[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice

I runda - 15 sierpnia
Pelikan Łowicz, Unia Skierniewice, Unia II Skierniewice - wolny los.

Jutrzenka Mokra Prawa 3-2 Macovia Maków 15 sierpnia, 15:00
Meblomax Zielkowice 1-3 Pogoń Bełchów 15 sierpnia, 15:00
Sokół Regnów 3-2 Astra Zduny 15 sierpnia, 15:00
Torpedo Celinów 4-3 GKS Łyszkowice 15 sierpnia, 15:00
Olimpia Paprotnia 1-3 Orzeł Nieborów 15 sierpnia, 15:00
LKS Grabice 4-3 GLKS Wołucza 15 sierpnia, 15:00
Victoria Chrząszczew 3-5 Jutrzenka Drzewce 15 sierpnia, 15:00
Kopernik Kiernozia 3-4 Białka Biała Rawska 15 sierpnia, 15:00
Iskra Babsk 0-4 Pelikan II Łowicz 15 sierpnia, 15:00
Sojax Boczki 6-1 Czarni Bednary 15 sierpnia, 15:00
Muskador Wola Pękoszewska 0-5 Mazovia Rawa Mazowiecka 15 sierpnia, 15:00
Olimpia Chąśno 2-4 Orlęta Cielądz 15 sierpnia, 15:00
pd.
Sierakowianka Sierakowice 1-10 Widok Skierniewice 15 sierpnia, 15:00

II runda - 1 września

LKS Grabice 0-6 Pelikan Łowicz 1 września, 16:30
Jutrzenka Drzewce 1-4 Unia Skierniewice 1 września, 16:30
Torpedo Celinów 2-11 Unia II Skierniewice 1 września, 16:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-2 Pogoń Bełchów 1 września, 16:30
Sokół Regnów 1-7 Orzeł Nieborów 1 września, 16:30
Sojax Boczki 3-0 Białka Biała Rawska 1 września, 16:30
(wo)
Widok Skierniewice 6-0 Orlęta Cielądz 1 września, 16:30
Jutrzenka Mokra Prawa 1-2 Pelikan II Łowicz 1 września, 16:30

III runda - 15 września

Orzeł Nieborów 1-7 Unia Skierniewice 15 września, 16:00
Widok Skierniewice 2-2 Unia II Skierniewice 15 września, 16:00
pd. k. 4-5
w regulaminowym czasie 1-1
Pelikan II Łowicz 0-1 Pelikan Łowicz 15 września, 16:00
Sojax Boczki 0-8 Mazovia Rawa Mazowiecka 15 września, 16:00

IV runda - 29 września
Unia Skierniewice i Pelikan Łowicz awansowały do rozgrywek wojewódzkich.

Unia II Skierniewice 1-2 Unia Skierniewice 29 września, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-2 Pelikan Łowicz 29 września, 16:00

Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN - Sieradz)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas