[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

Runda wstępna - 25 lipca

Zryw Wójcin 5-3 LZS Kurów
GKS Czastary 1-7 Prosna Wieruszów
Start Łubnice 1-2 Orzeł Galewice
Jaga Lututów 3-8 Victoria Skomlin
Czernice Broczkowski 4-3 Zryw Ożegów
LZS Pyszków 2-6 Iskra Stolec
LZS Kamienna 1-4 UKS Ustków
pd.
LZS Wrońsko 1-2 GKS Burzenin
Piast Ruda 3-0 LZS Kraszkowice
(wo)
Korab II Łask 2-1 Widavia Widawa
Auto-Części Zduńska Wola 2-7 Rokita Rokitnica
LZS Chojny 5-4 Flormarbut Osiek
pd.
LZS Wydrzyn 0-2 RKS Rychłocice
LZS Stawek 0-4 Hetman Żdżary

I runda - 25 lipca-1 sierpnia

LZS Marzęcice 1-5 Unia Sulmierzyce 25 lipca
GLKS Strzelce Wielkie 2-5 Radosz Radoszewice 25 lipca
LZS Łaszew 3-1 Płomień Makowiska 25 lipca
LZS Pątnów 2-3 LZS Chotów 25 lipca
Orion Olewin 3-2 Czarni Rząśnia 25 lipca
LZS Masłowice 1-0 LKS Wierzchlas 25 lipca
LKS Dąbrowa 3-0 Start Świątkowice 25 lipca
(wo)
LKS Łyskornia 2-4 Amper Łagiewniki 25 lipca
Płomień Dzigorzew 5-2 TS Gruszczyce 25 lipca
LZS Słomków 0-2 LKS Chojne 25 lipca
LZS Wągłczew 3-0 Błyskawica Klonowa 25 lipca
(wo)
Łuk Schemat Sieradz 5-1 LKS Kalinowa 25 lipca
LKS Paprotnia 3-2 Warta II Sieradz 25 lipca
LZS Chrząstawa 1-3 LZS Sędziejowice 25 lipca
Skalimex Włocin 1-0 LZS Brąszewice 25 lipca
Victoria II Szadek 0-4 Tęcza Brodnia 25 lipca
Ar Bud Sieradz 0-2 Awista Kobierzycko 25 lipca
LZS Bilew 2-1 LZS Tymienice 25 lipca
LZS Chojny 5-2 Zryw Wójcin 1 sierpnia
Prosna Wieruszów 4-0 Orzeł Galewice 1 sierpnia
Victoria Skomlin 2-3 Hetman Żdżary 1 sierpnia
RKS Rychłocice 8-0 Czernice Broczkowski 1 sierpnia
Iskra Stolec 0-2 UKS Ustków 1 sierpnia
GKS Burzenin 2-3 Piast Ruda 1 sierpnia
Korab II Łask 0-3 Rokita Rokitnica 1 sierpnia
(wo)
LZS Krzyworzeka 1-4 MLKS Konopnica 1 sierpnia

II runda - 1-8 sierpnia

Unia Sulmierzyce 1-5 Zawisza Pajęczno
Radosz Radoszewice 2-6 Warta Osjaków
LZS Łaszew 3-5 LZS Chotów
Orion Olewin 2-3 LZS Masłowice
LKS Dąbrowa 2-1 Baszta Bolesławiec
Amper Łagiewniki 1-7 Złoczevia Złoczew
Płomień Dzigorzew 4-0 Piast Błaszki
LKS Chojne 0-3 LGKS Charłupia Mała
LZS Wągłczew 1-1 Jutrzenka Warta
pd. k. 8-7
Łuk Schemat Sieradz 4-0 Mabudo Suchoczasy
LKS Paprotnia 2-6 LKS Bałucz
LZS Sędziejowice 0-2 Orkan Buczek
Skalimex Włocin 0-3 LKS Kwiatkowice
Tęcza Brodnia 1-14 Pogoń Łask Kolumna
Awista Kobierzycko 0-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)
LZS Bilew 3-3 Victoria Szadek
pd. k. 4-5
Korab Łask 0-1 Gal Gaz Galewice
pd.
LZS Chojny 1-3 Prosna Wieruszów
Hetman Żdżary 3-7 RKS Rychłocice
UKS Ustków 1-2 Rokita Rokitnica
Piast Ruda 4-0 MLKS Konopnica

1/16 finału - 25 sierpnia
LKS Kwiatkowice - wolny los

Warta Osjaków 2-7 Zawisza Pajęczno
LKS Dąbrowa 1-0 Złoczevia Złoczew
LZS Masłowice 0-2 LZS Chotów
RKS Rychłocice 5-3 Prosna Wieruszów
Płomień Dzigorzew 2-3 LGKS Charłupia Mała
Orkan Buczek 0-2 LKS Bałucz
Rokita Rokitnica 4-1 Pogoń Łask Kolumna
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 Victoria Szadek
Piast Ruda 0-0 Gal Gaz Galewice
pd. k. 4-5
Łuk Schemat Sieradz 1-0 LZS Wągłczew

1/8 finału - 15-16 września

Zawisza Pajęczno 1-2 Warta Działoszyn
LKS Dąbrowa 1-6 LZS Chotów
RKS Rychłocice 0-3 WKS Wieluń
Łuk Schemat Sieradz 5-0 Pogoń Zduńska Wola
LKS Bałucz 4-1 LKS Kwiatkowice
Rokita Rokitnica 2-1 Victoria Szadek
Gal Gaz Galewice 0-0 Ekolog Wojsławice
pd. k. 6-7
LGKS Charłupia Mała 0-2 Warta Sieradz

1/4 finału - 29 września-13 października

Rokita Rokitnica 0-5 Ekolog Wojsławice 29 września
Łuk Schemat Sieradz 3-2 LKS Bałucz 29 września
LZS Chotów 2-1 Warta Działoszyn 29 września
WKS Wieluń 2-3 Warta Sieradz 13 października, 14:30

1/2 finału - 20 października

LZS Chotów 0-5 Warta Sieradz 20 października
Łuk Schemat Sieradz 1-6 Ekolog Wojsławice 20 października

Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Łukasz Kościjańczuk
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas