[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A Keeza Elite 2022/2023, grupa: Łódź III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5 13 4 1 0 19-7 2 0 0 10-1 2 1 0 9-6
2.  Pogoń II Zduńska Wola 4 10 3 1 0 13-3 2 1 0 8-2 1 0 0 5-1 1 1 0 1 0 2-2
3.  Kolejarz Łódź 5 10 3 1 1 15-7 2 0 0 5-3 1 1 1 10-4 1 1 0 1 0 2-2
4.  UMKS Korab Łask 4 10 3 1 0 10-1 1 1 0 3-1 2 0 0 7-0
5.  Orzeł Piątkowisko 4 9 3 0 1 15-10 1 0 0 4-3 2 0 1 11-7 1 3 1 0 0 3-2
6.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 9 3 0 2 16-6 1 0 1 6-3 2 0 1 10-3 1 0 0 0 1 2-3
7.  Victoria Szadek 4 6 2 0 2 10-13 1 0 2 7-11 1 0 0 3-2
8.  PTC Pabianice 5 5 1 2 2 12-14 1 0 1 6-4 0 2 1 6-10
9.  Orzeł Kazimierz 5 4 1 1 3 11-14 1 1 1 7-8 0 0 2 4-6
10.  MULKS Łask 5 1 0 1 4 4-14 0 1 2 3-8 0 0 2 1-6
11.  LUKS Bałucz 4 0 0 0 4 6-17 0 0 2 4-12 0 0 2 2-5
12.  Pisia Zygry 4 0 0 0 4 0-25 0 0 2 0-12 0 0 2 0-13

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)    2-1 8-0 
 2 Pogoń II Zduńska Wola    2-2 2-0 4-0 
 3 Kolejarz Łódź    2-1 3-2 
 4 UMKS Korab Łask    1-1 2-0 
 5 Orzeł Piątkowisko    4-3 
 6 Włókniarz Konstantynów Łódzki2-3     4-0 
 7 Victoria Szadek1-5 1-6     5-0 
 8 PTC Pabianice3-4 3-0     
 9 Orzeł Kazimierz2-1 0-2 5-5     
 10 MULKS Łask1-1 0-4 2-3     
 11 LUKS Bałucz2-4 2-8     
 12 Pisia Zygry0-7 0-5     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Victoria Szadek 1-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 sierpnia, 17:00
Pogoń II Zduńska Wola 2-2 Kolejarz Łódź 27 sierpnia, 17:00
MULKS Łask 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 27 sierpnia, 16:00
Pisia Zygry 0-5 UMKS Korab Łask 28 sierpnia, 16:00
LUKS Bałucz 2-8 Orzeł Piątkowisko 28 sierpnia, 16:00
Orzeł Kazimierz 5-5 PTC Pabianice 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 PTC Pabianice 4 września, 11:00
Orzeł Piątkowisko 4-3 Orzeł Kazimierz 3 września, 16:00
UMKS Korab Łask 2-0 LUKS Bałucz 3 września, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 8-0 Pisia Zygry 3 września, 17:00
Kolejarz Łódź 2-1 MULKS Łask 3 września, 15:00
Victoria Szadek 1-5 Pogoń II Zduńska Wola 4 września, 17:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pogoń II Zduńska Wola 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 września, 11:00
MULKS Łask 2-3 Victoria Szadek 10 września, 16:00
Pisia Zygry 0-7 Kolejarz Łódź 11 września, 16:00
LUKS Bałucz 2-4 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 11 września, 15:00
Orzeł Kazimierz 0-2 UMKS Korab Łask 11 września, 16:00
PTC Pabianice 3-0 Orzeł Piątkowisko 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-3 Orzeł Piątkowisko 17 września, 17:00
UMKS Korab Łask 1-1 PTC Pabianice 17 września, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-1 Orzeł Kazimierz 17 września, 16:00
Kolejarz Łódź 3-2 LUKS Bałucz 18 września, 16:00
Victoria Szadek 5-0 Pisia Zygry 18 września, 17:00
Pogoń II Zduńska Wola 4-0 MULKS Łask 18 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

MULKS Łask 0-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 września, 16:00
Pisia Zygry - Pogoń II Zduńska Wola 25 września, 11:00
LUKS Bałucz - Victoria Szadek 25 września, 15:00
Orzeł Kazimierz 2-1 Kolejarz Łódź 24 września, 16:00
PTC Pabianice 3-4 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 24 września, 16:00
Orzeł Piątkowisko - UMKS Korab Łask 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Włókniarz Konstantynów Łódzki - UMKS Korab Łask 2 października, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - Orzeł Piątkowisko 2 października, 16:00
Kolejarz Łódź - PTC Pabianice 1 października, 15:00
Victoria Szadek - Orzeł Kazimierz 2 października, 17:00
Pogoń II Zduńska Wola - LUKS Bałucz 2 października, 16:00
MULKS Łask - Pisia Zygry 1 października, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pisia Zygry - Włókniarz Konstantynów Łódzki
LUKS Bałucz - MULKS Łask
Orzeł Kazimierz - Pogoń II Zduńska Wola
PTC Pabianice - Victoria Szadek
Orzeł Piątkowisko - Kolejarz Łódź
UMKS Korab Łask - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)

Kolejka 8 - 15-16 października

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Kolejarz Łódź - UMKS Korab Łask
Victoria Szadek - Orzeł Piątkowisko
Pogoń II Zduńska Wola - PTC Pabianice
MULKS Łask - Orzeł Kazimierz
Pisia Zygry - LUKS Bałucz

Kolejka 9 - 22-23 października

LUKS Bałucz - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Kazimierz - Pisia Zygry
PTC Pabianice - MULKS Łask
Orzeł Piątkowisko - Pogoń II Zduńska Wola
UMKS Korab Łask - Victoria Szadek
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - Kolejarz Łódź

Kolejka 10 - 29-30 października

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Kolejarz Łódź
Victoria Szadek - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Pogoń II Zduńska Wola - UMKS Korab Łask
MULKS Łask - Orzeł Piątkowisko
Pisia Zygry - PTC Pabianice
LUKS Bałucz - Orzeł Kazimierz

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Orzeł Kazimierz - Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice - LUKS Bałucz
Orzeł Piątkowisko - Pisia Zygry
UMKS Korab Łask - MULKS Łask
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - Pogoń II Zduńska Wola
Kolejarz Łódź - Victoria Szadek

Kolejka 12

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Victoria Szadek
Kolejarz Łódź - Pogoń II Zduńska Wola
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - MULKS Łask
UMKS Korab Łask - Pisia Zygry
Orzeł Piątkowisko - LUKS Bałucz
PTC Pabianice - Orzeł Kazimierz

Kolejka 13

PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Kazimierz - Orzeł Piątkowisko
LUKS Bałucz - UMKS Korab Łask
Pisia Zygry - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
MULKS Łask - Kolejarz Łódź
Pogoń II Zduńska Wola - Victoria Szadek

Kolejka 14

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Pogoń II Zduńska Wola
Victoria Szadek - MULKS Łask
Kolejarz Łódź - Pisia Zygry
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - LUKS Bałucz
UMKS Korab Łask - Orzeł Kazimierz
Orzeł Piątkowisko - PTC Pabianice

Kolejka 15

Orzeł Piątkowisko - Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice - UMKS Korab Łask
Orzeł Kazimierz - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LUKS Bałucz - Kolejarz Łódź
Pisia Zygry - Victoria Szadek
MULKS Łask - Pogoń II Zduńska Wola

Kolejka 16

Włókniarz Konstantynów Łódzki - MULKS Łask
Pogoń II Zduńska Wola - Pisia Zygry
Victoria Szadek - LUKS Bałucz
Kolejarz Łódź - Orzeł Kazimierz
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - PTC Pabianice
UMKS Korab Łask - Orzeł Piątkowisko

Kolejka 17

UMKS Korab Łask - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Piątkowisko - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
PTC Pabianice - Kolejarz Łódź
Orzeł Kazimierz - Victoria Szadek
LUKS Bałucz - Pogoń II Zduńska Wola
Pisia Zygry - MULKS Łask

Kolejka 18

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Pisia Zygry
MULKS Łask - LUKS Bałucz
Pogoń II Zduńska Wola - Orzeł Kazimierz
Victoria Szadek - PTC Pabianice
Kolejarz Łódź - Orzeł Piątkowisko
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - UMKS Korab Łask

Kolejka 19

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - Włókniarz Konstantynów Łódzki
UMKS Korab Łask - Kolejarz Łódź
Orzeł Piątkowisko - Victoria Szadek
PTC Pabianice - Pogoń II Zduńska Wola
Orzeł Kazimierz - MULKS Łask
LUKS Bałucz - Pisia Zygry

Kolejka 20

Włókniarz Konstantynów Łódzki - LUKS Bałucz
Pisia Zygry - Orzeł Kazimierz
MULKS Łask - PTC Pabianice
Pogoń II Zduńska Wola - Orzeł Piątkowisko
Victoria Szadek - UMKS Korab Łask
Kolejarz Łódź - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)

Kolejka 21

Kolejarz Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) - Victoria Szadek
UMKS Korab Łask - Pogoń II Zduńska Wola
Orzeł Piątkowisko - MULKS Łask
PTC Pabianice - Pisia Zygry
Orzeł Kazimierz - LUKS Bałucz

Kolejka 22

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Orzeł Kazimierz
LUKS Bałucz - PTC Pabianice
Pisia Zygry - Orzeł Piątkowisko
MULKS Łask - UMKS Korab Łask
Pogoń II Zduńska Wola - Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
Victoria Szadek - Kolejarz Łódź

Klasa okręgowa Keeza 2022/2023 (Łódź)

Klasa A Keeza Elite 2022/2023 (Łódź I)
Klasa A Keeza Elite 2022/2023 (Łódź II)
Klasa A Keeza Elite 2022/2023 (Łódź IV)

Klasa B Keeza Elite 2022/2023 (Łódź I)
Klasa B Keeza Elite 2022/2023 (Łódź II)
Klasa B Keeza Elite 2022/2023 (Łódź III)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas