|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa B 2023/2024, grupa: Tarnów I (Bochnia)
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
9 |
24 |
8 |
0 |
1 |
26-17 |
5 |
0 |
0 |
17-9 |
3 |
0 |
1 |
9-8 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Raba Niedary |
10 |
16 |
5 |
1 |
4 |
24-13 |
2 |
1 |
2 |
11-7 |
3 |
0 |
2 |
13-6 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Borek |
11 |
12 |
4 |
0 |
7 |
21-31 |
2 |
0 |
3 |
9-17 |
2 |
0 |
4 |
12-14 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
10 |
11 |
3 |
2 |
5 |
19-21 |
1 |
1 |
3 |
8-11 |
2 |
1 |
2 |
11-10 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Raba Książnice |
10 |
10 |
3 |
1 |
6 |
21-29 |
2 |
0 |
3 |
11-11 |
1 |
1 |
3 |
10-18 |
|
|
|
|
|
|
Ostrowianka Ostrów Królewski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane. |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
1 | Polanka Nieszkowice Wielkie | | 2-1
| 4-2 2-1 | 5-2
| 4-3
|
2 | Raba Niedary | 1-2
| | 3-1
| 1-1
| 4-0 2-3 |
3 | Borek | 1-4
| 0-8
| | 3-1 0-3 | 5-1
|
4 | Szreniawa II Nowy Wiśnicz | 1-2
| 0-2 3-0 | 1-4
| | 3-3
|
5 | Raba Książnice | 5-1
| 1-2
| 4-1 0-3 | 1-4
| |
Kolejka 1 - 26-27 sierpnia
|
Raba Książnice |
- |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
26 sierpnia, 17:30 |
było 17-0, anulowany |
Raba Niedary |
1-1 |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
27 sierpnia, 16:00 |
Borek |
1-4 |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
27 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 2-3 września
|
Ostrowianka Ostrów Królewski |
- |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
3 września, 11:00 |
było 0-9, anulowany |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
1-4 |
Borek |
2 września, 11:00 |
Raba Książnice |
1-2 |
Raba Niedary |
2 września, 17:00 |
Kolejka 3 - 9-10 września
|
Raba Niedary |
- |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
10 września, 14:00 |
było 5-0, anulowany |
Borek |
5-1 |
Raba Książnice |
10 września, 14:00 |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
5-2 |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
10 września, 12:00 |
Kolejka 4 - 16-17 września
|
Ostrowianka Ostrów Królewski |
- |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
17 września, 12:00 |
było 0-4, anulowany |
Raba Książnice |
5-1 |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
16 września, 16:30 |
Raba Niedary |
3-1 |
Borek |
5 listopada, 14:00 |
w pierwotnym terminie (17 września, 11:00) odwołany |
Kolejka 5 - 23-24 września
|
Borek |
- |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
24 września, 14:00 |
było 6-0, anulowany |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
2-1 |
Raba Niedary |
24 września, 12:00 |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
3-3 |
Raba Książnice |
23 września, 12:00 |
Kolejka 6 - 30 września-1 października
|
Ostrowianka Ostrów Królewski |
- |
Raba Książnice |
1 października, 11:00 |
było 1-5, anulowany |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
0-2 |
Raba Niedary |
30 września, 13:00 |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
4-2 |
Borek |
1 października, 12:00 |
Kolejka 7 - 7-8 października
|
Polanka Nieszkowice Wielkie |
- |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
8 października, 11:00 |
było 10-1, anulowany |
Borek |
3-1 |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
8 października, 13:00 |
Raba Niedary |
4-0 |
Raba Książnice |
8 października, 15:00 |
Kolejka 8 - 14-15 października
|
Ostrowianka Ostrów Królewski |
- |
Raba Niedary |
15 października, 11:00 |
było 0-2, anulowany |
Raba Książnice |
4-1 |
Borek |
14 października, 15:30 |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
1-2 |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
14 października, 11:00 |
Kolejka 9 - 21-22 października
|
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
- |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
21 października, 11:00 |
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
4-3 |
Raba Książnice |
22 października, 12:00 |
Borek |
0-8 |
Raba Niedary |
22 października, 13:00 |
Kolejka 10 - 28-29 października
|
Ostrowianka Ostrów Królewski |
- |
Borek |
|
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (12 listopada, 11:00) odwołany |
Raba Niedary |
1-2 |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
29 października, 14:00 |
Raba Książnice |
1-4 |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
4 listopada, 14:15 |
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany |
Kolejka 11 - 6-7 kwietnia
|
Pauza: Raba Książnice. |
|
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
3-0 |
Raba Niedary |
7 kwietnia, 17:00 |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
2-1 |
Borek |
7 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 12 - 13-14 kwietnia
|
Pauza: Polanka Nieszkowice Wielkie. |
|
Borek |
0-3 |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
14 kwietnia, 14:00 |
Raba Niedary |
2-3 |
Raba Książnice |
14 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 13 - 20-21 kwietnia
|
Pauza: Raba Niedary. |
|
Raba Książnice |
0-3 |
Borek |
20 kwietnia, 16:00 |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
- |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
1 maja, 12:00 |
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 14 - 27-28 kwietnia
|
Pauza: Szreniawa II Nowy Wiśnicz. |
|
Polanka Nieszkowice Wielkie |
- |
Raba Książnice |
28 kwietnia, 11:00 |
Borek |
- |
Raba Niedary |
28 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 15 - 4-5 maja
|
Pauza: Borek. |
|
Raba Niedary |
- |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
5 maja, 17:30 |
Raba Książnice |
- |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
4 maja, 16:00 |
Kolejka 16 - 11-12 maja
|
Pauza: Raba Książnice. |
|
Raba Niedary |
- |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
|
Borek |
- |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
|
Kolejka 17 - 18-19 maja
|
Pauza: Polanka Nieszkowice Wielkie. |
|
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
- |
Borek |
|
Raba Książnice |
- |
Raba Niedary |
|
Kolejka 18 - 25-26 maja
|
Pauza: Raba Niedary. |
|
Borek |
- |
Raba Książnice |
|
Polanka Nieszkowice Wielkie |
- |
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
|
Kolejka 19 - 1-2 czerwca
|
Pauza: Szreniawa II Nowy Wiśnicz. |
|
Raba Książnice |
- |
Polanka Nieszkowice Wielkie |
|
Raba Niedary |
- |
Borek |
|
Kolejka 20 - 8-9 czerwca
|
Pauza: Borek. |
|
Polanka Nieszkowice Wielkie |
- |
Raba Niedary |
|
Szreniawa II Nowy Wiśnicz |
- |
Raba Książnice |
|
Autor: Bartłomiej Wrzesiński
|
|
|