[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2022/2023, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AKS SMS Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Motor Lublin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stal Rzeszów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 SSM Wisła Płock 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Korona Kielce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ŁKS Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Escola Varsovia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Resovia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Cracovia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Hutnik Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
TOP 54 Biała Podlaska występuje pod nazwą Podlasie Biała Podlaska.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Widzew Łódź    
 2 AKS SMS Łódź    
 3 Motor Lublin    
 4 Stal Rzeszów    
 5 Wisła Kraków    
 6 Legia Warszawa    
 7 SSM Wisła Płock    
 8 Korona Kielce    
 9 ŁKS Łódź    
 10 Escola Varsovia Warszawa    
 11 Jagiellonia Białystok    
 12 Resovia    
 13 Cracovia    
 14 MKS Polonia Warszawa    
 15 Hutnik Kraków    
 16 Podlasie Biała Podlaska    

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Widzew Łódź - Podlasie Biała Podlaska 13 sierpnia, 14:00
AKS SMS Łódź - Hutnik Kraków 13 sierpnia, 16:00
Motor Lublin - MKS Polonia Warszawa 14 sierpnia, 13:00
Stal Rzeszów - Cracovia 13 sierpnia, 12:00
Wisła Kraków - Resovia 13 sierpnia, 12:00
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 13 sierpnia, 12:00
SSM Wisła Płock - Escola Varsovia Warszawa 13 sierpnia, 12:00
Korona Kielce - ŁKS Łódź 13 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łódź 20 sierpnia, 16:00
Escola Varsovia Warszawa - Korona Kielce 20 sierpnia, 12:00
Jagiellonia Białystok - SSM Wisła Płock 21 sierpnia, 12:00
Resovia - Legia Warszawa 20 sierpnia, 13:00
Cracovia - Wisła Kraków 21 sierpnia, 11:00
MKS Polonia Warszawa - Stal Rzeszów 20 sierpnia, 15:00
Hutnik Kraków - Motor Lublin 20 sierpnia, 12:00
Widzew Łódź - AKS SMS Łódź 20 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

AKS SMS Łódź - Podlasie Biała Podlaska 27 sierpnia, 18:00
Motor Lublin - Widzew Łódź 27 sierpnia, 13:00
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków 28 sierpnia, 13:00
Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Cracovia
SSM Wisła Płock - Resovia 28 sierpnia, 17:00
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 27 sierpnia, 12:00
ŁKS Łódź - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 4 - 3-4 września

Podlasie Biała Podlaska - Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
Resovia - Korona Kielce
Cracovia - SSM Wisła Płock 3 września, 12:00
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Hutnik Kraków - Wisła Kraków
Widzew Łódź - Stal Rzeszów
AKS SMS Łódź - Motor Lublin

Kolejka 5 - 10-11 września

Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 10 września, 13:00
Stal Rzeszów - AKS SMS Łódź 11 września, 16:00
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Hutnik Kraków
SSM Wisła Płock - MKS Polonia Warszawa
Korona Kielce - Cracovia
ŁKS Łódź - Resovia
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Kolejka 6 - 17-18 września

Podlasie Biała Podlaska - Jagiellonia Białystok
Resovia - Escola Varsovia Warszawa
Cracovia - ŁKS Łódź 18 września, 12:00
MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce
Hutnik Kraków - SSM Wisła Płock 17 września, 12:00
Widzew Łódź - Legia Warszawa
AKS SMS Łódź - Wisła Kraków
Motor Lublin - Stal Rzeszów 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 25 września, 16:00
Wisła Kraków - Motor Lublin
Legia Warszawa - AKS SMS Łódź
SSM Wisła Płock - Widzew Łódź
Korona Kielce - Hutnik Kraków
ŁKS Łódź - MKS Polonia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Resovia

Kolejka 8 - 1-2 października

Podlasie Biała Podlaska - Resovia
Cracovia - Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Hutnik Kraków - ŁKS Łódź 1 października, 12:00
Widzew Łódź - Korona Kielce
AKS SMS Łódź - SSM Wisła Płock
Motor Lublin - Legia Warszawa 2 października, 13:00
Stal Rzeszów - Wisła Kraków 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Wisła Kraków - Podlasie Biała Podlaska
Legia Warszawa - Stal Rzeszów
SSM Wisła Płock - Motor Lublin
Korona Kielce - AKS SMS Łódź
ŁKS Łódź - Widzew Łódź
Escola Varsovia Warszawa - Hutnik Kraków
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa
Resovia - Cracovia

Kolejka 10 - 15-16 października

Podlasie Biała Podlaska - Cracovia
MKS Polonia Warszawa - Resovia
Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok 15 października, 12:00
Widzew Łódź - Escola Varsovia Warszawa
AKS SMS Łódź - ŁKS Łódź
Motor Lublin - Korona Kielce 16 października, 13:00
Stal Rzeszów - SSM Wisła Płock 16 października, 14:00
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kolejka 11 - 22-23 października

Legia Warszawa - Podlasie Biała Podlaska
SSM Wisła Płock - Wisła Kraków
Korona Kielce - Stal Rzeszów
ŁKS Łódź - Motor Lublin
Escola Varsovia Warszawa - AKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Resovia - Hutnik Kraków
Cracovia - MKS Polonia Warszawa 23 października, 12:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Podlasie Biała Podlaska - MKS Polonia Warszawa
Hutnik Kraków - Cracovia 29 października, 12:00
Widzew Łódź - Resovia
AKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Escola Varsovia Warszawa 30 października, 13:00
Stal Rzeszów - ŁKS Łódź 29 października, 14:00
Wisła Kraków - Korona Kielce
Legia Warszawa - SSM Wisła Płock

Kolejka 13 - 5-6 listopada

SSM Wisła Płock - Podlasie Biała Podlaska
Korona Kielce - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Stal Rzeszów
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
Resovia - AKS SMS Łódź
Cracovia - Widzew Łódź 6 listopada, 12:00
MKS Polonia Warszawa - Hutnik Kraków

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Podlasie Biała Podlaska - Hutnik Kraków
Widzew Łódź - MKS Polonia Warszawa
AKS SMS Łódź - Cracovia
Motor Lublin - Resovia 12 listopada, 13:00
Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok 12 listopada, 12:00
Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Legia Warszawa - ŁKS Łódź
SSM Wisła Płock - Korona Kielce

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Korona Kielce - Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łódź - SSM Wisła Płock
Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Resovia - Stal Rzeszów
Cracovia - Motor Lublin 20 listopada, 12:00
MKS Polonia Warszawa - AKS SMS Łódź
Hutnik Kraków - Widzew Łódź 19 listopada, 12:00

Kolejka 16

Podlasie Biała Podlaska - Widzew Łódź
Hutnik Kraków - AKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Motor Lublin
Cracovia - Stal Rzeszów
Resovia - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - SSM Wisła Płock
ŁKS Łódź - Korona Kielce

Kolejka 17

ŁKS Łódź - Podlasie Biała Podlaska
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
SSM Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Resovia
Wisła Kraków - Cracovia
Stal Rzeszów - MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin - Hutnik Kraków
AKS SMS Łódź - Widzew Łódź

Kolejka 18

Podlasie Biała Podlaska - AKS SMS Łódź
Widzew Łódź - Motor Lublin
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Cracovia - Legia Warszawa
Resovia - SSM Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - ŁKS Łódź

Kolejka 19

Escola Varsovia Warszawa - Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Resovia
SSM Wisła Płock - Cracovia
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Hutnik Kraków
Stal Rzeszów - Widzew Łódź
Motor Lublin - AKS SMS Łódź

Kolejka 20

Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin
AKS SMS Łódź - Stal Rzeszów
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Hutnik Kraków - Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - SSM Wisła Płock
Cracovia - Korona Kielce
Resovia - ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 21

Jagiellonia Białystok - Podlasie Biała Podlaska
Escola Varsovia Warszawa - Resovia
ŁKS Łódź - Cracovia
Korona Kielce - MKS Polonia Warszawa
SSM Wisła Płock - Hutnik Kraków
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Wisła Kraków - AKS SMS Łódź
Stal Rzeszów - Motor Lublin

Kolejka 22

Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Wisła Kraków
AKS SMS Łódź - Legia Warszawa
Widzew Łódź - SSM Wisła Płock
Hutnik Kraków - Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa
Resovia - Jagiellonia Białystok

Kolejka 23

Resovia - Podlasie Biała Podlaska
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Escola Varsovia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź - Hutnik Kraków
Korona Kielce - Widzew Łódź
SSM Wisła Płock - AKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Motor Lublin
Wisła Kraków - Stal Rzeszów

Kolejka 24

Podlasie Biała Podlaska - Wisła Kraków
Stal Rzeszów - Legia Warszawa
Motor Lublin - SSM Wisła Płock
AKS SMS Łódź - Korona Kielce
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Hutnik Kraków - Escola Varsovia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Resovia

Kolejka 25

Cracovia - Podlasie Biała Podlaska
Resovia - MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Widzew Łódź
ŁKS Łódź - AKS SMS Łódź
Korona Kielce - Motor Lublin
SSM Wisła Płock - Stal Rzeszów
Legia Warszawa - Wisła Kraków

Kolejka 26

Podlasie Biała Podlaska - Legia Warszawa
Wisła Kraków - SSM Wisła Płock
Stal Rzeszów - Korona Kielce
Motor Lublin - ŁKS Łódź
AKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Hutnik Kraków - Resovia
MKS Polonia Warszawa - Cracovia

Kolejka 27

MKS Polonia Warszawa - Podlasie Biała Podlaska
Cracovia - Hutnik Kraków
Resovia - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - AKS SMS Łódź
Escola Varsovia Warszawa - Motor Lublin
ŁKS Łódź - Stal Rzeszów
Korona Kielce - Wisła Kraków
SSM Wisła Płock - Legia Warszawa

Kolejka 28

Podlasie Biała Podlaska - SSM Wisła Płock
Legia Warszawa - Korona Kielce
Wisła Kraków - ŁKS Łódź
Stal Rzeszów - Escola Varsovia Warszawa
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
AKS SMS Łódź - Resovia
Widzew Łódź - Cracovia
Hutnik Kraków - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 29

Hutnik Kraków - Podlasie Biała Podlaska
MKS Polonia Warszawa - Widzew Łódź
Cracovia - AKS SMS Łódź
Resovia - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Korona Kielce - SSM Wisła Płock

Kolejka 30

Podlasie Biała Podlaska - Korona Kielce
SSM Wisła Płock - ŁKS Łódź
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Stal Rzeszów - Resovia
Motor Lublin - Cracovia
AKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Hutnik Kraków

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas