[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2023/2024, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ślęza II Wrocław 6 16 5 1 0 32-5 3 0 0 19-1 2 1 0 13-4
2.  FemGol Lubin 6 14 4 2 0 30-15 1 2 0 13-7 3 0 0 17-8
3.  KP Kobierzyce 6 12 4 0 2 19-10 2 0 1 5-1 2 0 1 14-9
4.  Polonia Świdnica 5 7 2 1 2 7-12 2 0 0 4-1 0 1 2 3-11
5.  Płomień Krośnice 6 4 1 1 4 8-21 1 1 1 8-8 0 0 3 0-13
6.  MKS Siechnice 6 3 1 0 5 14-27 1 0 2 10-17 0 0 3 4-10
7.  UKS Bierutów 5 1 0 1 4 8-28 0 0 3 5-19 0 1 1 3-9

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Ślęza II Wrocław    4-0 10-0 5-1 
 2 FemGol Lubin3-3     7-1 3-3 
 3 KP Kobierzyce0-1     4-0 1-0 
 4 Polonia Świdnica    2-0 2-1 
 5 Płomień Krośnice2-3     3-2 3-3 
 6 MKS Siechnice3-10 1-7     6-0 
 7 UKS Bierutów1-9 3-4 1-6     

Kolejka 1 - 2-3 września

Pauza: FemGol Lubin.
 
Polonia Świdnica 2-0 Płomień Krośnice 3 września, 16:00
przerwany przy stanie 2-0 / uznano wynik z boiska
UKS Bierutów 1-6 KP Kobierzyce 3 września, 11:00
Ślęza II Wrocław 5-1 MKS Siechnice 3 września, 19:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Pauza: MKS Siechnice.
 
KP Kobierzyce 0-1 Ślęza II Wrocław 10 września, 13:00
Płomień Krośnice 3-3 UKS Bierutów 10 września, 16:00
FemGol Lubin 3-3 Polonia Świdnica 10 września, 17:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Pauza: Polonia Świdnica.
 
UKS Bierutów 3-4 FemGol Lubin 17 września, 16:00
Ślęza II Wrocław 10-0 Płomień Krośnice 17 września, 19:00
MKS Siechnice 1-7 KP Kobierzyce 17 września, 11:00

Kolejka 4 - 23-24 września

Pauza: KP Kobierzyce, UKS Bierutów, Polonia Świdnica.
 
Płomień Krośnice 3-2 MKS Siechnice 24 września, 16:00
FemGol Lubin 3-3 Ślęza II Wrocław 24 września, 15:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: UKS Bierutów, Ślęza II Wrocław, Polonia Świdnica.
 
MKS Siechnice 3-10 FemGol Lubin 1 października, 11:00
KP Kobierzyce 1-0 Płomień Krośnice 1 października, 11:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: Ślęza II Wrocław, Płomień Krośnice, MKS Siechnice.
 
FemGol Lubin 7-1 KP Kobierzyce 7 października, 15:00
Polonia Świdnica - UKS Bierutów 8 października, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: UKS Bierutów, KP Kobierzyce, MKS Siechnice.
 
Ślęza II Wrocław 4-0 Polonia Świdnica 15 października, 18:00
Płomień Krośnice 2-3 FemGol Lubin 15 października, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 października

Pauza: KP Kobierzyce, FemGol Lubin, Płomień Krośnice.
 
Polonia Świdnica 2-1 MKS Siechnice 21 października, 15:00
UKS Bierutów 1-9 Ślęza II Wrocław 22 października, 17:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Pauza: Ślęza II Wrocław, Płomień Krośnice, FemGol Lubin.
 
MKS Siechnice 6-0 UKS Bierutów 15 października, 11:00
KP Kobierzyce 4-0 Polonia Świdnica 28 października, 14:00

Kolejka 10 - 23-24 marca

Pauza: FemGol Lubin.
 
Płomień Krośnice - Polonia Świdnica
KP Kobierzyce - UKS Bierutów
MKS Siechnice - Ślęza II Wrocław

Kolejka 11 - 6-7 kwietnia

Pauza: Ślęza II Wrocław.
 
FemGol Lubin - Płomień Krośnice
UKS Bierutów - MKS Siechnice
Polonia Świdnica - KP Kobierzyce

Kolejka 12 - 13-14 kwietnia

Pauza: Płomień Krośnice.
 
KP Kobierzyce - FemGol Lubin
MKS Siechnice - Polonia Świdnica
Ślęza II Wrocław - UKS Bierutów

Kolejka 13 - 20-21 kwietnia

Pauza: UKS Bierutów.
 
FemGol Lubin - MKS Siechnice
Płomień Krośnice - KP Kobierzyce
Polonia Świdnica - Ślęza II Wrocław

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Pauza: KP Kobierzyce.
 
MKS Siechnice - Płomień Krośnice
Ślęza II Wrocław - FemGol Lubin
UKS Bierutów - Polonia Świdnica

Kolejka 15 - 11-12 maja

Pauza: Polonia Świdnica.
 
FemGol Lubin - UKS Bierutów
Płomień Krośnice - Ślęza II Wrocław
KP Kobierzyce - MKS Siechnice

Kolejka 16 - 18-19 maja

Pauza: MKS Siechnice.
 
Ślęza II Wrocław - KP Kobierzyce
UKS Bierutów - Płomień Krośnice
Polonia Świdnica - FemGol Lubin

III liga kobiet 2023/2024 (III)

IV liga kobiet 2023/2024 (opolska)
IV liga kobiet 2023/2024 (śląska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas