[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2023/2024, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beskid Żegocina 24 59 19 2 3 85-30 7 2 3 45-21 12 0 0 40-9
2.  LKS Trzciana 2000 24 58 19 1 4 79-20 9 1 2 33-8 10 0 2 46-12
3.  Czarni Kobyle 24 46 14 4 6 65-38 7 1 4 33-21 7 3 2 32-17
4.  Tarnavia Tarnawa 24 44 14 2 8 75-38 8 0 4 43-20 6 2 4 32-18
5.  Macierz Lipnica Murowana 24 43 13 4 7 63-45 7 2 3 34-22 6 2 4 29-23
6.  Nieszkowianka Nieszkowice Małe 24 40 12 4 8 71-58 9 0 3 42-25 3 4 5 29-33
7.  KR Jodłówka 24 30 10 0 14 44-67 6 0 6 24-24 4 0 8 20-43
8.  Górnik Siedlec 24 27 8 3 13 43-55 5 3 4 21-21 3 0 9 22-34
9.  Husaria Łapczyca 24 26 8 2 14 46-63 4 2 6 25-29 4 0 8 21-34 2 6 2 0 0 6-1
10.  Błękitni Krzeczów 24 26 8 2 14 26-54 5 1 6 17-28 3 1 8 9-26 2 0 0 0 2 1-6
11.  Zryw Królówka 24 23 7 2 15 39-59 5 1 6 28-28 2 1 9 11-31
12.  Gryf Chronów 24 19 6 1 17 42-86 4 0 8 22-34 2 1 9 20-52
13.  Żubr Gawłówek 24 13 4 1 19 27-92 2 1 9 13-44 2 0 10 14-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Beskid Żegocina    2-5 2-4 3-3 5-2 1-1 8-1 6-0 2-4 4-0 2-1 7-0 3-0* 
 2 LKS Trzciana 20000-2     2-1 0-0 4-1 3-0 0-1 3-2 2-1 4-0 3-0* 8-0 4-0 
 3 Czarni Kobyle0-1 1-5     3-4 2-1 5-2 6-1 2-1 7-0 1-1 1-2 2-1 3-2 
 4 Tarnavia Tarnawa1-2 0-1 4-2     2-3 5-2 9-1 3-2 3-1 2-1 4-1 2-3 8-1 
 5 Macierz Lipnica Murowana2-3 0-6 4-4 0-5     2-2 7-1 2-0 2-0 2-0 2-0 7-1 4-0 
 6 Nieszkowianka Nieszkowice Małe2-4 1-7 1-2 3-2 3-2     4-0 5-3 5-3 4-0 6-0 3-0 5-2 
 7 KR Jodłówka1-3 2-0 1-4 0-6 0-1 1-3     5-4 1-0 0-1 4-0 4-1 5-1 
 8 Górnik Siedlec0-3 2-1 0-0 1-4 2-2 3-3 0-2     4-1 1-0 2-1 5-2 1-2 
 9 Husaria Łapczyca2-3 1-7 1-2 2-1 1-3 2-2 3-1 0-1     4-0 1-1 6-4 2-4 
 10 Błękitni Krzeczów0-2 1-2 0-2 1-0 0-7 5-3 0-7 1-0 1-2     2-0 3-3 3-0 
 11 Zryw Królówka1-2 1-4 2-2 3-5 0-1 4-2 1-3 2-3 3-1 2-1     5-2 4-2 
 12 Gryf Chronów0-7 1-5 0-4 0-1 2-4 0-4 3-1 3-0 2-3 1-3 4-2     6-0 
 13 Żubr Gawłówek0-8 0-3 0-5 2-1 2-2 2-5 2-1 2-6 2-5 1-2 0-3 0-3     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Pauza: KR Jodłówka.
 
Macierz Lipnica Murowana 0-5 Tarnavia Tarnawa 12 sierpnia, 16:00
Zryw Królówka 4-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 12 sierpnia, 18:00
Czarni Kobyle 1-5 LKS Trzciana 2000 13 sierpnia, 17:00
Górnik Siedlec 1-0 Błękitni Krzeczów 12 sierpnia, 17:00
Gryf Chronów 2-3 Husaria Łapczyca 13 sierpnia, 11:00
Żubr Gawłówek 0-8 Beskid Żegocina 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Pauza: Górnik Siedlec.
 
Tarnavia Tarnawa 3-1 Husaria Łapczyca 20 sierpnia, 13:00
Błękitni Krzeczów 3-3 Gryf Chronów 19 sierpnia, 17:00
LKS Trzciana 2000 0-1 KR Jodłówka 19 sierpnia, 17:00
Żubr Gawłówek 0-5 Czarni Kobyle 20 sierpnia, 18:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-4 Beskid Żegocina 15 sierpnia, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 2-0 Zryw Królówka 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Pauza: Gryf Chronów.
 
Zryw Królówka 3-5 Tarnavia Tarnawa 26 sierpnia, 17:00
Beskid Żegocina 5-2 Macierz Lipnica Murowana 27 sierpnia, 13:00
Czarni Kobyle 5-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 26 sierpnia, 17:00
KR Jodłówka 5-1 Żubr Gawłówek 26 sierpnia, 17:00
Górnik Siedlec 2-1 LKS Trzciana 2000 26 sierpnia, 17:00
Husaria Łapczyca 4-0 Błękitni Krzeczów 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Tarnavia Tarnawa 2-1 Błękitni Krzeczów 2 września, 17:00
LKS Trzciana 2000 8-0 Gryf Chronów 3 września, 13:00
Żubr Gawłówek 2-6 Górnik Siedlec 3 września, 17:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4-0 KR Jodłówka 3 września, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 4-4 Czarni Kobyle 3 września, 17:00
Zryw Królówka 1-2 Beskid Żegocina 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 9-10 września

Pauza: Błękitni Krzeczów.
 
Beskid Żegocina 3-3 Tarnavia Tarnawa 10 września, 13:00
Czarni Kobyle 1-2 Zryw Królówka 9 września, 17:00
KR Jodłówka 0-1 Macierz Lipnica Murowana 9 września, 17:00
Górnik Siedlec 3-3 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 9 września, 17:00
Gryf Chronów 6-0 Żubr Gawłówek 10 września, 13:00
Husaria Łapczyca 1-7 LKS Trzciana 2000 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Pauza: Tarnavia Tarnawa.
 
LKS Trzciana 2000 4-0 Błękitni Krzeczów 17 września, 12:30
Żubr Gawłówek 2-5 Husaria Łapczyca 17 września, 16:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-0 Gryf Chronów 17 września, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 2-0 Górnik Siedlec 17 września, 15:00
Zryw Królówka 1-3 KR Jodłówka 16 września, 17:00
Beskid Żegocina 2-4 Czarni Kobyle 17 września, 13:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Pauza: LKS Trzciana 2000.
 
Czarni Kobyle 3-4 Tarnavia Tarnawa 24 września, 16:00
KR Jodłówka 1-3 Beskid Żegocina 23 września, 16:00
Górnik Siedlec 2-1 Zryw Królówka 24 września, 11:00
Gryf Chronów 2-4 Macierz Lipnica Murowana 24 września, 15:00
Husaria Łapczyca 2-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 23 września, 16:00
Błękitni Krzeczów 3-0 Żubr Gawłówek 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Pauza: Żubr Gawłówek.
 
Tarnavia Tarnawa 0-1 LKS Trzciana 2000 30 września, 16:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4-0 Błękitni Krzeczów 1 października, 11:00
Macierz Lipnica Murowana 2-0 Husaria Łapczyca 30 września, 16:00
Zryw Królówka 5-2 Gryf Chronów 30 września, 16:30
Beskid Żegocina 6-0 Górnik Siedlec 1 października, 13:00
Czarni Kobyle 6-1 KR Jodłówka 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
KR Jodłówka 0-6 Tarnavia Tarnawa 8 października, 12:00
Górnik Siedlec 0-0 Czarni Kobyle 8 października, 11:00
Gryf Chronów 0-7 Beskid Żegocina 8 października, 11:00
Husaria Łapczyca 1-1 Zryw Królówka 7 października, 16:00
Błękitni Krzeczów 0-7 Macierz Lipnica Murowana 7 października, 14:00
LKS Trzciana 2000 4-0 Żubr Gawłówek 8 października, 13:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Pauza: Macierz Lipnica Murowana.
 
Tarnavia Tarnawa 8-1 Żubr Gawłówek 14 października, 15:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-7 LKS Trzciana 2000 15 października, 11:00
Zryw Królówka 2-1 Błękitni Krzeczów 14 października, 15:30
Beskid Żegocina 2-4 Husaria Łapczyca 15 października, 14:00
Czarni Kobyle 2-1 Gryf Chronów 15 października, 16:00
KR Jodłówka 5-4 Górnik Siedlec 15 października, 12:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Pauza: Zryw Królówka.
 
Górnik Siedlec 1-4 Tarnavia Tarnawa 16 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (21 października, 15:00) odwołany
Gryf Chronów 3-1 KR Jodłówka 22 października, 15:00
Husaria Łapczyca 1-2 Czarni Kobyle 22 października, 11:00
Błękitni Krzeczów 0-2 Beskid Żegocina 21 października, 15:00
LKS Trzciana 2000 4-1 Macierz Lipnica Murowana 21 października, 11:00
Żubr Gawłówek 2-5 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Pauza: Beskid Żegocina.
 
Tarnavia Tarnawa 5-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 28 października, 14:00
Macierz Lipnica Murowana 4-0 Żubr Gawłówek 28 października, 15:00
Zryw Królówka 1-4 LKS Trzciana 2000 28 października, 15:00
Czarni Kobyle 1-1 Błękitni Krzeczów 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KR Jodłówka 1-0 Husaria Łapczyca 28 października, 13:00
Górnik Siedlec 5-2 Gryf Chronów 29 października, 12:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Pauza: Czarni Kobyle.
 
Gryf Chronów 0-1 Tarnavia Tarnawa 5 listopada, 14:15
Husaria Łapczyca 0-1 Górnik Siedlec 4 listopada, 14:00
Błękitni Krzeczów 0-7 KR Jodłówka 4 listopada, 14:00
LKS Trzciana 2000 0-2 Beskid Żegocina 4 listopada, 14:00
Żubr Gawłówek 0-3 Zryw Królówka 5 listopada, 14:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-2 Macierz Lipnica Murowana 5 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Pauza: KR Jodłówka.
 
Beskid Żegocina 3-0 Żubr Gawłówek 24 marca, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tarnavia Tarnawa 2-3 Macierz Lipnica Murowana 24 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 6-0 Zryw Królówka 24 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany
LKS Trzciana 2000 2-1 Czarni Kobyle 23 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11-12 listopada) odwołany
Błękitni Krzeczów 1-0 Górnik Siedlec 23 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:45) odwołany
Husaria Łapczyca 6-4 Gryf Chronów 23 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany

Kolejka 15 - 30 marca

Pauza: Górnik Siedlec.
 
Husaria Łapczyca 2-1 Tarnavia Tarnawa 30 marca, 13:00
Gryf Chronów 1-3 Błękitni Krzeczów 30 marca, 12:00
KR Jodłówka 2-0 LKS Trzciana 2000 30 marca, 15:00
Czarni Kobyle 3-2 Żubr Gawłówek 30 marca, 15:00
Beskid Żegocina 1-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 30 marca, 14:00
Zryw Królówka 0-1 Macierz Lipnica Murowana 30 marca, 14:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: Gryf Chronów.
 
Tarnavia Tarnawa 4-1 Zryw Królówka 6 kwietnia, 16:00
Macierz Lipnica Murowana 2-3 Beskid Żegocina 7 kwietnia, 15:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-2 Czarni Kobyle 7 kwietnia, 11:00
Żubr Gawłówek 2-1 KR Jodłówka 7 kwietnia, 15:00
LKS Trzciana 2000 3-2 Górnik Siedlec 6 kwietnia, 17:00
Błękitni Krzeczów 1-2 Husaria Łapczyca 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Błękitni Krzeczów 1-0 Tarnavia Tarnawa 13 kwietnia, 16:00
Gryf Chronów 1-5 LKS Trzciana 2000 14 kwietnia, 14:00
Górnik Siedlec 1-2 Żubr Gawłówek 13 kwietnia, 16:30
KR Jodłówka 1-3 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 13 kwietnia, 16:00
Czarni Kobyle 2-1 Macierz Lipnica Murowana 13 kwietnia, 16:00
Beskid Żegocina 2-1 Zryw Królówka 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

Pauza: Błękitni Krzeczów.
 
Tarnavia Tarnawa 1-2 Beskid Żegocina 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 17:00) odwołany
Zryw Królówka 2-2 Czarni Kobyle 20 kwietnia, 16:00
Macierz Lipnica Murowana 7-1 KR Jodłówka 21 kwietnia, 16:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5-3 Górnik Siedlec 20 kwietnia, 15:00
Żubr Gawłówek 0-3 Gryf Chronów 21 kwietnia, 16:00
LKS Trzciana 2000 2-1 Husaria Łapczyca 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Pauza: Tarnavia Tarnawa.
 
Błękitni Krzeczów 1-2 LKS Trzciana 2000 27 kwietnia, 16:00
Husaria Łapczyca 2-4 Żubr Gawłówek 27 kwietnia, 17:00
Gryf Chronów 0-4 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 28 kwietnia, 14:00
Górnik Siedlec 2-2 Macierz Lipnica Murowana 27 kwietnia, 17:00
KR Jodłówka 4-0 Zryw Królówka 27 kwietnia, 17:00
Czarni Kobyle 0-1 Beskid Żegocina 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 1 maja

Pauza: LKS Trzciana 2000.
 
Tarnavia Tarnawa 4-2 Czarni Kobyle 1 maja, 17:30
Beskid Żegocina 8-1 KR Jodłówka 1 maja, 13:00
Zryw Królówka 2-3 Górnik Siedlec 1 maja, 16:30
Macierz Lipnica Murowana 7-1 Gryf Chronów 1 maja, 17:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5-3 Husaria Łapczyca 1 maja, 11:00
Żubr Gawłówek 1-2 Błękitni Krzeczów 1 maja, 17:00

Kolejka 21 - 4-5 maja

Pauza: Żubr Gawłówek.
 
LKS Trzciana 2000 0-0 Tarnavia Tarnawa 4 maja, 17:00
Błękitni Krzeczów 5-3 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4 maja, 17:00
Husaria Łapczyca 1-3 Macierz Lipnica Murowana 4 maja, 17:00
Gryf Chronów 4-2 Zryw Królówka 5 maja, 17:00
Górnik Siedlec 0-3 Beskid Żegocina 4 maja, 17:00
KR Jodłówka 1-4 Czarni Kobyle 4 maja, 17:00

Kolejka 22 - 11-12 maja

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Tarnavia Tarnawa 9-1 KR Jodłówka 11 maja, 18:00
Czarni Kobyle 2-1 Górnik Siedlec 12 maja, 14:00
Beskid Żegocina 7-0 Gryf Chronów 12 maja, 13:00
Zryw Królówka 3-1 Husaria Łapczyca 11 maja, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 2-0 Błękitni Krzeczów 11 maja, 17:00
Żubr Gawłówek 0-3 LKS Trzciana 2000 11 maja, 17:00

Kolejka 23 - 18-19 maja

Pauza: Macierz Lipnica Murowana.
 
Żubr Gawłówek 2-1 Tarnavia Tarnawa 18 maja, 17:00
LKS Trzciana 2000 3-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 18 maja, 17:00
Błękitni Krzeczów 2-0 Zryw Królówka 18 maja, 17:00
Husaria Łapczyca 2-3 Beskid Żegocina 19 maja, 11:00
Gryf Chronów 0-4 Czarni Kobyle 18 maja, 17:00
Górnik Siedlec 0-2 KR Jodłówka 18 maja, 18:00

Kolejka 24 - 25-26 maja

Pauza: Zryw Królówka.
 
Tarnavia Tarnawa 3-2 Górnik Siedlec 25 maja, 18:00
KR Jodłówka 4-1 Gryf Chronów 25 maja, 17:00
Czarni Kobyle 7-0 Husaria Łapczyca 26 maja, 16:00
Beskid Żegocina 4-0 Błękitni Krzeczów 26 maja, 13:00
Macierz Lipnica Murowana 0-6 LKS Trzciana 2000 25 maja, 17:00
przerwany w 83. minucie przy stanie 0-6 z powodu ulewy
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5-2 Żubr Gawłówek 26 maja, 11:00

Kolejka 25 - 1-2 czerwca

Pauza: Beskid Żegocina.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-2 Tarnavia Tarnawa 1 czerwca, 17:00
Żubr Gawłówek 2-2 Macierz Lipnica Murowana 2 czerwca, 18:00
LKS Trzciana 2000 3-0 Zryw Królówka 2 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Błękitni Krzeczów 0-2 Czarni Kobyle 1 czerwca, 17:00
Husaria Łapczyca 3-1 KR Jodłówka 1 czerwca, 17:00
Gryf Chronów 3-0 Górnik Siedlec 2 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

Pauza: Czarni Kobyle.
 
Tarnavia Tarnawa 2-3 Gryf Chronów 8 czerwca, 17:00
Górnik Siedlec 4-1 Husaria Łapczyca 8 czerwca, 17:00
KR Jodłówka 0-1 Błękitni Krzeczów 8 czerwca, 17:00
Beskid Żegocina 2-5 LKS Trzciana 2000 8 czerwca, 17:30
Zryw Królówka 4-2 Żubr Gawłówek 8 czerwca, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 2-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 7 czerwca, 18:00

Klasa okręgowa 2023/2024 (Tarnów I)

Klasa A 2023/2024 (Tarnów II (Brzesko))

Klasa B 2023/2024 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas