[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2023/2024, grupa: Piotrków Trybunalski II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS II Bełchatów 15 42 14 0 1 84-13 7 0 0 49-4 7 0 1 35-9
2.  Wolanka Wola Krzysztoporska 15 33 10 3 2 43-19 4 2 1 15-7 6 1 1 28-12
3.  LUKS Gomunice 16 30 9 3 4 33-22 5 1 1 18-9 4 2 3 15-13
4.  Start Niechcice 16 29 9 2 5 34-30 5 1 2 14-9 4 1 3 20-21
5.  Zapał Krzętów 16 27 9 0 7 38-24 6 0 2 24-9 3 0 5 14-15
6.  Świt Kamieńsk 16 26 8 2 6 43-40 5 1 3 25-23 3 1 3 18-17
7.  Astoria Szczerców 16 25 8 1 7 24-26 5 1 3 17-12 3 0 4 7-14
8.  Czarni Rozprza 16 22 7 1 8 35-40 4 0 4 15-18 3 1 4 20-22
9.  Motor Bujniczki 16 20 6 2 8 27-34 2 1 5 9-16 4 1 3 18-18
10.  VIS Gidle 16 15 3 6 7 16-29 1 4 3 9-15 2 2 4 7-14
11.  GUKS Gorzkowice 15 11 3 2 10 24-49 1 0 6 9-32 2 2 4 15-17
12.  Piast Krzywanice 16 10 2 4 10 21-44 2 3 4 19-21 0 1 6 2-23
13.  Victoria Woźniki 15 2 0 2 13 10-62 0 0 7 6-28 0 2 6 4-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 GKS II Bełchatów    3-0 8-2 5-1 6-1 5-0 7-0 15-0 
 2 Wolanka Wola Krzysztoporska1-4     0-0 2-1 3-1 0-0 5-1 4-0 
 3 LUKS Gomunice1-3     3-2 3-0 3-3 4-1 2-0 2-0 
 4 Start Niechcice1-4 3-1     2-1 2-2 1-0 0-1 2-0 3-0 
 5 Zapał Krzętów3-0 0-3 7-3     2-0 1-2 1-0 4-1 6-0 
 6 Świt Kamieńsk1-7 2-3 2-3 4-3     3-1 2-2 5-3 3-0 3-1 
 7 Astoria Szczerców0-2 1-2 2-0 2-0 3-2     3-1 2-4 1-1 3-0 
 8 Czarni Rozprza0-8 0-3 1-2 1-3     2-1 5-0 2-1 4-0 
 9 Motor Bujniczki2-6 0-1 1-3 0-1 0-3 4-1     1-0 1-1 
 10 VIS Gidle0-4 3-2 0-0 0-1 4-4     1-3 0-0 1-1 
 11 GUKS Gorzkowice1-6 0-7 2-1 1-4 2-4 2-7 1-3     
 12 Piast Krzywanice2-3 3-3 2-2 2-4 3-0 3-4 1-3 1-1     2-1 
 13 Victoria Woźniki1-3 1-5 2-6 1-2 0-4 1-2 0-6     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Victoria Woźniki.
 
GKS II Bełchatów 7-0 Piast Krzywanice 26 sierpnia, 16:15
Wolanka Wola Krzysztoporska 5-1 GUKS Gorzkowice 26 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 2-3 LUKS Gomunice 26 sierpnia, 17:00
VIS Gidle 0-0 Start Niechcice 26 sierpnia, 16:00
Motor Bujniczki 4-1 Czarni Rozprza 26 sierpnia, 17:00
Zapał Krzętów 2-0 Astoria Szczerców 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: GUKS Gorzkowice.
 
Piast Krzywanice 3-0 Astoria Szczerców 3 września, 17:00
Czarni Rozprza 1-2 Zapał Krzętów 2 września, 15:00
Start Niechcice 0-1 Motor Bujniczki 2 września, 17:00
LUKS Gomunice 2-0 VIS Gidle 2 września, 17:00
Victoria Woźniki 2-6 Świt Kamieńsk 3 września, 11:00
GKS II Bełchatów 3-0 Wolanka Wola Krzysztoporska 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: GKS II Bełchatów.
 
Wolanka Wola Krzysztoporska 4-0 Piast Krzywanice 9 września, 16:30
Świt Kamieńsk 5-3 GUKS Gorzkowice 10 września, 16:30
VIS Gidle 1-1 Victoria Woźniki 9 września, 16:00
Motor Bujniczki 0-1 LUKS Gomunice 10 września, 15:00
Zapał Krzętów 7-3 Start Niechcice 10 września, 13:00
Astoria Szczerców 3-1 Czarni Rozprza 10 września, 16:30

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Wolanka Wola Krzysztoporska.
 
Piast Krzywanice 3-4 Czarni Rozprza 17 września, 16:30
Start Niechcice 1-0 Astoria Szczerców 17 września, 16:30
LUKS Gomunice 3-2 Zapał Krzętów 17 września, 17:00
Victoria Woźniki 0-4 Motor Bujniczki 17 września, 11:00
GUKS Gorzkowice 1-3 VIS Gidle 16 września, 16:00
GKS II Bełchatów 5-1 Świt Kamieńsk 17 września, 14:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Pauza: Piast Krzywanice.
 
Świt Kamieńsk 2-3 Wolanka Wola Krzysztoporska 24 września, 16:00
VIS Gidle 0-4 GKS II Bełchatów 23 września, 16:00
Motor Bujniczki 1-0 GUKS Gorzkowice 24 września, 15:00
Zapał Krzętów 6-0 Victoria Woźniki 24 września, 14:00
Astoria Szczerców 1-2 LUKS Gomunice 24 września, 16:00
Czarni Rozprza 0-3 Start Niechcice 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Pauza: Świt Kamieńsk.
 
Piast Krzywanice 2-4 Start Niechcice 1 października, 16:00
LUKS Gomunice 3-3 Czarni Rozprza 1 października, 16:00
Victoria Woźniki 1-2 Astoria Szczerców 1 października, 11:00
GUKS Gorzkowice 1-4 Zapał Krzętów 30 września, 16:00
GKS II Bełchatów 5-0 Motor Bujniczki 1 października, 14:00
Wolanka Wola Krzysztoporska 0-0 VIS Gidle 30 września, 15:30

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: VIS Gidle.
 
Świt Kamieńsk 3-0 Piast Krzywanice 7 października, 15:30
Motor Bujniczki 2-6 Wolanka Wola Krzysztoporska 8 października, 15:00
Zapał Krzętów 3-0 GKS II Bełchatów 8 października, 14:00
Astoria Szczerców 1-1 GUKS Gorzkowice 8 października, 15:30
Czarni Rozprza 4-0 Victoria Woźniki 8 października, 11:00
Start Niechcice 3-1 LUKS Gomunice 7 października, 15:30

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Motor Bujniczki.
 
Piast Krzywanice 2-2 LUKS Gomunice 15 października, 11:00
Victoria Woźniki 1-5 Start Niechcice 15 października, 11:00
GUKS Gorzkowice 2-7 Czarni Rozprza 14 października, 15:00
GKS II Bełchatów 6-1 Astoria Szczerców 15 października, 12:00
Wolanka Wola Krzysztoporska 2-1 Zapał Krzętów 14 października, 15:00
Świt Kamieńsk 2-2 VIS Gidle 14 października, 15:30

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Zapał Krzętów.
 
VIS Gidle 0-0 Piast Krzywanice 22 października, 11:00
Motor Bujniczki 0-3 Świt Kamieńsk 22 października, 12:00
Astoria Szczerców 0-2 Wolanka Wola Krzysztoporska 21 października, 15:00
Czarni Rozprza 0-8 GKS II Bełchatów 21 października, 13:30
Start Niechcice 3-0 GUKS Gorzkowice 21 października, 15:00
LUKS Gomunice 2-0 Victoria Woźniki 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Astoria Szczerców.
 
Piast Krzywanice 2-1 Victoria Woźniki 29 października, 13:30
GUKS Gorzkowice 2-1 LUKS Gomunice 28 października, 14:00
GKS II Bełchatów 8-2 Start Niechcice 29 października, 13:00
Wolanka Wola Krzysztoporska 3-1 Czarni Rozprza 28 października, 14:30
Świt Kamieńsk 4-3 Zapał Krzętów 28 października, 14:30
VIS Gidle 4-4 Motor Bujniczki 28 października, 14:30

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Czarni Rozprza.
 
Zapał Krzętów 1-0 VIS Gidle 5 listopada, 13:30
Astoria Szczerców 3-2 Świt Kamieńsk 4 listopada, 13:45
Start Niechcice 1-4 Wolanka Wola Krzysztoporska 5 listopada, 13:30
LUKS Gomunice 1-3 GKS II Bełchatów 4 listopada, 13:30
Victoria Woźniki 0-6 GUKS Gorzkowice 5 listopada, 11:00
Piast Krzywanice 1-3 Motor Bujniczki 5 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Pauza: Start Niechcice.
 
Piast Krzywanice 1-1 GUKS Gorzkowice 12 listopada, 13:00
GKS II Bełchatów 15-0 Victoria Woźniki 12 listopada, 14:15
Wolanka Wola Krzysztoporska 0-0 LUKS Gomunice 11 listopada, 13:00
Świt Kamieńsk 3-1 Czarni Rozprza 11 listopada, 13:00
VIS Gidle 0-1 Astoria Szczerców 11 listopada, 13:00
Motor Bujniczki 0-1 Zapał Krzętów 12 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Pauza: LUKS Gomunice.
 
Zapał Krzętów 4-1 Piast Krzywanice 19 listopada, 13:00
Astoria Szczerców 2-4 Motor Bujniczki 18 listopada, 13:00
Czarni Rozprza 5-0 VIS Gidle 18 listopada, 13:00
Start Niechcice 2-2 Świt Kamieńsk 19 listopada, 13:00
Victoria Woźniki 1-3 Wolanka Wola Krzysztoporska 19 listopada, 11:00
GUKS Gorzkowice 1-6 GKS II Bełchatów 18 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: Victoria Woźniki.
 
Piast Krzywanice 2-3 GKS II Bełchatów 24 marca, 16:00
GUKS Gorzkowice 0-7 Wolanka Wola Krzysztoporska 23 marca, 15:00
LUKS Gomunice 3-0 Świt Kamieńsk 23 marca, 16:00
Start Niechcice 2-0 VIS Gidle 23 marca, 16:00
Czarni Rozprza 2-1 Motor Bujniczki 23 marca, 16:00
Astoria Szczerców 2-0 Zapał Krzętów 24 marca, 11:00

Kolejka 15 - 30 marca

Pauza: GUKS Gorzkowice.
 
Astoria Szczerców 3-0 Piast Krzywanice 30 marca, 15:00
Zapał Krzętów 1-2 Czarni Rozprza 30 marca, 14:00
Motor Bujniczki 1-3 Start Niechcice 30 marca, 15:00
VIS Gidle 3-2 LUKS Gomunice 30 marca, 16:00
Świt Kamieńsk 3-1 Victoria Woźniki 30 marca, 16:00
Wolanka Wola Krzysztoporska 1-4 GKS II Bełchatów 30 marca, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: GKS II Bełchatów.
 
Piast Krzywanice 3-3 Wolanka Wola Krzysztoporska 7 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-4 Świt Kamieńsk 6 kwietnia, 15:00
Victoria Woźniki 1-2 VIS Gidle 7 kwietnia, 16:00
LUKS Gomunice 4-1 Motor Bujniczki 6 kwietnia, 16:30
Start Niechcice 2-1 Zapał Krzętów 6 kwietnia, 17:00
Czarni Rozprza 1-3 Astoria Szczerców 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pauza: Wolanka Wola Krzysztoporska.
 
Czarni Rozprza 2-1 Piast Krzywanice 13 kwietnia, 15:00
Astoria Szczerców 2-0 Start Niechcice 14 kwietnia, 11:00
Zapał Krzętów 0-3 LUKS Gomunice 14 kwietnia, 12:00
Motor Bujniczki 1-1 Victoria Woźniki 14 kwietnia, 15:00
VIS Gidle 1-3 GUKS Gorzkowice 13 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 1-7 GKS II Bełchatów 13 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

Pauza: Piast Krzywanice.
 
Wolanka Wola Krzysztoporska - Świt Kamieńsk 20 kwietnia, 17:00
GKS II Bełchatów - VIS Gidle 21 kwietnia, 11:00
GUKS Gorzkowice - Motor Bujniczki 20 kwietnia, 15:00
Victoria Woźniki - Zapał Krzętów 21 kwietnia, 16:00
LUKS Gomunice - Astoria Szczerców 20 kwietnia, 17:00
Start Niechcice - Czarni Rozprza 21 kwietnia, 17:30

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Pauza: Świt Kamieńsk.
 
Start Niechcice - Piast Krzywanice
Czarni Rozprza - LUKS Gomunice
Astoria Szczerców - Victoria Woźniki
Zapał Krzętów - GUKS Gorzkowice
Motor Bujniczki - GKS II Bełchatów
VIS Gidle - Wolanka Wola Krzysztoporska

Kolejka 20 - 4-5 maja

Pauza: VIS Gidle.
 
Piast Krzywanice - Świt Kamieńsk
Wolanka Wola Krzysztoporska - Motor Bujniczki
GKS II Bełchatów - Zapał Krzętów
GUKS Gorzkowice - Astoria Szczerców
Victoria Woźniki - Czarni Rozprza
LUKS Gomunice - Start Niechcice

Kolejka 21 - 11-12 maja

Pauza: Motor Bujniczki.
 
LUKS Gomunice - Piast Krzywanice
Start Niechcice - Victoria Woźniki
Czarni Rozprza - GUKS Gorzkowice
Astoria Szczerców - GKS II Bełchatów
Zapał Krzętów - Wolanka Wola Krzysztoporska
VIS Gidle - Świt Kamieńsk

Kolejka 22 - 18-19 maja

Pauza: Zapał Krzętów.
 
Piast Krzywanice - VIS Gidle
Świt Kamieńsk - Motor Bujniczki
Wolanka Wola Krzysztoporska - Astoria Szczerców
GKS II Bełchatów - Czarni Rozprza
GUKS Gorzkowice - Start Niechcice
Victoria Woźniki - LUKS Gomunice

Kolejka 23 - 25-26 maja

Pauza: Astoria Szczerców.
 
Victoria Woźniki - Piast Krzywanice
LUKS Gomunice - GUKS Gorzkowice
Start Niechcice - GKS II Bełchatów
Czarni Rozprza - Wolanka Wola Krzysztoporska
Zapał Krzętów - Świt Kamieńsk
Motor Bujniczki - VIS Gidle

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Pauza: Czarni Rozprza.
 
Motor Bujniczki - Piast Krzywanice
VIS Gidle - Zapał Krzętów
Świt Kamieńsk - Astoria Szczerców
Wolanka Wola Krzysztoporska - Start Niechcice
GKS II Bełchatów - LUKS Gomunice
GUKS Gorzkowice - Victoria Woźniki

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Pauza: Start Niechcice.
 
GUKS Gorzkowice - Piast Krzywanice
Victoria Woźniki - GKS II Bełchatów
LUKS Gomunice - Wolanka Wola Krzysztoporska
Czarni Rozprza - Świt Kamieńsk
Astoria Szczerców - VIS Gidle
Zapał Krzętów - Motor Bujniczki

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Pauza: LUKS Gomunice.
 
Piast Krzywanice - Zapał Krzętów
Motor Bujniczki - Astoria Szczerców
VIS Gidle - Czarni Rozprza
Świt Kamieńsk - Start Niechcice
Wolanka Wola Krzysztoporska - Victoria Woźniki
GKS II Bełchatów - GUKS Gorzkowice

Klasa okręgowa Kipsta 2023/2024 (Piotrków Trybunalski)

Klasa A 2023/2024 (Piotrków Trybunalski I)

Klasa B 2023/2024 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa B 2023/2024 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas