[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Keeza Elite 2022/2023, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁAF Łódź 3 9 3 0 0 22-4 2 0 0 17-2 1 0 0 5-2
2.  Nowosolna II Łódź 4 6 2 0 2 8-16 0 0 1 1-3 2 0 1 7-13 1 3 1 0 0 1-0
3.  Łódzki KS (2) 3 6 2 0 1 6-5 0 0 1 0-1 2 0 0 6-4 1 0 0 0 1 0-1
4.  GKS II Ksawerów 2 4 1 1 0 7-5 1 0 0 3-1 0 1 0 4-4 1 1 0 1 0 4-4
5.  Start II Brzeziny 3 4 1 1 1 10-10 0 1 1 6-7 1 0 0 4-3 1 1 0 1 0 4-4
6.  Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3 3 1 0 2 9-10 0 0 2 5-7 1 0 0 4-3
7.  PSV Łódź 2 3 1 0 1 5-6 0 0 1 2-5 1 0 0 3-1
8.  Metalowiec Łódź 3 1 0 1 2 3-11 0 0 1 1-4 0 1 1 2-7 1 1 0 1 0 2-2
9.  LKS II Gałkówek 3 1 0 1 2 6-9 0 1 1 5-6 0 0 1 1-3 1 1 0 1 0 2-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 ŁAF Łódź    12-2 5-0 
 2 Nowosolna II Łódź    1-3 
 3 Łódzki KS (2)0-1     
 4 GKS II Ksawerów    3-1 
 5 Start II Brzeziny2-3 4-4     
 6 Włókniarz II Konstantynów Łódzki2-3 3-4     
 7 PSV Łódź2-5     
 8 Metalowiec Łódź1-4     
 9 LKS II Gałkówek3-4 2-2     

Kolejka 1 - 3-4 września

Pauza: PSV Łódź.
 
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2-3 Łódzki KS (2) 4 września, 19:00
Start II Brzeziny 4-4 GKS II Ksawerów 4 września, 12:30
LKS II Gałkówek 2-2 Metalowiec Łódź 4 września, 16:00
ŁAF Łódź 12-2 Nowosolna II Łódź 4 września, 11:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Pauza: Metalowiec Łódź.
 
Łódzki KS (2) 0-1 Nowosolna II Łódź 11 września, 12:30
PSV Łódź 2-5 ŁAF Łódź 10 września, 17:00
GKS II Ksawerów 3-1 LKS II Gałkówek 11 września, 16:00
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 3-4 Start II Brzeziny 11 września, 19:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Pauza: GKS II Ksawerów.
 
Start II Brzeziny 2-3 Łódzki KS (2) 18 września, 12:30
LKS II Gałkówek 3-4 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 18 września, 16:00
ŁAF Łódź 5-0 Metalowiec Łódź 18 września, 11:00
Nowosolna II Łódź 1-3 PSV Łódź 18 września, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Pauza: Włókniarz II Konstantynów Łódzki.
 
Łódzki KS (2) - PSV Łódź 25 września, 14:30
Metalowiec Łódź 1-4 Nowosolna II Łódź 24 września, 15:00
GKS II Ksawerów - ŁAF Łódź 25 września, 15:00
Start II Brzeziny - LKS II Gałkówek 25 września, 12:30

Kolejka 5 - 1-2 października

Pauza: Start II Brzeziny.
 
LKS II Gałkówek - Łódzki KS (2) 2 października, 16:00
ŁAF Łódź - Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2 października, 11:00
Nowosolna II Łódź - GKS II Ksawerów 1 października, 16:00
PSV Łódź - Metalowiec Łódź 2 października, 13:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Pauza: LKS II Gałkówek.
 
Łódzki KS (2) - Metalowiec Łódź
GKS II Ksawerów - PSV Łódź
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Nowosolna II Łódź
Start II Brzeziny - ŁAF Łódź

Kolejka 7 - 15-16 października

Pauza: Łódzki KS (2).
 
ŁAF Łódź - LKS II Gałkówek
Nowosolna II Łódź - Start II Brzeziny
PSV Łódź - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Metalowiec Łódź - GKS II Ksawerów

Kolejka 8 - 22-23 października

Pauza: ŁAF Łódź.
 
Łódzki KS (2) - GKS II Ksawerów
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - Metalowiec Łódź
Start II Brzeziny - PSV Łódź
LKS II Gałkówek - Nowosolna II Łódź

Kolejka 9 - 29-30 października

Pauza: Nowosolna II Łódź.
 
ŁAF Łódź - Łódzki KS (2)
PSV Łódź - LKS II Gałkówek
Metalowiec Łódź - Start II Brzeziny
GKS II Ksawerów - Włókniarz II Konstantynów Łódzki

Kolejka 10

Pauza: PSV Łódź.
 
Łódzki KS (2) - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
GKS II Ksawerów - Start II Brzeziny
Metalowiec Łódź - LKS II Gałkówek
Nowosolna II Łódź - ŁAF Łódź

Kolejka 11

Pauza: Metalowiec Łódź.
 
Nowosolna II Łódź - Łódzki KS (2)
ŁAF Łódź - PSV Łódź
LKS II Gałkówek - GKS II Ksawerów
Start II Brzeziny - Włókniarz II Konstantynów Łódzki

Kolejka 12

Pauza: GKS II Ksawerów.
 
Łódzki KS (2) - Start II Brzeziny
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - LKS II Gałkówek
Metalowiec Łódź - ŁAF Łódź
PSV Łódź - Nowosolna II Łódź

Kolejka 13

Pauza: Włókniarz II Konstantynów Łódzki.
 
PSV Łódź - Łódzki KS (2)
Nowosolna II Łódź - Metalowiec Łódź
ŁAF Łódź - GKS II Ksawerów
LKS II Gałkówek - Start II Brzeziny

Kolejka 14

Pauza: Start II Brzeziny.
 
Łódzki KS (2) - LKS II Gałkówek
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - ŁAF Łódź
GKS II Ksawerów - Nowosolna II Łódź
Metalowiec Łódź - PSV Łódź

Kolejka 15

Pauza: LKS II Gałkówek.
 
Metalowiec Łódź - Łódzki KS (2)
PSV Łódź - GKS II Ksawerów
Nowosolna II Łódź - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
ŁAF Łódź - Start II Brzeziny

Kolejka 16

Pauza: Łódzki KS (2).
 
LKS II Gałkówek - ŁAF Łódź
Start II Brzeziny - Nowosolna II Łódź
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - PSV Łódź
GKS II Ksawerów - Metalowiec Łódź

Kolejka 17

Pauza: ŁAF Łódź.
 
GKS II Ksawerów - Łódzki KS (2)
Metalowiec Łódź - Włókniarz II Konstantynów Łódzki
PSV Łódź - Start II Brzeziny
Nowosolna II Łódź - LKS II Gałkówek

Kolejka 18

Pauza: Nowosolna II Łódź.
 
Łódzki KS (2) - ŁAF Łódź
LKS II Gałkówek - PSV Łódź
Start II Brzeziny - Metalowiec Łódź
Włókniarz II Konstantynów Łódzki - GKS II Ksawerów

Klasa A Keeza Elite 2022/2023 (Łódź I)
Klasa A Keeza Elite 2022/2023 (Łódź II)
Klasa A Keeza Elite 2022/2023 (Łódź III)

Klasa B Keeza Elite 2022/2023 (Łódź II)
Klasa B Keeza Elite 2022/2023 (Łódź III)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas