[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2003/2004, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TKKF Checz Gdynia 16 48 16 0 0 64-1 8 0 0 35-0 8 0 0 29-1
2.  Victoria Sianów 16 37 12 1 3 72-14 7 0 1 36-8 5 1 2 36-6
3.  ŚTS Koszalin 16 33 11 0 5 62-23 6 0 2 30-10 5 0 3 32-13
4.  ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 16 29 9 2 5 40-19 5 1 2 24-11 4 1 3 16-8
5.  Brda Bydgoszcz 16 27 8 3 5 56-27 4 2 2 32-9 4 1 3 24-18
6.  TKKF Szczecin 16 17 5 2 9 23-52 2 2 4 8-25 3 0 5 15-27
7.  Roma Szczecin 16 9 3 0 13 28-62 1 0 7 15-32 2 0 6 13-30
8.  Promień Mosty 16 7 2 1 13 25-79 1 0 7 15-36 1 1 6 10-43
9.  Tęcza Osiek nad Wisłą 16 4 1 1 14 11-104 1 0 7 6-49 0 1 7 5-55
Atena II Poznań wycofała się przed sezonem.
Nowe drużyny to: Promień Mosty, Victoria Sianów, ŚTS Koszalin, Tęcza Osiek nad Wisłą, Brda Bydgoszcz.
Medyk II Konin wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 TKKF Checz Gdynia    2-0 5-0 2-0 3-0 1-0 3-0* 16-0 3-0* 
 2 Victoria Sianów0-2     1-0 2-0 3-2 10-1 9-1 8-2 3-0* 
 3 ŚTS Koszalin0-3* 0-4     2-0 7-2 4-0 3-0* 4-1 10-0 
 4 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski1-4 2-0 0-1     1-1 5-1 2-1 8-1 5-2 
 5 Brda Bydgoszcz0-1 1-1 2-1 1-5     4-1 10-0 0-0 14-0 
 6 TKKF Szczecin0-5 0-5 0-7 1-1 0-4     2-0 3-1 2-2 
 7 Roma Szczecin0-3 0-9 2-4 0-4 3-6 1-2     0-4 9-0 
 8 Promień Mosty0-2 1-12 2-7 0-2 1-2 1-2 1-8     9-1 
 9 Tęcza Osiek nad Wisłą0-9 0-5 1-12 0-4 0-7 1-8 0-3* 4-1     

Kolejka 1 - 6-7 września

Promień Mosty 1-8 Roma Szczecin
Victoria Sianów 2-0 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski
TKKF Checz Gdynia 5-0 ŚTS Koszalin
Medyk II Konin - Tęcza Osiek nad Wisłą
było 12-0, anulowany
TKKF Szczecin 0-4 Brda Bydgoszcz

Kolejka 2 - 13-14 września

Roma Szczecin 3-6 Brda Bydgoszcz
Tęcza Osiek nad Wisłą 1-8 TKKF Szczecin
ŚTS Koszalin - Medyk II Konin
było 1-5, anulowany
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 1-4 TKKF Checz Gdynia
Promień Mosty 1-12 Victoria Sianów

Kolejka 3 - 20-21 września

Victoria Sianów 9-1 Roma Szczecin
TKKF Checz Gdynia 16-0 Promień Mosty
Medyk II Konin - ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski
było 7-0, anulowany
TKKF Szczecin 0-7 ŚTS Koszalin
Brda Bydgoszcz 14-0 Tęcza Osiek nad Wisłą

Kolejka 4 - 27-28 września

Roma Szczecin 9-0 Tęcza Osiek nad Wisłą
ŚTS Koszalin 7-2 Brda Bydgoszcz
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 5-1 TKKF Szczecin
Promień Mosty - Medyk II Konin
było 1-20 (albo 1-24), anulowany
Victoria Sianów 0-2 TKKF Checz Gdynia

Kolejka 5 - 4-5 października

TKKF Checz Gdynia 3-0 Roma Szczecin
(wo)
Medyk II Konin - Victoria Sianów 15 października
było 5-2, anulowany
TKKF Szczecin 3-1 Promień Mosty
Brda Bydgoszcz 1-5 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski
Tęcza Osiek nad Wisłą 1-12 ŚTS Koszalin

Kolejka 6 - 11-12 października

Roma Szczecin 2-4 ŚTS Koszalin
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 5-2 Tęcza Osiek nad Wisłą
Promień Mosty 1-2 Brda Bydgoszcz
Victoria Sianów 10-1 TKKF Szczecin
TKKF Checz Gdynia - Medyk II Konin
było 1-0, anulowany

Kolejka 7 - 18-19 października

Medyk II Konin - Roma Szczecin
było 10-0, anulowany
TKKF Szczecin 0-5 TKKF Checz Gdynia
Brda Bydgoszcz 1-1 Victoria Sianów
Tęcza Osiek nad Wisłą 4-1 Promień Mosty
ŚTS Koszalin 2-0 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski

Kolejka 8 - 25-26 października

Roma Szczecin 0-4 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski
wiosną
Promień Mosty 2-7 ŚTS Koszalin
Victoria Sianów 3-0 Tęcza Osiek nad Wisłą
(wo)
TKKF Checz Gdynia 3-0 Brda Bydgoszcz
Medyk II Konin - TKKF Szczecin
było 9-0, anulowany

Kolejka 9 - 8-9 listopada

TKKF Szczecin 2-0 Roma Szczecin
Brda Bydgoszcz - Medyk II Konin
drużyna gości nie przyjechała na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Tęcza Osiek nad Wisłą 0-9 TKKF Checz Gdynia
ŚTS Koszalin 0-4 Victoria Sianów
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 8-1 Promień Mosty

Kolejka 10 - 27 marca

Pauza: Tęcza Osiek nad Wisłą.
 
Roma Szczecin 0-4 Promień Mosty
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 2-0 Victoria Sianów
ŚTS Koszalin 0-3 TKKF Checz Gdynia
(wo)
na boisku 2-1; w zespole gospodarzy grała nieuprawniona zawodniczka
Brda Bydgoszcz 4-1 TKKF Szczecin

Kolejka 11 - 3-4 kwietnia

Pauza: ŚTS Koszalin.
 
Brda Bydgoszcz 10-0 Roma Szczecin
TKKF Szczecin 2-2 Tęcza Osiek nad Wisłą
TKKF Checz Gdynia 2-0 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski
Victoria Sianów 8-2 Promień Mosty

Kolejka 12 - 17-18 kwietnia

Pauza: ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski.
 
Roma Szczecin 0-9 Victoria Sianów
Promień Mosty 0-2 TKKF Checz Gdynia
ŚTS Koszalin 4-0 TKKF Szczecin
Tęcza Osiek nad Wisłą 0-7 Brda Bydgoszcz

Kolejka 13 - 24-25 kwietnia

Pauza: Promień Mosty.
 
Tęcza Osiek nad Wisłą 0-3 Roma Szczecin
(wo)
Drużyna gości nie zgodziła się na przełożenie spotkania
Brda Bydgoszcz 2-1 ŚTS Koszalin
TKKF Szczecin 1-1 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski
TKKF Checz Gdynia 2-0 Victoria Sianów 8 maja

Kolejka 14 - 1-3 maja

Pauza: Victoria Sianów.
 
Roma Szczecin 0-3 TKKF Checz Gdynia
Promień Mosty 1-2 TKKF Szczecin
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 1-1 Brda Bydgoszcz
ŚTS Koszalin 10-0 Tęcza Osiek nad Wisłą

Kolejka 15 - 15-16 maja

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
ŚTS Koszalin 3-0 Roma Szczecin
(wo)
Tęcza Osiek nad Wisłą 0-4 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski
Brda Bydgoszcz 0-0 Promień Mosty
TKKF Szczecin 0-5 Victoria Sianów

Kolejka 16 - 22-23 maja

Pauza: Roma Szczecin.
 
TKKF Checz Gdynia 1-0 TKKF Szczecin
Victoria Sianów 3-2 Brda Bydgoszcz
awansem
Promień Mosty 9-1 Tęcza Osiek nad Wisłą
awansem
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 0-1 ŚTS Koszalin

Kolejka 17 - 29-30 maja

Pauza: TKKF Szczecin.
 
ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 2-1 Roma Szczecin
ŚTS Koszalin 4-1 Promień Mosty
Tęcza Osiek nad Wisłą 0-5 Victoria Sianów
Brda Bydgoszcz 0-1 TKKF Checz Gdynia

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

Pauza: Brda Bydgoszcz.
 
Roma Szczecin 1-2 TKKF Szczecin
TKKF Checz Gdynia 3-0 Tęcza Osiek nad Wisłą
(wo)
Victoria Sianów 1-0 ŚTS Koszalin
Promień Mosty 0-2 ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski

Baraże o udział w I lidze kobiet

I liga kobiet 2003/2004

II liga kobiet 2003/2004 (lubelska)
II liga kobiet 2003/2004 (mazowiecka)
II liga kobiet 2003/2004 (opolska)
II liga kobiet 2003/2004 (śląska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas