[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B Proton 2023/2024, grupa: wielkopolska V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia II Swarzędz 19 51 16 3 0 85-16 8 1 0 49-6 8 2 0 36-10
2.  Błękitni Psary Polskie 19 49 16 1 2 69-30 9 0 1 38-18 7 1 1 31-12
3.  Mieszko II Gniezno 19 47 15 2 2 75-26 8 1 0 49-10 7 1 2 26-16
4.  Fara Pelikan Żydowo 19 37 12 1 6 69-26 7 1 2 41-16 5 0 4 28-10
5.  Maratończyk Brzeźno 19 32 10 2 7 54-50 4 2 4 27-19 6 0 3 27-31
6.  GKS Gułtowy 19 31 10 1 8 37-41 7 0 3 23-17 3 1 5 14-24
7.  Hetman Orchowo 19 18 6 0 13 27-58 5 0 5 14-17 1 0 8 13-41
8.  Pelikan Niechanowo 19 17 5 2 12 34-61 2 1 6 12-25 3 1 6 22-36
9.  Zjednoczeni II Trzemeszno 19 15 5 0 14 23-60 3 0 6 11-23 2 0 8 12-37
10.  Meblorz II Swarzędz 19 14 4 2 13 27-57 2 1 6 15-30 2 1 7 12-27
11.  Wełnianka Kiszkowo 19 11 3 2 14 28-65 2 1 7 14-37 1 1 7 14-28
12.  Patriot Mieścisko 19 12 4 0 15 18-56 2 0 7 8-27 2 0 8 10-29
Patriot Mieścisko wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Unia II Swarzędz    4-0 6-2 9-1 1-1 7-1 5-0 6-0 3-0 8-1 
 2 Błękitni Psary Polskie1-6     3-2 2-1 5-1 5-1 8-2 6-2 3-2 2-1 3-0* 
 3 Mieszko II Gniezno    4-1 6-1 9-0 5-1 4-4 9-1 6-0 3-1 3-1 
 4 Fara Pelikan Żydowo3-4 1-1     1-2 6-2 6-3 7-1 5-0 4-2 5-1 3-0* 
 5 Maratończyk Brzeźno1-1 0-3 0-1 1-5     0-2 5-1 4-2 5-1 3-3 8-0 
 6 GKS Gułtowy1-3 0-5 0-3 1-0     6-3 3-2 4-0 2-0 2-1 4-0 
 7 Hetman Orchowo1-2 0-5 0-2 2-0 2-4 1-0     2-3 2-1 1-0 3-0* 
 8 Pelikan Niechanowo2-2 2-3 0-3* 0-4 0-3     2-0 3-2 2-5 1-3 
 9 Zjednoczeni II Trzemeszno0-4 1-5 1-4 0-4 2-4 2-0 3-0     1-2 1-0 
 10 Meblorz II Swarzędz0-4 3-4 1-1 3-5 2-1 3-0 1-6 2-3     0-6 
 11 Wełnianka Kiszkowo1-7 1-4 3-5 0-8 3-5 0-4 0-2 2-1 1-1     3-0* 
 12 Patriot Mieścisko0-3 2-4 0-3* 0-6 4-1 0-3* 0-3* 0-3* 2-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Mieszko II Gniezno 3-1 Patriot Mieścisko 27 sierpnia, 17:00
Meblorz II Swarzędz 0-4 Unia II Swarzędz 28 sierpnia, 19:30
Zjednoczeni II Trzemeszno 1-5 Błękitni Psary Polskie 27 sierpnia, 15:00
Maratończyk Brzeźno 3-3 Wełnianka Kiszkowo 27 sierpnia, 18:00
GKS Gułtowy 6-3 Hetman Orchowo 26 sierpnia, 15:30
Fara Pelikan Żydowo 7-1 Pelikan Niechanowo 26 sierpnia, 15:30

Kolejka 2 - 2-3 września

Patriot Mieścisko 4-1 Hetman Orchowo 3 września, 13:00
Wełnianka Kiszkowo 0-4 GKS Gułtowy 2 września, 17:00
Błękitni Psary Polskie 5-1 Maratończyk Brzeźno 2 września, 16:00
Fara Pelikan Żydowo 5-0 Zjednoczeni II Trzemeszno 2 września, 15:30
Unia II Swarzędz 5-0 Pelikan Niechanowo 3 września, 12:00
Mieszko II Gniezno 6-0 Meblorz II Swarzędz 3 września, 18:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Meblorz II Swarzędz 0-6 Patriot Mieścisko 10 września, 12:15
Pelikan Niechanowo 2-3 Mieszko II Gniezno 10 września, 11:00
Zjednoczeni II Trzemeszno 0-4 Unia II Swarzędz 10 września, 15:00
Maratończyk Brzeźno 1-5 Fara Pelikan Żydowo 9 września, 12:30
GKS Gułtowy 0-5 Błękitni Psary Polskie 10 września, 12:30
Hetman Orchowo 1-0 Wełnianka Kiszkowo 10 września, 11:30

Kolejka 4 - 16-17 września

Patriot Mieścisko 2-1 Wełnianka Kiszkowo 17 września, 13:00
Błękitni Psary Polskie 8-2 Hetman Orchowo 16 września, 16:00
Fara Pelikan Żydowo 6-2 GKS Gułtowy 16 września, 16:00
Unia II Swarzędz 9-1 Maratończyk Brzeźno 16 września, 14:30
Mieszko II Gniezno 9-1 Zjednoczeni II Trzemeszno 16 września, 18:00
Meblorz II Swarzędz 1-6 Pelikan Niechanowo 17 września, 13:30

Kolejka 5 - 23-24 września

Pelikan Niechanowo 1-3 Patriot Mieścisko 24 września, 11:00
Zjednoczeni II Trzemeszno 1-2 Meblorz II Swarzędz 24 września, 15:00
Maratończyk Brzeźno 0-1 Mieszko II Gniezno 23 września, 16:00
GKS Gułtowy 1-3 Unia II Swarzędz 24 września, 12:00
Hetman Orchowo 2-0 Fara Pelikan Żydowo 24 września, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 1-4 Błękitni Psary Polskie 24 września, 12:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Patriot Mieścisko 2-4 Błękitni Psary Polskie 1 października, 14:00
Fara Pelikan Żydowo 5-1 Wełnianka Kiszkowo 30 września, 15:30
Unia II Swarzędz 7-1 Hetman Orchowo 1 października, 12:00
Mieszko II Gniezno 9-0 GKS Gułtowy 1 października, 12:00
Meblorz II Swarzędz 3-5 Maratończyk Brzeźno 30 września, 15:00
Pelikan Niechanowo 2-0 Zjednoczeni II Trzemeszno 1 października, 11:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Zjednoczeni II Trzemeszno 1-0 Patriot Mieścisko 8 października, 14:00
Maratończyk Brzeźno 5-1 Pelikan Niechanowo 7 października, 16:00
GKS Gułtowy 2-0 Meblorz II Swarzędz 7 października, 14:15
Hetman Orchowo 0-2 Mieszko II Gniezno 7 października, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 1-7 Unia II Swarzędz 8 października, 12:00
Błękitni Psary Polskie 2-1 Fara Pelikan Żydowo 7 października, 15:30

Kolejka 8 - 14-15 października

Patriot Mieścisko 0-6 Fara Pelikan Żydowo 15 października, 13:00
Mieszko II Gniezno 3-1 Wełnianka Kiszkowo 14 października, 16:00
Meblorz II Swarzędz 3-0 Hetman Orchowo 12 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 20:30) odwołany
Pelikan Niechanowo 0-3 GKS Gułtowy 15 października, 12:00
Zjednoczeni II Trzemeszno 2-4 Maratończyk Brzeźno 15 października, 14:00
Błękitni Psary Polskie 1-6 Unia II Swarzędz 14 października, 12:30

Kolejka 9 - 21-22 października

Maratończyk Brzeźno 8-0 Patriot Mieścisko 21 października, 15:30
GKS Gułtowy 4-0 Zjednoczeni II Trzemeszno 21 października, 14:45
Hetman Orchowo 2-3 Pelikan Niechanowo 22 października, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Meblorz II Swarzędz 22 października, 12:00
Błękitni Psary Polskie 3-2 Mieszko II Gniezno 21 października, 11:00
Fara Pelikan Żydowo 3-4 Unia II Swarzędz 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Patriot Mieścisko 0-3 Unia II Swarzędz 29 października, 13:00
Mieszko II Gniezno 4-1 Fara Pelikan Żydowo 29 października, 16:00
Meblorz II Swarzędz 3-4 Błękitni Psary Polskie 29 października, 15:00
Pelikan Niechanowo 2-5 Wełnianka Kiszkowo 29 października, 11:00
Zjednoczeni II Trzemeszno 2-0 Hetman Orchowo 29 października, 14:00
Maratończyk Brzeźno 0-2 GKS Gułtowy 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

GKS Gułtowy 4-0 Patriot Mieścisko 4 listopada, 14:20
Hetman Orchowo 2-4 Maratończyk Brzeźno 5 listopada, 12:00
Wełnianka Kiszkowo 2-1 Zjednoczeni II Trzemeszno 5 listopada, 12:00
Błękitni Psary Polskie 6-2 Pelikan Niechanowo 4 listopada, 13:00
Fara Pelikan Żydowo 4-2 Meblorz II Swarzędz 4 listopada, 14:00
Unia II Swarzędz 6-2 Mieszko II Gniezno 5 listopada, 17:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pelikan Niechanowo 0-3 Fara Pelikan Żydowo 7 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 5-5
Patriot Mieścisko 0-3 Mieszko II Gniezno
(wo)
Unia II Swarzędz 3-0 Meblorz II Swarzędz 6 kwietnia, 15:00
Błękitni Psary Polskie 3-2 Zjednoczeni II Trzemeszno 6 kwietnia, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 3-5 Maratończyk Brzeźno 7 kwietnia, 12:00
Hetman Orchowo 1-0 GKS Gułtowy 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Hetman Orchowo 3-0 Patriot Mieścisko
(wo)
GKS Gułtowy 2-1 Wełnianka Kiszkowo 13 kwietnia, 13:45
Maratończyk Brzeźno 0-3 Błękitni Psary Polskie 13 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni II Trzemeszno 0-4 Fara Pelikan Żydowo 14 kwietnia, 14:00
Pelikan Niechanowo 2-2 Unia II Swarzędz 14 kwietnia, 11:00
Meblorz II Swarzędz 1-1 Mieszko II Gniezno 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Patriot Mieścisko 0-3 Meblorz II Swarzędz
(wo)
Mieszko II Gniezno 4-4 Pelikan Niechanowo 21 kwietnia, 16:00
Unia II Swarzędz 6-0 Zjednoczeni II Trzemeszno 20 kwietnia, 12:00
Fara Pelikan Żydowo 1-2 Maratończyk Brzeźno 20 kwietnia, 15:30
Błękitni Psary Polskie 5-1 GKS Gułtowy 20 kwietnia, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 0-2 Hetman Orchowo 21 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Wełnianka Kiszkowo 3-0 Patriot Mieścisko
(wo)
Hetman Orchowo 0-5 Błękitni Psary Polskie 28 kwietnia, 14:00
GKS Gułtowy 1-0 Fara Pelikan Żydowo 27 kwietnia, 16:00
Maratończyk Brzeźno 1-1 Unia II Swarzędz 27 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni II Trzemeszno 1-4 Mieszko II Gniezno 28 kwietnia, 14:00
Pelikan Niechanowo 3-2 Meblorz II Swarzędz 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Patriot Mieścisko 0-3 Pelikan Niechanowo
(wo)
Meblorz II Swarzędz 2-3 Zjednoczeni II Trzemeszno 4 maja, 16:30
Mieszko II Gniezno 6-1 Maratończyk Brzeźno 5 maja, 18:00
Unia II Swarzędz 1-1 GKS Gułtowy 5 maja, 16:45
Fara Pelikan Żydowo 6-3 Hetman Orchowo 1 maja, 18:15
Błękitni Psary Polskie 2-1 Wełnianka Kiszkowo 5 maja, 11:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Błękitni Psary Polskie 3-0 Patriot Mieścisko
(wo)
Wełnianka Kiszkowo 0-8 Fara Pelikan Żydowo 12 maja, 12:00
Hetman Orchowo 1-2 Unia II Swarzędz 12 maja, 14:00
GKS Gułtowy 0-3 Mieszko II Gniezno 11 maja, 15:15
Maratończyk Brzeźno 5-1 Meblorz II Swarzędz 12 maja, 13:00
Zjednoczeni II Trzemeszno 3-0 Pelikan Niechanowo 12 maja, 12:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Patriot Mieścisko 0-3 Zjednoczeni II Trzemeszno
(wo)
Pelikan Niechanowo 0-4 Maratończyk Brzeźno 19 maja, 13:30
Meblorz II Swarzędz 2-1 GKS Gułtowy 19 maja, 17:15
Mieszko II Gniezno 5-1 Hetman Orchowo 17 maja, 20:00
Unia II Swarzędz 8-1 Wełnianka Kiszkowo 19 maja, 13:00
Fara Pelikan Żydowo 1-1 Błękitni Psary Polskie 18 maja, 15:30

Kolejka 19 - 25-26 maja

Unia II Swarzędz 4-0 Błękitni Psary Polskie 26 maja, 14:00
Fara Pelikan Żydowo 3-0 Patriot Mieścisko
(wo)
Wełnianka Kiszkowo 3-5 Mieszko II Gniezno 26 maja, 12:00
Hetman Orchowo 2-1 Meblorz II Swarzędz 26 maja, 17:00
GKS Gułtowy 3-2 Pelikan Niechanowo 26 maja, 13:15
Maratończyk Brzeźno 4-2 Zjednoczeni II Trzemeszno 25 maja, 16:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Patriot Mieścisko - Maratończyk Brzeźno
Zjednoczeni II Trzemeszno - GKS Gułtowy 1 czerwca, 16:00
Pelikan Niechanowo - Hetman Orchowo 2 czerwca, 11:00
Meblorz II Swarzędz - Wełnianka Kiszkowo
Mieszko II Gniezno - Błękitni Psary Polskie 1 czerwca, 16:00
Unia II Swarzędz - Fara Pelikan Żydowo 3 czerwca, 20:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Unia II Swarzędz - Patriot Mieścisko
Fara Pelikan Żydowo - Mieszko II Gniezno
Błękitni Psary Polskie - Meblorz II Swarzędz
Wełnianka Kiszkowo - Pelikan Niechanowo
Hetman Orchowo - Zjednoczeni II Trzemeszno
GKS Gułtowy - Maratończyk Brzeźno

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Patriot Mieścisko - GKS Gułtowy
Maratończyk Brzeźno - Hetman Orchowo
Zjednoczeni II Trzemeszno - Wełnianka Kiszkowo
Pelikan Niechanowo - Błękitni Psary Polskie
Meblorz II Swarzędz - Fara Pelikan Żydowo
Mieszko II Gniezno - Unia II Swarzędz

Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska I)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska II)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska III)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska IV)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska IX)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska V)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska VI)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska VII)
Proton Klasa A 2023/2024 (wielkopolska VIII)

Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska I)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska II)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska III)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska IV)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska IX)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska VI)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska VII)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska VIII)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska X)
Klasa B Proton 2023/2024 (wielkopolska XI)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas