II liga kobiet 2003/2004, grupa: śląska
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Gol Częstochowa |
12 |
31 |
10 |
1 |
1 |
66-9 |
5 |
0 |
1 |
36-4 |
5 |
1 |
0 |
30-5 |
|
|
|
|
|
|
2. |
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
12 |
30 |
10 |
0 |
2 |
70-11 |
5 |
0 |
1 |
30-3 |
5 |
0 |
1 |
40-8 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Zaborze Zabrze |
12 |
21 |
7 |
0 |
5 |
49-27 |
3 |
0 |
3 |
29-15 |
4 |
0 |
2 |
20-12 |
|
|
|
|
|
|
4. |
KS Goleszów |
12 |
19 |
6 |
1 |
5 |
32-17 |
3 |
1 |
2 |
22-5 |
3 |
0 |
3 |
10-12 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Soła Żywiec |
12 |
13 |
4 |
1 |
7 |
36-45 |
2 |
0 |
4 |
21-22 |
2 |
1 |
3 |
15-23 |
|
|
|
|
|
|
6. |
MKS Lubliniec |
12 |
7 |
2 |
1 |
9 |
14-54 |
1 |
1 |
4 |
7-29 |
1 |
0 |
5 |
7-25 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
12 |
3 |
1 |
0 |
11 |
6-110 |
1 |
0 |
5 |
6-44 |
0 |
0 |
6 |
0-66 |
|
|
|
|
|
|
Czarni II Sosnowiec wycofali się przed sezonem.
|
Unia Racibórz przeniosła się do grupy opolskiej.
|
Nowe drużyny: Jastrząb Bielszowice, Soła Żywiec, MKS Lubliniec.
|
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) w trakcie sezonu zmienił nazwę na KS Strzybnica (Tarnowskie Góry). |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
1 | Gol Częstochowa | | 3-4 | 1-0 | 6-0 | 8-0 | 2-0 | 16-0 |
2 | KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) | 0-1 | | 7-1 | 3-0 | 6-1 | 1-0 | 13-0 |
3 | Zaborze Zabrze | 2-4 | 2-5 | | 1-4 | 4-2 | 8-0 | 12-0 |
4 | KS Goleszów | 0-0 | 1-0 | 0-2 | | 1-2 | 7-1 | 13-0 |
5 | Soła Żywiec | 2-6 | 2-8 | 1-4 | 0-2 | | 7-2 | 9-0 |
6 | MKS Lubliniec | 0-8 | 0-11 | 2-5 | 0-3 | 2-2 | | 3-0 |
7 | Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) | 1-11 | 0-12 | 1-8 | 2-1 | 2-8 | 0-4 | |
Pauza: MKS Lubliniec. |
|
Zaborze Zabrze |
1-4 |
KS Goleszów |
|
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
6-1 |
Soła Żywiec |
|
Gol Częstochowa |
16-0 |
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
|
Kolejka 2 - 13-14 września
|
Pauza: Zaborze Zabrze. |
|
MKS Lubliniec |
3-0 |
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
|
Soła Żywiec |
2-6 |
Gol Częstochowa |
|
KS Goleszów |
1-0 |
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
|
Kolejka 3 - 20-21 września
|
Pauza: KS Strzybnica (Tarnowskie Góry). |
|
Zaborze Zabrze |
8-0 |
MKS Lubliniec |
|
Gol Częstochowa |
6-0 |
KS Goleszów |
|
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
2-8 |
Soła Żywiec |
|
Kolejka 4 - 27-28 września
|
Pauza: Gol Częstochowa. |
|
MKS Lubliniec |
2-2 |
Soła Żywiec |
|
KS Goleszów |
13-0 |
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
|
Zaborze Zabrze |
2-5 |
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
|
Kolejka 5 - 4-5 października
|
Pauza: Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska). |
|
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
1-0 |
MKS Lubliniec |
|
Gol Częstochowa |
1-0 |
Zaborze Zabrze |
|
Soła Żywiec |
0-2 |
KS Goleszów |
|
Kolejka 6 - 11-12 października
|
Pauza: Soła Żywiec. |
|
MKS Lubliniec |
0-3 |
KS Goleszów |
|
Zaborze Zabrze |
12-0 |
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
|
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
0-1 |
Gol Częstochowa |
|
Kolejka 7 - 18-19 października
|
Pauza: KS Goleszów. |
|
Gol Częstochowa |
2-0 |
MKS Lubliniec |
|
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
0-12 |
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
|
Soła Żywiec |
1-4 |
Zaborze Zabrze |
|
Pauza: MKS Lubliniec. |
|
KS Goleszów |
0-2 |
Zaborze Zabrze |
|
Soła Żywiec |
2-8 |
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
|
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
1-11 |
Gol Częstochowa |
|
Kolejka 9 - 10-11 kwietnia
|
Pauza: Zaborze Zabrze. |
|
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
0-4 |
MKS Lubliniec |
|
Gol Częstochowa |
8-0 |
Soła Żywiec |
8 kwietnia |
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
3-0 |
KS Goleszów |
|
Kolejka 10 - 17-18 kwietnia
|
Pauza: KS Strzybnica (Tarnowskie Góry). |
|
MKS Lubliniec |
2-5 |
Zaborze Zabrze |
|
KS Goleszów |
0-0 |
Gol Częstochowa |
|
Soła Żywiec |
9-0 |
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
|
Kolejka 11 - 24-25 kwietnia
|
Pauza: Gol Częstochowa. |
|
Soła Żywiec |
7-2 |
MKS Lubliniec |
|
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
2-1 |
KS Goleszów |
|
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
7-1 |
Zaborze Zabrze |
|
Pauza: Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska). |
|
MKS Lubliniec |
0-11 |
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
|
Zaborze Zabrze |
2-4 |
Gol Częstochowa |
|
KS Goleszów |
1-2 |
Soła Żywiec |
|
Pauza: Soła Żywiec. |
|
KS Goleszów |
7-1 |
MKS Lubliniec |
|
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
1-8 |
Zaborze Zabrze |
|
Gol Częstochowa |
3-4 |
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
|
Pauza: KS Goleszów. |
|
MKS Lubliniec |
0-8 |
Gol Częstochowa |
|
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) |
13-0 |
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) |
|
Zaborze Zabrze |
4-2 |
Soła Żywiec |
|