[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2003/2004
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Wrocław 18 52 17 1 0 100-10 9 0 0 63-5 8 1 0 37-5
2.  Medyk Konin 18 46 15 1 2 78-18 7 1 1 37-7 8 0 1 41-11
3.  Czarni Sosnowiec 18 42 14 0 4 71-17 7 0 2 39-8 7 0 2 32-9
4.  Atena Poznań 18 36 12 0 6 39-18 7 0 2 22-2 5 0 4 17-16
5.  Cisy Nałęczów 18 25 8 1 9 27-39 6 0 3 18-17 2 1 6 9-22
6.  Podgórze Kraków 18 20 6 2 10 21-46 4 1 4 14-17 2 1 6 7-29
7.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 17 5 2 11 21-54 3 1 5 13-20 2 1 6 8-34
8.  Zamłynie Radom 18 13 4 1 13 15-63 2 1 6 5-31 2 0 7 10-32 2 6 2 0 0 4-2
9.  Toruński KP 18 13 4 1 13 15-49 3 0 6 10-26 1 1 7 5-23 2 0 0 0 2 2-4
10.  Luboński KS 18 1 0 1 17 5-78 0 1 8 2-36 0 0 9 3-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 AZS Wrocław    5-1 5-0 7-1 5-0 8-2 10-0 4-1 7-0 12-0 
 2 Medyk Konin3-3     1-3 3-1 5-0 6-0 4-0 3-0* 4-0 8-0 
 3 Czarni Sosnowiec1-4 1-2     3-1 3-1 8-0 10-0 6-0 4-0 3-0* 
 4 Atena Poznań0-1 0-1 2-0     5-0 3-0 3-0 3-0 2-0 4-0 
 5 Cisy Nałęczów1-4 2-3 1-4 1-0     2-1 1-0 4-2 2-1 4-2 
 6 Podgórze Kraków0-3 1-3 0-5 0-2 2-0     4-2 3-1 0-0 4-1 
 7 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-5 0-7 0-3 1-3 0-0 0-1     7-1 2-0 3-0* 
 8 Zamłynie Radom0-5 1-12 0-3 0-3 0-3 1-1 0-3     2-1 1-0 
 9 Toruński KP0-4 1-4 0-10 1-4 2-0 1-0 1-2 1-2     3-0 
 10 Luboński KS0-8 0-8 0-4 0-2 0-5 0-2 1-1 1-3 0-3*     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

AZS Wrocław 4-1 Zamłynie Radom
Pożerska 48, 54, Otrębska 69, Mleczko 77 - Sznyrowska 13
Podgórze Kraków 1-3 Medyk Konin
Marek 46 - Mańczyńska 14, Leonowicz 32, Ryżewicz 35
Luboński KS 1-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Spirzak 58 - Herman 28
mecz w Puszczykowie z powodu modernizacji murawy na obiekcie w Luboniu
Atena Poznań 2-0 Toruński KP
Moczulewska 14, Natkaniec 46
Cisy Nałęczów 1-4 Czarni Sosnowiec
Dzida 87 - Tokarska 13, 25, Stobba 60, Karcz 65

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Zamłynie Radom 0-3 Czarni Sosnowiec
Żelazko 56, Karcz 60, Tokarska 90
Toruński KP 2-0 Cisy Nałęczów
Łukaszewicz 10, Kowalska 21
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Atena Poznań
Frankowska 33 - Gawrońska 18, 90, Zielińska 76
Medyk Konin 8-0 Luboński KS
Mańczyńska 6, Ryżewicz 16, 29, 35, Leonowicz 39, 72, Rusek 80, 89
AZS Wrocław 8-2 Podgórze Kraków 3 września, 16:30
Pawlak 15, Otrębska 20, 53, 74, Tarczyńska 43, Białasek 50, Gibek 68, 73 - Marek 58, Olesiak 67

Kolejka 3 - 6-7 września

Podgórze Kraków 3-1 Zamłynie Radom
Półtorak 25, Wilkosz 55, Marek 75 - Sznyrowska 60
Luboński KS 0-8 AZS Wrocław
Otrębska 24, Gibek 46, 87, Karpińska 54, Żyła 58, Wertepna 65, Mleczko 75, Kościelak 84
Atena Poznań 0-1 Medyk Konin
Mańczyńska 73
Cisy Nałęczów 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Chrapkiewicz 70
Czarni Sosnowiec 4-0 Toruński KP
Mociak 17, Cubała 63, 69, Drozdowska 76

Kolejka 4 - 1 października

Zamłynie Radom 2-1 Toruński KP
Sznyrowska 10, Mnich 60 - Sadowska 80
mecz w Szydłowcu
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Czarni Sosnowiec
Cubała 19, 86, Tokarska 62
Medyk Konin 5-0 Cisy Nałęczów
Ryżewicz 50 (k), Nowikowa 68, 89, Rytwińska 75, Leonowicz 76
AZS Wrocław 7-1 Atena Poznań
Gibek 1, Otrębska 16, 44, 50, Moczulewska 17 (s), Żyła 39, Pożerska 49 - Natkaniec 70
Podgórze Kraków 4-1 Luboński KS
Brzezińska 20, Kubisiak 39, 67, Wilkosz 54 - Dusza 80

Kolejka 5 - 4-5 października

Luboński KS 1-3 Zamłynie Radom
Heromińska 47 - Sznyrowska 36, 66, Wachowicz 57
Atena Poznań 3-0 Podgórze Kraków
Jakusz 11, 39, Moczulewska 23
Cisy Nałęczów 1-4 AZS Wrocław
Bagińska 63 - Otrębska 50, 71, Gibek 54, 67
Czarni Sosnowiec 1-2 Medyk Konin
Żelazko 10 - Ryżewicz 8, 52
Toruński KP 1-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Łukaszewicz 6 - Karpienia 50, Pisula 72

Kolejka 6 - 11-12 października

Zamłynie Radom 0-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Karpienia 6, Pisula 37, Frankowska 62
mecz w Ciepielowie
Medyk Konin 4-0 Toruński KP
Mańczyńska 40, 88, Rusek 84, Ryżewicz 90
AZS Wrocław 5-0 Czarni Sosnowiec
Otrębska 14, 17, 90, Gibek 23, 77
Podgórze Kraków 2-0 Cisy Nałęczów
Olesiak 57, 69
Luboński KS 0-2 Atena Poznań
Michalak 31, Gawrońska 47

Kolejka 7 - 18-19 października

Atena Poznań 3-0 Zamłynie Radom
Gawrońska 23, Bąk 65, Skubińska 72
Cisy Nałęczów 4-2 Luboński KS
Chrapkiewicz 35, 66, Fida 66, 71 - Mańka 10, Bartczak 86
Czarni Sosnowiec 8-0 Podgórze Kraków
Cubała 3, 28, Stobba 12, 88, Karcz 13, 38, 42, Winczo 81
Toruński KP 0-4 AZS Wrocław
Gibek 16, 65, 84, Trzebuniak 54
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-7 Medyk Konin 29 października
Ryżowa 32, Ryżewicz 34 (k), Nowikowa 57, Mańczyńska 75, Błażejewska 76, 89, Wiśniewska 86
przełożony z powodu powołania czterech zawodniczek Medyka na mecz reprezentacji Białorusi

Kolejka 8 - 25-26 października

Zamłynie Radom 1-12 Medyk Konin
Sznyrowska 1 - Nowikowa 2, 12, 44, 53, Rytwińska 5, Ryżewicz 14 (k), Błażejewska 47, 72, Mańczyńska 52, 89, Sołtysińska 88, 90
AZS Wrocław 10-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Tarczyńska 21, 74, Pożerska 47, 50, 72, 87, Żyła 53, Otrębska 55, 60, 63
Podgórze Kraków 0-0 Toruński KP
Luboński KS 0-4 Czarni Sosnowiec
Żelazko 31, Winczo 38, K.Jankowska 64, Matusiak 86
Atena Poznań 5-0 Cisy Nałęczów
Michalak 12, Skubińska 21, 42, Gawrońska 33, 54

Kolejka 9 - 8 listopada

Cisy Nałęczów 4-2 Zamłynie Radom
Graczyk 35, Jamróz 39, Kanclerz 52 (k), Paprocka 63 (k) - Sznyrowska 65, Mnich 75 (k)
Czarni Sosnowiec 3-1 Atena Poznań
Tokarska 3, 82, Żelazko 37 - Michalak 72
Toruński KP 3-0 Luboński KS
Kocimska 55, Sadowska 75, Dygulska 80
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Podgórze Kraków 20 września
Olesiak 3
Medyk Konin 3-3 AZS Wrocław
Leonowicz 12, Mańczyńska 27, Nowikowa 63 - Gibek 8, Pawlak 45, Pożerska 49

Kolejka 10 - 20-21 marca

Zamłynie Radom 0-5 AZS Wrocław
Otrębska 3, Żyła 15, 75, Maciaszczyk 55, Wertepna 60
mecz w Skaryszewie
Medyk Konin 6-0 Podgórze Kraków
Rusek 8, 21, 66, Błażejewska 13, Mańczyńska 53, Rytwińska 74
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Luboński KS
(wo)
zespół z Lubonia nie przyjechał na spotkanie
Toruński KP 1-4 Atena Poznań
Kowalska 23 - Toporek 5, 66, Skubińska 11, Gawrońska 15
Czarni Sosnowiec 3-1 Cisy Nałęczów
Żelazko 6, Karcz 32 (k), Mociak 34 - Ślusarczyk 20

Kolejka 11 - 3-4 kwietnia

Czarni Sosnowiec 6-0 Zamłynie Radom
Mociak 7, Stobba 10, Cubała 17, Żelazko 44, Szondermajer 66, Karcz 76 (k)
Cisy Nałęczów 2-1 Toruński KP
Dzida 31, 48 - Karczewska 76
Atena Poznań 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Skubińska 23, Toporek 78, Olszańska 90
Luboński KS 0-8 Medyk Konin
Błażejewska 21, 49, Ryżewicz 28, 71 (k), 83 (k), Sołtysik 55, Mańczyńska 66 (k), Kijas 82
Podgórze Kraków 0-3 AZS Wrocław
Gibek 27, 38, Wertepna 31

Kolejka 12 - 10 kwietnia

Zamłynie Radom 1-1 Podgórze Kraków
Bernat 57 - Nechajska 6 (k)
AZS Wrocław 12-0 Luboński KS 8 kwietnia
Otrębska 4, 19, Pożerska 13, 88, Białasek 17 (k), 26 (k), Gibek 23, Żyła 32, 37, Kościelak 46, Stochaj 57, Pawlak 73
Medyk Konin 3-1 Atena Poznań 8 kwietnia
Mańczyńska 10, 57, Wiśniewska 87 - Jakusz 90
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Cisy Nałęczów
Toruński KP 0-10 Czarni Sosnowiec
Cubała 7, Mociak 11, Żelazko 31, 74, Winczo 42, 82, Stobba 43, 88, Szondermajer 63, 68

Kolejka 13 - 25 kwietnia

Toruński KP 1-2 Zamłynie Radom
Kowalska 54 - Sznyrowska 34, Mnich 90 (k)
Czarni Sosnowiec 10-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Karcz 5, Żelazko 8, 13, 27, 59, Stobba 10, Szondermajer 11, Mociak 33, 35, 53
Cisy Nałęczów 2-3 Medyk Konin 5 maja
Atena Poznań 0-1 AZS Wrocław
Pawlak 72
Luboński KS 0-2 Podgórze Kraków
Wilkosz 10, Olesiak 15

Kolejka 14 - 15-16 maja

Zamłynie Radom 1-0 Luboński KS
Gwarek 25
Podgórze Kraków 0-2 Atena Poznań
Kachnowicz 48 (s), Jakusz 70
AZS Wrocław 5-0 Cisy Nałęczów
Gibek 15, Pożerska 25, 43 (k), 72, Pawlak 75
Medyk Konin 1-3 Czarni Sosnowiec
Kijas 86 - Stobba 42, 59, Żelazko 78
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Toruński KP
Frankowska 23 (k), 89

Kolejka 15 - 22-23 maja

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7-1 Zamłynie Radom 22 maja
Frankowska 10 (k), Wysoczańska 35, 38, 58, Broda 51, Felińska 65, 74 - Mnich 47
Toruński KP 1-4 Medyk Konin 22 maja
Szarszewska 90 (k) - Ryżewicz 2 (k), 52, Rusek 63, Mańczyńska 65
Czarni Sosnowiec 1-4 AZS Wrocław 22 maja
Karcz 55 - Maciaszczyk 41, Otrębska 69, Karcz 85 (s), Pożerska 88
Cisy Nałęczów 2-1 Podgórze Kraków 22 maja
Dzida 28, Graczyk 47 - Wójcik 49
Atena Poznań 4-0 Luboński KS 23 maja
Stachowska 22, Michalak 29, Moczulewska 61, Skubińska 85

Kolejka 16 - 29-30 maja

Zamłynie Radom 0-3 Atena Poznań
Stachowska 28, Gawrońska 70 (k), Moczulewska 75
Luboński KS 0-5 Cisy Nałęczów
Dzida 14, 27, 38, Paprocka 36, Jamróz 79
Podgórze Kraków 0-5 Czarni Sosnowiec
Mociak 33, 67, Drozdowska 42, 72, Wachulec 82
AZS Wrocław 7-0 Toruński KP
Pożerska 15, 37, Janiszek 19, Maciaszczyk 26, Pawlak 34, samobójcza 60 (s), Kościelak 76
Medyk Konin 4-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Ryżewicz 19, Błażejczak 54, Mańczyńska 67, 83

Kolejka 17 - 5 czerwca

Medyk Konin 3-0 Zamłynie Radom
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-5 AZS Wrocław
Gibek 44, 88, Białasek 54, 60, Kościecha 64
Toruński KP 1-0 Podgórze Kraków
Czarni Sosnowiec 3-0 Luboński KS
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali
Cisy Nałęczów 1-0 Atena Poznań
Jędrzejewska 70

Kolejka 18 - 12 czerwca

Zamłynie Radom 0-3 Cisy Nałęczów
Graczyk 36, Kanclerz 61, Dzida 74
Atena Poznań 2-0 Czarni Sosnowiec
Stachowska 59, 86
Luboński KS 0-3 Toruński KP
(wo)
mecz się nie odbył
Podgórze Kraków 4-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Kubisiak 11, Marek 28, 34, 43 - Frankowska 64, Pisula 68
AZS Wrocław 5-1 Medyk Konin
Otrębska 1, 37, Gibek 1, 12, Pożerska 75 - Mańczyńska 70

Baraże o udział w I lidze kobiet

II liga kobiet 2003/2004 (lubelska)
II liga kobiet 2003/2004 (mazowiecka)
II liga kobiet 2003/2004 (opolska)
II liga kobiet 2003/2004 (śląska)
II liga kobiet 2003/2004 (wielkopolska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas