[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2022/2023, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Raków Częstochowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Arka Gdynia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lech Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Chemik Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rekord Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 FASE Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Odra Opole 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zawisza Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Raków Częstochowa    
 2 Śląsk Wrocław    
 3 Arka Gdynia    
 4 Lech Poznań    
 5 Chemik Bydgoszcz    
 6 Rekord Bielsko-Biała    
 7 Pogoń Szczecin    
 8 Chrobry Głogów    
 9 FASE Szczecin    
 10 Odra Opole    
 11 Warta Poznań    
 12 Zagłębie Lubin    
 13 Zawisza Bydgoszcz    
 14 Zagłębie Sosnowiec    
 15 Lechia Gdańsk    
 16 Górnik Zabrze    

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 13 sierpnia, 13:00
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 12 sierpnia, 11:00
Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 13 sierpnia, 12:00
Chemik Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 13 sierpnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Warta Poznań 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Szczecin - Odra Opole 13 sierpnia, 12:00
Chrobry Głogów - FASE Szczecin 14 sierpnia, 12:00
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 14 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Górnik Zabrze - FASE Szczecin 20 sierpnia, 12:00
Odra Opole - Chrobry Głogów 20 sierpnia, 12:00
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 21 sierpnia, 14:00
Zagłębie Lubin - Rekord Bielsko-Biała 20 sierpnia, 15:00
Zawisza Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 21 sierpnia, 12:00
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 20 sierpnia, 14:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 20 sierpnia, 12:00
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 27 sierpnia, 13:00
Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 12:00
Chemik Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 27 sierpnia, 11:00
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów - Warta Poznań
FASE Szczecin - Odra Opole

Kolejka 4 - 3-4 września

Górnik Zabrze - Odra Opole
Warta Poznań - FASE Szczecin
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 3 września, 14:00
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz
Raków Częstochowa - Lech Poznań 3 września, 15:00
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kolejka 5 - 10-11 września

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Chemik Bydgoszcz - Raków Częstochowa
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - Zawisza Bydgoszcz
FASE Szczecin - Zagłębie Lubin
Odra Opole - Warta Poznań

Kolejka 6 - 17-18 września

Górnik Zabrze - Warta Poznań
Zagłębie Lubin - Odra Opole
Zawisza Bydgoszcz - FASE Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 17 września, 14:00
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 17 września, 15:00
Śląsk Wrocław - Chemik Bydgoszcz
Arka Gdynia - Lech Poznań

Kolejka 7 - 24-25 września

Lech Poznań - Górnik Zabrze
Chemik Bydgoszcz - Arka Gdynia
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk
FASE Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole - Zawisza Bydgoszcz
Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Kolejka 8 - 1-2 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1 października, 14:00
Lechia Gdańsk - FASE Szczecin
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1 października, 15:00
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Rekord Bielsko-Biała
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz

Kolejka 9 - 8-9 października

Chemik Bydgoszcz - Górnik Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław
FASE Szczecin - Raków Częstochowa
Odra Opole - Lechia Gdańsk
Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 10 - 15-16 października

Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 15 października, 14:00
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Raków Częstochowa - Odra Opole 15 października, 15:00
Śląsk Wrocław - FASE Szczecin
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Chemik Bydgoszcz - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 11 - 22-23 października

Rekord Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz
Chrobry Głogów - Lech Poznań
FASE Szczecin - Arka Gdynia
Odra Opole - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 12 - 29-30 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin 30 października, 12:00
Śląsk Wrocław - Warta Poznań
Arka Gdynia - Odra Opole
Lech Poznań - FASE Szczecin
Chemik Bydgoszcz - Chrobry Głogów
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Chrobry Głogów - Rekord Bielsko-Biała
FASE Szczecin - Chemik Bydgoszcz
Odra Opole - Lech Poznań
Warta Poznań - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz - Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 13 listopada, 12:00
Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Warta Poznań
Chemik Bydgoszcz - Odra Opole
Rekord Bielsko-Biała - FASE Szczecin
Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
FASE Szczecin - Pogoń Szczecin
Odra Opole - Rekord Bielsko-Biała
Warta Poznań - Chemik Bydgoszcz
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 19 listopada, 14:00
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa

Kolejka 16

Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Chemik Bydgoszcz
Warta Poznań - Rekord Bielsko-Biała
Odra Opole - Pogoń Szczecin
FASE Szczecin - Chrobry Głogów

Kolejka 17

FASE Szczecin - Górnik Zabrze
Chrobry Głogów - Odra Opole
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Kolejka 18

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Chemik Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Chrobry Głogów
Odra Opole - FASE Szczecin

Kolejka 19

Odra Opole - Górnik Zabrze
FASE Szczecin - Warta Poznań
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Kolejka 20

Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Chemik Bydgoszcz
Lechia Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin - FASE Szczecin
Warta Poznań - Odra Opole

Kolejka 21

Warta Poznań - Górnik Zabrze
Odra Opole - Zagłębie Lubin
FASE Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
Chemik Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Arka Gdynia

Kolejka 22

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Arka Gdynia - Chemik Bydgoszcz
Śląsk Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec - FASE Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - Odra Opole
Zagłębie Lubin - Warta Poznań

Kolejka 23

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
FASE Szczecin - Lechia Gdańsk
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań

Kolejka 24

Górnik Zabrze - Chemik Bydgoszcz
Lech Poznań - Rekord Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - FASE Szczecin
Lechia Gdańsk - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin

Kolejka 25

Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Odra Opole - Raków Częstochowa
FASE Szczecin - Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Rekord Bielsko-Biała - Chemik Bydgoszcz

Kolejka 26

Górnik Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Chrobry Głogów
Arka Gdynia - FASE Szczecin
Śląsk Wrocław - Odra Opole
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Zagłębie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 27

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Odra Opole - Arka Gdynia
FASE Szczecin - Lech Poznań
Chrobry Głogów - Chemik Bydgoszcz
Pogoń Szczecin - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 28

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Rekord Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Chemik Bydgoszcz - FASE Szczecin
Lech Poznań - Odra Opole
Arka Gdynia - Warta Poznań
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Zawisza Bydgoszcz
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 29

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Warta Poznań - Lech Poznań
Odra Opole - Chemik Bydgoszcz
FASE Szczecin - Rekord Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin

Kolejka 30

Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin
Rekord Bielsko-Biała - Odra Opole
Chemik Bydgoszcz - Warta Poznań
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas