[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2022/2023, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Stanowice 15 45 15 0 0 83-19 7 0 0 47-7 8 0 0 36-12
2.  Płomień Ochojec (Rybnik) 15 37 12 1 2 51-22 7 0 0 29-7 5 1 2 22-15
3.  Naprzód Rydułtowy 15 32 10 2 3 39-20 5 1 1 17-9 5 1 2 22-11
4.  Start Mszana 15 29 9 2 4 51-24 6 1 0 38-6 3 1 4 13-18
5.  Rymer Rybnik 15 27 9 0 6 35-24 4 0 4 21-16 5 0 2 14-8
6.  LKS II Bełk 15 26 8 2 5 46-43 6 0 2 32-20 2 2 3 14-23
7.  LKS Baranowice (Żory) 15 25 8 1 6 30-19 4 1 3 18-13 4 0 3 12-6
8.  Górnik Boguszowice (Rybnik) 15 24 7 3 5 39-28 3 2 3 17-13 4 1 2 22-15
9.  Borowik Szczejkowice 15 23 7 2 6 43-35 6 0 2 31-18 1 2 4 12-17
10.  MKS 32 Radziejów (Rybnik) 15 19 6 1 8 31-54 3 1 3 12-23 3 0 5 19-31 1 3 1 0 0 2-0
11.  Polonia Marklowice 15 19 6 1 8 33-31 2 1 5 11-16 4 0 3 22-15 1 0 0 0 1 0-2
12.  Polonia Niewiadom (Rybnik) 15 13 4 1 10 26-48 3 1 3 16-20 1 0 7 10-28 1 3 1 0 0 3-2
13.  TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 15 13 4 1 10 37-43 3 0 4 21-14 1 1 6 16-29 1 0 0 0 1 2-3
14.  Polonia Łaziska Rybnickie 15 12 4 0 11 22-59 4 0 4 17-26 0 0 7 5-33
15.  Orzeł Jankowice 15 4 1 1 13 18-60 0 1 6 8-19 1 0 7 10-41
16.  Sygnały Gotartowice (Rybnik) 15 3 1 0 14 18-73 1 0 7 10-30 0 0 7 8-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Stanowice    7-1 5-0 4-1 8-3 5-0 4-1 14-1 
 2 Płomień Ochojec (Rybnik)    4-0 4-2 1-0 4-3 3-1 6-0 7-1 
 3 Naprzód Rydułtowy3-0     0-2 2-1 2-1 3-0 4-2 3-3 
 4 Start Mszana3-3     8-0 2-1 5-0 2-1 2-0 16-1 
 5 Rymer Rybnik0-4 0-3* 2-1     0-3 2-0 2-3 7-0 8-2 
 6 LKS II Bełk1-6 0-3 3-0     8-4 3-1 7-2 7-3 3-1 
 7 LKS Baranowice (Żory)1-2 1-0 2-2     2-4 1-3 3-0 5-0 3-2 
 8 Górnik Boguszowice (Rybnik)3-4 1-1 2-2 0-1 1-2     2-1 4-1 4-1 
 9 Borowik Szczejkowice2-4 3-4 3-1 3-1 2-1     6-1 7-5 5-1 
 10 MKS 32 Radziejów (Rybnik)0-6 1-8 1-4 2-2 3-1     2-0 3-2 
 11 Polonia Marklowice3-4 0-4 0-1 0-3 1-2 2-2     2-0 3-0 
 12 Polonia Niewiadom (Rybnik)2-4 3-3 0-3 3-6     3-2 3-2 2-0 
 13 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)1-3 2-3 0-2 0-2     7-1 8-3 3-0 
 14 Polonia Łaziska Rybnickie2-6 1-4 4-3 0-7 2-0 0-4     4-0 4-2 
 15 Orzeł Jankowice1-3 0-2 1-3 1-3 2-2 2-3 1-3     
 16 Sygnały Gotartowice (Rybnik)0-6 0-2 0-1 1-3 3-4 4-2 0-9 2-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LKS II Bełk 1-6 Ruch Stanowice 14 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 0-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 13 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 4-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 14 sierpnia, 11:00
Borowik Szczejkowice 6-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 13 sierpnia, 14:00
Polonia Łaziska Rybnickie 4-0 Orzeł Jankowice 14 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 13 sierpnia, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 1-0 Naprzód Rydułtowy 14 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 0-1 Start Mszana 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Ruch Stanowice 4-1 Start Mszana 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 3-0 Polonia Marklowice 20 sierpnia, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-2 LKS Baranowice (Żory) 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Jankowice 1-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 21 sierpnia, 17:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-2 Polonia Łaziska Rybnickie 20 września, 16:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-1 Borowik Szczejkowice 20 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 7-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 21 sierpnia, 17:00
LKS II Bełk 3-0 Rymer Rybnik 21 września, 16:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Rymer Rybnik 0-4 Ruch Stanowice 27 sierpnia, 17:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-1 LKS II Bełk 27 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 3-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 27 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 27 sierpnia, 13:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 4-1 Polonia Niewiadom (Rybnik) 27 sierpnia, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 5-0 Orzeł Jankowice 28 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 3-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 27 sierpnia, 17:00
Start Mszana 3-3 Naprzód Rydułtowy 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Ruch Stanowice 5-0 Naprzód Rydułtowy 3 września, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-3 Start Mszana 3 września, 16:00
Orzeł Jankowice 2-3 Polonia Marklowice 3 września, 16:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 0-3 LKS Baranowice (Żory) 3 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 3 września, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 6-0 Polonia Łaziska Rybnickie 3 września, 16:00
LKS II Bełk 3-1 Borowik Szczejkowice 4 września, 16:00
Rymer Rybnik 8-2 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-6 Ruch Stanowice 11 września, 16:00
Borowik Szczejkowice 3-1 Rymer Rybnik 10 września, 13:00
Polonia Łaziska Rybnickie 4-3 LKS II Bełk 10 września, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 11 września, 16:00
LKS Baranowice (Żory) 2-4 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 11 września, 16:00
Polonia Marklowice 2-0 Polonia Niewiadom (Rybnik) 10 września, 16:00
Start Mszana 2-0 Orzeł Jankowice 10 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 3-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Ruch Stanowice 4-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 17 września, 16:00
Orzeł Jankowice 0-2 Naprzód Rydułtowy 17 września, 16:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-4 Start Mszana 17 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-0 Polonia Marklowice 17 września, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 LKS Baranowice (Żory) 18 września, 16:00
LKS II Bełk 8-4 Górnik Boguszowice (Rybnik) 18 września, 16:00
Rymer Rybnik 7-0 Polonia Łaziska Rybnickie 18 września, 16:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 3-4 Borowik Szczejkowice 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Borowik Szczejkowice 2-4 Ruch Stanowice 24 września, 13:00
Polonia Łaziska Rybnickie 4-2 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 25 września, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-1 Rymer Rybnik 24 września, 16:00
LKS Baranowice (Żory) 2-2 LKS II Bełk 24 września, 16:00
Polonia Marklowice 0-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 24 września, 16:00
Start Mszana 5-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5 października, 16:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
Naprzód Rydułtowy 4-2 Polonia Niewiadom (Rybnik) 24 września, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 8-3 Orzeł Jankowice 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Ruch Stanowice 14-1 Orzeł Jankowice 1 października, 15:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1 października, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-8 Naprzód Rydułtowy 1 października, 15:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-0 Start Mszana 2 października, 15:00
LKS II Bełk 7-3 Polonia Marklowice 2 października, 15:00
Rymer Rybnik 0-3 LKS Baranowice (Żory) 1 października, 15:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 1-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 2 października, 15:00
Borowik Szczejkowice 5-1 Polonia Łaziska Rybnickie 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Polonia Łaziska Rybnickie 2-6 Ruch Stanowice 9 października, 15:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-1 Borowik Szczejkowice 8 października, 15:00
LKS Baranowice (Żory) 3-2 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 9 października, 15:00
Polonia Marklowice 0-3 Rymer Rybnik 8 października, 15:00
Start Mszana 8-0 LKS II Bełk 8 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 3-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 8 października, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 8 października, 15:00
Orzeł Jankowice 1-3 Polonia Niewiadom (Rybnik) 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Ruch Stanowice 5-0 Polonia Niewiadom (Rybnik) 16 października, 14:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-2 Orzeł Jankowice 15 października, 15:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 3-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 16 października, 15:00
LKS II Bełk 0-3 Naprzód Rydułtowy 16 października, 15:00
Rymer Rybnik 2-1 Start Mszana 15 października, 15:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-9 Polonia Marklowice 16 października, 11:00
Borowik Szczejkowice 2-1 LKS Baranowice (Żory) 15 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-7 Górnik Boguszowice (Rybnik) 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Górnik Boguszowice (Rybnik) 3-4 Ruch Stanowice 22 października, 15:00
LKS Baranowice (Żory) 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 23 października, 15:00
Polonia Marklowice 2-2 Borowik Szczejkowice 22 października, 15:00
Start Mszana 16-1 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 22 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 0-2 Rymer Rybnik 22 października, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-3 LKS II Bełk 22 października, 15:00
Orzeł Jankowice 1-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 22 października, 15:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-6 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Ruch Stanowice 8-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 października, 14:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-3 Polonia Niewiadom (Rybnik) 30 października, 14:00
LKS II Bełk 3-1 Orzeł Jankowice 30 października, 14:00
Rymer Rybnik 2-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 29 października, 15:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 0-2 Naprzód Rydułtowy 30 października, 11:00
Borowik Szczejkowice 3-1 Start Mszana 29 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-4 Polonia Marklowice 30 października, 14:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 LKS Baranowice (Żory) 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

LKS Baranowice (Żory) 1-2 Ruch Stanowice 6 listopada, 14:00
Polonia Marklowice 1-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 5 listopada, 14:00
Start Mszana 2-1 Polonia Łaziska Rybnickie 5 listopada, 14:00
Naprzód Rydułtowy 2-1 Borowik Szczejkowice 5 listopada, 14:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 5 listopada, 14:00
Orzeł Jankowice 1-3 Rymer Rybnik 5 listopada, 14:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 3-3 LKS II Bełk 5 listopada, 14:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-6 Płomień Ochojec (Rybnik) 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Ruch Stanowice 7-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 13 listopada, 14:00
LKS II Bełk 7-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 13 listopada, 14:00
Rymer Rybnik 2-0 Polonia Niewiadom (Rybnik) 12 listopada, 14:00
Sygnały Gotartowice (Rybnik) 2-3 Orzeł Jankowice 13 listopada, 11:00
Borowik Szczejkowice 7-5 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 12 listopada, 14:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-4 Naprzód Rydułtowy 13 listopada, 14:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-2 Start Mszana 11 listopada, 14:00
LKS Baranowice (Żory) 1-3 Polonia Marklowice 13 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Polonia Marklowice 3-4 Ruch Stanowice 19 listopada, 14:00
Start Mszana 2-1 LKS Baranowice (Żory) 19 listopada, 13:00
Naprzód Rydułtowy 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 19 listopada, 14:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 7-1 Polonia Łaziska Rybnickie 19 listopada, 14:00
Orzeł Jankowice 2-2 Borowik Szczejkowice 19 listopada, 14:00
Polonia Niewiadom (Rybnik) 2-0 Sygnały Gotartowice (Rybnik) 19 listopada, 14:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-4 Rymer Rybnik 19 listopada, 14:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-2 LKS II Bełk 19 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Ruch Stanowice - LKS II Bełk
Płomień Ochojec (Rybnik) - Rymer Rybnik
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Borowik Szczejkowice
Orzeł Jankowice - Polonia Łaziska Rybnickie
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy - LKS Baranowice (Żory)
Start Mszana - Polonia Marklowice

Kolejka 17 - 25-26 marca

Start Mszana - Ruch Stanowice
Polonia Marklowice - Naprzód Rydułtowy
LKS Baranowice (Żory) - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Orzeł Jankowice
Polonia Łaziska Rybnickie - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Borowik Szczejkowice - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Sygnały Gotartowice (Rybnik) - Płomień Ochojec (Rybnik)
Rymer Rybnik - LKS II Bełk

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Ruch Stanowice - Rymer Rybnik
LKS II Bełk - Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Płomień Ochojec (Rybnik) - Borowik Szczejkowice
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Orzeł Jankowice - LKS Baranowice (Żory)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Polonia Marklowice
Naprzód Rydułtowy - Start Mszana

Kolejka 19 - 8 kwietnia

Naprzód Rydułtowy - Ruch Stanowice
Start Mszana - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Polonia Marklowice - Orzeł Jankowice
LKS Baranowice (Żory) - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Górnik Boguszowice (Rybnik) - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Polonia Łaziska Rybnickie - Płomień Ochojec (Rybnik)
Borowik Szczejkowice - LKS II Bełk
Sygnały Gotartowice (Rybnik) - Rymer Rybnik

Kolejka 20 - 15-16 kwietnia

Ruch Stanowice - Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Rymer Rybnik - Borowik Szczejkowice
LKS II Bełk - Polonia Łaziska Rybnickie
Płomień Ochojec (Rybnik) - Górnik Boguszowice (Rybnik)
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory)
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Polonia Marklowice
Orzeł Jankowice - Start Mszana
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Naprzód Rydułtowy

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Ruch Stanowice
Naprzód Rydułtowy - Orzeł Jankowice
Start Mszana - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Polonia Marklowice - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
LKS Baranowice (Żory) - Płomień Ochojec (Rybnik)
Górnik Boguszowice (Rybnik) - LKS II Bełk
Polonia Łaziska Rybnickie - Rymer Rybnik
Borowik Szczejkowice - Sygnały Gotartowice (Rybnik)

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Ruch Stanowice - Borowik Szczejkowice
Sygnały Gotartowice (Rybnik) - Polonia Łaziska Rybnickie
Rymer Rybnik - Górnik Boguszowice (Rybnik)
LKS II Bełk - LKS Baranowice (Żory)
Płomień Ochojec (Rybnik) - Polonia Marklowice
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Start Mszana
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Naprzód Rydułtowy
Orzeł Jankowice - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)

Kolejka 23 - 3 maja

Orzeł Jankowice - Ruch Stanowice
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Start Mszana - Płomień Ochojec (Rybnik)
Polonia Marklowice - LKS II Bełk
LKS Baranowice (Żory) - Rymer Rybnik
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Polonia Łaziska Rybnickie - Borowik Szczejkowice

Kolejka 24 - 6-7 maja

Ruch Stanowice - Polonia Łaziska Rybnickie
Borowik Szczejkowice - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Sygnały Gotartowice (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory)
Rymer Rybnik - Polonia Marklowice
LKS II Bełk - Start Mszana
Płomień Ochojec (Rybnik) - Naprzód Rydułtowy
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Orzeł Jankowice

Kolejka 25 - 13-14 maja

Polonia Niewiadom (Rybnik) - Ruch Stanowice
Orzeł Jankowice - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Płomień Ochojec (Rybnik)
Naprzód Rydułtowy - LKS II Bełk
Start Mszana - Rymer Rybnik
Polonia Marklowice - Sygnały Gotartowice (Rybnik)
LKS Baranowice (Żory) - Borowik Szczejkowice
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Polonia Łaziska Rybnickie

Kolejka 26 - 20-21 maja

Ruch Stanowice - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Polonia Łaziska Rybnickie - LKS Baranowice (Żory)
Borowik Szczejkowice - Polonia Marklowice
Sygnały Gotartowice (Rybnik) - Start Mszana
Rymer Rybnik - Naprzód Rydułtowy
LKS II Bełk - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Płomień Ochojec (Rybnik) - Orzeł Jankowice
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Polonia Niewiadom (Rybnik)

Kolejka 27 - 27-28 maja

MKS 32 Radziejów (Rybnik) - Ruch Stanowice
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Płomień Ochojec (Rybnik)
Orzeł Jankowice - LKS II Bełk
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Rymer Rybnik
Naprzód Rydułtowy - Sygnały Gotartowice (Rybnik)
Start Mszana - Borowik Szczejkowice
Polonia Marklowice - Polonia Łaziska Rybnickie
LKS Baranowice (Żory) - Górnik Boguszowice (Rybnik)

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Ruch Stanowice - LKS Baranowice (Żory)
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Polonia Marklowice
Polonia Łaziska Rybnickie - Start Mszana
Borowik Szczejkowice - Naprzód Rydułtowy
Sygnały Gotartowice (Rybnik) - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Rymer Rybnik - Orzeł Jankowice
LKS II Bełk - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Płomień Ochojec (Rybnik) - MKS 32 Radziejów (Rybnik)

Kolejka 29 - 8 czerwca

Płomień Ochojec (Rybnik) - Ruch Stanowice
MKS 32 Radziejów (Rybnik) - LKS II Bełk
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Rymer Rybnik
Orzeł Jankowice - Sygnały Gotartowice (Rybnik)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Borowik Szczejkowice
Naprzód Rydułtowy - Polonia Łaziska Rybnickie
Start Mszana - Górnik Boguszowice (Rybnik)
Polonia Marklowice - LKS Baranowice (Żory)

Kolejka 30 - 10-11 czerwca

Ruch Stanowice - Polonia Marklowice
LKS Baranowice (Żory) - Start Mszana
Górnik Boguszowice (Rybnik) - Naprzód Rydułtowy
Polonia Łaziska Rybnickie - TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)
Borowik Szczejkowice - Orzeł Jankowice
Sygnały Gotartowice (Rybnik) - Polonia Niewiadom (Rybnik)
Rymer Rybnik - MKS 32 Radziejów (Rybnik)
LKS II Bełk - Płomień Ochojec (Rybnik)

Klasa okręgowa 2022/2023 (śląska III (Racibórz-Rybnik))

Klasa A 2022/2023 (Racibórz)

Klasa B 2022/2023 (Rybnik)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas