[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

REKLAMA
REKLAMA

II runda - 1 października
Nie wyszczególniono dogrywek.
Zdrój Horyniec - wolny los

Sokół Sieniawa 1-2 Golbalux Wiązownica
Tęcza Wysocko 1-4 LKS Skołoszów
Gacovia Gać 0-7 Orzeł Przeworsk
MKS Radymno 1-2 Łęk Ostrów
Czarni Pawłosiów 2-4 Piast Tuczempy
Orkan Zapałów 4-0 Budowlani Szówsko
Pogórze Rokietnica 4-2 Wiraż Chłopice
Juwenia Cieszanów 2-6 Czarni Oleszyce
Huragan Basznia Dolna 3-3 Unia Łukawiec
k. 5-4
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-2 Roztocze Narol
Victoria Stary Dzików 4-2 LKS Miękisz Nowy
ULKS Hermanowice 2-8 Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników 1-2 Granica Stubno
Fort Jaksmanice 3-1 Bizon Medyka
LKS Dubiecko 2-0 Start Pruchnik
Grom Wyszatyce 0-2 Czuwaj Przemyśl
Żuraw Żurawiczki 5-7 Start Mirocin
San Ostrów 0-4 Polonia II Przemyśl
Błękitni Maćkówka 4-1 Wisłok Świętoniowa
Błękitni Pełkinie 3-4 Huragan Gniewczyna
Gorliczanka Gorliczyna 3-1 Błękitni Grzęska
Lechia Pantalowice 1-2 LKS Kisielów

III runda - 9 listopada
Piast Tuczempy - wolny los

Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Golbalux Wiązownica
pd.
Granica Stubno 1-0 Żurawianka Żurawica
Gorliczanka Gorliczyna 2-4 Orzeł Przeworsk
Czarni Oleszyce 3-0 Huragan Gniewczyna
(wo)
Pogórze Rokietnica 2-6 LKS Skołoszów
Huragan Basznia Dolna 1-8 Zdrój Horyniec
LKS Kisielów 3-4 Łęk Ostrów
Błękitni Maćkówka 0-3 Start Mirocin
(wo)
Fort Jaksmanice 1-3 Czuwaj Przemyśl
LKS Dubiecko 3-2 Polonia II Przemyśl
Victoria Stary Dzików 5-0 Orkan Zapałów

1/8 finału - 16 listopada
Do gry przystąpili IV-ligowcy: JKS 1909 Jarosław, MKS Kańczuga, Syrenka Roźwienica oraz III-ligowiec: Polonia Przemyśl.

Czarni Oleszyce 3-0 Start Mirocin
(wo)
LKS Dubiecko 0-2 Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno 1-3 Polonia Przemyśl
Łęk Ostrów 0-3 JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy 1-3 MKS Kańczuga
LKS Skołoszów 2-1 Syrenka Roźwienica
pd.
Victoria Stary Dzików 0-4 Golbalux Wiązownica
Zdrój Horyniec 3-1 Orzeł Przeworsk

1/4 finału - 7 kwietnia

Czarni Oleszyce 1-3 Czuwaj Przemyśl
A.Urbaniak 80 - Habaj 18, Kilian 31, D.Jaroch 49
Golbalux Wiązownica 3-1 MKS Kańczuga
Józefowicz 30, Piersiak 58, 67 - Szymański 68
LKS Skołoszów 2-4 JKS 1909 Jarosław
pd.
K.Kogut 10, Kolanek 38 - Pietryna 27, Baran 68, Budzisz 95, Gierczak 110
Zdrój Horyniec 1-2 Polonia Przemyśl 31 marca
Urban 55 - Podlasek 80, 88

1/2 finału

Czuwaj Przemyśl 2-0 JKS 1909 Jarosław 12 maja, 17:00
D.Jaroch 32, 86
Golbalux Wiązownica 2-2 Polonia Przemyśl 22 kwietnia, 16:30
pd. k. 3-4
Piersiak 77, 90 - Gwóźdź 65, W.Jaroch 67

Finał

Czuwaj Przemyśl 0-4 Polonia Przemyśl 8 czerwca, 17:00
W.Jaroch 25, Burdziak 28 (s), Podlasek 56, Gwóźdź 88
w Przeworsku

Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas