[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2022/2023, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 13 26 8 2 3 48-17 4 2 0 24-5 4 0 3 24-12
2.  KS 27 Gołkowice 13 25 8 1 4 33-23 3 0 4 17-16 5 1 0 16-7 1 3 1 0 0 1-0
3.  KS Szczerbice 13 25 8 1 4 27-13 5 1 1 20-6 3 0 3 7-7 1 0 0 0 1 0-1
4.  Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 13 23 7 2 4 28-29 6 1 0 14-7 1 1 4 14-22
5.  TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 13 22 7 1 5 46-31 4 1 1 35-13 3 0 4 11-18
6.  Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 13 21 6 3 4 29-25 5 0 1 17-6 1 3 3 12-19
7.  TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 13 20 6 2 5 38-23 5 0 1 29-11 1 2 4 9-12
8.  Iskra Rowień (Żory) 13 19 5 4 4 24-32 3 2 1 15-15 2 2 3 9-17 1 3 1 0 0 2-1
9.  Olza Godów 13 19 6 1 6 27-26 4 0 3 16-9 2 1 3 11-17 1 0 0 0 1 1-2
10.  MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 13 16 5 1 7 20-30 4 1 2 14-11 1 0 5 6-19
11.  Żar Szeroka 13 15 5 0 8 15-49 3 0 3 7-16 2 0 5 8-33 1 3 1 0 0 3-2
12.  KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 13 15 4 3 6 19-27 3 2 2 11-7 1 1 4 8-20 1 0 0 0 1 2-3
13.  KP Kamień (Rybnik) 13 7 2 1 10 19-36 2 0 4 12-11 0 1 6 7-25 1 3 1 0 0 7-1
14.  Inter Krostoszowice 13 7 1 4 8 23-35 1 3 3 16-16 0 1 5 7-19 1 0 0 0 1 1-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)    6-1 3-0 3-3 6-1 6-0 0-0 
 2 KS 27 Gołkowice1-5     1-4 1-2 5-1 1-2 5-2 3-0 
 3 KS Szczerbice2-1 0-1     7-1 2-2 3-0 4-0 2-1 
 4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)2-1     2-1 2-2 3-1 2-1 1-0 2-1 
 5 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)3-4 2-1 4-4     6-1 5-2 15-1 
 6 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)2-4 2-0 2-1     2-1 2-0 7-0 
 7 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)1-2 4-2     6-1 6-1 7-1 5-4 
 8 Iskra Rowień (Żory)3-6 2-1 2-2 3-2     2-1 3-3 
 9 Olza Godów0-1 3-4 3-1 1-2     5-0 2-0 2-1 
 10 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)3-2 0-2 6-3 1-1 0-1 3-2     1-0 
 11 Żar Szeroka0-7 2-5 2-1 2-1 1-0 0-2     
 12 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)0-0 1-2 2-0 1-1 4-1 1-0 2-3     
 13 KP Kamień (Rybnik)1-2 1-4 1-2 1-0 1-2     7-1 
 14 Inter Krostoszowice0-2 0-1 3-3 2-2 7-2 1-3 3-3     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Iskra Rowień (Żory) 21 sierpnia, 17:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-0 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 20 sierpnia, 17:00
KS 27 Gołkowice 1-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 20 sierpnia, 17:00
Inter Krostoszowice 3-3 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 20 sierpnia, 17:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-2 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 20 sierpnia, 17:00
Olza Godów 5-0 Żar Szeroka 21 sierpnia, 11:30
KS Szczerbice 2-1 KP Kamień (Rybnik) 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Iskra Rowień (Żory) 3-3 KP Kamień (Rybnik) 28 sierpnia, 17:00
Żar Szeroka 2-1 KS Szczerbice 28 sierpnia, 17:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 3-3 Olza Godów 27 sierpnia, 17:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 28 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-4 Inter Krostoszowice 27 sierpnia, 17:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 3-4 KS 27 Gołkowice 28 sierpnia, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 4-1 Iskra Rowień (Żory) 3 września, 16:00
KS 27 Gołkowice 1-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 3 września, 16:00
Inter Krostoszowice 0-1 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 3 września, 16:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4 września, 16:00
Olza Godów 3-1 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 4 września, 11:30
KS Szczerbice 2-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 4 września, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 1-0 Żar Szeroka 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Iskra Rowień (Żory) 2-1 Żar Szeroka 11 września, 16:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 6-0 KP Kamień (Rybnik) 10 września, 16:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 KS Szczerbice 11 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-1 Olza Godów 10 września, 16:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 5-2 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 10 września, 16:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Inter Krostoszowice 10 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 0-0 KS 27 Gołkowice 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

KS 27 Gołkowice 5-1 Iskra Rowień (Żory) 17 września, 16:00
Inter Krostoszowice 3-3 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 18 września, 12:30
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 6-3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 17 września, 16:00
Olza Godów 3-4 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 18 września, 12:00
KS Szczerbice 2-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 18 września, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 1-4 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 18 września, 16:00
Żar Szeroka 0-7 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Iskra Rowień (Żory) 3-6 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 24 września, 16:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 7-0 Żar Szeroka 25 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 7-1 KP Kamień (Rybnik) 25 września, 16:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 2-1 KS Szczerbice 25 września, 16:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 Olza Godów 24 września, 16:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-0 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 24 września, 16:00
KS 27 Gołkowice 3-0 Inter Krostoszowice 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Inter Krostoszowice 2-2 Iskra Rowień (Żory) 2 października, 15:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 KS 27 Gołkowice 1 października, 15:00
Olza Godów 2-0 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2 października, 12:00
KS Szczerbice 7-1 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2 października, 15:00
KP Kamień (Rybnik) 1-2 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 2 października, 15:00
Żar Szeroka 1-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1 października, 15:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 3-0 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Iskra Rowień (Żory) 2-2 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 8 października, 15:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-2 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 8 października, 15:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 15-1 Żar Szeroka 9 października, 15:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 KP Kamień (Rybnik) 8 października, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-2 KS Szczerbice 8 października, 15:00
KS 27 Gołkowice 1-2 Olza Godów 8 października, 15:00
Inter Krostoszowice 7-2 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 Iskra Rowień (Żory) 15 października, 15:00
Olza Godów 2-1 Inter Krostoszowice 16 października, 14:00
KS Szczerbice 0-1 KS 27 Gołkowice 16 października, 15:00
KP Kamień (Rybnik) 1-2 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 16 października, 15:00
Żar Szeroka 2-1 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 15 października, 15:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 6-1 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 15 października, 15:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Iskra Rowień (Żory) 3-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 22 października, 15:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 6-1 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 23 października, 15:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 22 października, 15:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-3 Żar Szeroka 23 października, 15:00
KS 27 Gołkowice 5-2 KP Kamień (Rybnik) 22 października, 15:00
Inter Krostoszowice 0-2 KS Szczerbice 23 października, 15:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-2 Olza Godów 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Olza Godów 1-2 Iskra Rowień (Żory) 30 października, 11:00
KS Szczerbice 4-0 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 30 października, 14:00
KP Kamień (Rybnik) 7-1 Inter Krostoszowice 30 października, 14:00
Żar Szeroka 2-5 KS 27 Gołkowice 29 października, 15:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 6-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 29 października, 15:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 29 października, 15:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4-2 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Iskra Rowień (Żory) 2-1 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 5 listopada, 14:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5 listopada, 14:00
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-1 Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 6 listopada, 14:00
KS 27 Gołkowice 1-5 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 5 listopada, 14:00
Inter Krostoszowice 1-3 Żar Szeroka 6 listopada, 14:00
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 KP Kamień (Rybnik) 5 listopada, 14:00
Olza Godów 0-1 KS Szczerbice 6 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

KS Szczerbice 3-0 Iskra Rowień (Żory) 13 listopada, 14:00
KP Kamień (Rybnik) 1-2 Olza Godów 12 listopada, 14:00
Żar Szeroka 0-2 MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 13 listopada, 14:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-0 Inter Krostoszowice 12 listopada, 14:00
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-4 KS 27 Gołkowice 13 listopada, 14:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-1 KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 11 listopada, 14:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 4-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Iskra Rowień (Żory) - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - KS 27 Gołkowice
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - Inter Krostoszowice
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Żar Szeroka - Olza Godów
KP Kamień (Rybnik) - KS Szczerbice

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

KP Kamień (Rybnik) - Iskra Rowień (Żory)
KS Szczerbice - Żar Szeroka
Olza Godów - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Inter Krostoszowice - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
KS 27 Gołkowice - TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 16 - 15-16 kwietnia

Iskra Rowień (Żory) - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - KS 27 Gołkowice
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) - Inter Krostoszowice
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - Olza Godów
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - KS Szczerbice
Żar Szeroka - KP Kamień (Rybnik)

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Żar Szeroka - Iskra Rowień (Żory)
KP Kamień (Rybnik) - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
KS Szczerbice - Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
Olza Godów - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Inter Krostoszowice - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
KS 27 Gołkowice - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Iskra Rowień (Żory) - KS 27 Gołkowice
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - Inter Krostoszowice
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) - Olza Godów
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - KS Szczerbice
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - KP Kamień (Rybnik)
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - Żar Szeroka

Kolejka 19 - 6-7 maja

Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - Iskra Rowień (Żory)
Żar Szeroka - Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
KP Kamień (Rybnik) - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
KS Szczerbice - TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Olza Godów - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Inter Krostoszowice - KS 27 Gołkowice

Kolejka 20 - 13-14 maja

Iskra Rowień (Żory) - Inter Krostoszowice
KS 27 Gołkowice - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - Olza Godów
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - KS Szczerbice
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) - KP Kamień (Rybnik)
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Żar Szeroka
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)

Kolejka 21 - 20-21 maja

Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - Iskra Rowień (Żory)
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Żar Szeroka - TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
KP Kamień (Rybnik) - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
KS Szczerbice - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Olza Godów - KS 27 Gołkowice
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Inter Krostoszowice

Kolejka 22 - 27-28 maja

Iskra Rowień (Żory) - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Inter Krostoszowice - Olza Godów
KS 27 Gołkowice - KS Szczerbice
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - KP Kamień (Rybnik)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - Żar Szeroka
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Iskra Rowień (Żory)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Żar Szeroka - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
KP Kamień (Rybnik) - KS 27 Gołkowice
KS Szczerbice - Inter Krostoszowice
Olza Godów - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)

Kolejka 24 - 8 czerwca

Iskra Rowień (Żory) - Olza Godów
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - KS Szczerbice
Inter Krostoszowice - KP Kamień (Rybnik)
KS 27 Gołkowice - Żar Szeroka
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) - Iskra Rowień (Żory)
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) - Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski)
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) - KS 27 Gołkowice
Żar Szeroka - Inter Krostoszowice
KP Kamień (Rybnik) - MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
KS Szczerbice - Olza Godów

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Iskra Rowień (Żory) - KS Szczerbice
Olza Godów - KP Kamień (Rybnik)
MKS Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) - Żar Szeroka
Inter Krostoszowice - Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)
KS 27 Gołkowice - Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny)
KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) - TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)

Klasa A 2022/2023 (Rybnik)

Klasa C 2022/2023 (Rybnik)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas