[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2004/2005, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 14 40 13 1 0 98-12 7 0 0 44-4 6 1 0 54-8
2.  KKS Zabrze 14 34 11 1 2 82-20 6 1 0 47-7 5 0 2 35-13
3.  Mitech Żywiec 14 24 8 0 6 70-20 4 0 3 41-9 4 0 3 29-11 2 6 2 0 0 11-1
4.  Pionier Tychy 14 24 8 0 6 36-31 4 0 3 23-12 4 0 3 13-19 2 0 0 0 2 1-11
5.  Sparta Lubliniec 14 22 7 1 6 26-32 4 0 3 15-15 3 1 3 11-17
6.  KS Goleszów 14 12 4 0 10 10-42 2 0 5 6-20 2 0 5 4-22
7.  Goniec Chorzów 14 10 3 1 10 12-92 1 1 5 7-42 2 0 5 5-50
8.  Bronowianka Kraków 14 0 0 0 14 9-94 0 0 7 7-44 0 0 7 2-50
Zmiany nazw klubów przed sezonem: KS Strzybnica na Zamet Strzybnica,
MKS Lubliniec na Sparta Lubliniec, Soła Żywiec na Mitech Żywiec.
Nowe drużyny to: Pionier Tychy, Goniec Chorzów, Bronowianka Kraków.
Zaborze Zabrze w przerwie zimowej zmieniło nazwę na KKS Zabrze.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)    5-3 2-0 2-1 10-0 6-0 16-0 3-0 
 2 KKS Zabrze3-3     6-3 5-1 1-0 4-0 12-0 16-0 
 3 Mitech Żywiec3-4 2-3     7-0 0-1 5-0 10-0 14-1 
 4 Pionier Tychy0-4 1-0 1-4     0-4 4-0 7-0 10-0 
 5 Sparta Lubliniec1-7 1-6 2-0 1-2     3-0 3-0* 4-0 
 6 KS Goleszów0-4 1-8 0-4 0-1 3-0*     1-3 1-0 
 7 Goniec Chorzów1-13 1-8 0-12 1-4 2-2 0-2     2-1 
 8 Bronowianka Kraków0-19 2-7 0-6 3-4 1-4 0-2 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 4 września

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Pionier Tychy
Sparta Lubliniec 1-6 KKS Zabrze
Mitech Żywiec 10-0 Goniec Chorzów
KS Goleszów 1-0 Bronowianka Kraków

Kolejka 2 - 11 września

Pionier Tychy 10-0 Bronowianka Kraków
Goniec Chorzów 0-2 KS Goleszów
KKS Zabrze 6-3 Mitech Żywiec
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 10-0 Sparta Lubliniec

Kolejka 3 - 18 września

Sparta Lubliniec 1-2 Pionier Tychy
Mitech Żywiec 3-4 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
KS Goleszów 1-8 KKS Zabrze
Bronowianka Kraków 1-2 Goniec Chorzów

Kolejka 4 - 2 października

Pionier Tychy 7-0 Goniec Chorzów
KKS Zabrze 16-0 Bronowianka Kraków
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 6-0 KS Goleszów
Sparta Lubliniec 2-0 Mitech Żywiec

Kolejka 5 - 9 października

Mitech Żywiec 7-0 Pionier Tychy
KS Goleszów 3-0 Sparta Lubliniec
(wo)
Bronowianka Kraków 0-19 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Goniec Chorzów 1-8 KKS Zabrze

Kolejka 6 - 16-17 października

Pionier Tychy 1-0 KKS Zabrze
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 16-0 Goniec Chorzów
Sparta Lubliniec 4-0 Bronowianka Kraków
Mitech Żywiec 5-0 KS Goleszów

Kolejka 7 - 23 października

KS Goleszów 0-1 Pionier Tychy
Bronowianka Kraków 0-6 Mitech Żywiec
Goniec Chorzów 2-2 Sparta Lubliniec
KKS Zabrze 3-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 8 - 9 kwietnia

Pionier Tychy 0-4 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1 maja
KKS Zabrze 1-0 Sparta Lubliniec
Goniec Chorzów 0-12 Mitech Żywiec 30 kwietnia
Bronowianka Kraków 0-2 KS Goleszów

Kolejka 9 - 16-17 kwietnia

Bronowianka Kraków 3-4 Pionier Tychy
przełożony
KS Goleszów 1-3 Goniec Chorzów
Mitech Żywiec 2-3 KKS Zabrze
Sparta Lubliniec 1-7 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 10 - 23-24 kwietnia

Pionier Tychy 0-4 Sparta Lubliniec
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Mitech Żywiec
KKS Zabrze 4-0 KS Goleszów
Goniec Chorzów 2-1 Bronowianka Kraków

Kolejka 11 - 8 maja

Goniec Chorzów 1-4 Pionier Tychy
Bronowianka Kraków 2-7 KKS Zabrze
KS Goleszów 0-4 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Mitech Żywiec 0-1 Sparta Lubliniec

Kolejka 12 - 15 maja

Pionier Tychy 1-4 Mitech Żywiec
przełożony
Sparta Lubliniec 3-0 KS Goleszów
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Bronowianka Kraków
KKS Zabrze 12-0 Goniec Chorzów

Kolejka 13 - 21-22 maja

KKS Zabrze 5-1 Pionier Tychy
Goniec Chorzów 1-13 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Bronowianka Kraków 1-4 Sparta Lubliniec
KS Goleszów 0-4 Mitech Żywiec

REKLAMA

Kolejka 14 - 28-29 maja

Pionier Tychy 4-0 KS Goleszów
Mitech Żywiec 14-1 Bronowianka Kraków
Sparta Lubliniec 3-0 Goniec Chorzów
(wo)
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5-3 KKS Zabrze

Baraże o udział w I lidze kobiet

I liga kobiet 2004/2005

II liga kobiet 2004/2005 (lubelska)
II liga kobiet 2004/2005 (łódzka)
II liga kobiet 2004/2005 (mazowiecka)
II liga kobiet 2004/2005 (opolska)
II liga kobiet 2004/2005 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas