[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 10 sierpnia
Raniżovia Raniżów - wolny los

Gród Będziemyśl 0-3 Bratek Bratkowice
Markovia Markowa 1-0 Stal Łańcut
GKS Niebylec 2-4 Stal Rzeszów (j)
LKS Hucina 1-3 Błękitni Siedlanka
Elektrociepłownia Rzeszów 2-1 KS Zaczernie
LKS Jasionka 0-1 LKS Trzebownisko
Wisłok Strzyżów 5-2 Granit Wysoka Strzyżowska
Strumyk Malawa 2-4 Czarni Kraczkowa
Plantator Nienadówka 2-3 Leśna Wólka Podleśna
Mrowlanka Mrowla 3-0 Świlczanka Świlcza
Start Lubenia 1-6 Jedność Niechobrz
Iskra Zgłobień 3-6 Korona Załęże
Start Brzóza Stadnicka 0-3 Włókniarz Rakszawa
(wo)
na boisku 2-1
Budy Łańcuckie 3-2 Dąb Kosina
Tatyna Dylągówka 1-5 Błażowianka Błażowa
Sawa Sonina 4-3 Błękit Żołynia
Budy Głogowskie 0-2 Stobierna-Krzywe Stobierna
Victoria Czermin 6-0 Złotniczanka Złotniki
LKS Dębiaki 3-7 Sokół Malinie
Madras Goleszów 3-0 Smoczanka Mielec
(wo)
Kolbuszowianka II Kolbuszowa 1-3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Atut Podborze 0-1 Gryf Mielec
Marmury Przyłęk 2-4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie

II runda - 3 września
Markovia Markowa - wolny los (?)

LKS Wiewiórka 3-3 LKS Żyraków
pd. k. 7-8
Bodzos Podgrodzie 3-6 KP Ropczyce
LKS Brzeźnica 2-2 Błękitni II Ropczyce
pd. k. 6-5
Bratek Bratkowice 5-2 Inter Gnojnica
Czarni Kraczkowa 2-3 Stal Rzeszów (j)
Korona Załęże 3-2 Elektrociepłownia Rzeszów
Raniżovia Raniżów 2-5 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Jedność Niechobrz 6-1 Wisłok Strzyżów
Błażowianka Błażowa 1-2 Sawa Sonina
Błękitni Siedlanka 7-1 Sokół Kolbuszowa Dolna
Gryf Mielec 3-4 Victoria Czermin
Sokół Malinie 5-2 Madras Goleszów
Mrowlanka Mrowla 3-2 LKS Trzebownisko
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-1 Leśna Wólka Podleśna
pd. k. 5-3
Włókniarz Rakszawa 1-0 Budy Łańcuckie

III runda - 24 września
Do gry przystąpili V-ligowcy: Crasnovia Krasne, Czarnovia Czarna, Dynovia Dynów, Głogovia Głogów Małopolski, Grodziszczanka Grodzisko Dolne, Herman Hermanowa, Izolator Boguchwała, Jawor Krzemienica, Kolejarz/Igloopol Dębica, Lechia Sędziszów Małopolski, Piast Nowa Wieś, Radomyślanka Radomyśl Wielki, Sokół Sokołów Małopolski, Strzelec Frysztak, Team Przecław oraz drużyna Klasy A: Chemik Pustków.
Ostatni V-ligowiec: LKS Zaczernie przystąpił do gry już w I rundzie.

Kolejarz/Igloopol Dębica 2-0 LKS Żyraków
Czarnovia Czarna 3-5 KP Ropczyce
Chemik Pustków 1-0 LKS Brzeźnica
Bratek Bratkowice 0-6 Lechia Sędziszów Małopolski
LKS Hermanowa 1-4 Stal Rzeszów (j)
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Victoria Czermin 2-1 Błękitni Siedlanka
Markovia Markowa 1-2 Crasnovia Krasne
Jedność Niechobrz 2-1 Strzelec Frysztak
Mrowlanka Mrowla 3-2 Głogovia Głogów Małopolski
pd.
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-4 Izolator Boguchwała
Włókniarz Rakszawa 1-0 Jawor Krzemienica
Korona Załęże 0-3 Dynovia Dynów
Sokół Sokołów Małopolski 0-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)
Sawa Sonina 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sokół Malinie 1-5 Team Przecław

IV runda - 15 października
Do gry przystąpili III-ligowcy: Resovia, Stal Rzeszów oraz IV-ligowcy: Błękitni Ropczyce, Górnovia Górno, Kolbuszowianka Kolbuszowa, Pogoń Leżajsk, Rzemieślnik Pilzno, Stal Mielec, Strug Tyczyn, Unia Nowa Sarzyna, Wisłoka Dębica.
Stal Rzeszów (juniorzy), Victoria Czermin, Mrowlanka Mrowla, Włókniarz Rakszawa, KP Ropczyce - wolny los

Crasnovia Krasne 1-3 Stal Rzeszów
Jedność Niechobrz 1-3 Resovia
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Błękitni Ropczyce
Chemik Pustków 1-2 Wisłoka Dębica
Kolejarz/Igloopol Dębica 2-0 Rzemieślnik Pilzno
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-2 Stal Mielec
Team Przecław 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-4 Górnovia Górno
Izolator Boguchwała 1-0 Pogoń Leżajsk
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5-4 Unia Nowa Sarzyna
Dynovia Dynów 1-0 Strug Tyczyn

1/8 finału - 16 listopada

Victoria Czermin 1-4 Stal Mielec
Mrowlanka Mrowla 4-6 Stal Rzeszów (j)
Włókniarz Rakszawa 4-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Lechia Sędziszów Małopolski 4-1 KP Ropczyce
Team Przecław 0-2 Wisłoka Dębica
Kolejarz/Igloopol Dębica 0-2 Stal Rzeszów
Dynovia Dynów 0-1 Resovia
Izolator Boguchwała 2-3 Górnovia Górno 12 listopada
pd.

1/4 finału - 7 kwietnia

Górnovia Górno 0-1 Resovia 28 kwietnia, 17:00
Baran 68
Włókniarz Rakszawa 1-2 Stal Mielec
Rapałow 17 (k) - Mazurkiewicz 15, Pęgiel 74
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Stal Rzeszów (j)
Stec 12, Doroba 79 - Nycz 41
Wisłoka Dębica 0-3 Stal Rzeszów
(wo)

1/2 finału - 12 maja

Stal Mielec 1-1 Stal Rzeszów 12 maja, 17:00 (600)
pd. k. 3-1
Pęgiel 37 - Rusin 7
Lechia Sędziszów Małopolski 3-2 Resovia 12 maja, 17:00 (350)
pd.
Duduś 40, Doroba 45 (k), Szeliga 107 - Madeja 56, Mierzwa 70

Finał - 26 maja

Lechia Sędziszów Małopolski 1-5 Stal Mielec 26 maja, 17:00 (350)
Gdowik 88 - Pancerz 24, 42, Pęgiel 60, Jaskot 72, Mazurkiewicz 76
w Sędziszowie Małopolskim

Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2003/2004 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas