[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łada 1945 Biłgoraj 9 27 9 0 0 36-6 5 0 0 23-3 4 0 0 13-3
2.  Unia Hrubieszów 9 22 7 1 1 28-10 3 1 1 14-8 4 0 0 14-2
3.  Pogoń 96 Łaszczówka 9 21 7 0 2 21-9 3 0 2 12-6 4 0 0 9-3
4.  Hetman Zamość 9 16 5 1 3 27-14 4 0 0 18-1 1 1 3 9-13
5.  Victoria Łukowa 9 14 3 5 1 15-13 3 0 1 8-6 0 5 0 7-7 1 1 0 1 0 1-1
6.  Igros Krasnobród 9 14 4 2 3 18-11 0 2 2 4-7 4 0 1 14-4 1 1 0 1 0 1-1
7.  Huczwa Tyszowce 9 12 3 3 3 25-24 2 2 1 15-9 1 1 2 10-15
8.  Olimpiakos Tarnogród 9 10 3 1 5 17-18 0 1 3 5-12 3 0 2 12-6 1 3 1 0 0 4-0
9.  Olimpia Miączyn 8 10 3 1 4 13-21 3 1 1 10-9 0 0 3 3-12 2 3 1 0 1 3-6
10.  Tanew Majdan Stary 8 10 3 1 4 19-22 2 1 1 12-7 1 0 3 7-15 1 0 0 0 1 2-3
11.  Korona Łaszczów 9 9 3 0 6 15-19 2 0 3 10-10 1 0 3 5-9
12.  Omega Stary Zamość 9 9 2 3 4 11-15 1 1 2 5-5 1 2 2 6-10
13.  Włókniarz Frampol 9 8 2 2 5 12-26 1 1 2 6-8 1 1 3 6-18 1 1 0 1 0 2-2
14.  Graf Chodywańce 9 8 2 2 5 13-25 2 1 2 8-11 0 1 3 5-14 1 1 0 1 0 2-2
15.  Orkan Bełżec 8 4 1 1 6 9-24 1 1 2 8-8 0 0 4 1-16
16.  Granica Lubycza Królewska 8 4 1 1 6 4-26 0 0 3 1-14 1 1 3 3-12

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Łada 1945 Biłgoraj    5-2 1-0 6-1 4-0 7-0 
 2 Unia Hrubieszów2-3     5-2 2-1 2-2 3-0 
 3 Pogoń 96 Łaszczówka0-1     1-3 4-0 4-1 3-1 
 4 Hetman Zamość    4-1 4-0 3-0 7-0 
 5 Victoria Łukowa1-5 3-1     3-0 1-0 
 6 Igros Krasnobród0-1 1-1 1-1     2-4 
 7 Huczwa Tyszowce0-3* 5-3     1-1 7-0 2-2 
 8 Olimpiakos Tarnogród1-3 2-2 0-4 2-3     
 9 Olimpia Miączyn1-1 3-1 0-4     3-2 3-1 
 10 Tanew Majdan Stary1-2 2-2 4-1     5-2 
 11 Korona Łaszczów1-6 0-1 1-2 5-1     3-0 
 12 Omega Stary Zamość3-1 1-1 1-2     0-1 
 13 Włókniarz Frampol0-2 3-1 2-4     1-1 
 14 Graf Chodywańce0-2 1-5 2-0 3-2 2-2     
 15 Orkan Bełżec1-3 4-4 0-1 3-0     
 16 Granica Lubycza Królewska0-6 0-5 1-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Unia Hrubieszów 2-2 Omega Stary Zamość 14 sierpnia, 15:00
Orkan Bełżec - Tanew Majdan Stary 20 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (13 sierpnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie (7 września, 16:30) odwołany
Graf Chodywańce 2-2 Włókniarz Frampol 13 sierpnia, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Olimpiakos Tarnogród 13 sierpnia, 17:00
Huczwa Tyszowce 5-3 Hetman Zamość 16 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:30) odwołany
Korona Łaszczów 0-1 Igros Krasnobród 13 sierpnia, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-1 Granica Lubycza Królewska 13 sierpnia, 11:00
Olimpia Miączyn 1-1 Victoria Łukowa 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Omega Stary Zamość 1-1 Victoria Łukowa 20 sierpnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska - Olimpia Miączyn 20 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany
Igros Krasnobród 0-1 Pogoń 96 Łaszczówka 20 sierpnia, 15:00
Hetman Zamość 3-0 Korona Łaszczów 21 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Huczwa Tyszowce 20 sierpnia, 11:00
Włókniarz Frampol 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 21 sierpnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 5-2 Graf Chodywańce 21 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 3-0 Orkan Bełżec 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Orkan Bełżec 0-1 Omega Stary Zamość 24 sierpnia, 17:00
Graf Chodywańce 1-5 Unia Hrubieszów 24 sierpnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 6-1 Tanew Majdan Stary 24 sierpnia, 16:00
Huczwa Tyszowce 7-0 Włókniarz Frampol 24 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 1-2 Olimpiakos Tarnogród 24 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-3 Hetman Zamość 24 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 3-1 Igros Krasnobród 24 sierpnia, 16:00
Victoria Łukowa 1-0 Granica Lubycza Królewska 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Omega Stary Zamość 0-1 Granica Lubycza Królewska 27 sierpnia, 15:00
Igros Krasnobród 1-1 Victoria Łukowa 28 sierpnia, 16:00
Hetman Zamość 4-0 Olimpia Miączyn 27 sierpnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 1-3 Pogoń 96 Łaszczówka 27 sierpnia, 15:00
Włókniarz Frampol 2-4 Korona Łaszczów 28 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 4-1 Huczwa Tyszowce 27 sierpnia, 15:00
Unia Hrubieszów 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 28 sierpnia, 16:00
w Biłgoraju; Unia gospodarzem
Orkan Bełżec 3-0 Graf Chodywańce 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Graf Chodywańce 3-2 Omega Stary Zamość 3 września, 13:30
Łada 1945 Biłgoraj 7-0 Orkan Bełżec 3 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 0-3 Unia Hrubieszów 3 września, 17:00
(wo)
przerwany w 73. minucie przy stanie 1-1 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Korona Łaszczów 5-1 Tanew Majdan Stary 3 września, 11:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-0 Włókniarz Frampol 3 września, 11:00
Olimpia Miączyn 0-4 Olimpiakos Tarnogród 3 września, 15:00
Victoria Łukowa 3-1 Hetman Zamość 3 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 0-6 Igros Krasnobród 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Omega Stary Zamość 1-2 Igros Krasnobród 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (11 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Zamość 7-0 Granica Lubycza Królewska 11 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 2-2 Victoria Łukowa 10 września, 16:00
Włókniarz Frampol 3-1 Olimpia Miączyn 11 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 10 września, 15:00
Unia Hrubieszów 2-1 Korona Łaszczów 10 września, 15:00
Orkan Bełżec 4-4 Huczwa Tyszowce 11 września, 16:00
Graf Chodywańce 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Łada 1945 Biłgoraj 4-0 Omega Stary Zamość 18 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-2 Graf Chodywańce 18 września, 15:00
Korona Łaszczów 3-0 Orkan Bełżec 18 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 Unia Hrubieszów 18 września, 15:00
Olimpia Miączyn 3-2 Tanew Majdan Stary 18 września, 15:00
Victoria Łukowa 3-0 Włókniarz Frampol 18 września, 15:00
Granica Lubycza Królewska 0-5 Olimpiakos Tarnogród 18 września, 16:00
Igros Krasnobród 1-1 Hetman Zamość 21 września, 16:00
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany

Kolejka 8 - 24-25 września

Omega Stary Zamość 3-1 Hetman Zamość 25 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 0-4 Igros Krasnobród 24 września, 15:00
Włókniarz Frampol 1-1 Granica Lubycza Królewska 24 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-2 Victoria Łukowa 25 września, 15:00
Unia Hrubieszów 5-2 Olimpia Miączyn 24 września, 11:00
Orkan Bełżec 1-3 Pogoń 96 Łaszczówka 25 września, 15:00
Graf Chodywańce 2-0 Korona Łaszczów 25 września, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-2 Huczwa Tyszowce 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Huczwa Tyszowce 1-1 Omega Stary Zamość 1 października, 15:00
Korona Łaszczów 1-6 Łada 1945 Biłgoraj 2 października, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-1 Graf Chodywańce 1 października, 11:00
Olimpia Miączyn 3-1 Orkan Bełżec 1 października, 15:00
Victoria Łukowa 1-5 Unia Hrubieszów 1 października, 15:00
Granica Lubycza Królewska 1-3 Tanew Majdan Stary 1 października, 16:00
Igros Krasnobród 2-4 Włókniarz Frampol 2 października, 15:00
Hetman Zamość 4-1 Olimpiakos Tarnogród 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Omega Stary Zamość - Olimpiakos Tarnogród 9 października, 15:00
Włókniarz Frampol - Hetman Zamość 9 października, 14:00
Tanew Majdan Stary - Igros Krasnobród 8 października, 11:00
Unia Hrubieszów - Granica Lubycza Królewska 8 października, 13:00
Orkan Bełżec - Victoria Łukowa 9 października, 15:00
Graf Chodywańce - Olimpia Miączyn 8 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj - Pogoń 96 Łaszczówka 9 października, 15:00
Huczwa Tyszowce - Korona Łaszczów 9 października, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Korona Łaszczów - Omega Stary Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka - Huczwa Tyszowce
Olimpia Miączyn - Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Łukowa - Graf Chodywańce
Granica Lubycza Królewska - Orkan Bełżec
Igros Krasnobród - Unia Hrubieszów
Hetman Zamość - Tanew Majdan Stary
Olimpiakos Tarnogród - Włókniarz Frampol

Kolejka 12 - 22-23 października

Omega Stary Zamość - Włókniarz Frampol
Tanew Majdan Stary - Olimpiakos Tarnogród
Unia Hrubieszów - Hetman Zamość
Orkan Bełżec - Igros Krasnobród
Graf Chodywańce - Granica Lubycza Królewska
Łada 1945 Biłgoraj - Victoria Łukowa
Huczwa Tyszowce - Olimpia Miączyn
Korona Łaszczów - Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 13 - 29-30 października

Pogoń 96 Łaszczówka - Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn - Korona Łaszczów
Victoria Łukowa - Huczwa Tyszowce
Granica Lubycza Królewska - Łada 1945 Biłgoraj
Igros Krasnobród - Graf Chodywańce
Hetman Zamość - Orkan Bełżec
Olimpiakos Tarnogród - Unia Hrubieszów
Włókniarz Frampol - Tanew Majdan Stary

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Omega Stary Zamość - Tanew Majdan Stary
Unia Hrubieszów - Włókniarz Frampol
Orkan Bełżec - Olimpiakos Tarnogród
Graf Chodywańce - Hetman Zamość
Łada 1945 Biłgoraj - Igros Krasnobród
Huczwa Tyszowce - Granica Lubycza Królewska
Korona Łaszczów - Victoria Łukowa
Pogoń 96 Łaszczówka - Olimpia Miączyn

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Olimpia Miączyn - Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa - Pogoń 96 Łaszczówka
Granica Lubycza Królewska - Korona Łaszczów
Igros Krasnobród - Huczwa Tyszowce
Hetman Zamość - Łada 1945 Biłgoraj
Olimpiakos Tarnogród - Graf Chodywańce
Włókniarz Frampol - Orkan Bełżec
Tanew Majdan Stary - Unia Hrubieszów

Kolejka 16

Omega Stary Zamość - Unia Hrubieszów
Tanew Majdan Stary - Orkan Bełżec
Włókniarz Frampol - Graf Chodywańce
Olimpiakos Tarnogród - Łada 1945 Biłgoraj
Hetman Zamość - Huczwa Tyszowce
Igros Krasnobród - Korona Łaszczów
Granica Lubycza Królewska - Pogoń 96 Łaszczówka
Victoria Łukowa - Olimpia Miączyn

Kolejka 17

Victoria Łukowa - Omega Stary Zamość
Olimpia Miączyn - Granica Lubycza Królewska
Pogoń 96 Łaszczówka - Igros Krasnobród
Korona Łaszczów - Hetman Zamość
Huczwa Tyszowce - Olimpiakos Tarnogród
Łada 1945 Biłgoraj - Włókniarz Frampol
Graf Chodywańce - Tanew Majdan Stary
Orkan Bełżec - Unia Hrubieszów

Kolejka 18

Omega Stary Zamość - Orkan Bełżec
Unia Hrubieszów - Graf Chodywańce
Tanew Majdan Stary - Łada 1945 Biłgoraj
Włókniarz Frampol - Huczwa Tyszowce
Olimpiakos Tarnogród - Korona Łaszczów
Hetman Zamość - Pogoń 96 Łaszczówka
Igros Krasnobród - Olimpia Miączyn
Granica Lubycza Królewska - Victoria Łukowa

Kolejka 19

Granica Lubycza Królewska - Omega Stary Zamość
Victoria Łukowa - Igros Krasnobród
Olimpia Miączyn - Hetman Zamość
Pogoń 96 Łaszczówka - Olimpiakos Tarnogród
Korona Łaszczów - Włókniarz Frampol
Huczwa Tyszowce - Tanew Majdan Stary
Łada 1945 Biłgoraj - Unia Hrubieszów
Graf Chodywańce - Orkan Bełżec

Kolejka 20

Omega Stary Zamość - Graf Chodywańce
Orkan Bełżec - Łada 1945 Biłgoraj
Unia Hrubieszów - Huczwa Tyszowce
Tanew Majdan Stary - Korona Łaszczów
Włókniarz Frampol - Pogoń 96 Łaszczówka
Olimpiakos Tarnogród - Olimpia Miączyn
Hetman Zamość - Victoria Łukowa
Igros Krasnobród - Granica Lubycza Królewska

Kolejka 21

Igros Krasnobród - Omega Stary Zamość
Granica Lubycza Królewska - Hetman Zamość
Victoria Łukowa - Olimpiakos Tarnogród
Olimpia Miączyn - Włókniarz Frampol
Pogoń 96 Łaszczówka - Tanew Majdan Stary
Korona Łaszczów - Unia Hrubieszów
Huczwa Tyszowce - Orkan Bełżec
Łada 1945 Biłgoraj - Graf Chodywańce

Kolejka 22

Omega Stary Zamość - Łada 1945 Biłgoraj
Graf Chodywańce - Huczwa Tyszowce
Orkan Bełżec - Korona Łaszczów
Unia Hrubieszów - Pogoń 96 Łaszczówka
Tanew Majdan Stary - Olimpia Miączyn
Włókniarz Frampol - Victoria Łukowa
Olimpiakos Tarnogród - Granica Lubycza Królewska
Hetman Zamość - Igros Krasnobród

Kolejka 23

Hetman Zamość - Omega Stary Zamość
Igros Krasnobród - Olimpiakos Tarnogród
Granica Lubycza Królewska - Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa - Tanew Majdan Stary
Olimpia Miączyn - Unia Hrubieszów
Pogoń 96 Łaszczówka - Orkan Bełżec
Korona Łaszczów - Graf Chodywańce
Huczwa Tyszowce - Łada 1945 Biłgoraj

Kolejka 24

Omega Stary Zamość - Huczwa Tyszowce
Łada 1945 Biłgoraj - Korona Łaszczów
Graf Chodywańce - Pogoń 96 Łaszczówka
Orkan Bełżec - Olimpia Miączyn
Unia Hrubieszów - Victoria Łukowa
Tanew Majdan Stary - Granica Lubycza Królewska
Włókniarz Frampol - Igros Krasnobród
Olimpiakos Tarnogród - Hetman Zamość

Kolejka 25

Olimpiakos Tarnogród - Omega Stary Zamość
Hetman Zamość - Włókniarz Frampol
Igros Krasnobród - Tanew Majdan Stary
Granica Lubycza Królewska - Unia Hrubieszów
Victoria Łukowa - Orkan Bełżec
Olimpia Miączyn - Graf Chodywańce
Pogoń 96 Łaszczówka - Łada 1945 Biłgoraj
Korona Łaszczów - Huczwa Tyszowce

Kolejka 26

Omega Stary Zamość - Korona Łaszczów
Huczwa Tyszowce - Pogoń 96 Łaszczówka
Łada 1945 Biłgoraj - Olimpia Miączyn
Graf Chodywańce - Victoria Łukowa
Orkan Bełżec - Granica Lubycza Królewska
Unia Hrubieszów - Igros Krasnobród
Tanew Majdan Stary - Hetman Zamość
Włókniarz Frampol - Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 27

Włókniarz Frampol - Omega Stary Zamość
Olimpiakos Tarnogród - Tanew Majdan Stary
Hetman Zamość - Unia Hrubieszów
Igros Krasnobród - Orkan Bełżec
Granica Lubycza Królewska - Graf Chodywańce
Victoria Łukowa - Łada 1945 Biłgoraj
Olimpia Miączyn - Huczwa Tyszowce
Pogoń 96 Łaszczówka - Korona Łaszczów

Kolejka 28

Omega Stary Zamość - Pogoń 96 Łaszczówka
Korona Łaszczów - Olimpia Miączyn
Huczwa Tyszowce - Victoria Łukowa
Łada 1945 Biłgoraj - Granica Lubycza Królewska
Graf Chodywańce - Igros Krasnobród
Orkan Bełżec - Hetman Zamość
Unia Hrubieszów - Olimpiakos Tarnogród
Tanew Majdan Stary - Włókniarz Frampol

Kolejka 29

Tanew Majdan Stary - Omega Stary Zamość
Włókniarz Frampol - Unia Hrubieszów
Olimpiakos Tarnogród - Orkan Bełżec
Hetman Zamość - Graf Chodywańce
Igros Krasnobród - Łada 1945 Biłgoraj
Granica Lubycza Królewska - Huczwa Tyszowce
Victoria Łukowa - Korona Łaszczów
Olimpia Miączyn - Pogoń 96 Łaszczówka

Kolejka 30

Omega Stary Zamość - Olimpia Miączyn
Pogoń 96 Łaszczówka - Victoria Łukowa
Korona Łaszczów - Granica Lubycza Królewska
Huczwa Tyszowce - Igros Krasnobród
Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość
Graf Chodywańce - Olimpiakos Tarnogród
Orkan Bełżec - Włókniarz Frampol
Unia Hrubieszów - Tanew Majdan Stary

hummel IV liga 2022/2023 (lubelska I)
hummel IV liga 2022/2023 (lubelska II)

Keeza Klasa okręgowa 2022/2023 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Chełm)
Klasa okręgowa 2022/2023 (Lublin)

Klasa A 2022/2023 (Zamość)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas