[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Słupsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kaszubia Studzienice 22 48 15 3 4 73-29 8 2 1 44-12 7 1 3 29-17
2.  Granit Koczała 22 47 14 5 3 74-24 7 2 2 46-10 7 3 1 28-14
3.  GKS Kołczygłowy 22 42 13 3 6 49-31 8 0 3 27-12 5 3 3 22-19
4.  Stegna Parchowo 22 37 11 4 7 74-51 7 1 3 44-29 4 3 4 30-22
5.  Iskra Dretyń 22 36 10 6 6 63-50 7 2 2 35-17 3 4 4 28-33 4 9 3 0 1 13-10
6.  GTS Czarna Dąbrówka 22 36 12 0 10 62-71 9 0 2 33-18 3 0 8 29-53 4 6 2 0 2 14-12
7.  Myśliwiec Tuchomie 22 36 11 3 8 55-46 6 2 3 31-23 5 1 5 24-23 4 3 1 0 3 8-13
8.  Magic Niezabyszewo 22 29 8 5 9 47-47 6 2 3 30-22 2 3 6 17-25
9.  Sokół Wyczechy 22 18 5 3 14 42-64 3 3 5 22-29 2 0 9 20-35
10.  Juve Uniechów 22 17 5 2 15 42-82 4 1 6 29-36 1 1 9 13-46
11.  Drzewiarz Rzeczenica 22 16 4 4 14 41-84 3 4 4 26-27 1 0 10 15-57
12.  Arkonia Pomysk Wielki 22 13 3 4 15 34-77 2 2 7 17-37 1 2 8 17-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Kaszubia Studzienice    3-3 1-2 3-2 2-1 5-1 2-2 3-0 4-0 6-1 12-0 3-0 
 2 Granit Koczała1-2     2-2 1-1 4-1 9-0 1-2 3-0 3-1 7-0 8-0 7-1 
 3 GKS Kołczygłowy1-0 1-2     2-1 1-4 5-1 1-3 2-1 2-0 3-0* 4-0 5-0 
 4 Stegna Parchowo1-3 2-3 2-3     5-5 6-4 4-0 2-1 6-4 6-0 6-3 4-3 
 5 Iskra Dretyń2-1 1-1 2-3 3-3     5-3 4-2 4-0 3-2 3-0 8-1 0-1 
 6 GTS Czarna Dąbrówka1-4 3-2 2-0 3-1 4-2     4-1 3-1 4-0 5-2 1-3 3-2 
 7 Myśliwiec Tuchomie3-2 2-2 3-2 2-4 1-2 4-3     1-3 3-1 7-2 3-0* 2-2 
 8 Magic Niezabyszewo3-4 0-3 0-0 3-1 1-1 6-2 3-0*     1-5 5-3 3-2 5-1 
 9 Sokół Wyczechy1-3 0-3* 2-1 1-5 4-4 2-3 0-2 2-2     2-2 3-1 5-3 
 10 Juve Uniechów1-4 1-2 2-4 1-7 2-3 5-6 2-1 3-3 4-1     5-4 3-1 
 11 Drzewiarz Rzeczenica2-2 0-4 2-2 1-3 7-3 4-2 1-4 1-1 5-1 0-2     3-3 
 12 Arkonia Pomysk Wielki1-4 1-3 1-3 2-2 2-2 2-4 1-7 1-5 0-5 2-1 4-1     

Kolejka 1 - 22 sierpnia

Magic Niezabyszewo 6-2 GTS Czarna Dąbrówka
Granit Koczała 4-1 Iskra Dretyń
Myśliwiec Tuchomie 3-2 GKS Kołczygłowy
Sokół Wyczechy 2-2 Juve Uniechów
Stegna Parchowo 4-3 Arkonia Pomysk Wielki
Kaszubia Studzienice 12-0 Drzewiarz Rzeczenica 14 listopada

Kolejka 2 - 29 sierpnia

GTS Czarna Dąbrówka 1-3 Drzewiarz Rzeczenica
Arkonia Pomysk Wielki 1-4 Kaszubia Studzienice
Juve Uniechów 1-7 Stegna Parchowo
GKS Kołczygłowy 2-0 Sokół Wyczechy
Iskra Dretyń 4-2 Myśliwiec Tuchomie
Magic Niezabyszewo 0-3 Granit Koczała

Kolejka 3 - 5 września

Granit Koczała 9-0 GTS Czarna Dąbrówka
Myśliwiec Tuchomie 1-3 Magic Niezabyszewo
Sokół Wyczechy 4-4 Iskra Dretyń
Stegna Parchowo 2-3 GKS Kołczygłowy
Kaszubia Studzienice 6-1 Juve Uniechów
Drzewiarz Rzeczenica 3-3 Arkonia Pomysk Wielki

Kolejka 4 - 12 września

GTS Czarna Dąbrówka 3-2 Arkonia Pomysk Wielki
Juve Uniechów 5-4 Drzewiarz Rzeczenica
GKS Kołczygłowy 1-0 Kaszubia Studzienice
Iskra Dretyń 3-3 Stegna Parchowo
Magic Niezabyszewo 1-5 Sokół Wyczechy
Granit Koczała 1-2 Myśliwiec Tuchomie

Kolejka 5 - 19 września

Myśliwiec Tuchomie 4-3 GTS Czarna Dąbrówka
Sokół Wyczechy 0-3 Granit Koczała
(wo)
na boisku 5-3, w drużynie gospodarzy grali nieuprawnieni zawodnicy
Stegna Parchowo 2-1 Magic Niezabyszewo
Kaszubia Studzienice 2-1 Iskra Dretyń
Drzewiarz Rzeczenica 2-2 GKS Kołczygłowy
Arkonia Pomysk Wielki 2-1 Juve Uniechów

Kolejka 6 - 26 września

GTS Czarna Dąbrówka 5-2 Juve Uniechów
GKS Kołczygłowy 5-0 Arkonia Pomysk Wielki
Iskra Dretyń 8-1 Drzewiarz Rzeczenica
Magic Niezabyszewo 3-4 Kaszubia Studzienice
Granit Koczała 1-1 Stegna Parchowo
Myśliwiec Tuchomie 3-1 Sokół Wyczechy

Kolejka 7 - 3 października

Sokół Wyczechy 2-3 GTS Czarna Dąbrówka
Stegna Parchowo 4-0 Myśliwiec Tuchomie
Kaszubia Studzienice 3-3 Granit Koczała
Drzewiarz Rzeczenica 1-1 Magic Niezabyszewo
Arkonia Pomysk Wielki 2-2 Iskra Dretyń
Juve Uniechów 2-4 GKS Kołczygłowy

Kolejka 8 - 10 października

GTS Czarna Dąbrówka 2-0 GKS Kołczygłowy
Iskra Dretyń 3-0 Juve Uniechów
Magic Niezabyszewo 5-1 Arkonia Pomysk Wielki
Granit Koczała 8-0 Drzewiarz Rzeczenica
Myśliwiec Tuchomie 3-2 Kaszubia Studzienice
Sokół Wyczechy 1-5 Stegna Parchowo

Kolejka 9 - 17 października

Stegna Parchowo 6-4 GTS Czarna Dąbrówka
Kaszubia Studzienice 4-0 Sokół Wyczechy
Drzewiarz Rzeczenica 1-4 Myśliwiec Tuchomie
Arkonia Pomysk Wielki 1-3 Granit Koczała
Juve Uniechów 3-3 Magic Niezabyszewo
GKS Kołczygłowy 1-4 Iskra Dretyń

Kolejka 10 - 24 października

GTS Czarna Dąbrówka 4-2 Iskra Dretyń 11 listopada
Magic Niezabyszewo 0-0 GKS Kołczygłowy
Granit Koczała 7-0 Juve Uniechów
Myśliwiec Tuchomie 2-2 Arkonia Pomysk Wielki
Sokół Wyczechy 3-1 Drzewiarz Rzeczenica
Stegna Parchowo 1-3 Kaszubia Studzienice

Kolejka 11 - 7 listopada

Kaszubia Studzienice 5-1 GTS Czarna Dąbrówka
Drzewiarz Rzeczenica 1-3 Stegna Parchowo
Arkonia Pomysk Wielki 0-5 Sokół Wyczechy
Juve Uniechów 2-1 Myśliwiec Tuchomie
GKS Kołczygłowy 1-2 Granit Koczała
Iskra Dretyń 4-0 Magic Niezabyszewo

Kolejka 12 - 3 maja

GTS Czarna Dąbrówka 3-1 Magic Niezabyszewo 26 maja
Iskra Dretyń 1-1 Granit Koczała
GKS Kołczygłowy 1-3 Myśliwiec Tuchomie
Juve Uniechów 4-1 Sokół Wyczechy
Arkonia Pomysk Wielki 2-2 Stegna Parchowo
Drzewiarz Rzeczenica 2-2 Kaszubia Studzienice

Kolejka 13 - 10 kwietnia

Drzewiarz Rzeczenica 4-2 GTS Czarna Dąbrówka
Kaszubia Studzienice 3-0 Arkonia Pomysk Wielki
Stegna Parchowo 6-0 Juve Uniechów
Sokół Wyczechy 2-1 GKS Kołczygłowy
Myśliwiec Tuchomie 1-2 Iskra Dretyń
Granit Koczała 3-0 Magic Niezabyszewo

Kolejka 14 - 17 kwietnia

GTS Czarna Dąbrówka 3-2 Granit Koczała
Magic Niezabyszewo 3-0 Myśliwiec Tuchomie
(wo)
na boisku 2-2
Iskra Dretyń 3-2 Sokół Wyczechy
GKS Kołczygłowy 2-1 Stegna Parchowo
Juve Uniechów 1-4 Kaszubia Studzienice
Arkonia Pomysk Wielki 4-1 Drzewiarz Rzeczenica

Kolejka 15 - 24 kwietnia

Arkonia Pomysk Wielki 2-4 GTS Czarna Dąbrówka
Drzewiarz Rzeczenica 0-2 Juve Uniechów
Kaszubia Studzienice 1-2 GKS Kołczygłowy
Stegna Parchowo 5-5 Iskra Dretyń
Sokół Wyczechy 2-2 Magic Niezabyszewo
Myśliwiec Tuchomie 2-2 Granit Koczała

Kolejka 16 - 1 maja

GTS Czarna Dąbrówka 4-1 Myśliwiec Tuchomie
Granit Koczała 3-1 Sokół Wyczechy
Magic Niezabyszewo 3-1 Stegna Parchowo
Iskra Dretyń 2-1 Kaszubia Studzienice
GKS Kołczygłowy 4-0 Drzewiarz Rzeczenica
Juve Uniechów 3-1 Arkonia Pomysk Wielki

Kolejka 17 - 8 maja

Juve Uniechów 5-6 GTS Czarna Dąbrówka
Arkonia Pomysk Wielki 1-3 GKS Kołczygłowy
Drzewiarz Rzeczenica 7-3 Iskra Dretyń
Kaszubia Studzienice 3-0 Magic Niezabyszewo
Stegna Parchowo 2-3 Granit Koczała
Sokół Wyczechy 0-2 Myśliwiec Tuchomie

Kolejka 18 - 15 maja

GTS Czarna Dąbrówka 4-0 Sokół Wyczechy
Myśliwiec Tuchomie 2-4 Stegna Parchowo
Granit Koczała 1-2 Kaszubia Studzienice
Magic Niezabyszewo 3-2 Drzewiarz Rzeczenica
Iskra Dretyń 0-1 Arkonia Pomysk Wielki
GKS Kołczygłowy 3-0 Juve Uniechów
(wo)

Kolejka 19 - 22 maja

GKS Kołczygłowy 5-1 GTS Czarna Dąbrówka
Juve Uniechów 2-3 Iskra Dretyń
Arkonia Pomysk Wielki 1-5 Magic Niezabyszewo
Drzewiarz Rzeczenica 0-4 Granit Koczała
Kaszubia Studzienice 2-2 Myśliwiec Tuchomie
Stegna Parchowo 6-4 Sokół Wyczechy

Kolejka 20 - 29 maja

GTS Czarna Dąbrówka 3-1 Stegna Parchowo
Sokół Wyczechy 1-3 Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie 3-0 Drzewiarz Rzeczenica
(wo)
Granit Koczała 7-1 Arkonia Pomysk Wielki
Magic Niezabyszewo 5-3 Juve Uniechów
Iskra Dretyń 2-3 GKS Kołczygłowy

Kolejka 21 - 5 czerwca

Iskra Dretyń 5-3 GTS Czarna Dąbrówka
GKS Kołczygłowy 2-1 Magic Niezabyszewo
Juve Uniechów 1-2 Granit Koczała
Arkonia Pomysk Wielki 1-7 Myśliwiec Tuchomie
Drzewiarz Rzeczenica 5-1 Sokół Wyczechy
Kaszubia Studzienice 3-2 Stegna Parchowo

Kolejka 22 - 12 czerwca

GTS Czarna Dąbrówka 1-4 Kaszubia Studzienice
Stegna Parchowo 6-3 Drzewiarz Rzeczenica
Sokół Wyczechy 5-3 Arkonia Pomysk Wielki
Myśliwiec Tuchomie 7-2 Juve Uniechów
Granit Koczała 2-2 GKS Kołczygłowy
Magic Niezabyszewo 1-1 Iskra Dretyń

Baraże o udział w klasie okręgowej (Słupsk)
Baraże o udział w klasie A (Słupsk)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Słupsk)

Klasa A 2004/2005 (Słupsk I)
Klasa A 2004/2005 (Słupsk II)

Klasa B 2004/2005 (Słupsk I)
Klasa B 2004/2005 (Słupsk II)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas