[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Tymex 2022/2023, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazowsze Grójec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Radomiak II Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Centrum Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jodła Jedlnia-Letnisko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gracja Tczów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Błotnica Stara 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Królewscy Jedlnia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 SKS Potworów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gryf Policzna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Młodzik 18 Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Powiślanka Lipsko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orzeł Wierzbica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Szydłowianka Szydłowiec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Warka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Proch Pionki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Mazowsze Grójec    
 2 Radomiak II Radom    
 3 Centrum Radom    
 4 Jodła Jedlnia-Letnisko    
 5 Gracja Tczów    
 6 KS Błotnica Stara    
 7 Królewscy Jedlnia    
 8 SKS Potworów    
 9 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą    
 10 Gryf Policzna    
 11 Młodzik 18 Radom    
 12 Powiślanka Lipsko    
 13 Orzeł Wierzbica    
 14 Szydłowianka Szydłowiec    
 15 KS Warka    
 16 Proch Pionki    

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 13 sierpnia, 11:00
Radomiak II Radom - KS Warka 14 sierpnia, 17:30
Centrum Radom - Szydłowianka Szydłowiec 13 sierpnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko - Orzeł Wierzbica 13 sierpnia, 11:00
Gracja Tczów - Powiślanka Lipsko 13 sierpnia, 17:00
KS Błotnica Stara - Młodzik 18 Radom 14 sierpnia, 17:00
Królewscy Jedlnia - Gryf Policzna 14 sierpnia, 16:00
SKS Potworów - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 13 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Proch Pionki - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Gryf Policzna - SKS Potworów
Młodzik 18 Radom - Królewscy Jedlnia
Powiślanka Lipsko - KS Błotnica Stara
Orzeł Wierzbica - Gracja Tczów
Szydłowianka Szydłowiec - Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Warka - Centrum Radom
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Radomiak II Radom - Proch Pionki
Centrum Radom - Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia-Letnisko - KS Warka
Gracja Tczów - Szydłowianka Szydłowiec
KS Błotnica Stara - Orzeł Wierzbica
Królewscy Jedlnia - Powiślanka Lipsko
SKS Potworów - Młodzik 18 Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Gryf Policzna

Kolejka 4 - 3-4 września

Proch Pionki - Gryf Policzna
Młodzik 18 Radom - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Powiślanka Lipsko - SKS Potworów
Orzeł Wierzbica - Królewscy Jedlnia
Szydłowianka Szydłowiec - KS Błotnica Stara
KS Warka - Gracja Tczów
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko
Radomiak II Radom - Centrum Radom

Kolejka 5 - 10-11 września

Centrum Radom - Proch Pionki
Jodła Jedlnia-Letnisko - Radomiak II Radom
Gracja Tczów - Mazowsze Grójec
KS Błotnica Stara - KS Warka
Królewscy Jedlnia - Szydłowianka Szydłowiec
SKS Potworów - Orzeł Wierzbica
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Powiślanka Lipsko
Gryf Policzna - Młodzik 18 Radom

Kolejka 6 - 17-18 września

Proch Pionki - Młodzik 18 Radom
Powiślanka Lipsko - Gryf Policzna
Orzeł Wierzbica - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Szydłowianka Szydłowiec - SKS Potworów
KS Warka - Królewscy Jedlnia
Mazowsze Grójec - KS Błotnica Stara
Radomiak II Radom - Gracja Tczów
Centrum Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko

Kolejka 7 - 24-25 września

Jodła Jedlnia-Letnisko - Proch Pionki
Gracja Tczów - Centrum Radom
KS Błotnica Stara - Radomiak II Radom
Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec
SKS Potworów - KS Warka
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Szydłowianka Szydłowiec
Gryf Policzna - Orzeł Wierzbica
Młodzik 18 Radom - Powiślanka Lipsko

Kolejka 8 - 1-2 października

Proch Pionki - Powiślanka Lipsko
Orzeł Wierzbica - Młodzik 18 Radom
Szydłowianka Szydłowiec - Gryf Policzna
KS Warka - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Mazowsze Grójec - SKS Potworów
Radomiak II Radom - Królewscy Jedlnia
Centrum Radom - KS Błotnica Stara
Jodła Jedlnia-Letnisko - Gracja Tczów

Kolejka 9 - 8-9 października

Gracja Tczów - Proch Pionki
KS Błotnica Stara - Jodła Jedlnia-Letnisko
Królewscy Jedlnia - Centrum Radom
SKS Potworów - Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Mazowsze Grójec
Gryf Policzna - KS Warka
Młodzik 18 Radom - Szydłowianka Szydłowiec
Powiślanka Lipsko - Orzeł Wierzbica

Kolejka 10 - 15-16 października

Proch Pionki - Orzeł Wierzbica
Szydłowianka Szydłowiec - Powiślanka Lipsko
KS Warka - Młodzik 18 Radom
Mazowsze Grójec - Gryf Policzna
Radomiak II Radom - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Centrum Radom - SKS Potworów
Jodła Jedlnia-Letnisko - Królewscy Jedlnia
Gracja Tczów - KS Błotnica Stara

Kolejka 11 - 22-23 października

KS Błotnica Stara - Proch Pionki
Królewscy Jedlnia - Gracja Tczów
SKS Potworów - Jodła Jedlnia-Letnisko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Centrum Radom
Gryf Policzna - Radomiak II Radom
Młodzik 18 Radom - Mazowsze Grójec
Powiślanka Lipsko - KS Warka
Orzeł Wierzbica - Szydłowianka Szydłowiec

Kolejka 12 - 29-30 października

Proch Pionki - Szydłowianka Szydłowiec
KS Warka - Orzeł Wierzbica
Mazowsze Grójec - Powiślanka Lipsko
Radomiak II Radom - Młodzik 18 Radom
Centrum Radom - Gryf Policzna
Jodła Jedlnia-Letnisko - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Gracja Tczów - SKS Potworów
KS Błotnica Stara - Królewscy Jedlnia

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Królewscy Jedlnia - Proch Pionki
SKS Potworów - KS Błotnica Stara
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Gracja Tczów
Gryf Policzna - Jodła Jedlnia-Letnisko
Młodzik 18 Radom - Centrum Radom
Powiślanka Lipsko - Radomiak II Radom
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec
Szydłowianka Szydłowiec - KS Warka

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Proch Pionki - KS Warka
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec
Radomiak II Radom - Orzeł Wierzbica
Centrum Radom - Powiślanka Lipsko
Jodła Jedlnia-Letnisko - Młodzik 18 Radom
Gracja Tczów - Gryf Policzna
KS Błotnica Stara - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Królewscy Jedlnia - SKS Potworów

Kolejka 15 - 19-20 listopada

SKS Potworów - Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Królewscy Jedlnia
Gryf Policzna - KS Błotnica Stara
Młodzik 18 Radom - Gracja Tczów
Powiślanka Lipsko - Jodła Jedlnia-Letnisko
Orzeł Wierzbica - Centrum Radom
Szydłowianka Szydłowiec - Radomiak II Radom
KS Warka - Mazowsze Grójec

Kolejka 16

Proch Pionki - Mazowsze Grójec
KS Warka - Radomiak II Radom
Szydłowianka Szydłowiec - Centrum Radom
Orzeł Wierzbica - Jodła Jedlnia-Letnisko
Powiślanka Lipsko - Gracja Tczów
Młodzik 18 Radom - KS Błotnica Stara
Gryf Policzna - Królewscy Jedlnia
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - SKS Potworów

Kolejka 17

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Proch Pionki
SKS Potworów - Gryf Policzna
Królewscy Jedlnia - Młodzik 18 Radom
KS Błotnica Stara - Powiślanka Lipsko
Gracja Tczów - Orzeł Wierzbica
Jodła Jedlnia-Letnisko - Szydłowianka Szydłowiec
Centrum Radom - KS Warka
Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec

Kolejka 18

Proch Pionki - Radomiak II Radom
Mazowsze Grójec - Centrum Radom
KS Warka - Jodła Jedlnia-Letnisko
Szydłowianka Szydłowiec - Gracja Tczów
Orzeł Wierzbica - KS Błotnica Stara
Powiślanka Lipsko - Królewscy Jedlnia
Młodzik 18 Radom - SKS Potworów
Gryf Policzna - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Kolejka 19

Gryf Policzna - Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Młodzik 18 Radom
SKS Potworów - Powiślanka Lipsko
Królewscy Jedlnia - Orzeł Wierzbica
KS Błotnica Stara - Szydłowianka Szydłowiec
Gracja Tczów - KS Warka
Jodła Jedlnia-Letnisko - Mazowsze Grójec
Centrum Radom - Radomiak II Radom

Kolejka 20

Proch Pionki - Centrum Radom
Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko
Mazowsze Grójec - Gracja Tczów
KS Warka - KS Błotnica Stara
Szydłowianka Szydłowiec - Królewscy Jedlnia
Orzeł Wierzbica - SKS Potworów
Powiślanka Lipsko - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Młodzik 18 Radom - Gryf Policzna

Kolejka 21

Młodzik 18 Radom - Proch Pionki
Gryf Policzna - Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Orzeł Wierzbica
SKS Potworów - Szydłowianka Szydłowiec
Królewscy Jedlnia - KS Warka
KS Błotnica Stara - Mazowsze Grójec
Gracja Tczów - Radomiak II Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko - Centrum Radom

Kolejka 22

Proch Pionki - Jodła Jedlnia-Letnisko
Centrum Radom - Gracja Tczów
Radomiak II Radom - KS Błotnica Stara
Mazowsze Grójec - Królewscy Jedlnia
KS Warka - SKS Potworów
Szydłowianka Szydłowiec - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Orzeł Wierzbica - Gryf Policzna
Powiślanka Lipsko - Młodzik 18 Radom

Kolejka 23

Powiślanka Lipsko - Proch Pionki
Młodzik 18 Radom - Orzeł Wierzbica
Gryf Policzna - Szydłowianka Szydłowiec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - KS Warka
SKS Potworów - Mazowsze Grójec
Królewscy Jedlnia - Radomiak II Radom
KS Błotnica Stara - Centrum Radom
Gracja Tczów - Jodła Jedlnia-Letnisko

Kolejka 24

Proch Pionki - Gracja Tczów
Jodła Jedlnia-Letnisko - KS Błotnica Stara
Centrum Radom - Królewscy Jedlnia
Radomiak II Radom - SKS Potworów
Mazowsze Grójec - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Warka - Gryf Policzna
Szydłowianka Szydłowiec - Młodzik 18 Radom
Orzeł Wierzbica - Powiślanka Lipsko

Kolejka 25

Orzeł Wierzbica - Proch Pionki
Powiślanka Lipsko - Szydłowianka Szydłowiec
Młodzik 18 Radom - KS Warka
Gryf Policzna - Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Radomiak II Radom
SKS Potworów - Centrum Radom
Królewscy Jedlnia - Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Błotnica Stara - Gracja Tczów

Kolejka 26

Proch Pionki - KS Błotnica Stara
Gracja Tczów - Królewscy Jedlnia
Jodła Jedlnia-Letnisko - SKS Potworów
Centrum Radom - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Radomiak II Radom - Gryf Policzna
Mazowsze Grójec - Młodzik 18 Radom
KS Warka - Powiślanka Lipsko
Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica

Kolejka 27

Szydłowianka Szydłowiec - Proch Pionki
Orzeł Wierzbica - KS Warka
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec
Młodzik 18 Radom - Radomiak II Radom
Gryf Policzna - Centrum Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Jodła Jedlnia-Letnisko
SKS Potworów - Gracja Tczów
Królewscy Jedlnia - KS Błotnica Stara

Kolejka 28

Proch Pionki - Królewscy Jedlnia
KS Błotnica Stara - SKS Potworów
Gracja Tczów - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Jodła Jedlnia-Letnisko - Gryf Policzna
Centrum Radom - Młodzik 18 Radom
Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica
KS Warka - Szydłowianka Szydłowiec

Kolejka 29

KS Warka - Proch Pionki
Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec
Orzeł Wierzbica - Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko - Centrum Radom
Młodzik 18 Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna - Gracja Tczów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - KS Błotnica Stara
SKS Potworów - Królewscy Jedlnia

Kolejka 30

Proch Pionki - SKS Potworów
Królewscy Jedlnia - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Błotnica Stara - Gryf Policzna
Gracja Tczów - Młodzik 18 Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko - Powiślanka Lipsko
Centrum Radom - Orzeł Wierzbica
Radomiak II Radom - Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec - KS Warka

V liga 2022/2023 (mazowiecka I)
V liga 2022/2023 (mazowiecka II)

Klasa okręgowa Keeza 2022/2023 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Płock)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Siedlce)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Warszawa I)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Warszawa II)

Klasa A wosztyl.eu 2022/2023 (Radom I)
Klasa A wosztyl.eu 2022/2023 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas