[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2007/2008, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Pobiedno 24 57 18 3 3 52-18 11 0 1 26-6 7 3 2 26-12
2.  Sokół Domaradz 24 54 16 6 2 53-25 9 3 0 29-11 7 3 2 24-14
3.  LKS Głębokie 24 51 16 3 5 80-34 9 1 2 46-15 7 2 3 34-19
4.  Orzeł Milcza 24 45 13 6 5 65-41 8 4 0 35-19 5 2 5 30-22
5.  Jasiołka Jaśliska 24 42 13 3 8 51-33 8 2 2 27-10 5 1 6 24-23
6.  Orkan Markowce 24 41 12 5 7 56-54 6 3 3 29-31 6 2 4 27-23
7.  Victoria Niebocko 24 33 8 9 7 43-40 4 5 3 18-15 4 4 4 25-25
8.  LKS Hłudno 24 30 7 9 8 54-52 6 4 2 32-21 1 5 6 22-31
9.  Górnik II Strachocina 24 23 6 5 13 33-54 4 1 7 18-24 2 4 6 15-30
10.  Zryw Dydnia 24 20 5 5 14 31-57 3 2 7 17-29 2 3 7 14-28
11.  LKS Trześniów 24 15 4 3 17 28-69 3 2 7 17-35 1 1 10 11-34
12.  LKS Wesoła 24 14 3 5 16 35-72 3 3 6 25-37 0 2 10 10-35
13.  LKS Wzdów 24 11 3 2 19 34-66 3 2 7 20-23 0 0 12 14-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sokół Pobiedno    1-0 2-0 2-1 0-1 3-1 1-0 1-0 4-2 3-0* 2-0 3-1 4-0 
 2 Sokół Domaradz4-4     2-1 1-1 2-1 2-0 1-1 1-0 4-0 2-1 3-0 3-1 4-1 
 3 LKS Głębokie0-1 3-4     5-2 1-0 3-1 6-1 2-2 9-0 4-0 5-2 4-1 4-1 
 4 Orzeł Milcza1-0 1-0 3-3     2-1 6-3 4-2 5-5 1-1 1-1 4-1 2-0 5-2 
 5 Jasiołka Jaśliska0-2 0-0 2-1 3-0     1-2 3-0 3-0 1-0 4-2 4-1 1-1 5-1 
 6 Orkan Markowce1-6 1-1 3-5 2-1 3-1     4-4 4-3 0-4 3-0 2-2 3-2 3-2 
 7 Victoria Niebocko2-2 0-1 3-3 1-3 1-2 1-1     0-0 4-2 2-0 2-1 0-0 2-0 
 8 LKS Hłudno2-1 2-3 0-4 2-2 4-2 2-2 2-2     4-1 3-3 3-0 5-1 3-0* 
 9 Górnik II Strachocina0-2 1-3 0-2 1-2 3-4 0-2 0-3* 5-2     1-1 3-1 2-1 2-1 
 10 Zryw Dydnia0-1 2-3 0-4 0-6 3-2 2-5 0-2 2-2 1-1     0-1 3-0 4-2 
 11 LKS Trześniów0-1 0-4 0-2 0-7 1-5 1-2 3-8 3-3 0-0 4-1     3-1 2-1 
 12 LKS Wesoła1-5 2-4 3-6 1-4 2-2 1-6 1-1 3-1 1-1 1-3 4-1     5-3 
 13 LKS Wzdów1-1 1-1 1-3 4-1 1-3 1-2 0-1 2-4 1-3 0-2 2-1 6-1     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Górnik II Strachocina.
 
LKS Wzdów 1-1 Sokół Pobiedno
Jasiołka Jaśliska 3-0 Orzeł Milcza
LKS Wesoła 1-3 Zryw Dydnia
Orkan Markowce 4-4 Victoria Niebocko
LKS Trześniów 3-3 LKS Hłudno
Sokół Domaradz 2-1 LKS Głębokie

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: LKS Wzdów.
 
LKS Głębokie 9-0 Górnik II Strachocina
LKS Hłudno 2-3 Sokół Domaradz
Victoria Niebocko 2-1 LKS Trześniów
Zryw Dydnia 2-5 Orkan Markowce
Orzeł Milcza 2-0 LKS Wesoła
Sokół Pobiedno 0-1 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
Górnik II Strachocina 2-1 LKS Wzdów
LKS Wesoła 1-5 Sokół Pobiedno
Orkan Markowce 2-1 Orzeł Milcza
LKS Trześniów 4-1 Zryw Dydnia
Sokół Domaradz 1-1 Victoria Niebocko
LKS Głębokie 2-2 LKS Hłudno

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: LKS Wesoła.
 
LKS Hłudno 4-1 Górnik II Strachocina
Victoria Niebocko 3-3 LKS Głębokie
Zryw Dydnia 2-3 Sokół Domaradz
Orzeł Milcza 4-1 LKS Trześniów
Sokół Pobiedno 3-1 Orkan Markowce
Jasiołka Jaśliska 5-1 LKS Wzdów

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Orkan Markowce.
 
Górnik II Strachocina 3-4 Jasiołka Jaśliska
LKS Wesoła 5-3 LKS Wzdów
LKS Trześniów 0-1 Sokół Pobiedno
Sokół Domaradz 1-1 Orzeł Milcza
LKS Głębokie 4-0 Zryw Dydnia
LKS Hłudno 2-2 Victoria Niebocko

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: LKS Trześniów.
 
Victoria Niebocko 4-2 Górnik II Strachocina
Zryw Dydnia 2-2 LKS Hłudno
Orzeł Milcza 3-3 LKS Głębokie
Sokół Pobiedno 1-0 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 1-2 Orkan Markowce
Jasiołka Jaśliska 1-1 LKS Wesoła

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Sokół Domaradz.
 
Górnik II Strachocina 2-1 LKS Wesoła
Orkan Markowce 3-1 Jasiołka Jaśliska
LKS Trześniów 2-1 LKS Wzdów
LKS Głębokie 0-1 Sokół Pobiedno
LKS Hłudno 2-2 Orzeł Milcza
Victoria Niebocko 2-0 Zryw Dydnia

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: LKS Głębokie.
 
Zryw Dydnia 1-1 Górnik II Strachocina
Orzeł Milcza 4-2 Victoria Niebocko
Sokół Pobiedno 1-0 LKS Hłudno
LKS Wzdów 1-1 Sokół Domaradz
Jasiołka Jaśliska 4-1 LKS Trześniów
LKS Wesoła 1-6 Orkan Markowce

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: LKS Hłudno.
 
Górnik II Strachocina 0-2 Orkan Markowce
LKS Trześniów 3-1 LKS Wesoła
Sokół Domaradz 2-1 Jasiołka Jaśliska
LKS Głębokie 4-1 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 2-2 Sokół Pobiedno
Zryw Dydnia 0-6 Orzeł Milcza

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Orzeł Milcza 1-1 Górnik II Strachocina
Sokół Pobiedno 3-0 Zryw Dydnia
(wo)
przerwany w 45. minucie przy stanie 3-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Wzdów 2-4 LKS Hłudno
Jasiołka Jaśliska 2-1 LKS Głębokie
LKS Wesoła 2-4 Sokół Domaradz
Orkan Markowce 2-2 LKS Trześniów

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Górnik II Strachocina 3-1 LKS Trześniów
Sokół Domaradz 2-0 Orkan Markowce
LKS Głębokie 4-1 LKS Wesoła
LKS Hłudno 4-2 Jasiołka Jaśliska
Victoria Niebocko 2-0 LKS Wzdów
Orzeł Milcza 1-0 Sokół Pobiedno

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: Orzeł Milcza.
 
LKS Wzdów 0-2 Zryw Dydnia
Jasiołka Jaśliska 3-0 Victoria Niebocko
LKS Wesoła 3-1 LKS Hłudno
Orkan Markowce 3-5 LKS Głębokie
LKS Trześniów 0-4 Sokół Domaradz
Górnik II Strachocina 0-2 Sokół Pobiedno

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: Sokół Pobiedno.
 
LKS Głębokie 5-2 LKS Trześniów
LKS Hłudno 2-2 Orkan Markowce
Victoria Niebocko 0-0 LKS Wesoła
Zryw Dydnia 3-2 Jasiołka Jaśliska
Orzeł Milcza 5-2 LKS Wzdów
Sokół Domaradz 4-0 Górnik II Strachocina

Kolejka 14 - 30 marca

Pauza: Górnik II Strachocina.
 
Sokół Pobiedno 4-0 LKS Wzdów
Orzeł Milcza 2-1 Jasiołka Jaśliska
Zryw Dydnia 3-0 LKS Wesoła
Victoria Niebocko 1-1 Orkan Markowce
LKS Hłudno 3-0 LKS Trześniów
LKS Głębokie 3-4 Sokół Domaradz

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Pauza: LKS Wzdów.
 
Górnik II Strachocina 0-2 LKS Głębokie
Sokół Domaradz 1-0 LKS Hłudno
LKS Trześniów 3-8 Victoria Niebocko
Orkan Markowce 3-0 Zryw Dydnia
LKS Wesoła 1-4 Orzeł Milcza
Jasiołka Jaśliska 0-2 Sokół Pobiedno

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
LKS Wzdów 1-3 Górnik II Strachocina
Sokół Pobiedno 3-1 LKS Wesoła
Orzeł Milcza 6-3 Orkan Markowce
Zryw Dydnia 0-1 LKS Trześniów
Victoria Niebocko 0-1 Sokół Domaradz
LKS Hłudno 0-4 LKS Głębokie

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Pauza: LKS Wesoła.
 
LKS Wzdów 1-3 Jasiołka Jaśliska
Górnik II Strachocina 5-2 LKS Hłudno
LKS Głębokie 6-1 Victoria Niebocko
Sokół Domaradz 2-1 Zryw Dydnia
LKS Trześniów 0-7 Orzeł Milcza
Orkan Markowce 1-6 Sokół Pobiedno

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Pauza: Orkan Markowce.
 
Jasiołka Jaśliska 1-0 Górnik II Strachocina
LKS Wzdów 6-1 LKS Wesoła
Sokół Pobiedno 2-0 LKS Trześniów
Orzeł Milcza 1-0 Sokół Domaradz
Zryw Dydnia 0-4 LKS Głębokie
Victoria Niebocko 0-0 LKS Hłudno

Kolejka 19 - 4 maja

Pauza: LKS Trześniów.
 
Górnik II Strachocina 0-3 Victoria Niebocko
(wo)
na boisku 3-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Hłudno 3-3 Zryw Dydnia
LKS Głębokie 5-2 Orzeł Milcza
Sokół Domaradz 4-4 Sokół Pobiedno
Orkan Markowce 3-2 LKS Wzdów
LKS Wesoła 2-2 Jasiołka Jaśliska

Kolejka 20 - 11 maja

Pauza: Sokół Domaradz.
 
LKS Wesoła 1-1 Górnik II Strachocina
Jasiołka Jaśliska 1-2 Orkan Markowce
LKS Wzdów 2-1 LKS Trześniów
Sokół Pobiedno 2-0 LKS Głębokie
Orzeł Milcza 5-5 LKS Hłudno
Zryw Dydnia 0-2 Victoria Niebocko

Kolejka 21 - 18 maja

Pauza: LKS Głębokie.
 
Górnik II Strachocina 1-1 Zryw Dydnia
Victoria Niebocko 1-3 Orzeł Milcza
LKS Hłudno 2-1 Sokół Pobiedno
Sokół Domaradz 4-1 LKS Wzdów
LKS Trześniów 1-5 Jasiołka Jaśliska
Orkan Markowce 3-2 LKS Wesoła

Kolejka 22 - 25 maja

Pauza: LKS Hłudno.
 
Orkan Markowce 0-4 Górnik II Strachocina
LKS Wesoła 4-1 LKS Trześniów
Jasiołka Jaśliska 0-0 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 1-3 LKS Głębokie
Sokół Pobiedno 1-0 Victoria Niebocko
Orzeł Milcza 1-1 Zryw Dydnia

Kolejka 23 - 1 czerwca

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Górnik II Strachocina 1-2 Orzeł Milcza
Zryw Dydnia 0-1 Sokół Pobiedno
LKS Hłudno 3-0 LKS Wzdów
(wo)
goście nie dojechali
LKS Głębokie 1-0 Jasiołka Jaśliska
Sokół Domaradz 3-1 LKS Wesoła
LKS Trześniów 1-2 Orkan Markowce

Kolejka 24 - 8 czerwca

Pauza: Zryw Dydnia.
 
LKS Trześniów 0-0 Górnik II Strachocina
Orkan Markowce 1-1 Sokół Domaradz
LKS Wesoła 3-6 LKS Głębokie
Jasiołka Jaśliska 3-0 LKS Hłudno
LKS Wzdów 0-1 Victoria Niebocko
Sokół Pobiedno 2-1 Orzeł Milcza

Kolejka 25 - 15 czerwca

Pauza: Orzeł Milcza.
 
Sokół Pobiedno 4-2 Górnik II Strachocina
Zryw Dydnia 4-2 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 1-2 Jasiołka Jaśliska
LKS Hłudno 5-1 LKS Wesoła
LKS Głębokie 3-1 Orkan Markowce
Sokół Domaradz 3-0 LKS Trześniów

Kolejka 26 - 22 czerwca

Pauza: Sokół Pobiedno.
 
Górnik II Strachocina 1-3 Sokół Domaradz
LKS Trześniów 0-2 LKS Głębokie
Orkan Markowce 4-3 LKS Hłudno
LKS Wesoła 1-1 Victoria Niebocko
Jasiołka Jaśliska 4-2 Zryw Dydnia
LKS Wzdów 4-1 Orzeł Milcza

Klasa B 2007/2008 (Krosno I)
Klasa B 2007/2008 (Krosno II)
Klasa B 2007/2008 (Krosno III)

Klasa C 2007/2008 (Krosno I)
Klasa C 2007/2008 (Krosno III)
Klasa C 2007/2008 (Krosno IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas