[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2023/2024, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polanka Nieszkowice Wielkie 16 32 10 2 4 40-36 7 0 1 27-18 3 2 3 13-18
2.  Raba Niedary 16 29 9 2 5 46-23 4 1 3 21-10 5 1 2 25-13
3.  Borek 16 25 8 1 7 34-37 4 1 3 19-22 4 0 4 15-15
4.  Szreniawa II Nowy Wiśnicz 16 15 4 3 9 25-36 2 2 4 13-16 2 1 5 12-20
5.  Raba Książnice 16 14 4 2 10 30-43 3 1 4 15-14 1 1 6 15-29
Ostrowianka Ostrów Królewski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5 
 1 Polanka Nieszkowice Wielkie    2-1 
3-6 
4-2 
2-1 
5-2 
3-0 
4-3 
4-3 
 2 Raba Niedary1-2 
5-0 
    3-1 
1-2 
1-1 
4-1 
4-0 
2-3 
 3 Borek1-4 
2-1 
0-8 
4-4 
    3-1 
0-3 
5-1 
4-0 
 4 Szreniawa II Nowy Wiśnicz1-2 
2-2 
0-2 
3-0 
1-4 
0-1 
    3-3 
3-2 
 5 Raba Książnice5-1 
1-1 
1-2 
0-2 
4-1 
0-3 
1-4 
3-0* 
    

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Raba Książnice - Ostrowianka Ostrów Królewski 26 sierpnia, 17:30
było 17-0, anulowany
Raba Niedary 1-1 Szreniawa II Nowy Wiśnicz 27 sierpnia, 16:00
Borek 1-4 Polanka Nieszkowice Wielkie 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Ostrowianka Ostrów Królewski - Polanka Nieszkowice Wielkie 3 września, 11:00
było 0-9, anulowany
Szreniawa II Nowy Wiśnicz 1-4 Borek 2 września, 11:00
Raba Książnice 1-2 Raba Niedary 2 września, 17:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Raba Niedary - Ostrowianka Ostrów Królewski 10 września, 14:00
było 5-0, anulowany
Borek 5-1 Raba Książnice 10 września, 14:00
Polanka Nieszkowice Wielkie 5-2 Szreniawa II Nowy Wiśnicz 10 września, 12:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Ostrowianka Ostrów Królewski - Szreniawa II Nowy Wiśnicz 17 września, 12:00
było 0-4, anulowany
Raba Książnice 5-1 Polanka Nieszkowice Wielkie 16 września, 16:30
Raba Niedary 3-1 Borek 5 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 września, 11:00) odwołany

Kolejka 5 - 23-24 września

Borek - Ostrowianka Ostrów Królewski 24 września, 14:00
było 6-0, anulowany
Polanka Nieszkowice Wielkie 2-1 Raba Niedary 24 września, 12:00
Szreniawa II Nowy Wiśnicz 3-3 Raba Książnice 23 września, 12:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Ostrowianka Ostrów Królewski - Raba Książnice 1 października, 11:00
było 1-5, anulowany
Szreniawa II Nowy Wiśnicz 0-2 Raba Niedary 30 września, 13:00
Polanka Nieszkowice Wielkie 4-2 Borek 1 października, 12:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Polanka Nieszkowice Wielkie - Ostrowianka Ostrów Królewski 8 października, 11:00
było 10-1, anulowany
Borek 3-1 Szreniawa II Nowy Wiśnicz 8 października, 13:00
Raba Niedary 4-0 Raba Książnice 8 października, 15:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Ostrowianka Ostrów Królewski - Raba Niedary 15 października, 11:00
było 0-2, anulowany
Raba Książnice 4-1 Borek 14 października, 15:30
Szreniawa II Nowy Wiśnicz 1-2 Polanka Nieszkowice Wielkie 14 października, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Szreniawa II Nowy Wiśnicz - Ostrowianka Ostrów Królewski 21 października, 11:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Polanka Nieszkowice Wielkie 4-3 Raba Książnice 22 października, 12:00
Borek 0-8 Raba Niedary 22 października, 13:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Ostrowianka Ostrów Królewski - Borek
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (12 listopada, 11:00) odwołany
Raba Niedary 1-2 Polanka Nieszkowice Wielkie 29 października, 14:00
Raba Książnice 1-4 Szreniawa II Nowy Wiśnicz 4 listopada, 14:15
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany

Kolejka 11 - 6-7 kwietnia

Pauza: Raba Książnice.
 
Szreniawa II Nowy Wiśnicz 3-0 Raba Niedary 7 kwietnia, 17:00
Polanka Nieszkowice Wielkie 2-1 Borek 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 13-14 kwietnia

Pauza: Polanka Nieszkowice Wielkie.
 
Borek 0-3 Szreniawa II Nowy Wiśnicz 14 kwietnia, 14:00
Raba Niedary 2-3 Raba Książnice 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 20-21 kwietnia

Pauza: Raba Niedary.
 
Raba Książnice 0-3 Borek 20 kwietnia, 16:00
Szreniawa II Nowy Wiśnicz 2-2 Polanka Nieszkowice Wielkie 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Pauza: Szreniawa II Nowy Wiśnicz.
 
Polanka Nieszkowice Wielkie 4-3 Raba Książnice 28 kwietnia, 11:00
Borek 4-4 Raba Niedary 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 4-5 maja

Pauza: Borek.
 
Raba Niedary 5-0 Polanka Nieszkowice Wielkie 5 maja, 17:30
Raba Książnice 3-0 Szreniawa II Nowy Wiśnicz 4 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 16 - 11-12 maja

Pauza: Raba Książnice.
 
Raba Niedary 4-1 Szreniawa II Nowy Wiśnicz 12 maja, 17:00
Borek 2-1 Polanka Nieszkowice Wielkie 12 maja, 14:00

Kolejka 17 - 18-19 maja

Pauza: Polanka Nieszkowice Wielkie.
 
Szreniawa II Nowy Wiśnicz 0-1 Borek 19 maja, 17:00
Raba Książnice 0-2 Raba Niedary 19 maja, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 maja

Pauza: Raba Niedary.
 
Borek 4-0 Raba Książnice 26 maja, 14:00
Polanka Nieszkowice Wielkie 3-0 Szreniawa II Nowy Wiśnicz 26 maja, 11:00

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

Pauza: Szreniawa II Nowy Wiśnicz.
 
Raba Książnice 1-1 Polanka Nieszkowice Wielkie 1 czerwca, 17:00
Raba Niedary 1-2 Borek 2 czerwca, 12:00

Kolejka 20 - 8-9 czerwca

Pauza: Borek.
 
Polanka Nieszkowice Wielkie 3-6 Raba Niedary 8 czerwca, 13:30
Szreniawa II Nowy Wiśnicz 3-2 Raba Książnice 9 czerwca, 16:00

Klasa A 2023/2024 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas