[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 8 sierpnia
Orzeł Wola Wiązowa - wolny los

Nowa Droga Piotrków Trybunalski 3-1 ZSP Zalesice
KS Mniszków 5-4 Sparta Ostrów
Polonia Piotrków Trybunalski (oldboje) 0-1 Tęcza Janków
Kiełbikowa Strzecha Leonów 0-2 Szczerbiec II Wolbórz
Teksas Przedbórz 2-0 Gaik Niedośpielin
Ceramika Paradyż (juniorzy) 10-1 LKS Mroczków
Piotrcovia Piotrków Trybunalski (juniorzy) 3-1 Motor Bujniczki
Victoria Strzałków 3-1 Zapał Krzętów
Start Lgota Wielka 1-0 Omega II Kleszczów
LKS Lubochnia 7-2 LKS Żelechlinek
Gerlach Drzewica 1-3 LKS Radzice
LKS Będków 1-3 Polonia Piotrków Trybunalski

II runda - 25 sierpnia
GUKS Gorzkowice - wolny los

Piotrcovia Piotrków Trybunalski (juniorzy) 5-4 Czarni Rozprza
Ceramika Paradyż (juniorzy) 4-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Nowa Droga Piotrków Trybunalski 1-0 Start Niechcice
Teksas Przedbórz 3-1 VIS Gidle
KS Mniszków 3-6 Błysk Aleksandrów
Szczerbiec II Wolbórz 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Strzałków 1-3 Ruch Chrzanowice
Start Lgota Wielka 3-7 Astoria Szczerców
Tęcza Janków 2-4 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Victoria Żytno 3-2 Świt Kamieńsk
Polonia Piotrków Trybunalski 0-4 LKS Wola Krzysztoporska
LKS Lubochnia 0-3 Polonia Rokiciny
LKS Sławno 1-3 KS Mniszków
Relax Czerniewice 1-4 Szczerbiec Wolbórz
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Włókniarz Zelów
LKS Radzice 2-1 KS Poświętne
Orzeł Wola Wiązowa 2-3 Alma Grocholice (Bełchatów)
LKS Białaczów 2-3 LKS Żarnów

III runda - 14-15 września

Astoria Szczerców 4-5 GKS II Bełchatów
pd.
w regulaminowym czasie 4-4
Victoria Żytno 2-3 RKS II Radomsko
GUKS Gorzkowice 1-4 LKS Gomunice
Błysk Aleksandrów 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
goście nie dojechali z powodu awarii autokaru
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-2 Włókniarz Moszczenica
Nowa Droga Piotrków Trybunalski 2-4 LKS Wola Krzysztoporska
Teksas Przedbórz 2-1 Warta Pławno
Szczerbiec II Wolbórz 2-4 LKS Mierzyn
Ruch Chrzanowice 1-2 Pilica Przedbórz
Polonia Rokiciny 0-2 Stal Niewiadów
LKS Radzice 2-6 Woy Opoczno
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-3 Omega Kleszczów
LKS Białaczów 0-7 Ceramika Paradyż
KS Mniszków 3-5 Skalnik Sulejów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski (juniorzy) 0-3 Włókniarz Zelów
(wo)
Ceramika Paradyż (juniorzy) 0-2 Szczerbiec Wolbórz

IV runda - 4 października

Włókniarz Zelów 3-1 GKS II Bełchatów
LKS Mierzyn 3-0 RKS II Radomsko
Skalnik Sulejów 3-1 Woy Opoczno
Teksas Przedbórz 2-4 Pilica Przedbórz
Błysk Aleksandrów 1-2 Ceramika Paradyż
LKS Wola Krzysztoporska 1-2 LKS Gomunice
Szczerbiec Wolbórz 0-3 Omega Kleszczów
Włókniarz Moszczenica 2-4 Stal Niewiadów

V runda - 20 października

Skalnik Sulejów 2-3 Ceramika Paradyż
LKS Mierzyn 1-2 Stal Niewiadów
Pilica Przedbórz 3-3 Omega Kleszczów
pd. k. 2-3
Włókniarz Zelów 0-3 LKS Gomunice

1/2 finału - 27 października

Stal Niewiadów 0-1 Omega Kleszczów
LKS Gomunice 2-3 Ceramika Paradyż

Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas