[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 20 sierpnia
Szarotka Nowosielce - wolny los

Krokus Ropienka 0-4 Nelson Polańczyk
Jawornik Czarna 2-2 Szarotka Uherce
pd. k. 4-5
Bieszczady Jankowce 4-2 Pomowiec Olszanica
Spartakus Berezka 1-6 Sanovia Lesko
Grodzisko Hoczew 0-5 Leśnik Baligród
LKS Tarnawa 1-6 Stal II Sanok
Victoria Niebocko 5-0 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Izdebki 5-2 Brzozovia Brzozów
LKS Długie 3-4 Górnik Strachocina
Cosmos Nowotaniec 0-3 Zgoda Zarszyn
(wo)
Orzeł Bażanówka 9-1 Iwonka Iwonicz
Piast Miejsce Piastowe 4-2 Start Rymanów
pd.
Sokół Domaradz 2-1 LKS Haczów
LKS Milcza 1-2 Burza Rogi
pd.
Nafciarz Bóbrka 0-5 Przełęcz Dukla
Nafta Chorkówka 2-6 Jasiołka Świerzowa
Ostoja Kołaczyce 6-3 LKS Skołyszyn
Siepietniczanka Siepietnica 3-0 Zamczysko Mrukowa
(wo)
Kotwica Korczyna 0-2 Zamczysko Odrzykoń
ULKS Białobrzegi Turaszówka 0-3 Victoria Dobieszyn
(wo)
Tęcza Zręcin 0-3 Nafta Jedlicze
(wo)
Nurt Potok 2-4 Zorza Łęki Dukielskie
Iwełka Iwla 0-3 Guzikówka Krosno
(wo)

II runda - 3 września

Bieszczady Jankowce 1-4 Szarotka Uherce
Nelson Polańczyk 3-2 Leśnik Baligród
pd.
Stal II Sanok 1-7 Sanovia Lesko
Victoria Niebocko 3-3 LKS Izdebki
pd. k. 4-2
Górnik Strachocina 3-5 Zgoda Zarszyn
Szarotka Nowosielce 4-2 Piast Miejsce Piastowe
Sokół Domaradz 0-3 Orzeł Bażanówka
Jasiołka Świerzowa 1-2 Zamczysko Odrzykoń
Przełęcz Dukla 5-0 Zorza Łęki Dukielskie
Guzikówka Krosno 4-3 Victoria Dobieszyn
Burza Rogi 3-0 Nafta Jedlicze
Siepietniczanka Siepietnica 1-5 Ostoja Kołaczyce

III runda - 17 września

Nelson Polańczyk 3-6 Szarotka Uherce
Sanovia Lesko 0-1 Galicja Cisna
Orzeł Bażanówka 2-3 Stal Sanok
Victoria Niebocko 1-2 Szarotka Nowosielce
pd.
Przełęcz Dukla 7-0 Zgoda Zarszyn
Burza Rogi 1-4 Krośnianka Krosno
Guzikówka Krosno 1-11 Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce 0-2 Rafineria/Czarni Jasło

IV runda - 1 października

Szarotka Uherce 1-4 Galicja Cisna
Koza 90 - Wesołowski 22, 50, Maślanka 66, Miara 85
Szarotka Nowosielce 2-2 Stal Sanok
pd. k. 4-3
Gołda 20, Markowski 48 - Socha 75, Badowicz 89 (k)
Przełęcz Dukla 0-2 Krośnianka Krosno
Bartłomiej Bałchan 52, 73
Zamczysko Odrzykoń 6-2 Rafineria/Czarni Jasło 8 października
pd.
Bryś 40, W.Mąkosa 94, Janik 101, Żurawski 110, 112, Dołęgowski 120 - Kalityński 41 (k), Cicora 102

1/2 finału - 14 kwietnia

Szarotka Nowosielce 2-0 Galicja Cisna (150)
Siwik 23 (k), Bieleń 72
Zamczysko Odrzykoń 4-2 Krośnianka Krosno (400)
Janik 15, 46, M.Guzik 60, K.Blicharczyk 67 - Bartłomiej Bałchan 25, Śledź 70

Finał - 12 maja

Szarotka Nowosielce 0-1 Zamczysko Odrzykoń 12 maja (200)
pd.
W.Mąkosa 110
w Rymanowie

Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas