[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Justynów 19 46 15 1 3 52-21 7 0 2 25-10 8 1 1 27-11
2.  Stal Niewiadów 19 45 14 3 2 53-26 7 1 1 27-11 7 2 1 26-15
3.  Pilica Przedbórz 19 43 13 4 2 52-22 6 3 1 27-11 7 1 1 25-11
4.  Zawisza Rzgów 19 39 12 3 4 51-35 7 1 2 33-21 5 2 2 18-14
5.  KKS Koluszki 19 32 9 5 5 49-36 4 3 3 21-18 5 2 2 28-18 1 3 1 0 0 6-2
6.  Kasztelan Żarnów 19 32 10 2 7 37-27 4 0 6 20-20 6 2 1 17-7 1 0 0 0 1 2-6
7.  Polonia Gorzędów 19 30 9 3 7 47-27 3 1 5 15-14 6 2 2 32-13
8.  KS Mniszków 19 24 6 6 7 29-38 4 3 2 14-10 2 3 5 15-28 4 6 2 0 2 7-9
9.  Gerlach Drzewica 19 24 7 3 9 27-28 4 3 3 16-16 3 0 6 11-12 3 4 1 1 1 6-5
10.  EBE SPN Bełchatów 19 24 7 3 9 35-46 4 0 5 14-20 3 3 4 21-26 3 4 1 1 1 7-6
11.  Start Lgota Wielka 19 20 6 2 11 27-38 2 1 7 13-22 4 1 4 14-16
12.  Omega II Kleszczów 19 16 5 1 13 30-55 3 1 6 16-22 2 0 7 14-33 1 3 1 0 0 2-1
13.  LKS Mierzyn 19 16 5 1 13 20-47 3 0 6 8-16 2 1 7 12-31 1 0 0 0 1 1-2
14.  Concordia Piotrków Trybunalski 19 15 4 3 12 19-41 2 2 4 9-18 2 1 8 10-23
15.  Victoria Żytno 19 14 4 2 13 38-56 1 2 7 24-34 3 0 6 14-22 2 3 1 0 1 6-6
16.  Włókniarz Moszczenica 19 14 4 2 13 29-52 3 1 6 20-30 1 1 7 9-22 2 3 1 0 1 6-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LZS Justynów    1-3 2-3 3-1 3-0 3-1 4-0 5-1 3-1 1-0 
 2 Stal Niewiadów    0-1 3-3 4-2 4-2 3-1 4-0 4-0 3-1 2-1 
 3 Pilica Przedbórz2-1     1-2 3-3 2-2 2-2 1-0 4-0 4-0 3-1 5-0 
 4 Zawisza Rzgów    0-3* 1-6 2-1 3-0 7-3 4-2 3-3 3-0 6-0 4-3 
 5 KKS Koluszki2-3 1-1     7-2 0-3 2-2 1-1 2-6 2-0 2-0 2-0 
 6 Kasztelan Żarnów2-5 0-3 0-2 1-2 2-6     0-1 4-0 5-1 5-0 1-0 
 7 Polonia Gorzędów1-2 1-3 1-1 2-4 1-2     0-1 2-1 5-0 2-0 
 8 KS Mniszków0-0 1-4 1-1     1-0 3-2 0-1 4-1 4-1 0-0 
 9 Gerlach Drzewica1-0 2-3 3-2 0-0 0-0 4-2     2-2 0-3 0-2 4-2 
 10 EBE SPN Bełchatów0-2 0-5 1-3 1-4 4-0 3-1     1-4 2-1 2-0 
 11 Start Lgota Wielka0-3 4-5 0-1 1-5 1-1 0-2     4-1 0-1 3-0 0-3 
 12 Omega II Kleszczów2-4 1-2 0-1 0-5 1-0 7-2 0-1     1-1 0-4 4-2 
 13 LKS Mierzyn0-3 1-2 3-0* 0-5 1-0 0-2 1-2     0-2 2-0 
 14 Concordia Piotrków Trybunalski0-0 2-6 0-5 1-0 1-3 2-0 0-1 3-3     
 15 Victoria Żytno3-5 2-2 2-3 0-3 2-4 3-5 5-5 2-3 4-1     1-3 
 16 Włókniarz Moszczenica2-3 1-3 1-1 1-5 1-3 3-5 2-1 4-3 2-1 3-5     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

KS Mniszków 0-1 Start Lgota Wielka 21 sierpnia, 18:30
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
EBE SPN Bełchatów 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 20 sierpnia, 17:00
KKS Koluszki 2-3 Stal Niewiadów 19 sierpnia, 16:00
Gerlach Drzewica 0-0 Polonia Gorzędów 19 sierpnia, 17:00
Pilica Przedbórz 4-0 LKS Mierzyn 19 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 3-5 Victoria Żytno 20 sierpnia, 17:00
LZS Justynów 5-1 Omega II Kleszczów 19 sierpnia, 13:00
Zawisza Rzgów 0-3 Kasztelan Żarnów 19 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Start Lgota Wielka 0-1 Kasztelan Żarnów 26 sierpnia, 16:00
Omega II Kleszczów 1-2 Zawisza Rzgów 27 sierpnia, 15:30
LKS Mierzyn 2-0 Włókniarz Moszczenica 26 sierpnia, 17:00
Polonia Gorzędów 1-1 Pilica Przedbórz 26 sierpnia, 13:00
Stal Niewiadów 4-2 Gerlach Drzewica 26 sierpnia, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-5 KKS Koluszki 26 sierpnia, 17:00
KS Mniszków 3-2 EBE SPN Bełchatów 25 sierpnia, 18:00
LZS Justynów 1-0 Victoria Żytno 26 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 30 sierpnia

EBE SPN Bełchatów 1-4 Start Lgota Wielka 30 sierpnia, 18:00
KKS Koluszki 7-2 KS Mniszków 30 sierpnia, 17:00
Gerlach Drzewica 0-2 Concordia Piotrków Trybunalski 30 sierpnia, 18:00
Pilica Przedbórz 2-1 Stal Niewiadów 30 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-5 Polonia Gorzędów 30 sierpnia, 17:30
LZS Justynów 3-1 LKS Mierzyn 30 sierpnia, 18:00
Zawisza Rzgów 6-0 Victoria Żytno 30 sierpnia, 17:30
Kasztelan Żarnów 5-1 Omega II Kleszczów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Start Lgota Wielka 4-1 Omega II Kleszczów 2 września, 15:00
Victoria Żytno 3-5 Kasztelan Żarnów 3 września, 11:00
LKS Mierzyn 3-0 Zawisza Rzgów 2 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
Polonia Gorzędów 1-2 LZS Justynów 2 września, 17:00
Stal Niewiadów 2-1 Włókniarz Moszczenica 2 września, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 2-6 Pilica Przedbórz 2 września, 17:00
KS Mniszków 1-0 Gerlach Drzewica 2 września, 15:00
EBE SPN Bełchatów 1-3 KKS Koluszki 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

KKS Koluszki 1-1 Start Lgota Wielka 9 września, 16:00
Gerlach Drzewica 2-2 EBE SPN Bełchatów 9 września, 16:00
Pilica Przedbórz 2-2 KS Mniszków 9 września, 16:30
Włókniarz Moszczenica 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 9 września, 16:00
LZS Justynów 1-3 Stal Niewiadów 9 września, 16:00
Zawisza Rzgów 1-6 Polonia Gorzędów 10 września, 11:00
Kasztelan Żarnów 5-0 LKS Mierzyn 9 września, 16:00
Omega II Kleszczów 0-4 Victoria Żytno 10 września, 15:30

Kolejka 6 - 16-17 września

Start Lgota Wielka 0-3 Victoria Żytno 16 września, 16:00
LKS Mierzyn 1-2 Omega II Kleszczów 16 września, 15:00
Polonia Gorzędów 1-2 Kasztelan Żarnów 16 września, 15:00
Stal Niewiadów 3-3 Zawisza Rzgów 16 września, 16:30
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 LZS Justynów 16 września, 16:30
KS Mniszków 0-0 Włókniarz Moszczenica 17 września, 15:00
EBE SPN Bełchatów 0-5 Pilica Przedbórz 16 września, 16:30
KKS Koluszki 0-3 Gerlach Drzewica 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Gerlach Drzewica 0-3 Start Lgota Wielka 23 września, 16:00
Pilica Przedbórz 3-3 KKS Koluszki 24 września, 16:00
Włókniarz Moszczenica 3-5 EBE SPN Bełchatów 24 września, 16:00
LZS Justynów 4-0 KS Mniszków 23 września, 16:00
Zawisza Rzgów 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski 23 września, 15:30
Kasztelan Żarnów 0-3 Stal Niewiadów 23 września, 16:00
Omega II Kleszczów 0-5 Polonia Gorzędów 24 września, 15:30
Victoria Żytno 2-3 LKS Mierzyn 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Start Lgota Wielka 0-1 LKS Mierzyn 30 września, 16:00
Polonia Gorzędów 5-0 Victoria Żytno 30 września, 16:00
Stal Niewiadów 4-0 Omega II Kleszczów 30 września, 16:00
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Kasztelan Żarnów 30 września, 16:00
KS Mniszków 1-4 Zawisza Rzgów 30 września, 15:00
EBE SPN Bełchatów 0-2 LZS Justynów 30 września, 16:00
KKS Koluszki 2-0 Włókniarz Moszczenica 30 września, 14:00
Gerlach Drzewica 3-2 Pilica Przedbórz 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Pilica Przedbórz 1-0 Start Lgota Wielka 7 października, 15:30
Włókniarz Moszczenica 1-3 Gerlach Drzewica 8 października, 15:00
LZS Justynów 3-0 KKS Koluszki 7 października, 15:30
Zawisza Rzgów 3-0 EBE SPN Bełchatów 7 października, 15:00
Kasztelan Żarnów 0-1 KS Mniszków 7 października, 15:30
Omega II Kleszczów 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 8 października, 15:30
Victoria Żytno 2-2 Stal Niewiadów 8 października, 11:00
LKS Mierzyn 0-5 Polonia Gorzędów 7 października, 15:30

Kolejka 10 - 14-15 października

Start Lgota Wielka 1-5 Polonia Gorzędów 14 października, 15:30
Stal Niewiadów 4-0 LKS Mierzyn 14 października, 15:30
KS Mniszków 4-1 Omega II Kleszczów 14 października, 15:00
EBE SPN Bełchatów 1-4 Kasztelan Żarnów 14 października, 15:30
KKS Koluszki 1-1 Zawisza Rzgów 14 października, 15:30
Gerlach Drzewica 1-0 LZS Justynów 14 października, 15:30
Pilica Przedbórz 5-0 Włókniarz Moszczenica 14 października, 15:30
Victoria Żytno 4-1 Concordia Piotrków Trybunalski 15 października, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Włókniarz Moszczenica 2-1 Start Lgota Wielka 22 października, 15:00
LZS Justynów 2-3 Pilica Przedbórz 21 października, 15:00
Zawisza Rzgów 2-1 Gerlach Drzewica 21 października, 15:00
Kasztelan Żarnów 2-6 KKS Koluszki 21 października, 15:00
Omega II Kleszczów 7-2 EBE SPN Bełchatów 22 października, 15:00
Victoria Żytno 5-5 KS Mniszków 22 października, 11:00
LKS Mierzyn 0-2 Concordia Piotrków Trybunalski 21 października, 15:00
Polonia Gorzędów 1-3 Stal Niewiadów 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Start Lgota Wielka 4-5 Stal Niewiadów 28 października, 14:30
Concordia Piotrków Trybunalski 1-3 Polonia Gorzędów 28 października, 14:30
KS Mniszków 4-1 LKS Mierzyn 28 października, 14:30
EBE SPN Bełchatów 2-0 Victoria Żytno 29 października, 14:30
KKS Koluszki 2-6 Omega II Kleszczów 28 października, 13:30
Gerlach Drzewica 0-0 Kasztelan Żarnów 28 października, 14:30
Pilica Przedbórz 1-2 Zawisza Rzgów 28 października, 14:30
Włókniarz Moszczenica 2-3 LZS Justynów 29 października, 13:30

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Zawisza Rzgów 4-3 Włókniarz Moszczenica 4 listopada, 14:00
Kasztelan Żarnów 0-2 Pilica Przedbórz 4 listopada, 13:30
Omega II Kleszczów 1-0 Gerlach Drzewica 5 listopada, 13:00
Victoria Żytno 2-4 KKS Koluszki 5 listopada, 11:00
LKS Mierzyn 0-2 EBE SPN Bełchatów 4 listopada, 13:30
Polonia Gorzędów 0-1 KS Mniszków 4 listopada, 13:30
Stal Niewiadów 3-1 Concordia Piotrków Trybunalski 4 listopada, 13:30
Start Lgota Wielka 0-3 LZS Justynów 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Start Lgota Wielka 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski 11 listopada, 11:00
KS Mniszków 0-0 Stal Niewiadów 11 listopada, 13:00
EBE SPN Bełchatów 4-0 Polonia Gorzędów 11 listopada, 13:00
KKS Koluszki 2-0 LKS Mierzyn 11 listopada, 13:00
Gerlach Drzewica 4-2 Victoria Żytno 11 listopada, 13:00
Pilica Przedbórz 4-0 Omega II Kleszczów 11 listopada, 13:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Kasztelan Żarnów 12 listopada, 13:00
LZS Justynów 3-1 Zawisza Rzgów 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Zawisza Rzgów 7-3 Start Lgota Wielka 18 listopada, 13:00
Kasztelan Żarnów 2-5 LZS Justynów 18 listopada, 13:00
Omega II Kleszczów 4-2 Włókniarz Moszczenica 19 listopada, 13:00
Victoria Żytno 2-3 Pilica Przedbórz 18 listopada, 13:00
LKS Mierzyn 1-0 Gerlach Drzewica 18 listopada, 13:00
Polonia Gorzędów 2-4 KKS Koluszki 18 listopada, 13:00
Stal Niewiadów 3-1 EBE SPN Bełchatów 18 listopada, 13:00
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 KS Mniszków 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Start Lgota Wielka 1-1 KS Mniszków 23 marca, 16:00
Concordia Piotrków Trybunalski 3-3 EBE SPN Bełchatów 23 marca, 16:00
Stal Niewiadów 4-2 KKS Koluszki 23 marca, 15:30
Polonia Gorzędów 2-1 Gerlach Drzewica 24 marca, 11:00
LKS Mierzyn 1-2 Pilica Przedbórz 23 marca, 16:00
Victoria Żytno 1-3 Włókniarz Moszczenica 23 marca, 15:00
Omega II Kleszczów 2-4 LZS Justynów 24 marca, 16:00
Kasztelan Żarnów 1-2 Zawisza Rzgów 23 marca, 16:00

Kolejka 17 - 30 marca

Victoria Żytno 3-5 LZS Justynów 30 marca, 15:00
Kasztelan Żarnów 4-0 Start Lgota Wielka 30 marca, 11:30
Zawisza Rzgów 4-2 Omega II Kleszczów 30 marca, 15:00
Włókniarz Moszczenica 4-3 LKS Mierzyn 30 marca, 15:00
Pilica Przedbórz 2-2 Polonia Gorzędów 30 marca, 15:00
Gerlach Drzewica 2-3 Stal Niewiadów 30 marca, 16:00
KKS Koluszki 2-0 Concordia Piotrków Trybunalski 30 marca, 15:00
EBE SPN Bełchatów 3-1 KS Mniszków 30 marca, 16:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Start Lgota Wielka 0-2 EBE SPN Bełchatów 6 kwietnia, 16:00
KS Mniszków 1-1 KKS Koluszki 6 kwietnia, 15:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-1 Gerlach Drzewica 6 kwietnia, 13:30
Stal Niewiadów 0-1 Pilica Przedbórz 6 kwietnia, 17:00
Polonia Gorzędów 2-0 Włókniarz Moszczenica 6 kwietnia, 15:00
LKS Mierzyn 0-3 LZS Justynów 6 kwietnia, 12:30
Victoria Żytno 0-3 Zawisza Rzgów 6 kwietnia, 15:30
Omega II Kleszczów 0-1 Kasztelan Żarnów 7 kwietnia, 15:30

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Omega II Kleszczów 0-1 Start Lgota Wielka 14 kwietnia, 15:30
Kasztelan Żarnów 1-0 Victoria Żytno 13 kwietnia, 17:00
Zawisza Rzgów 3-3 LKS Mierzyn 13 kwietnia, 15:00
LZS Justynów 3-1 Polonia Gorzędów 13 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 1-3 Stal Niewiadów 14 kwietnia, 17:00
Pilica Przedbórz 3-1 Concordia Piotrków Trybunalski 13 kwietnia, 17:00
Gerlach Drzewica 4-2 KS Mniszków 13 kwietnia, 15:30
KKS Koluszki 2-2 EBE SPN Bełchatów 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Start Lgota Wielka - KKS Koluszki 20 kwietnia, 13:00
EBE SPN Bełchatów - Gerlach Drzewica 21 kwietnia, 14:30
KS Mniszków - Pilica Przedbórz 20 kwietnia, 15:00
Concordia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica 20 kwietnia, 17:30
Stal Niewiadów - LZS Justynów 20 kwietnia, 17:00
Polonia Gorzędów - Zawisza Rzgów 20 kwietnia, 15:00
LKS Mierzyn - Kasztelan Żarnów 21 kwietnia, 15:00
Victoria Żytno - Omega II Kleszczów 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Victoria Żytno - Start Lgota Wielka
Omega II Kleszczów - LKS Mierzyn
Kasztelan Żarnów - Polonia Gorzędów
Zawisza Rzgów - Stal Niewiadów
LZS Justynów - Concordia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Moszczenica - KS Mniszków
Pilica Przedbórz - EBE SPN Bełchatów
Gerlach Drzewica - KKS Koluszki

Kolejka 22 - 4-5 maja

Start Lgota Wielka - Gerlach Drzewica
KKS Koluszki - Pilica Przedbórz
EBE SPN Bełchatów - Włókniarz Moszczenica
KS Mniszków - LZS Justynów
Concordia Piotrków Trybunalski - Zawisza Rzgów
Stal Niewiadów - Kasztelan Żarnów
Polonia Gorzędów - Omega II Kleszczów
LKS Mierzyn - Victoria Żytno

Kolejka 23 - 11-12 maja

LKS Mierzyn - Start Lgota Wielka
Victoria Żytno - Polonia Gorzędów
Omega II Kleszczów - Stal Niewiadów
Kasztelan Żarnów - Concordia Piotrków Trybunalski
Zawisza Rzgów - KS Mniszków
LZS Justynów - EBE SPN Bełchatów
Włókniarz Moszczenica - KKS Koluszki
Pilica Przedbórz - Gerlach Drzewica

Kolejka 24 - 15 maja

Start Lgota Wielka - Pilica Przedbórz
Gerlach Drzewica - Włókniarz Moszczenica
KKS Koluszki - LZS Justynów
EBE SPN Bełchatów - Zawisza Rzgów
KS Mniszków - Kasztelan Żarnów
Concordia Piotrków Trybunalski - Omega II Kleszczów
Stal Niewiadów - Victoria Żytno
Polonia Gorzędów - LKS Mierzyn

Kolejka 25 - 18-19 maja

Concordia Piotrków Trybunalski - Victoria Żytno
Polonia Gorzędów - Start Lgota Wielka
LKS Mierzyn - Stal Niewiadów
Omega II Kleszczów - KS Mniszków
Kasztelan Żarnów - EBE SPN Bełchatów
Zawisza Rzgów - KKS Koluszki
LZS Justynów - Gerlach Drzewica
Włókniarz Moszczenica - Pilica Przedbórz

Kolejka 26 - 25-26 maja

Start Lgota Wielka - Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz - LZS Justynów
Gerlach Drzewica - Zawisza Rzgów
KKS Koluszki - Kasztelan Żarnów
EBE SPN Bełchatów - Omega II Kleszczów
KS Mniszków - Victoria Żytno
Concordia Piotrków Trybunalski - LKS Mierzyn
Stal Niewiadów - Polonia Gorzędów

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Stal Niewiadów - Start Lgota Wielka
Polonia Gorzędów - Concordia Piotrków Trybunalski
LKS Mierzyn - KS Mniszków
Victoria Żytno - EBE SPN Bełchatów
Omega II Kleszczów - KKS Koluszki
Kasztelan Żarnów - Gerlach Drzewica
Zawisza Rzgów - Pilica Przedbórz
LZS Justynów - Włókniarz Moszczenica

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

LZS Justynów - Start Lgota Wielka
Włókniarz Moszczenica - Zawisza Rzgów
Pilica Przedbórz - Kasztelan Żarnów
Gerlach Drzewica - Omega II Kleszczów
KKS Koluszki - Victoria Żytno
EBE SPN Bełchatów - LKS Mierzyn
KS Mniszków - Polonia Gorzędów
Concordia Piotrków Trybunalski - Stal Niewiadów

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Concordia Piotrków Trybunalski - Start Lgota Wielka
Stal Niewiadów - KS Mniszków
Polonia Gorzędów - EBE SPN Bełchatów
LKS Mierzyn - KKS Koluszki
Victoria Żytno - Gerlach Drzewica
Omega II Kleszczów - Pilica Przedbórz
Kasztelan Żarnów - Włókniarz Moszczenica
Zawisza Rzgów - LZS Justynów

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Start Lgota Wielka - Zawisza Rzgów
LZS Justynów - Kasztelan Żarnów
Włókniarz Moszczenica - Omega II Kleszczów
Pilica Przedbórz - Victoria Żytno
Gerlach Drzewica - LKS Mierzyn
KKS Koluszki - Polonia Gorzędów
EBE SPN Bełchatów - Stal Niewiadów
KS Mniszków - Concordia Piotrków Trybunalski

Betcris IV liga 2023/2024 (łódzka)

Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024 (Łódź)
Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024 (Sieradz)
Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024 (Skierniewice)

Klasa A 2023/2024 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2023/2024 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas