[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2023/2024, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Prószków 8 21 7 0 1 36-10 3 0 1 13-5 4 0 0 23-5
2.  LZS Pakosławice 8 13 4 1 3 31-22 3 0 1 27-7 1 1 2 4-15
3.  Unia II Opole 8 12 4 0 4 26-18 2 0 2 17-6 2 0 2 9-12
4.  Rolnik II Biedrzychowice 8 11 3 2 3 18-20 2 1 1 15-6 1 1 2 3-14
5.  GSDA Kalinów 8 1 0 1 7 5-46 0 1 3 3-17 0 0 4 2-29

 1  2  3  4  5 
 1 Polonia Prószków    3-1 
1-3 
6-1 
3-0* 
 2 LZS Pakosławice3-7 
    4-0 
7-0 
13-0 
 3 Unia II Opole0-3* 
10-0 
    1-2 
6-1 
 4 Rolnik II Biedrzychowice2-3 
1-1 
5-1 
    7-1 
 5 GSDA Kalinów0-10 
1-2 
2-5 
0-0 
    

Kolejka 1 - 2-3 września

Pauza: LZS Pakosławice.
 
Unia II Opole 6-1 GSDA Kalinów 2 września, 17:00
Rolnik II Biedrzychowice 2-3 Polonia Prószków 3 września, 16:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Pauza: Polonia Prószków.
 
GSDA Kalinów 0-0 Rolnik II Biedrzychowice 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (10 września, 16:00) odwołany
LZS Pakosławice 4-0 Unia II Opole 10 września, 16:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Pauza: Unia II Opole.
 
Rolnik II Biedrzychowice 1-1 LZS Pakosławice 17 września, 15:00
Polonia Prószków 3-0 GSDA Kalinów 17 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 4 - 23-24 września

Pauza: GSDA Kalinów.
 
LZS Pakosławice 3-7 Polonia Prószków 24 września, 16:00
Unia II Opole 1-2 Rolnik II Biedrzychowice 24 września, 16:00

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Pauza: Rolnik II Biedrzychowice.
 
Polonia Prószków 1-3 Unia II Opole 11 października, 19:00
w pierwotnym terminie (1 października, 11:00) odwołany
GSDA Kalinów 1-2 LZS Pakosławice 1 października, 11:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: LZS Pakosławice.
 
GSDA Kalinów 2-5 Unia II Opole 8 października, 11:00
Polonia Prószków 6-1 Rolnik II Biedrzychowice 8 października, 11:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: Polonia Prószków.
 
Rolnik II Biedrzychowice 7-1 GSDA Kalinów 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (15 października, 15:30) odwołany
Unia II Opole 10-0 LZS Pakosławice 26 października, 19:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:30) odwołany

Kolejka 8 - 21-22 października

Pauza: Unia II Opole.
 
LZS Pakosławice 7-0 Rolnik II Biedrzychowice 22 października, 15:00
GSDA Kalinów 0-10 Polonia Prószków 21 października, 11:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Pauza: GSDA Kalinów.
 
Polonia Prószków 3-1 LZS Pakosławice 29 października, 11:00
Rolnik II Biedrzychowice 5-1 Unia II Opole 29 października, 14:00

Kolejka 10 - 4-5 listopada

Pauza: Rolnik II Biedrzychowice.
 
Unia II Opole 0-3 Polonia Prószków 5 listopada, 13:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
LZS Pakosławice 13-0 GSDA Kalinów 5 listopada, 13:30

Kolejka 11 - 6-7 kwietnia

Pauza: LZS Pakosławice.
 
GSDA Kalinów - Unia II Opole
Polonia Prószków - Rolnik II Biedrzychowice

Kolejka 12 - 13-14 kwietnia

Pauza: Polonia Prószków.
 
Rolnik II Biedrzychowice - GSDA Kalinów
Unia II Opole - LZS Pakosławice

Kolejka 13 - 20-21 kwietnia

Pauza: Unia II Opole.
 
LZS Pakosławice - Rolnik II Biedrzychowice
GSDA Kalinów - Polonia Prószków

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Pauza: GSDA Kalinów.
 
Polonia Prószków - LZS Pakosławice
Rolnik II Biedrzychowice - Unia II Opole

Kolejka 15 - 4-5 maja

Pauza: Rolnik II Biedrzychowice.
 
Unia II Opole - Polonia Prószków
LZS Pakosławice - GSDA Kalinów

Kolejka 16 - 11-12 maja

Pauza: LZS Pakosławice.
 
Unia II Opole - GSDA Kalinów
Rolnik II Biedrzychowice - Polonia Prószków

Kolejka 17 - 18-19 maja

Pauza: Polonia Prószków.
 
GSDA Kalinów - Rolnik II Biedrzychowice
LZS Pakosławice - Unia II Opole

Kolejka 18 - 25-26 maja

Pauza: Unia II Opole.
 
Rolnik II Biedrzychowice - LZS Pakosławice
Polonia Prószków - GSDA Kalinów

Kolejka 19 - 1-2 czerwca

Pauza: GSDA Kalinów.
 
LZS Pakosławice - Polonia Prószków
Unia II Opole - Rolnik II Biedrzychowice

Kolejka 20 - 8-9 czerwca

Pauza: Rolnik II Biedrzychowice.
 
Polonia Prószków - Unia II Opole
GSDA Kalinów - LZS Pakosławice

III liga kobiet 2023/2024 (III)

IV liga kobiet 2023/2024 (dolnośląska)
IV liga kobiet 2023/2024 (śląska)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas