[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Lotto Ekstraklasa 2018/2019
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Gliwice 37  72 (53)  21 9 7 57-33 15 3 1 35-10 6 6 6 22-23
2.  Legia Warszawa 37  68 (60)  20 8 9 55-38 10 5 4 31-19 10 3 5 24-19
3.  Lechia Gdańsk 37  67 (60)  19 10 8 54-38 12 5 2 33-16 7 5 6 21-22
4.  Cracovia 37  57 (48)  17 6 14 45-43 11 4 4 23-15 6 2 10 22-28
5.  Jagiellonia Białystok 37  57 (47)  16 9 12 55-52 9 4 5 30-30 7 5 7 25-22
6.  Zagłębie Lubin 37  53 (47)  15 8 14 57-48 7 4 7 28-23 8 4 7 29-25
7.  Pogoń Szczecin 37  52 (43)  14 10 13 57-54 8 6 4 30-22 6 4 9 27-32 2 3 1 0 1 5-3
8.  Lech Poznań 37  52 (43)  15 7 15 49-48 11 2 5 28-21 4 5 10 21-27 2 3 1 0 1 3-5

9.  Wisła Kraków 37  49 (42)  14 7 16 67-63 8 6 5 38-28 6 1 11 29-35
10.  Korona Kielce 37  47 (40)  12 11 14 42-54 6 7 6 21-25 6 4 8 21-29
11.  Górnik Zabrze 37  46 (31)  12 10 15 48-53 5 6 8 23-25 7 4 7 25-28
12.  Śląsk Wrocław 37  44 (31)  12 8 17 49-45 7 3 8 22-17 5 5 9 27-28
13.  Arka Gdynia 37  42 (29)  10 12 15 49-51 6 5 7 27-26 4 7 8 22-25
14.  Wisła Płock 37  41 (30)  10 11 16 50-58 5 5 8 19-25 5 6 8 31-33
15.  Miedź Legnica 37  40 (32)  10 10 17 40-65 7 4 8 22-35 3 6 9 18-30
16.  Zagłębie Sosnowiec 37  29 (24)  7 8 22 49-80 6 3 9 34-42 1 5 13 15-38
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Lechię Gdańsk, w Lidze Europy zagra czwarta drużyna ekstraklasy.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Gliwice    1-3 1-1 3-1 
3-1 
1-1 
2-1 
2-1 
1-0 
3-0 4-0 
1-0 
2-0 4-0 1-0 2-0 1-0 1-0 2-1 0-0 
 2 Legia Warszawa2-0 
0-1 
    0-0 0-2 
1-0 
3-0 1-3 
2-2 
3-1 
1-1 
1-0 3-3 3-0 4-0 1-0 1-1 1-4 2-0 2-1 
 3 Lechia Gdańsk2-0 
0-2 
0-0 
1-3 
    1-0 3-2 
2-0 
3-3 
1-1 
2-1 1-0 1-0 2-0 4-0 1-1 2-1 1-1 2-0 4-1 
 4 Cracovia2-1 0-0 4-2 
2-0 
    1-0 
0-1 
0-1 2-1 
0-3 
1-0 
1-0 
0-2 2-1 2-0 1-1 0-0 3-1 0-0 2-1 
 5 Jagiellonia Białystok2-1 1-1 
1-0 
0-1 3-1     0-4 2-1 
4-2 
2-2 
3-3 
1-0 1-3 2-2 0-4 3-1 1-0 2-3 2-1 
 6 Zagłębie Lubin2-2 0-1 2-1 1-2 
1-2 
0-2 
2-0 
    0-2 
2-3 
2-1 3-1 0-1 1-1 4-0 0-0 3-3 3-0 2-1 
 7 Pogoń Szczecin0-2 
0-0 
2-1 2-3 
3-4 
1-1 0-0 0-3     3-0 
1-1 
2-1 1-1 3-1 2-1 3-3 4-0 2-0 1-0 
 8 Lech Poznań1-1 2-0 
1-0 
0-1 
2-1 
2-0 0-2 1-2 
1-1 
3-2     2-5 2-1 0-3 2-0 1-0 2-1 2-1 4-0 
 9 Wisła Kraków2-2 4-0 5-2 3-2 2-2 3-2 2-3 0-1     0-1 
1-0 
3-0 1-0 
1-1 
0-0 1-1 
2-3 
2-1 
4-5 
2-2 
 10 Korona Kielce1-0 1-2 0-0 0-1 1-1 0-2 1-1 0-0 2-6     4-2 
0-3 
2-1 
2-0 
2-1 
0-2 
2-2 0-0 
0-0 
3-1 
 11 Górnik Zabrze0-2 1-2 0-2 0-1 1-3 2-0 1-1 2-2 2-0 
1-2 
1-1     2-2 1-1 
1-0 
1-1 
0-1 
1-3 2-1 
4-0 
 12 Śląsk Wrocław4-1 0-1 0-2 3-1 2-0 2-0 0-0 0-1 0-1 1-1 0-1 
1-2 
    1-2 
4-0 
0-3 
2-1 
0-0 2-0 
 13 Arka Gdynia1-2 1-2 0-0 0-3 0-2 3-1 2-3 1-0 4-1 
3-1 
1-2 1-1 0-2     3-3 1-1 
2-0 
2-2 
2-0 
 14 Wisła Płock1-1 0-1 1-0 3-2 1-1 0-1 0-2 1-2 1-2 1-2 
2-1 
0-4 2-0 1-3 
1-1 
    2-2 2-0 
0-0 
 15 Miedź Legnica2-2 1-4 0-0 2-1 0-3 2-0 1-0 3-2 2-0 1-1 1-3 
0-1 
0-5 
0-2 
0-4 2-1 
3-2 
    0-2 
2-2 
 16 Zagłębie Sosnowiec1-2 2-3 0-1 1-1 1-4 1-2 3-0 0-6 4-3 
2-1 
4-1 
2-4 
1-1 3-3 
2-4 
3-2 1-3 3-1     

Kolejka 1 - 21-22 lipca

Górnik Zabrze 1-1 Korona Kielce 22 lipca, 15:30 (16 683)
Daniel Smuga 46 - Ivan Jukić 62
Jagiellonia Białystok 0-1 Lechia Gdańsk 20 lipca, 20:30 (11 766)
Flávio Paixão 10
Legia Warszawa 1-3 Zagłębie Lubin 21 lipca, 20:30 (12 278)
Adam Hloušek 37 - Patryk Tuszyński 15, 87, Filip Starzyński 21 (k)
Miedź Legnica 1-0 Pogoń Szczecin 20 lipca, 18:00 (5587)
Petteri Forsell 90
Śląsk Wrocław 3-1 Cracovia 21 lipca, 15:30 (10 496)
Piotr Celeban 14, Augusto 57, Jakub Kosecki 89 - Gerard Oliva 30
Wisła Kraków 0-0 Arka Gdynia 21 lipca, 18:00 (9215)
W 64. minucie Rafał Boguski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 1-2 Lech Poznań 22 lipca, 18:00 (8114)
Giorgi Merebaszwili 77 - Łukasz Trałka 16, Pedro Tiba 89
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Piast Gliwice 23 lipca, 18:00 (4500)
Vamara Sanogo 36 - Aleksandar Sedlar 67 (k), Tomasz Jodłowiec 80

Kolejka 2 - 28-29 lipca

Arka Gdynia 0-2 Jagiellonia Białystok 29 lipca, 18:00 (10 434)
Karol Świderski 36, 67
Górnik Zabrze 1-1 Wisła Płock 29 lipca, 15:30 (11 974)
Igor Angulo 75 - Ricardinho 46
Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa 28 lipca, 20:30 (10 806)
Ivan Jukić 32 - Krzysztof Mączyński 57, José Kanté 66
Lech Poznań 2-0 Cracovia 29 lipca, 18:00
Darko Jevtić 20, Christian Gytkjær 87
W 44. minucie Michał Helik (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław 27 lipca, 18:00 (14 068)
Flávio Paixão 12 (k) - Piotr Celeban 83
W 32. minucie Flávio Paixão (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 0-2 Piast Gliwice 30 lipca, 18:00 (7532)
Joel Valencia 7, Mateusz Mak 11
Wisła Kraków 2-1 Miedź Legnica 27 lipca, 20:30 (9517)
Zdeněk Ondrášek 43, Dawid Kort 49 - Marquitos 69 (k)
Zagłębie Lubin 2-1 Zagłębie Sosnowiec 28 lipca, 18:00 (5215)
Filip Starzyński 61 (k), Jakub Mareš 77 - Konrad Wrzesiński 66

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia

Cracovia 0-0 Arka Gdynia 6 sierpnia, 18:00 (5283)
Jagiellonia Białystok 1-0 Wisła Kraków 5 sierpnia, 18:00 (12 373)
Arvydas Novikovas 60
Legia Warszawa 0-0 Lechia Gdańsk 4 sierpnia, 20:30 (16 153)
Miedź Legnica 1-3 Górnik Zabrze 5 sierpnia, 18:00 (5614)
Mateusz Piątkowski 27 - Dani Suárez 73, Igor Angulo 76, Szymon Żurkowski 87
Piast Gliwice 2-1 Zagłębie Lubin 4 sierpnia, 18:00 (4144)
Joel Valencia 23, Tom Hateley 83 - Patryk Tuszyński 33
Śląsk Wrocław 0-1 Lech Poznań 5 sierpnia, 15:30 (17 926)
Pedro Tiba 82
Wisła Płock 1-2 Korona Kielce 3 sierpnia, 18:00 (4126)
Carlitos 90 - Elia Soriano 53 (k), Ivan Jukić 90
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Pogoń Szczecin 3 sierpnia, 20:30 (4338)
Tomasz Hołota 5 (s), Konrad Wrzesiński 84, Žarko Udovičić 90

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia

Arka Gdynia 1-1 Górnik Zabrze 11 sierpnia, 20:30 (7123)
Michał Janota 88 - Dani Suárez 45
Korona Kielce 2-1 Śląsk Wrocław 13 sierpnia, 18:00 (7243)
Elia Soriano 20 (k), Maciej Górski 81 - Marcin Robak 10
Lech Poznań 4-0 Zagłębie Sosnowiec 12 sierpnia, 18:00
João Amaral 7, Paweł Tomczyk 20, 41, Maciej Gajos 70
bez udziału publiczności
Lechia Gdańsk 2-0 Miedź Legnica 10 sierpnia, 18:00 (11 053)
Jakub Arak 39, Patryk Lipski 56
Piast Gliwice 1-3 Legia Warszawa 12 sierpnia, 15:30 (7120)
Michal Papadopulos 56 - Artur Jędrzejczyk 22, José Kanté 86, Dominik Nagy 90
Pogoń Szczecin 1-1 Cracovia 11 sierpnia, 18:00 (6592)
Adam Frączczak 32 (k) - Cornel Râpă 67
Wisła Kraków 1-1 Wisła Płock 10 sierpnia, 20:30 (11 025)
Zdeněk Ondrášek 33 - Ricardinho 65
Zagłębie Lubin 0-2 Jagiellonia Białystok 12 sierpnia, 18:00 (7086)
Roman Bezjak 25, Saša Balić 72 (s)
W 17. minucie Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia

Cracovia 0-1 Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00 (4097)
Bartłomiej Pawłowski 45
Górnik Zabrze 0-2 Lechia Gdańsk 18 sierpnia, 20:30 (14 087)
Paweł Bochniewicz 23 (s), Flávio Paixão 33
Jagiellonia Białystok 2-1 Piast Gliwice 19 sierpnia, 18:00 (10 664)
Mile Savković 22, Arvydas Novikovas 90 - Patryk Dziczek 58
Lech Poznań 2-5 Wisła Kraków 19 sierpnia, 18:00 (13 141)
João Amaral 8, Christian Gytkjær 18 (k) - Martin Košťál 24, Zdeněk Ondrášek 50, 61, Christian Gytkjær 55 (s), Marko Kolar 89
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec 19 sierpnia, 15:30 (16 122)
Artur Jędrzejczyk 39, Carlitos 77 - Konrad Wrzesiński 54
Miedź Legnica 1-1 Korona Kielce 17 sierpnia, 20:30 (5082)
Paweł Zieliński 69 - Maciej Górski 54
Śląsk Wrocław 0-0 Pogoń Szczecin 20 sierpnia, 18:00 (7888)
Wisła Płock 1-3 Arka Gdynia 18 sierpnia, 18:00 (4082)
Ricardinho 69 - Aleksandyr Kolew 55, Maciej Jankowski 82, Rafał Siemaszko 90

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia

Jagiellonia Białystok 2-3 Miedź Legnica 26 sierpnia, 15:30 (11 123)
Roman Bezjak 68, Taras Romanczuk 80 - Petteri Forsell 73, 82, Rafał Augustyniak 87
Korona Kielce 2-1 Arka Gdynia 24 sierpnia, 20:30 (7534)
Elia Soriano 16, Zlatko Janjić 65 - Damian Zbozień 77 (k)
Legia Warszawa 1-4 Wisła Płock 26 sierpnia, 15:30 (11 232)
Carlitos 83 - Ricardinho 11, 49, Dominik Furman 40, Nico Varela 74 (k)
Piast Gliwice 3-1 Cracovia 24 sierpnia, 18:00 (4075)
Jorge Félix 15, Michal Papadopulos 25, Tom Hateley 66 - Javi Hernández 73
W 45. minucie Tom Hateley (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 2-3 Lechia Gdańsk 25 sierpnia, 18:00 (4699)
Kamil Drygas 41, 66 (k) - Lukáš Haraslín 49, Steven Vitória 54, Adam Chrzanowski 69
Wisła Kraków 3-0 Górnik Zabrze 25 sierpnia, 20:30 (16 482)
Rafał Pietrzak 18, Zdeněk Ondrášek 22, Vullnet Basha 49
Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań 26 sierpnia, 18:00 (9107)
Łukasz Janoszka 15, Patryk Tuszyński 52 - Tomasz Cywka 49
Zagłębie Sosnowiec 3-3 Śląsk Wrocław 27 sierpnia, 18:00 (3923)
Vamara Sanogo 56, 59, Žarko Udovičić 65 - Marcin Robak 11, 90 (k), Farshad Ahmadzadeh 25

Kolejka 7 - 1-2 września

Arka Gdynia 2-2 Zagłębie Sosnowiec 1 września, 15:30 (9018)
Michał Janota 30, Luka Zarandia 66 - Vamara Sanogo 45 (k), Szymon Pawłowski 68
Cracovia 0-0 Legia Warszawa 2 września, 18:00 (8123)
Górnik Zabrze 1-1 Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00 (11 261)
Igor Angulo 71 (k) - Radosław Majewski 50
Lech Poznań 1-1 Piast Gliwice 1 września, 20:30 (8139)
Christian Gytkjær 36 (k) - Tom Hateley 73
Lechia Gdańsk 2-0 Korona Kielce 31 sierpnia, 20:30 (13 872)
Flávio Paixão 25 (k), 69
Miedź Legnica 2-0 Zagłębie Lubin 2 września, 15:30 (5868)
Marquitos 23, Petteri Forsell 90
Śląsk Wrocław 0-1 Wisła Kraków 1 września, 18:00 (10 033)
Zdeněk Ondrášek 89
Wisła Płock 1-1 Jagiellonia Białystok 2 września, 15:30 (6211)
Ricardinho 24 - Lukas Klemenz 55
W 43. minucie Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 8 - 15-16 września

Jagiellonia Białystok 3-1 Cracovia 14 września, 20:30 (9510)
Bartosz Kwiecień 44, Cillian Sheridan 53, 70 - Airam Cabrera 74
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 16 września, 18:00 (22 731)
Dominik Nagy 31
Piast Gliwice 1-0 Arka Gdynia 15 września, 18:00 (4003)
Michal Papadopulos 62
Pogoń Szczecin 1-1 Korona Kielce 16 września, 15:30 (6361)
Radosław Majewski 3 - Elhadji Pape Diaw 65
Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk 15 września, 20:30 (23 052)
Zdeněk Ondrášek 18, Jakub Bartkowski 45, Dawid Kort 64, Kamil Wojtkowski 75, Rafał Boguski 83 - Patryk Lipski 6, Flávio Paixão 38 (k)
W 82. minucie Maciej Sadlok (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 2-2 Miedź Legnica 15 września, 15:30 (3892)
Alan Uryga 30, Bartłomiej Sielewski 49 - Rafał Augustyniak 10, Petteri Forsell 45
Zagłębie Lubin 4-0 Śląsk Wrocław 14 września, 18:00 (6107)
Filip Starzyński 40, Filip Jagiełło 45, Marcin Robak 84 (s), Dawid Pakulski 88
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Zabrze 17 września, 18:00 (4824)
Vamara Sanogo 17 - Igor Angulo 85

Kolejka 9 - 22-23 września

Arka Gdynia 1-0 Lech Poznań 21 września, 20:30 (9501)
Michał Janota 76
Cracovia 3-1 Wisła Płock 22 września, 15:30 (4121)
Mateusz Wdowiak 8, 84, Sergei Zenjov 19 - Karol Angielski 50
Górnik Zabrze 1-3 Jagiellonia Białystok 23 września, 18:00 (11 963)
Igor Angulo 3 - Roman Bezjak 54, Arvydas Novikovas 62, Przemysław Frankowski 89
Korona Kielce 3-1 Zagłębie Sosnowiec 24 września, 18:00 (6000)
Ken Kallaste 57, Matej Pučko 60, Elia Soriano 90 - Piotr Polczak 80
W 79. minucie Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia Gdańsk 3-3 Zagłębie Lubin 22 września, 18:00 (11 371)
Artur Sobiech 8, 15, 25 - Damjan Bohar 61, Filip Starzyński 71 (k), Jakub Mareš 90
Miedź Legnica 1-4 Legia Warszawa 22 września, 20:30 (5875)
Petteri Forsell 40 - Cafú 22, 89, Michał Kucharczyk 56 (k), Carlitos 79
Pogoń Szczecin 2-1 Wisła Kraków 21 września, 18:00 (3750)
Adam Buksa 14, 46 - Jesús Imaz 82
Śląsk Wrocław 4-1 Piast Gliwice 23 września, 15:30 (7613)
Róbert Pich 41, Piotr Celeban 47, Marcin Robak 75, Mateusz Cholewiak 87 - Jakub Czerwiński 60

Kolejka 10 - 29-30 września

Jagiellonia Białystok 0-4 Śląsk Wrocław 1 października, 18:00 (8396)
Marcin Robak 49, 67, 90, Arkadiusz Piech 51
Lech Poznań 2-1 Miedź Legnica 30 września, 18:00 (20 846)
Christian Gytkjær 11, João Amaral 51 - Mateusz Szczepaniak 73
Legia Warszawa 1-1 Arka Gdynia 28 września, 20:30 (14 849)
Michał Kucharczyk 45 - Maciej Jankowski 3
Piast Gliwice 1-0 Górnik Zabrze 29 września, 15:30 (5313)
Gerard Badía 72
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce 29 września, 20:30 (11 104)
Matej Pučko 54
Wisła Płock 1-0 Lechia Gdańsk 28 września, 18:00 (3123)
Karol Angielski 75
W 54. minucie Flávio Paixão (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 0-2 Pogoń Szczecin 29 września, 18:00 (3106)
Kamil Drygas 16 (k), Radosław Majewski 48
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Cracovia 30 września, 15:30 (3859)
Žarko Udovičić 21 - Javi Hernández 66
W 14. minucie Michał Helik (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 11 - 6-7 października

Arka Gdynia 3-1 Zagłębie Lubin 7 października, 15:30 (7776)
Michał Nalepa 56, Maciej Jankowski 81, 90 - Saša Balić 12
Cracovia 0-2 Wisła Kraków 7 października, 18:00 (5123)
Jesús Imaz 19, 32
Górnik Zabrze 2-2 Lech Poznań 5 października, 20:30 (11 764)
Jesús Jiménez 7, Szymon Żurkowski 49 - Pedro Tiba 55, Wołodymyr Kostewycz 77
Korona Kielce 1-1 Jagiellonia Białystok 7 października, 15:30 (8244)
Matej Pučko 54 - Arvydas Novikovas 18
Lechia Gdańsk 4-1 Zagłębie Sosnowiec 6 października, 18:00 (10 023)
Patryk Lipski 8, 62, Jarosław Kubicki 45, Flávio Paixão 50 (k) - Vamara Sanogo 23
Miedź Legnica 2-2 Piast Gliwice 5 października, 18:00 (5223)
Mateusz Szczepaniak 5, Fabian Piasecki 45 - Michal Papadopulos 18, Artur Pikk 41 (s)
Pogoń Szczecin 4-0 Wisła Płock 6 października, 15:30 (5514)
Kamil Drygas 17, Sebastian Kowalczyk 70, Adam Buksa 76, Igor Łasicki 85 (s)
Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa 6 października, 20:30 (20 084)
Cafú 34

Kolejka 12 - 20-21 października

Cracovia 2-0 Górnik Zabrze 22 października, 18:00 (4078)
Airam Cabrera 62, Javi Hernández 63
Jagiellonia Białystok 2-1 Pogoń Szczecin 19 października, 20:30 (7622)
Przemysław Frankowski 48, Ivan Runje 80 - Zvonimir Kožulj 64
Lech Poznań 2-1 Korona Kielce 20 października, 20:30 (9487)
Christian Gytkjær 25, 73 - Elia Soriano 82
Legia Warszawa 3-3 Wisła Kraków 21 października, 18:00 (22 797)
Dominik Nagy 2, Carlitos 23, 90 - Jesús Imaz 57, 62, Martin Košťál 58
Piast Gliwice 1-1 Lechia Gdańsk 19 października, 18:00 (3853)
Aleksandar Sedlar 29 (k) - Lukáš Haraslín 85
Śląsk Wrocław 1-2 Arka Gdynia 20 października, 18:00 (9195)
Marcin Robak 45 (k) - Mateusz Młyński 39, Maciej Jankowski 48
Zagłębie Lubin 3-3 Wisła Płock 21 października, 15:30 (3211)
Damjan Bohar 32, Filip Starzyński 80 (k), Bartłomiej Pawłowski 89 - Ricardinho 23, Jakub Łukowski 45, 59
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Miedź Legnica 20 października, 15:30 (2644)
Szymon Pawłowski 12, 41, Fran Cruz 62 (s) - Petteri Forsell 3 (k)

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Lubin 28 października, 18:00 (7241)
Igor Angulo 38 (k), 46
Jagiellonia Białystok 1-1 Legia Warszawa 26 października, 20:30 (16 862)
Ivan Runje 1 - Sandro Kulenović 89
Korona Kielce 0-1 Cracovia 28 października, 15:30 (5929)
Airam Cabrera 14
Lechia Gdańsk 2-1 Arka Gdynia 27 października, 18:00 (25 066)
Błażej Augustyn 26, Flávio Paixão 90 - Michał Janota 37 (k)
Miedź Legnica 0-5 Śląsk Wrocław 26 października, 18:00 (5934)
Marcin Robak 15 (k), 29, Michał Chrapek 16, Đorđe Čotra 34, Mateusz Radecki 70
Pogoń Szczecin 3-0 Lech Poznań 27 października, 20:30 (8680)
Tomás Podstawski 22, Lasza Dwali 41, Adam Buksa 60
Wisła Kraków 2-2 Zagłębie Sosnowiec 29 października, 18:00 (11 243)
Dawid Kort 45 (k), Jesús Imaz 81 - Alexandre Cristóvão 55, 84
Wisła Płock 1-1 Piast Gliwice 27 października, 15:30 (2412)
Jakub Czerwiński 90 (s) - Piotr Parzyszek 61

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Arka Gdynia 2-3 Pogoń Szczecin 2 listopada, 18:00 (7056)
Michał Janota 24 (k), Luka Zarandia 35 - Adam Buksa 17, 57, Spas Delew 64
Cracovia 0-0 Miedź Legnica 3 listopada, 15:30 (4239)
Lech Poznań 0-1 Lechia Gdańsk 4 listopada, 18:00 (8059)
Flávio Paixão 26
Legia Warszawa 4-0 Górnik Zabrze 3 listopada, 20:30 (17 862)
Carlitos 13, 81, Michał Kucharczyk 29 (k), Dominik Nagy 37
mecz przerwany w 3. minucie na 16 minut z powodu zadymienia boiska
Piast Gliwice 2-0 Wisła Kraków 2 listopada, 20:30 (4101)
Patryk Dziczek 23, Patryk Sokołowski 88
Śląsk Wrocław 0-3 Wisła Płock 3 listopada, 18:00 (6364)
Damian Szymański 65, Ricardinho 69, Giorgi Merebaszwili 82
Zagłębie Lubin 0-1 Korona Kielce 4 listopada, 15:30 (3063)
Matej Pučko 73
Zagłębie Sosnowiec 1-4 Jagiellonia Białystok 5 listopada, 18:00 (3112)
Vamara Sanogo 77 - Karol Świderski 38, 54, Arvydas Novikovas 46, Łukasz Burliga 90

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław 9 listopada, 18:00 (7917)
Đorđe Čotra 25 (s), Jesús Jiménez 40 - Michał Chrapek 22, Róbert Pich 60
Jagiellonia Białystok 2-2 Lech Poznań 11 listopada, 18:00 (12 988)
Przemysław Frankowski 21, Karol Świderski 50 - Thomas Rogne 27, Marcin Wasielewski 33
Korona Kielce 1-0 Piast Gliwice 11 listopada, 15:30 (6525)
Elia Soriano 38
Lechia Gdańsk 1-0 Cracovia 10 listopada, 18:00 (17 089)
Flávio Paixão 79
W 29. minucie Javi Hernández (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Miedź Legnica 0-4 Arka Gdynia 11 listopada, 15:30 (4726)
Michał Janota 10, Nabil Aankour 74, Maciej Jankowski 77, Damian Zbozień 88
Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa 9 listopada, 20:30 (13 564)
Kamil Drygas 12, Zvonimir Kožulj 76 - André Martins 90
Wisła Kraków 3-2 Zagłębie Lubin 10 listopada, 20:30 (10 038)
Zdeněk Ondrášek 9, Rafał Boguski 22, Paweł Brożek 90 - Filip Starzyński 49 (k), Marcin Wasilewski 71 (s)
Wisła Płock 2-0 Zagłębie Sosnowiec 10 listopada, 15:30 (5511)
Ricardinho 31, Dominik Furman 90 (k)

Kolejka 16 - 24-25 listopada

Arka Gdynia 4-1 Wisła Kraków 26 listopada, 18:00 (5776)
Nabil Aankour 15, Luka Zarandia 27, 89, Maciej Jankowski 75 - Zdeněk Ondrášek 20
Cracovia 1-1 Śląsk Wrocław 24 listopada, 20:30 (4627)
Niko Datković 82 - Róbert Pich 45
Korona Kielce 4-2 Górnik Zabrze 24 listopada, 15:30 (5675)
Elhadji Pape Diaw 8, Elia Soriano 17, 41, Marcin Cebula 37 - Igor Angulo 19 (k), 89
Lech Poznań 2-1 Wisła Płock 24 listopada, 18:00 (8442)
Darko Jevtić 45, Christian Gytkjær 45 - Damian Szymański 29
Lechia Gdańsk 3-2 Jagiellonia Białystok 25 listopada, 18:00 (11 931)
Flávio Paixão 37 (k), Jarosław Kubicki 45, Michał Nalepa 67 - Marko Poletanović 39, Arvydas Novikovas 53
Piast Gliwice 0-0 Zagłębie Sosnowiec 23 listopada, 18:00 (3176)
Pogoń Szczecin 2-0 Miedź Legnica 25 listopada, 13:00 (6833)
Iker Guarrotxena 64, 83
Zagłębie Lubin 0-1 Legia Warszawa 25 listopada, 15:30 (6070)
William Rémy 9

Kolejka 17 - 1-2 grudnia

Cracovia 1-0 Lech Poznań 2 grudnia, 18:00 (4261)
Mateusz Wdowiak 55
Jagiellonia Białystok 3-1 Arka Gdynia 30 listopada, 20:30 (5012)
Karol Świderski 58, 63, Arvydas Novikovas 83 - Michał Janota 51
Legia Warszawa 3-0 Korona Kielce 1 grudnia, 20:30 (12 852)
Cafú 7, Michał Kucharczyk 45, Sebastian Szymański 86
żółta kartka Elhadjiego Pape Diawa nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Miedź Legnica 2-0 Wisła Kraków 1 grudnia, 18:00 (4339)
Henrik Ojamaa 2, 12
Piast Gliwice 3-0 Pogoń Szczecin 3 grudnia, 18:00 (2824)
Tomasz Jodłowiec 10, 61, Aleksandar Sedlar 17 (k)
od 82. minuty w bramce gości stał Adrian Benedyczak
Śląsk Wrocław 0-2 Lechia Gdańsk 30 listopada, 18:00 (6860)
Michał Nalepa 15, Lukáš Haraslín 25
Wisła Płock 0-4 Górnik Zabrze 1 grudnia, 15:30 (3019)
Kamil Zapolnik 42, Igor Angulo 50, 66, Marcin Urynowicz 90
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Zagłębie Lubin 2 grudnia, 15:30 (2191)
Vamara Sanogo 33 - Bartłomiej Pawłowski 10, 12

Kolejka 18 - 8-9 grudnia

Arka Gdynia 0-3 Cracovia 10 grudnia, 18:00 (4223)
Airam Cabrera 23 (k), Luka Marić 32 (s), Javi Hernández 90
Górnik Zabrze 1-3 Miedź Legnica 9 grudnia, 15:30 (11 978)
Igor Angulo 90 - Tomasz Loska 36 (s), Petteri Forsell 53 (k), Henrik Ojamaa 61
Korona Kielce 2-2 Wisła Płock 8 grudnia, 18:00 (5326)
Mateusz Możdżeń 5, Adnan Kovačević 43 - Giorgi Merebaszwili 16, 90
Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław 7 grudnia, 20:30 (12 545)
João Amaral 75, Christian Gytkjær 90
Lechia Gdańsk 0-0 Legia Warszawa 9 grudnia, 18:00 (20 856)
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Sosnowiec 8 grudnia, 15:30 (6289)
Spas Delew 63
W 90. minucie Kamil Drygas (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 2-2 Jagiellonia Białystok 8 grudnia, 20:30 (13 811)
Nemanja Mitrović 17 (s), Marko Kolar 36 - Marko Poletanović 61, Cillian Sheridan 68
Zagłębie Lubin 2-2 Piast Gliwice 7 grudnia, 18:00 (2148)
Łukasz Poręba 39, Damjan Bohar 52 - Jakub Czerwiński 35, Piotr Parzyszek 71

Kolejka 19 - 15-16 grudnia

Cracovia 2-1 Pogoń Szczecin 15 grudnia, 15:30 (3217)
Filip Piszczek 54, Sebastian Strózik 82 - Kamil Drygas 45 (k)
Górnik Zabrze 1-1 Arka Gdynia 15 grudnia, 18:00 (11 190)
Dani Suárez 31 - Michał Nalepa 57
Jagiellonia Białystok 0-4 Zagłębie Lubin 14 grudnia, 20:30 (5163)
Patryk Tuszyński 6, 40, Damjan Bohar 37, Bartłomiej Pawłowski 84
Legia Warszawa 2-0 Piast Gliwice 15 grudnia, 20:30 (12 674)
Sandro Kulenović 20, Carlitos 84
Miedź Legnica 0-0 Lechia Gdańsk 17 grudnia, 18:00 (4521)
Śląsk Wrocław 1-1 Korona Kielce 16 grudnia, 15:30 (3710)
Róbert Pich 27 - Michael Gardawski 64
Wisła Płock 1-2 Wisła Kraków 14 grudnia, 18:00 (1951)
Giorgi Merebaszwili 48 - Zdeněk Ondrášek 12 (k), 61
Zagłębie Sosnowiec 0-6 Lech Poznań 16 grudnia, 18:00 (2945)
Robert Gumny 22, Christian Gytkjær 41, Tymoteusz Klupś 50, João Amaral 58, 79, Filip Marchwiński 86

Kolejka 20 - 22 grudnia

Arka Gdynia 3-3 Wisła Płock 21 grudnia, 18:00 (3901)
Adam Danch 47, Michał Janota 62 (k), 83 - Dominik Furman 29, Oskar Zawada 35, Alan Uryga 89
Korona Kielce 0-0 Miedź Legnica 22 grudnia, 15:30 (5468)
Lechia Gdańsk 4-0 Górnik Zabrze 22 grudnia, 18:00 (9757)
Artur Sobiech 14, Rafał Wolski 51, Filip Mladenović 55, Flávio Paixão 72
Piast Gliwice 1-1 Jagiellonia Białystok 21 grudnia, 18:00 (3132)
Tom Hateley 16 - Karol Świderski 23
Pogoń Szczecin 2-1 Śląsk Wrocław 20 grudnia, 18:00 (4212)
Kamil Drygas 67, Iker Guarrotxena 72 - Marcin Robak 45
Wisła Kraków 0-1 Lech Poznań 21 grudnia, 20:30 (22 491)
Pedro Tiba 75
Zagłębie Lubin 1-2 Cracovia 22 grudnia, 18:00 (3087)
Bartosz Kopacz 11 - Javi Hernández 77, Maciej Dąbrowski 82 (s)
Zagłębie Sosnowiec 2-3 Legia Warszawa 20 grudnia, 20:30 (3554)
Piotr Polczak 8, Žarko Udovičić 48 - William Rémy 47, Adam Hloušek 84, Sandro Kulenović 88

Kolejka 21 - 9-10 lutego

Arka Gdynia 1-2 Korona Kielce 10 lutego, 15:30 (6111)
Rafał Siemaszko 74 - Felicio Brown Forbes 28, Adnan Kovačević 45 (k)
Cracovia 2-1 Piast Gliwice 9 lutego, 18:00 (5683)
Airam Cabrera 37, Sergiu Hanca 50 - Jorge Félix 22
Górnik Zabrze 2-0 Wisła Kraków 11 lutego, 18:00 (14 689)
Mateusz Matras 10, 37
Lech Poznań 1-2 Zagłębie Lubin 8 lutego, 20:30 (12 719)
Christian Gytkjær 66 - Filip Starzyński 75, Nikola Vujadinović 90 (s)
W 86. minucie Filip Starzyński (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin 9 lutego, 20:30 (13 184)
Filip Mladenović 8, Flávio Paixão 75 - Kamil Drygas 55 (k)
Miedź Legnica 0-3 Jagiellonia Białystok 8 lutego, 18:00 (3949)
Nemanja Mitrović 15, Guilherme 45 (k), Arvydas Novikovas 74
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Sosnowiec 9 lutego, 15:30 (7605)
Arkadiusz Piech 7, Mateusz Radecki 79
Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa 10 lutego, 18:00 (8184)
Artur Jędrzejczyk 65

Kolejka 22 - 16-17 lutego

Jagiellonia Białystok 1-0 Wisła Płock 16 lutego, 15:30 (9066)
Jakub Wójcicki 90
Korona Kielce 0-0 Lechia Gdańsk 16 lutego, 20:30 (7529)
W 51. minucie Flávio Paixão (Lechia Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 0-2 Cracovia 17 lutego, 18:00 (20 936)
Javi Hernández 38, 42
W 65. minucie Airam Cabrera (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Piast Gliwice 4-0 Lech Poznań 15 lutego, 20:30 (4608)
Piotr Parzyszek 31, Jorge Félix 53, Mikkel Kirkeskov 66, Joel Valencia 70
W 90. minucie Pedro Tiba (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 3-1 Górnik Zabrze 15 lutego, 18:00 (6322)
Radosław Majewski 18, Zvonimir Kožulj 27, Mariusz Malec 50 - Igor Angulo 12 (k)
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 18 lutego, 18:00 (18 141)
Jakub Błaszczykowski 40 (k)
Zagłębie Lubin 3-0 Miedź Legnica 17 lutego, 15:30 (9790)
Bartłomiej Pawłowski 15, Aleksandar Miljković 18 (s), Filip Jagiełło 81
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Arka Gdynia 16 lutego, 18:00 (3029)
Žarko Udovičić 38, Szymon Pawłowski 60, 85 - Damian Zbozień 9, 45 (k)
W 82. minucie Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 23 - 23-24 lutego

Arka Gdynia 1-2 Piast Gliwice 22 lutego, 18:00 (3501)
Damian Zbozień 88 - Jakub Czerwiński 28, Joel Valencia 42
W 83. minucie Michał Janota (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Cracovia 1-0 Jagiellonia Białystok 24 lutego, 18:00 (11 043)
Ołeksij Dytiatjew 48
W 58. minucie Stefan Šćepović (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 2-1 Zagłębie Sosnowiec 23 lutego, 15:30 (13 884)
Walerian Gwilia 12, Igor Angulo 60 - Žarko Udovičić 51
Korona Kielce 1-1 Pogoń Szczecin 22 lutego, 20:30 (5583)
Wato Arweladze 84 - Adam Buksa 20
Lech Poznań 2-0 Legia Warszawa 23 lutego, 18:00 (24 164)
Nikola Vujadinović 8, Christian Gytkjær 79 (k)
Lechia Gdańsk 1-0 Wisła Kraków 23 lutego, 20:30 (12 557)
Filip Mladenović 41
Miedź Legnica 2-1 Wisła Płock 24 lutego, 15:30 (4107)
Paweł Zieliński 22, Mateusz Szczepaniak 74 - Aleksandar Miljković 43 (s)
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin 25 lutego, 18:00 (8484)
Mateusz Radecki 42, Marcin Robak 52

Kolejka 24 - 2-3 marca

Jagiellonia Białystok 2-2 Górnik Zabrze 2 marca, 18:00 (7162)
Guilherme 23 (k), Arvydas Novikovas 57 - Szymon Żurkowski 25, Igor Angulo 89
Lech Poznań 1-0 Arka Gdynia 3 marca, 18:00 (18 587)
Christian Gytkjær 39
Legia Warszawa 2-0 Miedź Legnica 1 marca, 20:30 (14 465)
Carlitos 22, Iuri Medeiros 62
Piast Gliwice 2-0 Śląsk Wrocław 1 marca, 18:00 (4528)
Piotr Parzyszek 4, Joel Valencia 55
Wisła Kraków 2-3 Pogoń Szczecin 3 marca, 15:30 (17 775)
Vullnet Basha 86, 89 - Radosław Majewski 22, Kamil Drygas 32 (k), Iker Guarrotxena 49
Wisła Płock 3-2 Cracovia 2 marca, 20:30 (2013)
Grzegorz Kuświk 23, Ariel Borysiuk 49, Dominik Furman 90 (k) - Airam Cabrera 60 (k), Filip Piszczek 71
Zagłębie Lubin 2-1 Lechia Gdańsk 4 marca, 18:00 (4053)
Filip Starzyński 28 (k), Damjan Bohar 82 - Jarosław Kubicki 41
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Korona Kielce 2 marca, 15:30 (2568)
Olaf Nowak 19, Žarko Udovičić 53, Giórgos Mýgas 56, Patrik Mráz 90 - Elia Soriano 35 (k)

Kolejka 25 - 9-10 marca

Arka Gdynia 1-2 Legia Warszawa 9 marca, 20:30 (7129)
Maciej Jankowski 68 - Carlitos 59, Sandro Kulenović 64
Cracovia 2-1 Zagłębie Sosnowiec 9 marca, 15:30 (9413)
Airam Cabrera 39, 55 (k) - Tomasz Nawotka 73
Górnik Zabrze 0-2 Piast Gliwice 8 marca, 18:00 (16 633)
Mikkel Kirkeskov 36, Aleksandar Sedlar 85 (k)
Korona Kielce 2-6 Wisła Kraków 9 marca, 18:00 (9644)
Wato Arweladze 14, 28 - Krzysztof Drzazga 24, 51, 80, Jakub Błaszczykowski 37, Vukan Savićević 54, Łukasz Burliga 65
Lechia Gdańsk 1-1 Wisła Płock 11 marca, 18:00 (8769)
Flávio Paixão 77 (k) - Alan Uryga 52
Miedź Legnica 3-2 Lech Poznań 10 marca, 18:00 (5462)
Božo Musa 4, Petteri Forsell 36, Omar Santana 83 (k) - Maciej Gajos 56, João Amaral 90
Pogoń Szczecin 0-3 Zagłębie Lubin 10 marca, 15:30 (15 319)
Damjan Bohar 18, Filip Starzyński 65 (k), Patryk Tuszyński 69
Śląsk Wrocław 2-0 Jagiellonia Białystok 8 marca, 20:30 (8286)
Michał Chrapek 8, Marcin Robak 25
od 90. minuty w bramce gości stał Taras Romanczuk

Kolejka 26 - 16-17 marca

Jagiellonia Białystok 1-3 Korona Kielce 16 marca, 15:30 (7660)
Jesús Imaz 77 - Wato Arweladze 37, Matej Pučko 43, Felicio Brown Forbes 90
Lech Poznań 0-3 Górnik Zabrze 15 marca, 20:30 (9881)
Igor Angulo 41, 86, Boris Sekulić 67
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 16 marca, 20:30 (18 342)
Carlitos 53 (k)
Piast Gliwice 2-1 Miedź Legnica 17 marca, 15:30 (5571)
Jorge Félix 40, Piotr Parzyszek 62 - Petteri Forsell 71
Wisła Kraków 3-2 Cracovia 17 marca, 18:00 (28 235)
Krzysztof Drzazga 14, Marko Kolar 19, Jakub Błaszczykowski 59 - Airam Cabrera 86, Filip Piszczek 90
Wisła Płock 0-2 Pogoń Szczecin 15 marca, 18:00 (2511)
Adam Buksa 38, 48
W 38. minucie Kamil Drygas (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 0-0 Arka Gdynia 17 marca, 15:30 (5823)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Lechia Gdańsk 16 marca, 18:00 (2624)
Daniel Łukasik 8

Kolejka 27 - 30-31 marca

Arka Gdynia 0-2 Śląsk Wrocław 30 marca, 18:00 (9021)
Jakub Łabojko 60, Igors Tarasovs 88
Górnik Zabrze 0-1 Cracovia 29 marca, 20:30 (13 431)
Airam Cabrera 19
Korona Kielce 0-0 Lech Poznań 30 marca, 20:30 (8166)
Lechia Gdańsk 2-0 Piast Gliwice 29 marca, 20:30 (15 073)
Błażej Augustyn 6, Michał Nalepa 33
Miedź Legnica 0-2 Zagłębie Sosnowiec 30 marca, 15:30 (4577)
Giorgi Gabedawa 17, Mateusz Możdżeń 55
W 55. minucie Mateusz Możdżeń (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 0-0 Jagiellonia Białystok 31 marca, 15:30 (4151)
Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa 31 marca, 18:00 (33 000)
Sławomir Peszko 5, Jakub Błaszczykowski 40 (k), Rafał Pietrzak 73, Marko Kolar 82
Wisła Płock 0-1 Zagłębie Lubin 29 marca, 18:00 (4019)
Filip Starzyński 84

Kolejka 28 - 3 kwietnia

Arka Gdynia 0-0 Lechia Gdańsk 2 kwietnia, 20:30 (10 012)
Cracovia 2-1 Korona Kielce 2 kwietnia, 18:00 (8076)
Filip Piszczek 19, Airam Cabrera 90 (k) - Felicio Brown Forbes 49
Lech Poznań 3-2 Pogoń Szczecin 3 kwietnia, 18:00 (7112)
Kamil Jóźwiak 24, 54, Nikola Vujadinović 45 - Iker Guarrotxena 86, Jin Izumisawa 89
Legia Warszawa 3-0 Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, 20:30 (18 123)
Kasper Hämäläinen 37, Sebastian Szymański 42, André Martins 66
W 64. minucie Guilherme (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Piast Gliwice 1-0 Wisła Płock 3 kwietnia, 18:00 (4159)
Piotr Parzyszek 26
Śląsk Wrocław 0-0 Miedź Legnica 2 kwietnia, 18:00 (8156)
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze 2 kwietnia, 20:30 (3319)
Bartłomiej Pawłowski 83 - Mateusz Matras 79
Zagłębie Sosnowiec 4-3 Wisła Kraków 3 kwietnia, 20:30 (4296)
Žarko Udovičić 11, 50, Giorgi Gabedawa 24, Mateusz Możdżeń 84 (k) - Marko Kolar 28, Łukasz Burliga 52, Rafał Pietrzak 64 (k)

Kolejka 29 - 6-7 kwietnia

Górnik Zabrze 1-2 Legia Warszawa 7 kwietnia, 18:00 (23 271)
Igor Angulo 28 - Carlitos 76 (k), 87
Jagiellonia Białystok 2-1 Zagłębie Sosnowiec 6 kwietnia, 15:30 (6541)
Jesús Imaz 19 (k), Patryk Klimala 34 - Vamara Sanogo 82 (k)
Korona Kielce 0-2 Zagłębie Lubin 5 kwietnia, 18:00 (6334)
Bartłomiej Pawłowski 77, Damjan Bohar 81
Lechia Gdańsk 1-0 Lech Poznań 6 kwietnia, 20:30 (19 016)
Artur Sobiech 10
Miedź Legnica 2-1 Cracovia 5 kwietnia, 20:30 (4018)
Artur Pikk 36, Juan Cámara 41 - Filip Piszczek 63
Pogoń Szczecin 3-3 Arka Gdynia 7 kwietnia, 15:30 (4295)
Michał Żyro 26, Radosław Majewski 71, Soufian Benyamina 87 - Marko Vejinović 40, Maciej Jankowski 56, Adam Deja 75
Wisła Kraków 2-2 Piast Gliwice 6 kwietnia, 18:00 (26 010)
Matej Palčič 34, 57 - Patryk Dziczek 19, Michal Papadopulos 78
W 33. minucie Rafał Pietrzak (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 2-0 Śląsk Wrocław 8 kwietnia, 18:00 (3096)
Dominik Furman 66, Ricardinho 74 (k)

Kolejka 30 - 13 kwietnia

Arka Gdynia 1-1 Miedź Legnica 13 kwietnia, 18:00 (6098)
Michał Janota 56 (k) - Joan Román 89
Cracovia 4-2 Lechia Gdańsk 13 kwietnia, 18:00 (10 765)
Airam Cabrera 35 (k), 59, Filip Piszczek 50, Javi Hernández 70 - Flávio Paixão 17, Patryk Lipski 87
Lech Poznań 0-2 Jagiellonia Białystok 13 kwietnia, 18:00 (10 824)
Jesús Imaz 45 (k), 61
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 13 kwietnia, 18:00 (22 674)
Carlitos 46, Iuri Medeiros 50, Jarosław Fojut 73 (s) - Adam Buksa 11
Piast Gliwice 4-0 Korona Kielce 13 kwietnia, 18:00 (4410)
Joonas Tamm 17 (s), Jorge Félix 19, Marcin Pietrowski 58, Paweł Tomczyk 90
W 90. minucie Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Zabrze 13 kwietnia, 18:00 (7616)
Jesús Jiménez 85
Zagłębie Lubin 3-1 Wisła Kraków 13 kwietnia, 18:00 (6189)
Patryk Tuszyński 14, 77, Filip Jagiełło 27 - Jakub Błaszczykowski 52
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Wisła Płock 13 kwietnia, 18:00 (3004)
Olaf Nowak 4 - Igor Łasicki 8, Oskar Zawada 36, Grzegorz Kuświk 82

Kolejka 31 - 20 kwietnia

Lechia Gdańsk 0-2 Piast Gliwice 20 kwietnia, 15:30 (13 965)
Piotr Parzyszek 29, Jorge Félix 90
Zagłębie Lubin 2-3 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 18:00 (4311)
Damjan Bohar 6, Filip Starzyński 20 (k) - Zvonimir Kožulj 11, Adam Buksa 31 (k), Kamil Drygas 77
W 16. minucie Kamil Drygas (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 1-0 Cracovia 20 kwietnia, 20:30 (13 632)
Carlitos 90 (k)
Jagiellonia Białystok 3-3 Lech Poznań 20 kwietnia, 18:00 (8412)
Jesús Imaz 42 (k), 64 (k), Andrej Kadlec 54 - Nikola Vujadinović 5, João Amaral 21, Timur Żamaletdinow 77
Wisła Kraków 2-3 Wisła Płock 22 kwietnia, 15:30 (8229)
Sławomir Peszko 31, 36 - Mateusz Szwoch 43, Oskar Zawada 63, 70
Korona Kielce 2-0 Śląsk Wrocław 22 kwietnia, 18:00 (5018)
Elia Soriano 14, 80 (k)
Miedź Legnica 2-2 Zagłębie Sosnowiec 22 kwietnia, 15:30 (4336)
Petteri Forsell 4, 45 - Vamara Sanogo 11, 71 (k)
Górnik Zabrze 1-0 Arka Gdynia 22 kwietnia, 18:00 (12 278)
Kamil Zapolnik 53

Kolejka 32 - 24 kwietnia

Pogoń Szczecin 3-4 Lechia Gdańsk 24 kwietnia, 18:00 (4155)
Sebastian Walukiewicz 52, Zvonimir Kožulj 80, 83 - Artur Sobiech 71 (k), 89, Konrad Michalak 73, Patryk Lipski 84
żółta kartka Filipa Mladenovicia nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Piast Gliwice 1-0 Zagłębie Lubin 23 kwietnia, 18:00 (4541)
Piotr Parzyszek 15
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 24 kwietnia, 20:30 (11 935)
Filip Marchwiński 81
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Arkadiusz Malarz
Cracovia 0-1 Jagiellonia Białystok 23 kwietnia, 20:30 (8427)
Jesús Imaz 21 (k)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Wisła Kraków 25 kwietnia, 20:30 (3048)
Mateusz Możdżeń 49, Olaf Nowak 57 - Krzysztof Drzazga 4
Śląsk Wrocław 1-2 Górnik Zabrze 25 kwietnia, 20:30 (5046)
Marcin Robak 4 (k) - Igor Angulo 53 (k), 79
Wisła Płock 2-1 Korona Kielce 25 kwietnia, 18:00 (4214)
Dominik Furman 32, Ariel Borysiuk 45 - Elia Soriano 41 (k)
Arka Gdynia 2-0 Miedź Legnica 25 kwietnia, 18:00 (5112)
Marcus Vinícius 33 (k), Marko Vejinović 90

Kolejka 33 - 27-28 kwietnia

Lechia Gdańsk 1-3 Legia Warszawa 27 kwietnia, 20:30 (25 000)
Lukáš Haraslín 17 - Paweł Stolarski 61, Kasper Hämäläinen 80, Iuri Medeiros 90
Piast Gliwice 3-1 Cracovia 26 kwietnia, 20:30 (6104)
Aleksandar Sedlar 11 (k), 66, Paweł Tomczyk 88 - Airam Cabrera 32 (k)
Zagłębie Lubin 2-0 Jagiellonia Białystok 26 kwietnia, 18:00 (3022)
Damjan Bohar 6, Patryk Tuszyński 28
Pogoń Szczecin 1-1 Lech Poznań 27 kwietnia, 18:00 (4376)
Radosław Majewski 45 - Kamil Drygas 88 (s)
żółta kartka Roberta Gumnego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Wisła Kraków 1-1 Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 18:00 (9711)
Marko Kolar 27 - Marcin Robak 7
Górnik Zabrze 4-0 Zagłębie Sosnowiec 29 kwietnia, 18:00 (11 549)
Boris Sekulić 28, Jesús Jiménez 38, Igor Angulo 43, 78
Korona Kielce 0-2 Arka Gdynia 28 kwietnia, 15:30 (4479)
Marko Vejinović 39, Adam Marciniak 80
Miedź Legnica 3-2 Wisła Płock 28 kwietnia, 13:00 (4021)
Joan Román 4, 10, Petteri Forsell 36 - Grzegorz Kuświk 28, Oskar Zawada 86 (k)

Kolejka 34 - 4-5 maja

Cracovia 2-0 Lechia Gdańsk 5 maja, 18:00 (8224)
Sergiu Hanca 74 (k), Milan Dimun 82
Legia Warszawa 0-1 Piast Gliwice 4 maja, 20:30 (23 403)
Gerard Badía 13
Jagiellonia Białystok 4-2 Pogoń Szczecin 6 maja, 18:00 (6348)
Jesús Imaz 3, 66, Ivan Runje 7, Martin Pospíšil 88 - Sebastian Kowalczyk 21, Zvonimir Kožulj 78
Lech Poznań 1-1 Zagłębie Lubin 4 maja, 18:00 (7855)
Kamil Jóźwiak 47 - Filip Starzyński 85 (k)
Górnik Zabrze 1-2 Wisła Kraków 3 maja, 20:30 (17 210)
Jesús Jiménez 37 - Marko Kolar 34 (k), 51
Korona Kielce 0-0 Miedź Legnica 4 maja, 15:30 (4451)
Wisła Płock 1-1 Arka Gdynia 3 maja, 18:00 (5011)
Oskar Zawada 47 - Frederik Helstrup 90
Zagłębie Sosnowiec 2-4 Śląsk Wrocław 5 maja, 15:30 (2064)
Olaf Nowak 50, Giórgos Mýgas 89 - Mateusz Cholewiak 25, 59, Wojciech Golla 57, Patrik Mráz 84 (s)
W 89. minucie Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 35 - 11-12 maja

Lechia Gdańsk 1-1 Zagłębie Lubin 12 maja, 18:00 (12 511)
Michał Mak 77 - Ľubomír Guldan 44
Cracovia 1-0 Lech Poznań 11 maja, 20:30 (10 631)
Michal Sipľak 6
Legia Warszawa 1-1 Pogoń Szczecin 12 maja, 15:30 (22 161)
Dominik Nagy 55 - Zvonimir Kožulj 4
Piast Gliwice 2-1 Jagiellonia Białystok 12 maja, 13:00 (9028)
Joel Valencia 45, Tomasz Jodłowiec 90 - Jesús Imaz 89 (k)
W 90. minucie Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 1-0 Korona Kielce 10 maja, 20:30 (11 144)
Marko Kolar 59 (k)
Miedź Legnica 0-1 Górnik Zabrze 11 maja, 18:00 (5482)
Paweł Bochniewicz 69
Śląsk Wrocław 2-1 Wisła Płock 11 maja, 15:30 (8715)
Mateusz Cholewiak 9, Marcin Robak 83 - Alen Stevanović 27
Arka Gdynia 2-0 Zagłębie Sosnowiec 10 maja, 18:00 (7012)
Maciej Jankowski 85, Giórgos Mýgas 90 (s)
W 49. minucie Damian Zbozień (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 36 - 14-15 maja

Lech Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 15 maja, 20:30 (7516)
Błażej Augustyn 59 (s), Darko Jevtić 90 - Michał Mak 71
Zagłębie Lubin 1-2 Cracovia 15 maja, 20:30 (2911)
Filip Starzyński 88 (k) - Javi Hernández 73, 90
Jagiellonia Białystok 1-0 Legia Warszawa 15 maja, 20:30 (13 573)
Mateusz Wieteska 28 (s)
Pogoń Szczecin 0-0 Piast Gliwice 15 maja, 20:30 (3689)
Arka Gdynia 3-1 Wisła Kraków 13 maja, 18:00 (7602)
Adam Deja 5, Marko Vejinović 58, 70 (k) - Maciej Śliwa 40
Miedź Legnica 0-2 Śląsk Wrocław 14 maja, 20:30 (5529)
Augusto 51, Mateusz Radecki 90
Zagłębie Sosnowiec 2-4 Korona Kielce 14 maja, 20:30 (1189)
Žarko Udovičić 45, Giorgi Gabedawa 56 - Marcin Cebula 10, 90, Elia Soriano 40, 77
W 25. minucie Elia Soriano (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Płock 14 maja, 20:30 (11 895)
Giorgi Merebaszwili 7

Kolejka 37 - 18-19 maja

Lechia Gdańsk 2-0 Jagiellonia Białystok 19 maja, 18:00 (15 008)
Karol Fila 44, Jarosław Kubicki 71
W 59. minucie Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Lubin 19 maja, 18:00 (21 376)
Carlitos 16, Adam Hloušek 90 - Damjan Bohar 32, Patryk Szysz 58
Piast Gliwice 1-0 Lech Poznań 19 maja, 18:00 (9913)
Piotr Parzyszek 27
Cracovia 0-3 Pogoń Szczecin 19 maja, 18:00 (12 768)
Soufian Benyamina 31, Zvonimir Kožulj 65, Radosław Majewski 74
Wisła Kraków 4-5 Miedź Legnica 18 maja, 15:30 (13 197)
Marko Kolar 32, 90 (k), Vukan Savićević 55, Paweł Brożek 78 (k) - Joan Román 36 (k), 66, Juan Cámara 62, 68, Paweł Zieliński 90
W 26. minucie Petteri Forsell (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
Śląsk Wrocław 4-0 Arka Gdynia 18 maja, 15:30 (9094)
Róbert Pich 12, 22, Marcin Robak 65, 71
Korona Kielce 0-3 Górnik Zabrze 18 maja, 15:30 (6258)
Igor Angulo 69, 90, Łukasz Wolsztyński 87
Wisła Płock 0-0 Zagłębie Sosnowiec 18 maja, 15:30 (6519)

Fortuna I liga 2018/2019

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas