[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga kobiet 2004/2005
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Wrocław 18 51 17 0 1 82-9 9 0 0 49-1 8 0 1 33-8
2.  Czarni Sosnowiec 18 46 15 1 2 102-11 8 0 1 57-2 7 1 1 45-9
3.  Medyk Konin 18 40 13 1 4 84-10 6 1 2 44-6 7 0 2 40-4
4.  Cisy Nałęczów 18 35 11 2 5 39-22 6 0 3 21-10 5 2 2 18-12
5.  Atena Poznań 18 27 8 3 7 18-25 4 1 4 12-15 4 2 3 6-10
6.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 18 22 6 4 8 38-37 3 3 3 24-14 3 1 5 14-23
7.  Gol Częstochowa 18 19 6 1 11 27-56 2 0 7 9-25 4 1 4 18-31
8.  Praga Warszawa 18 14 4 2 12 19-75 1 2 6 8-25 3 0 6 11-50
9.  Podgórze Kraków 18 8 2 2 14 11-59 1 1 7 7-36 1 1 7 4-23
10.  TKKF Checz Gdynia 18 0 0 0 18 4-120 0 0 9 2-57 0 0 9 2-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 AZS Wrocław    6-0 2-1 5-0 4-0 8-0 13-0 6-0 2-0 3-0* 
 2 Czarni Sosnowiec1-2     1-0 3-0 3-0 3-0 6-0 19-0 6-0 15-0 
 3 Medyk Konin4-2 0-1     1-1 0-1 5-0 4-0 12-0 6-1 12-0 
 4 Cisy Nałęczów1-3 1-3 0-1     2-0 2-1 3-1 5-1 4-0 3-0* 
 5 Atena Poznań0-1 0-6 0-3 0-2     2-0 1-1 2-1 1-0 6-1 
 6 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski1-2 0-0 1-7 1-1 0-0     2-4 6-0 1-0 12-0 
 7 Gol Częstochowa1-2 2-9 0-8 0-1 0-1 0-2     0-1 2-1 4-0 
 8 Praga Warszawa0-4 0-6 0-3 0-3 1-1 1-4 1-3     1-1 4-0 
 9 Podgórze Kraków0-6 0-8 0-5 1-6 0-1 2-2 0-3 0-4     4-1 
 10 TKKF Checz Gdynia0-11 0-12 0-12 1-4 0-2 0-5 1-6 0-4 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Atena Poznań 0-1 AZS Wrocław
Pożerska 65 (k)
Gol Częstochowa 2-9 Czarni Sosnowiec
Kmiecik ?, Przybylska ? - Żelazko ?, ?, ?, Mociak ?, ?, ?, Operskalska ?, Karcz ?, Golasowska ?
Praga Warszawa 1-1 Podgórze Kraków 16 października
Mateńko 65 - Marek 78
Cisy Nałęczów 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Sznyrowska 13, Mazurek 64 - Frankowska 85
TKKF Checz Gdynia 0-12 Medyk Konin
Gawrońska ?, ?, Błażejewska ?, ?, Sołtysińska ?, ?, Bohomołowa ?, ?, Woźniak ?, ?, Rusek ?, Rytwińska ?

Kolejka 2 - 1 września

TKKF Checz Gdynia 0-5 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Zając 32 (k), Broda 52, Kalinowska 70, Wysoczańska 78, Woszczyńska 90
Podgórze Kraków 1-6 Cisy Nałęczów
Czarni Sosnowiec 19-0 Praga Warszawa
AZS Wrocław 13-0 Gol Częstochowa
Medyk Konin 0-1 Atena Poznań
Stachowska 89

Kolejka 3 - 4-5 września

Atena Poznań 6-1 TKKF Checz Gdynia
Nadworna 34, 66, 70, Mańka 36, Stachowska 38, 90 - Gniadek ?
Gol Częstochowa 0-8 Medyk Konin
Bohomołowa ?, ?, ?, Gawrońska ?, ?, ?, Rusek ?, Szpak ?
Praga Warszawa 0-4 AZS Wrocław
Wertepna 18, Otrębska 31, Gibek 64, Ropczyńska 88
Cisy Nałęczów 1-3 Czarni Sosnowiec
nieznany ? - Winczo 65, Żelazko 75, Szondermajer 89
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Podgórze Kraków
Skubińska 72

Kolejka 4 - 11 września

TKKF Checz Gdynia 0-1 Podgórze Kraków
Nechaniewicz 70
Czarni Sosnowiec 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Operskalska 40, Szondermajer 52, Żelazko 71
AZS Wrocław 5-0 Cisy Nałęczów 13 listopada
Pawlak 23, 85, Otrębska 58, 58, 88
Medyk Konin 12-0 Praga Warszawa
Gawrońska 2, 8, 39, 70, Bohomołowa 4, 21, 27, 45, Błażejewska 47, 58, 90, Wolska 80
Atena Poznań 1-1 Gol Częstochowa
Stachowska 15 - Przybylska 40

Kolejka 5 - 19 września

Gol Częstochowa 4-0 TKKF Checz Gdynia
Bochra 7, 49, Przybylska 34, Mika 83
Praga Warszawa 1-1 Atena Poznań
Markowska 45 - Heromińska 55
Cisy Nałęczów 0-1 Medyk Konin
Rytwińska 9
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 AZS Wrocław 16 października
Skubińska 47 - Tarczyńska 33, Maciaszczyk 62
Podgórze Kraków 0-8 Czarni Sosnowiec
Żelazko ?, ?, ?, Golasowska ?, ?, Karcz ?, Mociak ?, Operskalska ?

Kolejka 6 - 9 października

TKKF Checz Gdynia 0-12 Czarni Sosnowiec
Żelazko ?, ?, ?, ?, ?, Szondermajer ?, ?, Stobba ?, ?, Mociak ?, Winczo ?, Karcz ?
AZS Wrocław 2-0 Podgórze Kraków
Pożerska 89, Otrębska 90
Medyk Konin 5-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Rusek 22, Gawrońska 45, 66, Sołtysińska 55, Ryżewicz 90 (k)
Atena Poznań 0-2 Cisy Nałęczów
Dzida 45, Sznyrowska 61
Gol Częstochowa 0-1 Praga Warszawa
Świderska 65

Kolejka 7 - 23-24 października

Praga Warszawa 4-0 TKKF Checz Gdynia
Rutkowska 21, 32, Jezierska 69, Zduńczyk 78
Cisy Nałęczów 3-1 Gol Częstochowa
Dzida 15, 66, Osowska 78 - Przybylska 35 (k)
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Atena Poznań
Podgórze Kraków 0-5 Medyk Konin
Rytwińska 6, 71, Rusek 31, 59, Błażejewska 78
Czarni Sosnowiec 1-2 AZS Wrocław
Żelazko 16 - Otrębska 1, Nazarczyk 84

Kolejka 8 - 29-30 października

TKKF Checz Gdynia 0-11 AZS Wrocław
Wertepna ?, ?, ?, Trzebuniak ?, ?, Nazarczyk ?, ?, Gibek ?, ?, Żyła ?, Mańczyńska ?
Medyk Konin 0-1 Czarni Sosnowiec
Operskalska 48
Atena Poznań 1-0 Podgórze Kraków
Kuemmel 44
Gol Częstochowa 0-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Karcz 5, Frankowska 47
Praga Warszawa 0-3 Cisy Nałęczów
Sznyrowska 10, 62, Dzida 78

Kolejka 9 - 7 listopada

Cisy Nałęczów 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6-0 Praga Warszawa
Wysoczańska 11, Skubińska 25, 30, 72, 84, Broda 79
Podgórze Kraków 0-3 Gol Częstochowa
Bochra ?, Kmiecik ?, Przybylska ?
Czarni Sosnowiec 3-0 Atena Poznań
Żelazko 14, 68, Karcz 45
AZS Wrocław 2-1 Medyk Konin
Otrębska 25, 70 - Bohomołowa 12

Kolejka 10

Medyk Konin 12-0 TKKF Checz Gdynia 18 maja
Rusek 5, Patalon 28, Czernielewska 35, 42, Rytwińska 50, 80, Ryżewicz 57, Gawrońska 59, 64, Stachowska 67, Płonowska 74, Kijas 83
termin prawdopodobny
AZS Wrocław 4-0 Atena Poznań 9 kwietnia
Gibek 15, Żyła 19, Otrębska 45, Nazarczyk 63
Czarni Sosnowiec 6-0 Gol Częstochowa 29 maja
Podgórze Kraków 0-4 Praga Warszawa 18 maja
termin prawdopodobny
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Cisy Nałęczów 29 maja

Kolejka 11 - 25-26 marca

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 12-0 TKKF Checz Gdynia
Frankowska 12, 45, 56, 83, 85, Grochowska 42, Marć 52, Pisula 61, 69, 73, Kalinowska 65, Broda 77
Cisy Nałęczów 4-0 Podgórze Kraków 11 czerwca
Dzida 9, Sznyrowska 15, 20, Kanclerz 77 (k)
Praga Warszawa 0-6 Czarni Sosnowiec
Gol Częstochowa 1-2 AZS Wrocław
Przybylska 65 - Maciaszczyk 26, 68
Atena Poznań 0-3 Medyk Konin
Woźniak 11, Gawrońska 21, Sołtysińska 50

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

TKKF Checz Gdynia 0-2 Atena Poznań 28-29 maja
termin prawdopodobny
Medyk Konin 4-0 Gol Częstochowa
Woźniak 26, Ryżewicz 29 (k), 64, Rusek 46
AZS Wrocław 6-0 Praga Warszawa
Okrasa 22, Gibek 42, Pawlak 62, Bezdziecka 65, Mleczko 76, Otrębska 82
Czarni Sosnowiec 3-0 Cisy Nałęczów 3 maja
Mociak ?, ?, Żelazko ?
Podgórze Kraków 2-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Marek 7, Nechajewicz 57 - Frankowska 56 (k), 89 (k)

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Podgórze Kraków 4-1 TKKF Checz Gdynia
Czopik ?, Brzezińska ?, Syta ?, Marek ? - nieznany ?
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Czarni Sosnowiec
Cisy Nałęczów 1-3 AZS Wrocław
Jamróz 11 - Otrębska 50, Gibek 75, Janiszek 76
Praga Warszawa 0-3 Medyk Konin
Rusek ?, Rytwińska ?, Płonowska ?
Gol Częstochowa 0-1 Atena Poznań
Toporek 18

Kolejka 14 - 7-8 maja

TKKF Checz Gdynia 1-6 Gol Częstochowa
nieznany 9 - Bochra 13, Przybylska 40, 65, Głąb 62, Mika 77, Kmiecik 85
Atena Poznań 2-1 Praga Warszawa
Medyk Konin 1-1 Cisy Nałęczów
AZS Wrocław 8-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Janiszek 15, Otrębska 44, 51, Pożerska 65, 66 (k), 83, Mańczyńska 73, Bezdziecka 86
Czarni Sosnowiec 6-0 Podgórze Kraków
Żelazko ?, ?, ?, ?, ?, Szondermajer ?

Kolejka 15 - 14-15 maja

Czarni Sosnowiec 15-0 TKKF Checz Gdynia
Podgórze Kraków 0-6 AZS Wrocław
Trzebuniak 6, Nazarczyk 43, Żyła 49, 82, Okoń 56, Pożerska 59
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-7 Medyk Konin
Frankowska 33 (k) - Gawrońska 18, 86, Rusek 34, 41, Patalon 48, Ryżewicz 56 (k), Woźniak 84
Cisy Nałęczów 2-0 Atena Poznań
Mazurek 8, Jamróz 38
Praga Warszawa 1-3 Gol Częstochowa
nieznany ? - Kmiecik 16, Łuczak 40, Mikołajczyk 70

Kolejka 16 - 21-22 maja

TKKF Checz Gdynia 0-4 Praga Warszawa
Gol Częstochowa 0-1 Cisy Nałęczów
Sznyrowska ?
Atena Poznań 2-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Nadworna 23, Bąk 75
Medyk Konin 6-1 Podgórze Kraków
Stachowska ?, ?, Woźniak ?, ?, Ryżewicz ? (k), Gawrońska ? - nieznany ?
AZS Wrocław 6-0 Czarni Sosnowiec
Pożerska 3, 8, Okrasa 24, Żyła 29, Otrębska 37, Gibek 78

Kolejka 17 - 1 czerwca

AZS Wrocław 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
Czarni Sosnowiec 1-0 Medyk Konin
Karcz ?
Podgórze Kraków 0-1 Atena Poznań
Nadworna 4
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-4 Gol Częstochowa
Frankowska 12, Kalinowska 51 - Głąb 45, Łuczak 57, Bochra 81, 84
Cisy Nałęczów 5-1 Praga Warszawa
Sznyrowska ?, ?, ?, Bakanacz ?, Krupa ? - nieznany ?

REKLAMA

Kolejka 18 - 5 czerwca

TKKF Checz Gdynia 1-4 Cisy Nałęczów
Samp 82 - Paprocka 4, Sznyrowska 63, 75, 87
Praga Warszawa 1-4 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Jezierska 72 - Frankowska 14, 80, Pisula 50, Kalinowska 84
Gol Częstochowa 2-1 Podgórze Kraków
Kmiecik ?, Przybylska ? - nieznany ?
Atena Poznań 0-6 Czarni Sosnowiec
Żelazko 4, 37, 50, Golasowska 18, Brajerska 24, Karcz 80
Medyk Konin 4-2 AZS Wrocław
Gawrońska ?, Ryżewicz ? (k), Rytwińska ?, Rusek ? - Gibek 53, Pożerska 60

Baraże o udział w I lidze kobiet

II liga kobiet 2004/2005 (lubelska)
II liga kobiet 2004/2005 (łódzka)
II liga kobiet 2004/2005 (mazowiecka)
II liga kobiet 2004/2005 (opolska)
II liga kobiet 2004/2005 (śląska)
II liga kobiet 2004/2005 (wielkopolska)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas