[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Słupsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bytovia Bytów 30 82 27 1 2 112-20 13 1 1 56-10 14 0 1 56-10
2.  Czarni Czarne 30 76 24 4 2 82-22 13 2 0 51-12 11 2 2 31-10
3.  Pogoń Lębork 30 75 24 3 3 94-16 13 1 1 56-6 11 2 2 38-10
4.  Brda Przechlewo 30 57 17 6 7 91-47 11 2 2 52-25 6 4 5 39-22
5.  Polonez Bobrowniki 30 54 18 0 12 64-45 10 0 5 43-17 8 0 7 21-28
6.  GKS Ustka 30 46 14 4 12 50-47 8 2 5 24-18 6 2 7 26-29
7.  Koral Dębnica 30 41 12 5 13 53-58 9 2 4 34-21 3 3 9 19-37 2 4 1 1 0 3-2
8.  Start Miastko 30 41 12 5 13 61-56 7 4 4 29-21 5 1 9 32-35 2 1 0 1 1 2-3
9.  MKS Debrzno 30 40 12 4 14 62-80 9 0 6 34-33 3 4 8 28-47
10.  Czarni Bruskowo Wielkie 30 37 10 7 13 45-46 6 3 6 33-27 4 4 7 12-19
11.  Start Łeba 30 34 9 7 14 43-65 8 3 4 31-22 1 4 10 12-43
12.  Błękitni Główczyce 30 25 7 4 19 37-77 4 3 8 22-32 3 1 11 15-45
13.  Sparta Sycewice 30 24 6 6 18 41-79 4 4 7 19-31 2 2 11 22-48
14.  Piast Człuchów 30 21 6 3 21 39-78 5 1 9 25-36 1 2 12 14-42
15.  Słupia Kobylnica 30 18 4 6 20 35-106 4 4 7 21-40 0 2 13 14-66
16.  Wybrzeże Objazda 30 14 3 5 22 22-89 2 3 10 10-40 1 2 12 12-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Bytovia Bytów    0-0 0-1 5-0 3-0 7-0 3-0 2-0 7-5 3-0 3-0* 8-1 5-1 3-1 3-0* 4-1 
 2 Czarni Czarne2-1     0-0 2-1 6-0 3-1 2-0 5-1 3-3 2-0 3-0* 5-0 7-3 5-2 4-0 2-0 
 3 Pogoń Lębork1-2 1-1     1-0 3-1 3-1 5-0 1-0 5-1 4-0 4-0 3-0* 3-0 1-0 14-0 7-0 
 4 Brda Przechlewo1-5 1-0 2-0     1-2 3-3 7-2 3-2 6-3 1-1 3-2 6-0 3-2 3-0* 6-2 6-1 
 5 Polonez Bobrowniki1-4 0-2 1-2 0-2     3-2 6-1 4-2 3-0 1-0 6-0 0-2 3-0 7-0 5-0 3-0 
 6 GKS Ustka0-3 1-3 0-1 1-1 1-2     1-0 1-4 1-1 2-0 3-0 2-0 4-1 3-0 2-1 2-1 
 7 Koral Dębnica0-3 1-2 0-3 1-1 0-1 3-1     3-2 2-0 2-1 3-3 2-0 3-2 2-0 7-0 5-2 
 8 Start Miastko0-1 2-0 0-5 3-3 1-0 0-3 0-0     2-2 0-1 3-0 6-2 5-0 3-2 1-1 3-1 
 9 MKS Debrzno1-2 0-5 1-4 2-1 4-2 1-3 1-2 3-1     1-0 4-1 1-4 4-2 4-3 4-2 3-1 
 10 Czarni Bruskowo Wielkie1-3 0-1 2-2 2-7 2-3 0-1 1-4 4-2 5-0     5-1 1-0 1-1 3-0 2-2 4-0 
 11 Start Łeba0-3 0-3* 0-2 3-2 3-0 1-1 2-2 1-0 4-2 1-2     3-1 4-3 4-0 4-0 1-1 
 12 Błękitni Główczyce0-6 1-3 1-4 1-1 0-1 1-0 2-1 2-5 3-4 1-1 0-2     2-3 0-0 4-1 4-0 
 13 Sparta Sycewice0-3 2-4 0-4 0-4 2-1 0-3 3-2 1-3 1-2 0-0 3-0 1-1     2-2 4-2 0-0 
 14 Piast Człuchów1-5 0-2 1-5 1-2 1-4 2-1 1-3 1-4 3-0 1-3 1-1 3-0 3-0     4-2 2-4 
 15 Słupia Kobylnica2-9 0-2 2-0 0-7 0-2 2-5 3-2 3-3 1-4 0-0 1-1 3-1 1-1 0-3     3-0 
 16 Wybrzeże Objazda0-6 1-3 0-5 0-7 1-2 0-1 0-0 1-3 1-1 0-3 1-1 1-3 0-3* 2-1 2-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Czarni Czarne 5-1 Start Miastko
Polonez Bobrowniki 1-4 Bytovia Bytów
mecz w Damnie
MKS Debrzno 1-3 GKS Ustka
Słupia Kobylnica 1-1 Sparta Sycewice
Koral Dębnica 2-0 Piast Człuchów
Czarni Bruskowo Wielkie 2-2 Pogoń Lębork
Wybrzeże Objazda 0-7 Brda Przechlewo
Błękitni Główczyce 0-2 Start Łeba

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Start Miastko 3-0 Start Łeba 29 września
Brda Przechlewo 6-0 Błękitni Główczyce
Pogoń Lębork 7-0 Wybrzeże Objazda
Piast Człuchów 1-3 Czarni Bruskowo Wielkie
Sparta Sycewice 3-2 Koral Dębnica
GKS Ustka 2-1 Słupia Kobylnica
Bytovia Bytów 7-5 MKS Debrzno
Czarni Czarne 6-0 Polonez Bobrowniki

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Polonez Bobrowniki 4-2 Start Miastko
MKS Debrzno 0-5 Czarni Czarne
Słupia Kobylnica 2-9 Bytovia Bytów
Koral Dębnica 3-1 GKS Ustka
Czarni Bruskowo Wielkie 1-1 Sparta Sycewice
Wybrzeże Objazda 2-1 Piast Człuchów
Błękitni Główczyce 1-4 Pogoń Lębork
Start Łeba 3-2 Brda Przechlewo

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Start Miastko 3-3 Brda Przechlewo
Pogoń Lębork 4-0 Start Łeba
Piast Człuchów 3-0 Błękitni Główczyce
Sparta Sycewice 0-0 Wybrzeże Objazda
GKS Ustka 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie
Bytovia Bytów 3-0 Koral Dębnica
Czarni Czarne 4-0 Słupia Kobylnica
Polonez Bobrowniki 3-0 MKS Debrzno

Kolejka 5 - 5 września

MKS Debrzno 3-1 Start Miastko
Słupia Kobylnica 0-2 Polonez Bobrowniki
Koral Dębnica 1-2 Czarni Czarne
Czarni Bruskowo Wielkie 1-3 Bytovia Bytów
Wybrzeże Objazda 0-1 GKS Ustka
Błękitni Główczyce 2-3 Sparta Sycewice
Start Łeba 4-0 Piast Człuchów
Brda Przechlewo 2-0 Pogoń Lębork

Kolejka 6 - 12 września

Start Miastko 0-5 Pogoń Lębork
Piast Człuchów 1-2 Brda Przechlewo
Sparta Sycewice 3-0 Start Łeba
GKS Ustka 2-0 Błękitni Główczyce
Bytovia Bytów 4-1 Wybrzeże Objazda
Czarni Czarne 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie
Polonez Bobrowniki 6-1 Koral Dębnica
MKS Debrzno 4-2 Słupia Kobylnica

Kolejka 7 - 19 września

Słupia Kobylnica 3-3 Start Miastko
Koral Dębnica 2-0 MKS Debrzno
Czarni Bruskowo Wielkie 2-3 Polonez Bobrowniki
Wybrzeże Objazda 1-3 Czarni Czarne
Błękitni Główczyce 0-6 Bytovia Bytów
Start Łeba 1-1 GKS Ustka
Brda Przechlewo 3-2 Sparta Sycewice
Pogoń Lębork 1-0 Piast Człuchów

Kolejka 8 - 26 września

Start Miastko 3-2 Piast Człuchów
Sparta Sycewice 0-4 Pogoń Lębork
GKS Ustka 1-1 Brda Przechlewo
Bytovia Bytów 3-0 Start Łeba
(wo)
goście nie stawili się na zawody
Czarni Czarne 5-0 Błękitni Główczyce
Polonez Bobrowniki 3-0 Wybrzeże Objazda
MKS Debrzno 1-0 Czarni Bruskowo Wielkie (250)
Słupia Kobylnica 3-2 Koral Dębnica

Kolejka 9 - 3 października

Koral Dębnica 3-2 Start Miastko
Czarni Bruskowo Wielkie 2-2 Słupia Kobylnica
Wybrzeże Objazda 1-1 MKS Debrzno
Błękitni Główczyce 0-1 Polonez Bobrowniki
Start Łeba 0-3 Czarni Czarne
(wo)
na boisku 0-1, mecz przerwany w 81. minucie naruszona nietykalność sędziego
Brda Przechlewo 1-5 Bytovia Bytów
Pogoń Lębork 3-1 GKS Ustka
Piast Człuchów 3-0 Sparta Sycewice

Kolejka 10 - 10 października

Start Miastko 5-0 Sparta Sycewice
GKS Ustka 3-0 Piast Człuchów
Bytovia Bytów 0-1 Pogoń Lębork
Czarni Czarne 2-1 Brda Przechlewo
Polonez Bobrowniki 6-0 Start Łeba
MKS Debrzno 1-4 Błękitni Główczyce
Słupia Kobylnica 3-0 Wybrzeże Objazda
Koral Dębnica 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie

Kolejka 11 - 17 października

Czarni Bruskowo Wielkie 4-2 Start Miastko
Wybrzeże Objazda 0-0 Koral Dębnica
Błękitni Główczyce 4-1 Słupia Kobylnica
Start Łeba 4-2 MKS Debrzno 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie mecz nie odbył się z powodu złego stanu boiska w Łebie
Brda Przechlewo 1-2 Polonez Bobrowniki
Pogoń Lębork 1-1 Czarni Czarne
Piast Człuchów 1-5 Bytovia Bytów
Sparta Sycewice 0-3 GKS Ustka

Kolejka 12 - 24 października

Start Miastko 0-3 GKS Ustka
Bytovia Bytów 5-1 Sparta Sycewice
Czarni Czarne 5-2 Piast Człuchów
Polonez Bobrowniki 1-2 Pogoń Lębork
MKS Debrzno 2-1 Brda Przechlewo
Słupia Kobylnica 1-1 Start Łeba
Koral Dębnica 2-0 Błękitni Główczyce
Czarni Bruskowo Wielkie 4-0 Wybrzeże Objazda

Kolejka 13 - 30 października

Wybrzeże Objazda 1-3 Start Miastko
Błękitni Główczyce 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Start Łeba 2-2 Koral Dębnica
Brda Przechlewo 6-2 Słupia Kobylnica
Pogoń Lębork 5-1 MKS Debrzno
Piast Człuchów 1-4 Polonez Bobrowniki
Sparta Sycewice 2-4 Czarni Czarne
GKS Ustka 0-3 Bytovia Bytów

Kolejka 14 - 7 listopada

Start Miastko 0-1 Bytovia Bytów
Czarni Czarne 3-1 GKS Ustka
Polonez Bobrowniki 3-0 Sparta Sycewice
MKS Debrzno 4-3 Piast Człuchów
Słupia Kobylnica 2-0 Pogoń Lębork
Koral Dębnica 1-1 Brda Przechlewo
Czarni Bruskowo Wielkie 5-1 Start Łeba
Wybrzeże Objazda 1-3 Błękitni Główczyce

Kolejka 15 - 14 listopada

Błękitni Główczyce 2-5 Start Miastko
Start Łeba 1-1 Wybrzeże Objazda
Brda Przechlewo 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Pogoń Lębork 5-0 Koral Dębnica
Piast Człuchów 4-2 Słupia Kobylnica
Sparta Sycewice 1-2 MKS Debrzno
GKS Ustka 1-2 Polonez Bobrowniki
Bytovia Bytów 0-0 Czarni Czarne

Kolejka 16 - 11 maja

Start Miastko 2-0 Czarni Czarne
Bytovia Bytów 3-0 Polonez Bobrowniki
GKS Ustka 1-1 MKS Debrzno
Sparta Sycewice 4-2 Słupia Kobylnica
Piast Człuchów 1-3 Koral Dębnica
Pogoń Lębork 4-0 Czarni Bruskowo Wielkie
Brda Przechlewo 6-1 Wybrzeże Objazda
Start Łeba 3-1 Błękitni Główczyce

Kolejka 17 - 26 marca

Start Łeba 1-0 Start Miastko
Błękitni Główczyce 1-1 Brda Przechlewo
Wybrzeże Objazda 0-5 Pogoń Lębork
Czarni Bruskowo Wielkie 3-0 Piast Człuchów
Koral Dębnica 3-2 Sparta Sycewice
Słupia Kobylnica 2-5 GKS Ustka
MKS Debrzno 1-2 Bytovia Bytów (300)
Polonez Bobrowniki 0-2 Czarni Czarne

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Start Miastko 1-0 Polonez Bobrowniki
Czarni Czarne 3-3 MKS Debrzno
Bytovia Bytów 3-0 Słupia Kobylnica
(wo)
odwołany; goście przysłali pismo, w którym informują, że nie przyjadą na spotkanie z powodów organizacyjnych
GKS Ustka 1-0 Koral Dębnica
Sparta Sycewice 0-0 Czarni Bruskowo Wielkie
Piast Człuchów 2-4 Wybrzeże Objazda
Pogoń Lębork 3-0 Błękitni Główczyce
(wo)
goście nie dojechali na zawody
Brda Przechlewo 3-2 Start Łeba

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Brda Przechlewo 3-2 Start Miastko
Start Łeba 0-2 Pogoń Lębork
Błękitni Główczyce 0-0 Piast Człuchów
Wybrzeże Objazda 0-3 Sparta Sycewice
(wo)
na boisku 0:1; w drużynie Wybrzeża udział nieuprawnionego zawodnika, który powinien pauzować za żółte kartki
Czarni Bruskowo Wielkie 0-1 GKS Ustka
Koral Dębnica 0-3 Bytovia Bytów
Słupia Kobylnica 0-2 Czarni Czarne
MKS Debrzno 4-2 Polonez Bobrowniki

Kolejka 20 - 17 kwietnia

Start Miastko 2-2 MKS Debrzno
Polonez Bobrowniki 5-0 Słupia Kobylnica
Czarni Czarne 2-0 Koral Dębnica
Bytovia Bytów 3-0 Czarni Bruskowo Wielkie
GKS Ustka 2-1 Wybrzeże Objazda
Sparta Sycewice 1-1 Błękitni Główczyce
Piast Człuchów 1-1 Start Łeba
Pogoń Lębork 1-0 Brda Przechlewo

Kolejka 21 - 24 kwietnia

Pogoń Lębork 1-0 Start Miastko
Brda Przechlewo 3-0 Piast Człuchów
(wo)
mecz przerwany około 70. minuty, zawodnik Piasta po otrzymaniu drugiej żółtej kartki opluł sędziego, do momentu przerwania spotkania był wynik 2-1
Start Łeba 4-3 Sparta Sycewice
Błękitni Główczyce 1-0 GKS Ustka
Wybrzeże Objazda 0-6 Bytovia Bytów
Czarni Bruskowo Wielkie 0-1 Czarni Czarne
Koral Dębnica 0-1 Polonez Bobrowniki
Słupia Kobylnica 1-4 MKS Debrzno

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Start Miastko 1-1 Słupia Kobylnica
MKS Debrzno 1-2 Koral Dębnica
Polonez Bobrowniki 1-0 Czarni Bruskowo Wielkie
Czarni Czarne 2-0 Wybrzeże Objazda
Bytovia Bytów 8-1 Błękitni Główczyce
GKS Ustka 3-0 Start Łeba
Sparta Sycewice 0-4 Brda Przechlewo
Piast Człuchów 1-5 Pogoń Lębork

Kolejka 23 - 3 maja

Piast Człuchów 1-4 Start Miastko
Pogoń Lębork 3-0 Sparta Sycewice
Brda Przechlewo 3-3 GKS Ustka
Start Łeba 0-3 Bytovia Bytów
Błękitni Główczyce 1-3 Czarni Czarne
Wybrzeże Objazda 1-2 Polonez Bobrowniki
Czarni Bruskowo Wielkie 5-0 MKS Debrzno
Koral Dębnica 7-0 Słupia Kobylnica

Kolejka 24 - 8 maja

Start Miastko 0-0 Koral Dębnica
Słupia Kobylnica 0-0 Czarni Bruskowo Wielkie
MKS Debrzno 3-1 Wybrzeże Objazda
Polonez Bobrowniki 0-2 Błękitni Główczyce
Czarni Czarne 3-0 Start Łeba
(wo)
goście nie dojechali na spotkanie
Bytovia Bytów 5-0 Brda Przechlewo
GKS Ustka 0-1 Pogoń Lębork
Sparta Sycewice 2-2 Piast Człuchów

Kolejka 25 - 15 maja

Sparta Sycewice 1-3 Start Miastko
Piast Człuchów 2-1 GKS Ustka
Pogoń Lębork 1-2 Bytovia Bytów
Brda Przechlewo 1-0 Czarni Czarne
Start Łeba 3-0 Polonez Bobrowniki
Błękitni Główczyce 3-4 MKS Debrzno
Wybrzeże Objazda 2-1 Słupia Kobylnica
Czarni Bruskowo Wielkie 1-4 Koral Dębnica

Kolejka 26 - 22 maja

Start Miastko 0-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Koral Dębnica 5-2 Wybrzeże Objazda
Słupia Kobylnica 3-1 Błękitni Główczyce
MKS Debrzno 4-1 Start Łeba
Polonez Bobrowniki 0-2 Brda Przechlewo
Czarni Czarne 0-0 Pogoń Lębork
Bytovia Bytów 3-1 Piast Człuchów
GKS Ustka 4-1 Sparta Sycewice

Kolejka 27 - 26 maja

GKS Ustka 1-4 Start Miastko
Sparta Sycewice 0-3 Bytovia Bytów
Piast Człuchów 0-2 Czarni Czarne
Pogoń Lębork 3-1 Polonez Bobrowniki
Brda Przechlewo 6-3 MKS Debrzno
Start Łeba 4-0 Słupia Kobylnica
Błękitni Główczyce 2-1 Koral Dębnica
Wybrzeże Objazda 0-3 Czarni Bruskowo Wielkie

Kolejka 28 - 29 maja

Start Miastko 3-1 Wybrzeże Objazda
Czarni Bruskowo Wielkie 1-0 Błękitni Główczyce
Koral Dębnica 3-3 Start Łeba
Słupia Kobylnica 0-7 Brda Przechlewo
MKS Debrzno 1-4 Pogoń Lębork
Polonez Bobrowniki 7-0 Piast Człuchów
Czarni Czarne 7-3 Sparta Sycewice
Bytovia Bytów 7-0 GKS Ustka

Kolejka 29 - 5 czerwca

Bytovia Bytów 2-0 Start Miastko
GKS Ustka 1-3 Czarni Czarne
Sparta Sycewice 2-1 Polonez Bobrowniki
Piast Człuchów 3-0 MKS Debrzno
Pogoń Lębork 14-0 Słupia Kobylnica
Brda Przechlewo 7-2 Koral Dębnica
Start Łeba 1-2 Czarni Bruskowo Wielkie
Błękitni Główczyce 4-0 Wybrzeże Objazda

Kolejka 30 - 12 czerwca

Start Miastko 6-2 Błękitni Główczyce
Wybrzeże Objazda 1-1 Start Łeba
Czarni Bruskowo Wielkie 2-7 Brda Przechlewo
Koral Dębnica 0-3 Pogoń Lębork
Słupia Kobylnica 0-3 Piast Człuchów
MKS Debrzno 4-2 Sparta Sycewice
Polonez Bobrowniki 3-2 GKS Ustka
Czarni Czarne 2-1 Bytovia Bytów
utrzymano wynik z boiska (mecz przerwany w 88. minucie, kibice Bytovii powtórnie wtargnęli na boisko)

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Słupsk)

IV liga 2004/2005 (pomorska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Gdańsk II)

Klasa A 2004/2005 (Słupsk I)
Klasa A 2004/2005 (Słupsk II)
Klasa A 2004/2005 (Słupsk III)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas