[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

hummel IV liga 2022/2023, grupa: lubelska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor II Lublin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Powiślak Końskowola 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stal Poniatowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orlęta Łuków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Huragan Międzyrzec Podlaski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lewart Lubartów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik II Łęczna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Opolanin Opole Lubelskie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bug Hanna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Świdniczanka Świdnik 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Motor II Lublin    
 2 Powiślak Końskowola    
 3 Stal Poniatowa    
 4 Orlęta Łuków    
 5 Huragan Międzyrzec Podlaski    
 6 Lewart Lubartów    
 7 Górnik II Łęczna    
 8 Opolanin Opole Lubelskie    
 9 Bug Hanna    
 10 Świdniczanka Świdnik    

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Motor II Lublin - Świdniczanka Świdnik 13 sierpnia, 11:00
Powiślak Końskowola - Bug Hanna 13 sierpnia, 15:00
Stal Poniatowa - Opolanin Opole Lubelskie 14 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 13 sierpnia, 13:00
Lewart Lubartów - Huragan Międzyrzec Podlaski 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Świdniczanka Świdnik - Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna - Huragan Międzyrzec Podlaski
Opolanin Opole Lubelskie - Orlęta Łuków
Bug Hanna - Stal Poniatowa
Motor II Lublin - Powiślak Końskowola

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Powiślak Końskowola - Świdniczanka Świdnik
Stal Poniatowa - Motor II Lublin
Orlęta Łuków - Bug Hanna
Huragan Międzyrzec Podlaski - Opolanin Opole Lubelskie
Lewart Lubartów - Górnik II Łęczna

Kolejka 4 - 3-4 września

Świdniczanka Świdnik - Górnik II Łęczna
Opolanin Opole Lubelskie - Lewart Lubartów
Bug Hanna - Huragan Międzyrzec Podlaski
Motor II Lublin - Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola - Stal Poniatowa

Kolejka 5 - 10-11 września

Stal Poniatowa - Świdniczanka Świdnik
Orlęta Łuków - Powiślak Końskowola
Huragan Międzyrzec Podlaski - Motor II Lublin
Lewart Lubartów - Bug Hanna
Górnik II Łęczna - Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 6 - 17-18 września

Świdniczanka Świdnik - Opolanin Opole Lubelskie
Bug Hanna - Górnik II Łęczna
Motor II Lublin - Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola - Huragan Międzyrzec Podlaski
Stal Poniatowa - Orlęta Łuków

Kolejka 7 - 24-25 września

Orlęta Łuków - Świdniczanka Świdnik
Huragan Międzyrzec Podlaski - Stal Poniatowa
Lewart Lubartów - Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna - Motor II Lublin
Opolanin Opole Lubelskie - Bug Hanna

Kolejka 8 - 1-2 października

Świdniczanka Świdnik - Bug Hanna
Motor II Lublin - Opolanin Opole Lubelskie
Powiślak Końskowola - Górnik II Łęczna
Stal Poniatowa - Lewart Lubartów
Orlęta Łuków - Huragan Międzyrzec Podlaski

Kolejka 9 - 8-9 października

Huragan Międzyrzec Podlaski - Świdniczanka Świdnik
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna - Stal Poniatowa
Opolanin Opole Lubelskie - Powiślak Końskowola
Bug Hanna - Motor II Lublin

Kolejka 10 - 15-16 października

Huragan Międzyrzec Podlaski - Lewart Lubartów
Świdniczanka Świdnik - Motor II Lublin
Bug Hanna - Powiślak Końskowola
Opolanin Opole Lubelskie - Stal Poniatowa
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków

Kolejka 11 - 22-23 października

Lewart Lubartów - Świdniczanka Świdnik
Huragan Międzyrzec Podlaski - Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków - Opolanin Opole Lubelskie
Stal Poniatowa - Bug Hanna
Powiślak Końskowola - Motor II Lublin

Kolejka 12 - 29-30 października

Świdniczanka Świdnik - Powiślak Końskowola
Motor II Lublin - Stal Poniatowa
Bug Hanna - Orlęta Łuków
Opolanin Opole Lubelskie - Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik II Łęczna - Lewart Lubartów

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Górnik II Łęczna - Świdniczanka Świdnik
Lewart Lubartów - Opolanin Opole Lubelskie
Huragan Międzyrzec Podlaski - Bug Hanna
Orlęta Łuków - Motor II Lublin
Stal Poniatowa - Powiślak Końskowola

Kolejka 14 - 11 listopada

Świdniczanka Świdnik - Stal Poniatowa
Powiślak Końskowola - Orlęta Łuków
Motor II Lublin - Huragan Międzyrzec Podlaski
Bug Hanna - Lewart Lubartów
Opolanin Opole Lubelskie - Górnik II Łęczna

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Opolanin Opole Lubelskie - Świdniczanka Świdnik
Górnik II Łęczna - Bug Hanna
Lewart Lubartów - Motor II Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski - Powiślak Końskowola
Orlęta Łuków - Stal Poniatowa

Kolejka 16

Świdniczanka Świdnik - Orlęta Łuków
Stal Poniatowa - Huragan Międzyrzec Podlaski
Powiślak Końskowola - Lewart Lubartów
Motor II Lublin - Górnik II Łęczna
Bug Hanna - Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 17

Bug Hanna - Świdniczanka Świdnik
Opolanin Opole Lubelskie - Motor II Lublin
Górnik II Łęczna - Powiślak Końskowola
Lewart Lubartów - Stal Poniatowa
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta Łuków

Kolejka 18

Świdniczanka Świdnik - Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów
Stal Poniatowa - Górnik II Łęczna
Powiślak Końskowola - Opolanin Opole Lubelskie
Motor II Lublin - Bug Hanna

III liga 2022/2023 (IV)

hummel IV liga 2022/2023 (lubelska II)
IV liga Jako 2022/2023 (małopolska)
IV liga 2022/2023 (podkarpacka)
hummel IV liga 2022/2023 (świętokrzyska)

Keeza Klasa okręgowa 2022/2023 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Chełm)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Lublin)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Zamość)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas