[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2004/2005, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS PWSZ Biała Podlaska 18 52 17 1 0 151-12 8 1 0 61-5 9 0 0 90-7
2.  Górnik Łęczna 18 47 15 2 1 104-28 7 1 1 49-19 8 1 0 55-9
3.  Sokół Kolbuszowa Dolna 18 39 12 3 3 93-17 6 1 2 49-10 6 2 1 44-7
4.  Delfinek Łuków 18 34 11 1 6 90-29 6 0 3 29-15 5 1 3 61-14
5.  KP Michałowo 18 32 10 2 6 61-40 5 1 3 30-22 5 1 3 31-18
6.  Tytan Wisznice 18 18 6 0 12 32-96 3 0 6 15-56 3 0 6 17-40
7.  Hetman Zamość 18 14 4 2 12 23-89 2 1 6 7-49 2 1 6 16-40
8.  Włodawianka Włodawa 18 12 4 0 14 18-112 3 0 6 13-67 1 0 8 5-45 2 6 2 0 0 4-0
9.  Kinga Krasnystaw 18 12 3 3 12 22-66 2 2 5 13-30 1 1 7 9-36 2 0 0 0 2 0-4
10.  Motor Lublin 18 3 1 0 17 7-112 1 0 8 3-59 0 0 9 4-53
Dystans Niedźwiada wycofał się przed sezonem.
KP Michałowo przeniósł się z grupy mazowieckiej.
Nowe drużyny to: Włodawianka Włodawa, Motor Lublin, Sokół Kolbuszowa Dolna, Hetman Zamość.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 AZS PWSZ Biała Podlaska    2-2 3-0 3-0* 9-1 13-0 3-0* 13-1 12-1 3-0* 
 2 Górnik Łęczna3-12     2-2 4-2 2-1 8-1 14-0 3-0* 3-1 10-0 
 3 Sokół Kolbuszowa Dolna0-3 1-4     5-1 2-2 3-0* 5-0 9-0 5-0 19-0 
 4 Delfinek Łuków0-3 2-3 1-6     3-0 3-0* 2-1 11-0 5-2 2-0 
 5 KP Michałowo2-7 2-4 1-5 2-2     6-1 3-0* 3-2 3-0* 8-1 
 6 Tytan Wisznice1-9 0-14 0-6 0-8 1-9     4-6 3-1 3-2 3-1 
 7 Hetman Zamość0-15 1-3 0-11 0-12 1-4 1-2     1-0 1-1 2-1 
 8 Włodawianka Włodawa1-20 1-8 0-7 0-22 0-5 1-4 4-1     3-0 3-0 
 9 Kinga Krasnystaw0-7 0-5 0-0 0-5 0-4 5-2 5-5 0-1     3-1 
 10 Motor Lublin0-14 0-12 0-7 0-9 0-5 0-7 0-3 2-0 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 4-5 września

Hetman Zamość 0-12 Delfinek Łuków
Tytan Wisznice 1-9 AZS PWSZ Biała Podlaska
KP Michałowo 3-2 Włodawianka Włodawa
Motor Lublin 1-2 Kinga Krasnystaw
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-4 Górnik Łęczna

Kolejka 2 - 11-12 września

Delfinek Łuków 2-3 Górnik Łęczna
Kinga Krasnystaw 0-0 Sokół Kolbuszowa Dolna
Hetman Zamość 1-2 Tytan Wisznice
KP Michałowo 8-1 Motor Lublin
AZS PWSZ Biała Podlaska 13-1 Włodawianka Włodawa

Kolejka 3 - 18-19 września

Tytan Wisznice 0-8 Delfinek Łuków
Motor Lublin 0-14 AZS PWSZ Biała Podlaska
Górnik Łęczna 3-1 Kinga Krasnystaw
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 KP Michałowo
Włodawianka Włodawa 4-1 Hetman Zamość

Kolejka 4 - 2-3 października

Motor Lublin 0-7 Tytan Wisznice
Sokół Kolbuszowa Dolna 5-0 Hetman Zamość
Górnik Łęczna 3-12 AZS PWSZ Biała Podlaska
Kinga Krasnystaw 0-4 KP Michałowo
Włodawianka Włodawa 0-22 Delfinek Łuków

Kolejka 5 - 9-10 października

Włodawianka Włodawa 3-0 Motor Lublin
AZS PWSZ Biała Podlaska 12-1 Kinga Krasnystaw
Hetman Zamość 1-3 Górnik Łęczna
Tytan Wisznice 0-6 Sokół Kolbuszowa Dolna
Delfinek Łuków 3-0 KP Michałowo

Kolejka 6 - 16-17 października

Sokół Kolbuszowa Dolna 9-0 Włodawianka Włodawa
Motor Lublin 0-9 Delfinek Łuków
Górnik Łęczna 8-1 Tytan Wisznice
Kinga Krasnystaw 5-5 Hetman Zamość
KP Michałowo 2-7 AZS PWSZ Biała Podlaska

Kolejka 7 - 23-24 października

AZS PWSZ Biała Podlaska 3-0 Sokół Kolbuszowa Dolna
Hetman Zamość 2-1 Motor Lublin
KP Michałowo 2-4 Górnik Łęczna
Kinga Krasnystaw 0-5 Delfinek Łuków
Tytan Wisznice 3-1 Włodawianka Włodawa

Kolejka 8 - 30 października

Włodawianka Włodawa 1-8 Górnik Łęczna
Delfinek Łuków 0-3 AZS PWSZ Biała Podlaska
Tytan Wisznice 3-2 Kinga Krasnystaw
Motor Lublin 0-7 Sokół Kolbuszowa Dolna
Hetman Zamość 1-4 KP Michałowo

Kolejka 9 - 6-7 listopada

Kinga Krasnystaw 0-1 Włodawianka Włodawa
Sokół Kolbuszowa Dolna 5-1 Delfinek Łuków
Górnik Łęczna 10-0 Motor Lublin
AZS PWSZ Biała Podlaska 3-0 Hetman Zamość
(wo)
KP Michałowo 6-1 Tytan Wisznice

Kolejka 10 - 16-17 kwietnia

Delfinek Łuków 2-1 Hetman Zamość
AZS PWSZ Biała Podlaska 13-0 Tytan Wisznice
Włodawianka Włodawa 0-5 KP Michałowo
Kinga Krasnystaw 3-1 Motor Lublin
Górnik Łęczna 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 maja

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Włodawianka Włodawa 1-20 AZS PWSZ Biała Podlaska
Górnik Łęczna 4-2 Delfinek Łuków
Sokół Kolbuszowa Dolna 5-0 Kinga Krasnystaw
Tytan Wisznice 4-6 Hetman Zamość
Motor Lublin 0-5 KP Michałowo

Kolejka 12 - 23-24 kwietnia

Hetman Zamość 1-0 Włodawianka Włodawa
Delfinek Łuków 3-0 Tytan Wisznice
(wo)
AZS PWSZ Biała Podlaska 3-0 Motor Lublin
(wo)
Kinga Krasnystaw 0-5 Górnik Łęczna
KP Michałowo 1-5 Sokół Kolbuszowa Dolna

Kolejka 13 - 7-8 maja

Delfinek Łuków 11-0 Włodawianka Włodawa
Tytan Wisznice 3-1 Motor Lublin
Hetman Zamość 0-11 Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS PWSZ Biała Podlaska 2-2 Górnik Łęczna
KP Michałowo 3-0 Kinga Krasnystaw
(wo)
nie odbył się - kłopoty kadrowe gości

Kolejka 14 - 14-15 maja

KP Michałowo 2-2 Delfinek Łuków
Motor Lublin 2-0 Włodawianka Włodawa
Kinga Krasnystaw 0-7 AZS PWSZ Biała Podlaska
Górnik Łęczna 14-0 Hetman Zamość
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Tytan Wisznice
(wo)

Kolejka 15 - 21-22 maja

AZS PWSZ Biała Podlaska 9-1 KP Michałowo
Włodawianka Włodawa 0-7 Sokół Kolbuszowa Dolna
Delfinek Łuków 2-0 Motor Lublin
Tytan Wisznice 0-14 Górnik Łęczna
Hetman Zamość 1-1 Kinga Krasnystaw

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Delfinek Łuków 5-2 Kinga Krasnystaw
Włodawianka Włodawa 1-4 Tytan Wisznice
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-3 AZS PWSZ Biała Podlaska
Motor Lublin 0-3 Hetman Zamość
Górnik Łęczna 2-1 KP Michałowo

Kolejka 17 - 28-29 maja

KP Michałowo 3-0 Hetman Zamość
(wo)
Górnik Łęczna 3-0 Włodawianka Włodawa
(wo)
AZS PWSZ Biała Podlaska 3-0 Delfinek Łuków
(wo)
Kinga Krasnystaw 5-2 Tytan Wisznice
Sokół Kolbuszowa Dolna 19-0 Motor Lublin

REKLAMA

Kolejka 18 - 4-5 czerwca

Tytan Wisznice 1-9 KP Michałowo
Włodawianka Włodawa 3-0 Kinga Krasnystaw
Delfinek Łuków 1-6 Sokół Kolbuszowa Dolna
Motor Lublin 0-12 Górnik Łęczna
Hetman Zamość 0-15 AZS PWSZ Biała Podlaska 18 maja
awansem

Baraże o udział w I lidze kobiet

I liga kobiet 2004/2005

II liga kobiet 2004/2005 (łódzka)
II liga kobiet 2004/2005 (mazowiecka)
II liga kobiet 2004/2005 (opolska)
II liga kobiet 2004/2005 (śląska)
II liga kobiet 2004/2005 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas