[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Korzybie 22 52 16 4 2 69-19 10 1 0 47-10 6 3 2 22-9
2.  Diament Trzebielino 22 47 14 5 3 50-17 8 2 1 31-9 6 3 2 19-8 2 3 1 0 1 6-5
3.  Granit Kończewo 22 47 14 5 3 66-30 8 3 0 43-13 6 2 3 23-17 2 3 1 0 1 5-6
4.  Dąb Kusowo 22 39 12 3 7 58-40 6 1 4 35-25 6 2 3 23-15
5.  Garbarnia Kępice 22 38 12 2 8 49-33 6 2 3 25-15 6 0 5 24-18
6.  Szansa Siemianice 22 26 8 2 12 43-58 6 2 3 24-17 2 0 9 19-41 2 6 2 0 0 4-0
7.  Skotawia Dębnica Kaszubska 22 26 8 2 12 37-44 6 1 4 20-16 2 1 8 17-28 2 0 0 0 2 0-4
8.  Echo Biesowice 22 24 7 3 12 38-51 4 2 5 25-24 3 1 7 13-27
9.  Inter Świerzenko 22 21 6 3 13 26-46 4 1 6 12-17 2 2 7 14-29
10.  Smoki Podole Małe 22 20 6 2 14 27-66 5 0 6 13-24 1 2 8 14-42
11.  Barton Barcino 22 19 6 1 15 33-64 4 1 6 16-24 2 0 9 17-40 2 3 1 0 1 6-4
12.  Sokół Kuleszewo 22 19 5 4 13 29-57 4 2 5 20-20 1 2 8 9-37 2 3 1 0 1 4-6
Start Wieszyno wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Unia Korzybie    1-0 1-1 5-2 2-1 5-1 4-1 3-0 8-0 4-1 9-1 5-2 
 2 Diament Trzebielino0-3     5-1 1-0 2-0 3-0 4-2 1-1 0-0 5-1 4-1 6-0 
 3 Granit Kończewo1-1 4-1     1-1 5-1 5-3 3-2 6-0 3-1 9-1 6-2 0-0 
 4 Dąb Kusowo2-2 1-3 1-6     2-3 6-3 3-2 3-0* 4-1 3-2 2-3 8-0 
 5 Garbarnia Kępice0-1 1-1 2-1 0-3     7-2 5-2 2-3 0-0 2-0 4-2 2-0 
 6 Szansa Siemianice2-2 0-1 2-1 2-2 3-1     1-0 1-4 3-2 1-3 3-0 6-1 
 7 Skotawia Dębnica Kaszubska0-3 0-0 1-2 1-0 1-2 0-3*     3-2 3-2 5-0 3-0 3-2 
 8 Echo Biesowice1-3 1-1 1-1 1-3 0-3 4-2 2-1     4-2 6-0* 3-5 2-3 
 9 Inter Świerzenko0-1 0-1 0-2 2-3 0-6 3-1 0-1 3-0*     3-2 1-0 0-0 
 10 Smoki Podole Małe1-0 0-4 2-4 0-3* 0-4 2-3 1-4 2-1 2-0     1-0 2-1 
 11 Barton Barcino0-5 0-4 1-2 1-3 3-2 1-0 3-0* 0-1 2-5 2-2     3-0* 
 12 Sokół Kuleszewo2-1 0-3* 1-2 1-3 0-1 5-1 2-2 3-1 0-1 2-2 4-3     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Pauza: Echo Biesowice, Sokół Kuleszewo.
 
Smoki Podole Małe 1-4 Skotawia Dębnica Kaszubska
Garbarnia Kępice 4-2 Barton Barcino
Szansa Siemianice 2-2 Unia Korzybie
Granit Kończewo 1-1 Dąb Kusowo
Inter Świerzenko 0-1 Diament Trzebielino

Kolejka 2 - 29 sierpnia

Pauza: Diament Trzebielino, Unia Korzybie.
 
Dąb Kusowo 4-1 Inter Świerzenko
Echo Biesowice 1-1 Granit Kończewo
Barton Barcino 1-0 Szansa Siemianice
Skotawia Dębnica Kaszubska 1-2 Garbarnia Kępice
Sokół Kuleszewo 2-2 Smoki Podole Małe

Kolejka 3 - 5 września

Pauza: Barton Barcino, Smoki Podole Małe.
 
Garbarnia Kępice 2-0 Sokół Kuleszewo
Szansa Siemianice 1-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Granit Kończewo 1-1 Unia Korzybie
Inter Świerzenko 3-0 Echo Biesowice
(wo)
w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Diament Trzebielino 1-0 Dąb Kusowo

Kolejka 4 - 12 września

Pauza: Dąb Kusowo, Skotawia Dębnica Kaszubska.
 
Echo Biesowice 1-1 Diament Trzebielino
Unia Korzybie 8-0 Inter Świerzenko
Barton Barcino 1-2 Granit Kończewo
Sokół Kuleszewo 5-1 Szansa Siemianice
Smoki Podole Małe 0-4 Garbarnia Kępice

Kolejka 5 - 19 września

Pauza: Sokół Kuleszewo, Garbarnia Kępice.
 
Szansa Siemianice 1-3 Smoki Podole Małe
Granit Kończewo 3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Inter Świerzenko 1-0 Barton Barcino
Diament Trzebielino 0-3 Unia Korzybie
Dąb Kusowo 3-0 Echo Biesowice
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 6 - 26 września

Pauza: Echo Biesowice, Smoki Podole Małe.
 
Unia Korzybie 5-2 Dąb Kusowo
Barton Barcino 0-4 Diament Trzebielino
Skotawia Dębnica Kaszubska 3-2 Inter Świerzenko
Sokół Kuleszewo 1-2 Granit Kończewo
Garbarnia Kępice 7-2 Szansa Siemianice

Kolejka 7 - 3 października

Pauza: Szansa Siemianice, Garbarnia Kępice.
 
Granit Kończewo 9-1 Smoki Podole Małe
Inter Świerzenko 0-0 Sokół Kuleszewo
Diament Trzebielino 4-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Dąb Kusowo 2-3 Barton Barcino
Echo Biesowice 1-3 Unia Korzybie

Kolejka 8 - 10 października

Pauza: Unia Korzybie, Szansa Siemianice.
 
Barton Barcino 0-1 Echo Biesowice
Skotawia Dębnica Kaszubska 1-0 Dąb Kusowo
Sokół Kuleszewo 0-3 Diament Trzebielino
(wo)
gospodarze nie posiadali kart zawodniczych i badań lekarskich
Smoki Podole Małe 2-0 Inter Świerzenko
Garbarnia Kępice 2-1 Granit Kończewo

Kolejka 9 - 17 października

Granit Kończewo 5-3 Szansa Siemianice
Inter Świerzenko 0-6 Garbarnia Kępice
Diament Trzebielino 5-1 Smoki Podole Małe
Dąb Kusowo 8-0 Sokół Kuleszewo 11 listopada
Echo Biesowice 2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Unia Korzybie 9-1 Barton Barcino

Kolejka 10 - 24 października

Pauza: Barton Barcino, Granit Kończewo.
 
Skotawia Dębnica Kaszubska 0-3 Unia Korzybie
Sokół Kuleszewo 3-1 Echo Biesowice
Smoki Podole Małe 0-3 Dąb Kusowo
(wo)
na boisku 1-3, w drużynie gospodarzy udział nieuprawnionego zawodnika
Garbarnia Kępice 1-1 Diament Trzebielino
Szansa Siemianice 3-2 Inter Świerzenko

Kolejka 11 - 30 października

Pauza: Inter Świerzenko, Granit Kończewo.
 
Diament Trzebielino 3-0 Szansa Siemianice
Dąb Kusowo 2-3 Garbarnia Kępice
Echo Biesowice 6-0 Smoki Podole Małe
(wo)
na boisku 6:4, w drużynie gości udział nieuprawnionego zawodnika
Unia Korzybie 5-2 Sokół Kuleszewo
Barton Barcino 3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
(wo)
na boisku 2:2, w drużynie gości udział nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 12 - 7 listopada

Pauza: Diament Trzebielino, Skotawia Dębnica Kaszubska.
 
Sokół Kuleszewo 4-3 Barton Barcino
Smoki Podole Małe 1-0 Unia Korzybie
Garbarnia Kępice 2-3 Echo Biesowice
Szansa Siemianice 2-2 Dąb Kusowo
Granit Kończewo 3-1 Inter Świerzenko 30 października
awansem

Kolejka 13 - 14 listopada

Pauza: Inter Świerzenko, Dąb Kusowo.
 
Diament Trzebielino 5-1 Granit Kończewo
Echo Biesowice 4-2 Szansa Siemianice
Unia Korzybie 2-1 Garbarnia Kępice
Barton Barcino 2-2 Smoki Podole Małe 5 września
Skotawia Dębnica Kaszubska 3-2 Sokół Kuleszewo

Kolejka 14 - 3 maja

Skotawia Dębnica Kaszubska 5-0 Smoki Podole Małe
Barton Barcino 3-2 Garbarnia Kępice
Dąb Kusowo 1-6 Granit Kończewo
Diament Trzebielino 0-0 Inter Świerzenko
Szansa Siemianice 6-1 Sokół Kuleszewo
Unia Korzybie 3-0 Echo Biesowice

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Inter Świerzenko 2-3 Dąb Kusowo
Granit Kończewo 6-0 Echo Biesowice
Szansa Siemianice 3-0 Barton Barcino
Garbarnia Kępice 2-0 Smoki Podole Małe
Skotawia Dębnica Kaszubska 0-0 Diament Trzebielino
Sokół Kuleszewo 2-1 Unia Korzybie 11 maja
anulowano walkower z pierwotnego terminu

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Garbarnia Kępice 5-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Echo Biesowice 4-2 Inter Świerzenko
Dąb Kusowo 1-3 Diament Trzebielino
Smoki Podole Małe 2-3 Szansa Siemianice
Granit Kończewo 0-0 Sokół Kuleszewo
Barton Barcino 0-5 Unia Korzybie

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Diament Trzebielino 1-1 Echo Biesowice
Granit Kończewo 6-2 Barton Barcino 26 maja
Szansa Siemianice 3-1 Garbarnia Kępice
Sokół Kuleszewo 0-1 Inter Świerzenko
Dąb Kusowo 3-2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Unia Korzybie 4-1 Smoki Podole Małe

Kolejka 18 - 1 maja

Skotawia Dębnica Kaszubska 0-3 Szansa Siemianice
(wo)
na boisku 4-1
Barton Barcino 2-5 Inter Świerzenko
Echo Biesowice 1-3 Dąb Kusowo
Smoki Podole Małe 2-4 Granit Kończewo
Diament Trzebielino 6-0 Sokół Kuleszewo
Garbarnia Kępice 0-1 Unia Korzybie

Kolejka 19 - 8 maja

Unia Korzybie 5-1 Szansa Siemianice
Diament Trzebielino 4-1 Barton Barcino
Inter Świerzenko 3-2 Smoki Podole Małe
Granit Kończewo 5-1 Garbarnia Kępice
Sokół Kuleszewo 1-3 Dąb Kusowo
Skotawia Dębnica Kaszubska 3-2 Echo Biesowice

Kolejka 20 - 15 maja

Barton Barcino 1-3 Dąb Kusowo
Szansa Siemianice 2-1 Granit Kończewo
Garbarnia Kępice 0-0 Inter Świerzenko
Smoki Podole Małe 0-4 Diament Trzebielino
Unia Korzybie 4-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Echo Biesowice 2-3 Sokół Kuleszewo

Kolejka 21 - 22 maja

Unia Korzybie 1-1 Granit Kończewo
Echo Biesowice 3-5 Barton Barcino
Dąb Kusowo 3-2 Smoki Podole Małe
Diament Trzebielino 2-0 Garbarnia Kępice
Inter Świerzenko 3-1 Szansa Siemianice
Sokół Kuleszewo 2-2 Skotawia Dębnica Kaszubska

Kolejka 22 - 29 maja

Inter Świerzenko 0-1 Unia Korzybie
Skotawia Dębnica Kaszubska 1-2 Granit Kończewo
Szansa Siemianice 0-1 Diament Trzebielino
Garbarnia Kępice 0-3 Dąb Kusowo
Smoki Podole Małe 2-1 Echo Biesowice
Barton Barcino 3-0 Sokół Kuleszewo
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 23 - 5 czerwca

Smoki Podole Małe 2-1 Sokół Kuleszewo 26 maja
Unia Korzybie 1-0 Diament Trzebielino
Skotawia Dębnica Kaszubska 3-0 Barton Barcino
Echo Biesowice 0-3 Garbarnia Kępice
Dąb Kusowo 6-3 Szansa Siemianice
Inter Świerzenko 0-2 Granit Kończewo

Kolejka 24 - 12 czerwca

Sokół Kuleszewo 0-1 Garbarnia Kępice
Dąb Kusowo 2-2 Unia Korzybie
Inter Świerzenko 0-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Granit Kończewo 4-1 Diament Trzebielino
Szansa Siemianice 1-4 Echo Biesowice
Smoki Podole Małe 1-0 Barton Barcino

Baraże o udział w klasie okręgowej (Słupsk)
Baraże o udział w klasie A (Słupsk)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Słupsk)

Klasa A 2004/2005 (Słupsk II)
Klasa A 2004/2005 (Słupsk III)

Klasa B 2004/2005 (Słupsk I)
Klasa B 2004/2005 (Słupsk II)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas