start Proboszczewice

Kolejka 10 - 29-30 października

Mazur Gostynin - Start Proboszczewice
Polonia Radzanowo - Błękitni Gąbin
GKS Góra - Zryw Bielsk
Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie
Unia Czermno - Delta Słupno
Unia Iłów - Sparta Mochowo

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Sparta Mochowo - Mazur Gostynin
Delta Słupno - Unia Iłów
Skrwa Łukomie - Unia Czermno
Zryw Bielsk - Kasztelan Sierpc
Błękitni Gąbin - GKS Góra
Start Proboszczewice - Polonia Radzanowo

Kolejka 12

Mazur Gostynin - Polonia Radzanowo
Start Proboszczewice - GKS Góra
Błękitni Gąbin - Kasztelan Sierpc
Zryw Bielsk - Unia Czermno
Skrwa Łukomie - Unia Iłów
Delta Słupno - Sparta Mochowo

Kolejka 13

Delta Słupno - Mazur Gostynin
Sparta Mochowo - Skrwa Łukomie
Unia Iłów - Zryw Bielsk
Unia Czermno - Błękitni Gąbin
Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice
GKS Góra - Polonia Radzanowo

Kolejka 14

Unia Iłów - Błękitni Gąbin
Mazur Gostynin - GKS Góra
Polonia Radzanowo - Kasztelan Sierpc
Start Proboszczewice - Unia Czermno
Zryw Bielsk - Sparta Mochowo
Skrwa Łukomie - Delta Słupno

Kolejka 15

Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin
Delta Słupno - Zryw Bielsk
Sparta Mochowo - Błękitni Gąbin
Unia Iłów - Start Proboszczewice
Unia Czermno - Polonia Radzanowo
Kasztelan Sierpc - GKS Góra

Kolejka 16

Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc
GKS Góra - Unia Czermno
Polonia Radzanowo - Unia Iłów
Start Proboszczewice - Sparta Mochowo
Błękitni Gąbin - Delta Słupno
Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie

Kolejka 17

Zryw Bielsk - Mazur Gostynin
Skrwa Łukomie - Błękitni Gąbin
Delta Słupno - Start Proboszczewice
Sparta Mochowo - Polonia Radzanowo
Unia Iłów - GKS Góra
Unia Czermno - Kasztelan Sierpc

Kolejka 18

Mazur Gostynin - Unia Czermno
Kasztelan Sierpc - Unia Iłów
GKS Góra - Sparta Mochowo
Polonia Radzanowo - Delta Słupno
Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie
Błękitni Gąbin - Zryw Bielsk

Kolejka 19

Błękitni Gąbin - Mazur Gostynin
Zryw Bielsk - Start Proboszczewice
Skrwa Łukomie - Polonia Radzanowo
Delta Słupno - GKS Góra
Sparta Mochowo - Kasztelan Sierpc
Unia Iłów - Unia Czermno

Kolejka 20

Mazur Gostynin - Unia Iłów
Unia Czermno - Sparta Mochowo
Kasztelan Sierpc - Delta Słupno
GKS Góra - Skrwa Łukomie
Polonia Radzanowo - Zryw Bielsk
Start Proboszczewice - Błękitni Gąbin

Kolejka 21

Start Proboszczewice - Mazur Gostynin
Błękitni Gąbin - Polonia Radzanowo
Zryw Bielsk - GKS Góra
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc
Delta Słupno - Unia Czermno
Sparta Mochowo - Unia Iłów

Kolejka 22

Mazur Gostynin - Sparta Mochowo
Unia Iłów - Delta Słupno
Unia Czermno - Skrwa Łukomie
Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk
GKS Góra - Błękitni Gąbin
Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice

Decathlon V liga 2022/2023 (mazowiecka I)
Decathlon V liga 2022/2023 (mazowiecka II)

Keeza Liga okręgowa 2022/2023 (Ciechanów-Ostrołęka)
Tymex Liga okręgowa 2022/2023 (Radom)
Komnet Liga okręgowa 2022/2023 (Siedlce)
Amnis Energia Liga okręgowa 2022/2023 (Warszawa I)
Football Masters Liga okręgowa 2022/2023 (Warszawa II)

Keeza Klasa A 2022/2023 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas