|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa B Proton 2023/2024, grupa: wielkopolska X
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orzeł II Kawęczyn |
13 |
27 |
9 |
0 |
4 |
47-29 |
5 |
0 |
1 |
27-15 |
4 |
0 |
3 |
20-14 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
10-4 |
2. |
Sokoły Droszew |
13 |
27 |
8 |
3 |
2 |
52-31 |
3 |
2 |
1 |
27-18 |
5 |
1 |
1 |
25-13 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
4-10 |
3. |
Iskra Sieroszewice |
13 |
23 |
7 |
2 |
4 |
34-19 |
6 |
0 |
1 |
22-6 |
1 |
2 |
3 |
12-13 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Korona Chełmce |
13 |
22 |
7 |
1 |
5 |
37-24 |
4 |
1 |
2 |
26-13 |
3 |
0 |
3 |
11-11 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Tulisia II Tuliszków |
13 |
21 |
6 |
3 |
4 |
36-35 |
3 |
2 |
2 |
18-16 |
3 |
1 |
2 |
18-19 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
5-1 |
6. |
KS Kamień |
12 |
21 |
7 |
0 |
5 |
26-24 |
4 |
0 |
3 |
12-13 |
3 |
0 |
2 |
14-11 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1-5 |
7. |
Wicher Mycielin |
12 |
20 |
6 |
2 |
4 |
40-33 |
5 |
0 |
1 |
22-12 |
1 |
2 |
3 |
18-21 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Dragon Dzierzbin |
12 |
18 |
5 |
3 |
4 |
30-30 |
2 |
1 |
2 |
14-16 |
3 |
2 |
2 |
16-14 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Orzeł Wysocko Wielkie |
13 |
17 |
5 |
2 |
6 |
35-24 |
2 |
2 |
3 |
15-10 |
3 |
0 |
3 |
20-14 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Wicher Dobra |
13 |
6 |
2 |
0 |
11 |
10-58 |
2 |
0 |
4 |
7-20 |
0 |
0 |
7 |
3-38 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Zieloni II Koźminek |
13 |
0 |
0 |
0 |
13 |
12-52 |
0 |
0 |
6 |
7-23 |
0 |
0 |
7 |
5-29 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
1 | Orzeł II Kawęczyn | | 6-3 | | | 6-2 | 0-4 | 5-3 | 5-2 | | 5-1 | |
2 | Sokoły Droszew | 1-4 | | | 5-0 | 3-3 | 4-2 | 7-7 | | 7-2 | | |
3 | Iskra Sieroszewice | 2-0 | 2-3 | | | 5-2 | 4-0 | 2-1 | | 3-0 | | 4-0 |
4 | Korona Chełmce | 6-3 | 3-3 | 1-0 | | | | | 1-2 | 0-3 | 11-1 | 4-1 |
5 | Tulisia II Tuliszków | | 0-5 | | 1-3 | | | 3-3 | 2-2 | 2-1 | 6-1 | 4-1 |
6 | KS Kamień | 3-2 | | | 1-0 | 1-5 | | 3-0 | 0-1 | 2-5 | 2-0 | |
7 | Wicher Mycielin | | | 4-1 | 3-0 | | | | 4-2 | 0-9 | 6-0 | 5-0 |
8 | Dragon Dzierzbin | | 0-5 | 3-3 | | | 2-5 | | | | 5-0 | 4-3 |
9 | Orzeł Wysocko Wielkie | 0-2 | | 2-2 | 1-3 | 2-3 | | | 0-0 | | 3-0 | 7-0 |
10 | Wicher Dobra | 0-3 | 1-4 | 3-1 | 0-5 | | | | 2-7 | | | 1-0 |
11 | Zieloni II Koźminek | 2-6 | 1-2 | 0-5 | | 2-3 | 1-3 | 1-4 | | | | |
Kolejka 1 - 26-27 sierpnia
|
Pauza: Dragon Dzierzbin. |
|
KS Kamień |
3-2 |
Orzeł II Kawęczyn |
27 sierpnia, 16:00 |
Wicher Dobra |
0-5 |
Korona Chełmce |
27 sierpnia, 11:00 |
Sokoły Droszew |
3-3 |
Tulisia II Tuliszków |
27 sierpnia, 16:00 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
2-2 |
Iskra Sieroszewice |
27 sierpnia, 11:00 |
Zieloni II Koźminek |
1-4 |
Wicher Mycielin |
26 sierpnia, 11:30 |
Kolejka 2 - 2-3 września
|
Pauza: Wicher Mycielin. |
|
Iskra Sieroszewice |
4-0 |
Zieloni II Koźminek |
3 września, 17:00 |
Korona Chełmce |
3-3 |
Sokoły Droszew |
3 września, 11:00 |
Orzeł II Kawęczyn |
5-1 |
Wicher Dobra |
3 września, 17:00 |
Dragon Dzierzbin |
2-5 |
KS Kamień |
3 września, 11:00 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
2-3 |
Tulisia II Tuliszków |
3 września, 15:00 |
Kolejka 3 - 9-10 września
|
Pauza: KS Kamień. |
|
Wicher Dobra |
2-7 |
Dragon Dzierzbin |
9 września, 16:00 |
Sokoły Droszew |
1-4 |
Orzeł II Kawęczyn |
10 września, 16:00 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
1-3 |
Korona Chełmce |
10 września, 11:00 |
Zieloni II Koźminek |
2-3 |
Tulisia II Tuliszków |
10 września, 17:00 |
Wicher Mycielin |
4-1 |
Iskra Sieroszewice |
10 września, 11:00 |
Kolejka 4 - 16-17 września
|
Pauza: Iskra Sieroszewice. |
|
Tulisia II Tuliszków |
3-3 |
Wicher Mycielin |
17 września, 16:00 |
Korona Chełmce |
4-1 |
Zieloni II Koźminek |
17 września, 11:00 |
Dragon Dzierzbin |
0-5 |
Sokoły Droszew |
17 września, 11:00 |
KS Kamień |
2-0 |
Wicher Dobra |
16 września, 16:30 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
0-2 |
Orzeł II Kawęczyn |
17 września, 13:30 |
Kolejka 5 - 23-24 września
|
Pauza: Wicher Dobra. |
|
Sokoły Droszew |
4-2 |
KS Kamień |
24 września, 16:00 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
0-0 |
Dragon Dzierzbin |
24 września, 11:00 |
Zieloni II Koźminek |
2-6 |
Orzeł II Kawęczyn |
24 września, 12:30 |
Wicher Mycielin |
3-0 |
Korona Chełmce |
24 września, 11:00 |
Iskra Sieroszewice |
5-2 |
Tulisia II Tuliszków |
23 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 30 września-1 października
|
Pauza: Tulisia II Tuliszków. |
|
Korona Chełmce |
1-0 |
Iskra Sieroszewice |
1 października, 11:00 |
Orzeł II Kawęczyn |
5-3 |
Wicher Mycielin |
30 września, 16:00 |
Dragon Dzierzbin |
4-3 |
Zieloni II Koźminek |
1 października, 11:00 |
KS Kamień |
2-5 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
1 października, 11:00 |
Wicher Dobra |
1-4 |
Sokoły Droszew |
30 września, 14:00 |
Kolejka 7 - 7-8 października
|
Pauza: Sokoły Droszew. |
|
Orzeł Wysocko Wielkie |
3-0 |
Wicher Dobra |
8 października, 11:00 |
Zieloni II Koźminek |
1-3 |
KS Kamień |
8 października, 11:00 |
Wicher Mycielin |
4-2 |
Dragon Dzierzbin |
8 października, 11:00 |
Iskra Sieroszewice |
2-0 |
Orzeł II Kawęczyn |
7 października, 16:00 |
Tulisia II Tuliszków |
1-3 |
Korona Chełmce |
8 października, 16:00 |
Kolejka 8 - 14-15 października
|
Pauza: Korona Chełmce. |
|
Orzeł II Kawęczyn |
6-2 |
Tulisia II Tuliszków |
15 października, 13:00 |
Dragon Dzierzbin |
3-3 |
Iskra Sieroszewice |
15 października, 11:00 |
KS Kamień |
3-0 |
Wicher Mycielin |
14 października, 16:00 |
Wicher Dobra |
1-0 |
Zieloni II Koźminek |
14 października, 14:00 |
Sokoły Droszew |
7-2 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
15 października, 15:00 |
Kolejka 9 - 21-22 października
|
Pauza: Orzeł Wysocko Wielkie. |
|
Zieloni II Koźminek |
1-2 |
Sokoły Droszew |
22 października, 10:00 |
Wicher Mycielin |
6-0 |
Wicher Dobra |
22 października, 11:00 |
Iskra Sieroszewice |
4-0 |
KS Kamień |
21 października, 15:00 |
Tulisia II Tuliszków |
2-2 |
Dragon Dzierzbin |
22 października, 15:00 |
Korona Chełmce |
6-3 |
Orzeł II Kawęczyn |
21 października, 14:30 |
Kolejka 10 - 28-29 października
|
Pauza: Orzeł II Kawęczyn. |
|
KS Kamień |
1-5 |
Tulisia II Tuliszków |
29 października, 10:00 |
Wicher Dobra |
3-1 |
Iskra Sieroszewice |
28 października, 14:00 |
Sokoły Droszew |
7-7 |
Wicher Mycielin |
29 października, 14:00 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
7-0 |
Zieloni II Koźminek |
29 października, 11:00 |
Korona Chełmce |
1-2 |
Dragon Dzierzbin |
29 października, 11:00 |
Kolejka 11 - 4-5 listopada
|
Pauza: Zieloni II Koźminek. |
|
Wicher Mycielin |
0-9 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
5 listopada, 11:00 |
Iskra Sieroszewice |
2-3 |
Sokoły Droszew |
4 listopada, 14:00 |
Tulisia II Tuliszków |
6-1 |
Wicher Dobra |
4 listopada, 13:55 |
Orzeł II Kawęczyn |
5-2 |
Dragon Dzierzbin |
5 listopada, 13:00 |
KS Kamień |
1-0 |
Korona Chełmce |
5 listopada, 10:00 |
Kolejka 12 - 6-7 kwietnia
|
Pauza: Dragon Dzierzbin. |
|
Orzeł II Kawęczyn |
0-4 |
KS Kamień |
6 kwietnia, 15:00 |
Korona Chełmce |
11-1 |
Wicher Dobra |
7 kwietnia, 11:00 |
Tulisia II Tuliszków |
0-5 |
Sokoły Droszew |
7 kwietnia, 15:00 |
Iskra Sieroszewice |
3-0 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
7 kwietnia, 16:00 |
Wicher Mycielin |
5-0 |
Zieloni II Koźminek |
7 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 13 - 13-14 kwietnia
|
Pauza: Wicher Mycielin. |
|
Tulisia II Tuliszków |
2-1 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
14 kwietnia, 16:00 |
Zieloni II Koźminek |
0-5 |
Iskra Sieroszewice |
13 kwietnia, 15:00 |
Sokoły Droszew |
5-0 |
Korona Chełmce |
14 kwietnia, 16:00 |
Wicher Dobra |
0-3 |
Orzeł II Kawęczyn |
14 kwietnia, 11:00 |
KS Kamień |
0-1 |
Dragon Dzierzbin |
14 kwietnia, 10:00 |
Kolejka 14 - 20-21 kwietnia
|
Pauza: KS Kamień. |
|
Dragon Dzierzbin |
5-0 |
Wicher Dobra |
20 kwietnia, 16:00 |
Orzeł II Kawęczyn |
6-3 |
Sokoły Droszew |
21 kwietnia, 15:45 |
Korona Chełmce |
0-3 |
Orzeł Wysocko Wielkie |
21 kwietnia, 11:00 |
Tulisia II Tuliszków |
4-1 |
Zieloni II Koźminek |
21 kwietnia, 15:00 |
Iskra Sieroszewice |
2-1 |
Wicher Mycielin |
20 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 15 - 27-28 kwietnia
|
Pauza: Iskra Sieroszewice. |
|
Orzeł II Kawęczyn |
- |
Orzeł Wysocko Wielkie |
28 kwietnia, 16:00 |
Wicher Mycielin |
- |
Tulisia II Tuliszków |
28 kwietnia, 11:00 |
Zieloni II Koźminek |
- |
Korona Chełmce |
28 kwietnia, 14:00 |
Sokoły Droszew |
- |
Dragon Dzierzbin |
28 kwietnia, 16:00 |
Wicher Dobra |
- |
KS Kamień |
28 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 16 - 4-5 maja
|
Pauza: Wicher Dobra. |
|
KS Kamień |
- |
Sokoły Droszew |
4 maja, 16:00 |
Dragon Dzierzbin |
- |
Orzeł Wysocko Wielkie |
4 maja, 15:30 |
Orzeł II Kawęczyn |
- |
Zieloni II Koźminek |
5 maja, 17:00 |
Korona Chełmce |
- |
Wicher Mycielin |
5 maja, 11:00 |
Tulisia II Tuliszków |
- |
Iskra Sieroszewice |
5 maja, 16:00 |
Kolejka 17 - 11-12 maja
|
Pauza: Tulisia II Tuliszków. |
|
Iskra Sieroszewice |
- |
Korona Chełmce |
|
Wicher Mycielin |
- |
Orzeł II Kawęczyn |
|
Zieloni II Koźminek |
- |
Dragon Dzierzbin |
|
Orzeł Wysocko Wielkie |
- |
KS Kamień |
|
Sokoły Droszew |
- |
Wicher Dobra |
|
Kolejka 18 - 18-19 maja
|
Pauza: Sokoły Droszew. |
|
Wicher Dobra |
- |
Orzeł Wysocko Wielkie |
|
KS Kamień |
- |
Zieloni II Koźminek |
|
Dragon Dzierzbin |
- |
Wicher Mycielin |
|
Orzeł II Kawęczyn |
- |
Iskra Sieroszewice |
|
Korona Chełmce |
- |
Tulisia II Tuliszków |
|
Kolejka 19 - 25-26 maja
|
Pauza: Korona Chełmce. |
|
Tulisia II Tuliszków |
- |
Orzeł II Kawęczyn |
|
Iskra Sieroszewice |
- |
Dragon Dzierzbin |
|
Wicher Mycielin |
- |
KS Kamień |
|
Zieloni II Koźminek |
- |
Wicher Dobra |
|
Orzeł Wysocko Wielkie |
- |
Sokoły Droszew |
|
Kolejka 20 - 1-2 czerwca
|
Pauza: Orzeł Wysocko Wielkie. |
|
Sokoły Droszew |
- |
Zieloni II Koźminek |
|
Wicher Dobra |
- |
Wicher Mycielin |
|
KS Kamień |
- |
Iskra Sieroszewice |
|
Dragon Dzierzbin |
- |
Tulisia II Tuliszków |
|
Orzeł II Kawęczyn |
- |
Korona Chełmce |
|
Kolejka 21 - 8-9 czerwca
|
Pauza: Orzeł II Kawęczyn. |
|
Dragon Dzierzbin |
- |
Korona Chełmce |
|
Tulisia II Tuliszków |
- |
KS Kamień |
|
Iskra Sieroszewice |
- |
Wicher Dobra |
|
Wicher Mycielin |
- |
Sokoły Droszew |
|
Zieloni II Koźminek |
- |
Orzeł Wysocko Wielkie |
|
Kolejka 22 - 15-16 czerwca
|
Pauza: Zieloni II Koźminek. |
|
Korona Chełmce |
- |
KS Kamień |
|
Orzeł Wysocko Wielkie |
- |
Wicher Mycielin |
|
Sokoły Droszew |
- |
Iskra Sieroszewice |
|
Wicher Dobra |
- |
Tulisia II Tuliszków |
|
Dragon Dzierzbin |
- |
Orzeł II Kawęczyn |
|
Autor: Marcin Parus
|
|
|