[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Polonia Iłowo Gminny Klub Sportowy Polonia Iłowo
Rok założenia: 1947
Barwy: czerwono-czarno-białe
Adres: 13-240 Iłowo Osada
WWW: http://poloniailowo.pl/news.php (nieoficj.)
Stadion: Stadion Gminny w Iłowie
pojemność - 732 miejsca (273 siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 101 m x 74 m
Prezes: Wojciech Sztando
Trener: Krzysztof Pieckowski (od 17 lipca 2011)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - IV liga - 13. miejsce - 1987/88
 
Kadra


Bramkarze: Kamil Molski (07.01.87), Michał Dunajski (30.12.91), Krzysztof Mankiewicz (24.07.95).
Obrońcy: Patryk Orzechowski (15.09.90), Krzysztof Pieckowski (20.01.74), Damian Lewkowicz (09.07.90), Mariusz Popiołek (02.05.94), Kamil Kwaśniewski (21.01.85), Radosław Kupiński (13.06.86), Krzysztof Świątkowski (09.10.91), Rafał Zomkowski (07.05.93).
Pomocnicy: Marcin Kwaśniewski (14.12.88), Tomasz Kruszyński (21.02.86), Mariusz Efczyński (04.03.79), Krystian Gorczyński (14.08.92), Andrzej Piotrkowski (12.01.85), Marcin Lech (19.05.87), Sławomir Gołębiewski.
Napastnicy: Paweł Rudnicki (07.03.93), Jarosław Zagajewski (23.11.79), Piotr Czarnecki (27.03.86), Łukasz Kruszyński (15.05.88), Dariusz Karski (19.12.88), Mateusz Janicki (19.05.86), Cezary Jakim (26.07.88), Marcin Wilk (18.12.78).
 
Dane z sezonu: 2011/12
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
W drużynie grali m.in.: Daniel Browarek, Piotr Czarnecki, Karol Ernest, Mateusz Janicki, Marcin Kwaśniewski, Daniel Orzechowski, Patryk Orzechowski, Andrzej Piotrkowski, Mariusz Walczak, Marcin Wilk.
 
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2010/11 - Liga okręgowa 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - Liga okręgowa 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska II
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska II
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska II
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska IV
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska II
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas