[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Legnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Miedź II Legnica 22 58 18 4 0 84-20 9 2 0 50-10 9 2 0 34-10
2.  Toraed Bieniowice 22 35 10 5 7 50-49 6 3 2 25-16 4 2 5 25-33 2 3 1 0 1 3-2
3.  Mewa Kunice 22 35 10 5 7 31-37 7 1 3 13-10 3 4 4 18-27 2 3 1 0 1 2-3
4.  Orkan Szczedrzykowice 22 32 9 5 8 62-51 5 2 4 36-26 4 3 4 26-25
5.  Błękitni Kościelec 21 31 9 4 8 44-41 4 3 4 20-20 5 1 4 24-21
6.  Amico Lubin 22 30 9 3 10 50-57 5 3 3 31-21 4 0 7 19-36
7.  Polonia Krzeczyn Wielki 19 27 8 3 8 53-44 3 3 2 26-20 5 0 6 27-24
8.  Unia Rosochata 21 26 7 5 9 35-41 4 2 5 20-25 3 3 4 15-16
9.  Korona Kawice 22 24 7 3 12 36-52 3 1 7 20-28 4 2 5 16-24
10.  Polonia Lisowice 21 23 5 8 8 34-47 3 3 5 17-20 2 5 3 17-27
11.  Odra Ścinawa 21 22 7 1 13 48-56 4 1 5 23-25 3 0 8 25-31
12.  Kolejarz Miłkowice 21 15 3 6 12 28-60 2 2 7 18-35 1 4 5 10-25
Pawia Lubin wycofała się z rozgrywek przed sezonem.
Grom Udanin wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Miedź II Legnica    5-1 2-2 4-2 5-1 7-0 4-0 1-0 7-1 2-2 5-1 8-0 
 2 Toraed Bieniowice0-3     3-1 3-0* 2-0 2-0 4-2 2-3 2-2 2-2 3-1 2-2 
 3 Mewa Kunice0-1 1-0     1-2 1-0 1-5 2-0 2-0 1-0 0-0 3-2 1-0 
 4 Orkan Szczedrzykowice1-4 9-1 3-3     2-5 7-1 1-4 3-0 1-2 2-2 3-2 4-2 
 5 Błękitni Kościelec1-2 1-4 2-2 2-1     4-1 3-2 0-0 0-1 6-4 1-3 0-0 
 6 Amico Lubin0-2 5-2 5-2 1-1 3-2     1-3 1-1 3-4 7-0 3-2 2-2 
 7 Polonia Krzeczyn Wielki2-2 1-4 5-0 2-2 6-3     5-2 3-3 2-4 
 8 Unia Rosochata1-2 2-1 0-1 0-3 2-4 3-1 2-7     1-1 3-0 5-4 1-1 
 9 Korona Kawice2-2 2-4 0-1 3-4 3-5 4-1 0-4 1-4     0-1 3-1 2-1 
 10 Polonia Lisowice1-3 1-1 1-4 6-2 0-0 1-3 3-0* 2-2 1-0     0-3 1-2 
 11 Odra Ścinawa1-4 5-5 4-0 1-7 2-4 0-2 3-0* 0-3* 3-0     4-0 
 12 Kolejarz Miłkowice1-9 1-2 2-2 2-2 1-3 1-2 1-5 4-2 0-3* 2-3 3-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Mewa Kunice.
 
Orkan Szczedrzykowice 4-2 Kolejarz Miłkowice
Toraed Bieniowice 2-0 Amico Lubin
Polonia Lisowice 0-3 Odra Ścinawa
Unia Rosochata 2-7 Polonia Krzeczyn Wielki
Grom Udanin - Błękitni Kościelec
było 3-4, anulowany
Miedź II Legnica 7-1 Korona Kawice

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Toraed Bieniowice.
 
Kolejarz Miłkowice 0-3 Korona Kawice
(wo)
mecz przerwany w 50 minucie
Błękitni Kościelec 1-2 Miedź II Legnica
Polonia Krzeczyn Wielki - Grom Udanin
było 17-0, anulowany
Odra Ścinawa 0-3 Unia Rosochata
(wo)
na boisku 1-0
Amico Lubin 7-0 Polonia Lisowice
Orkan Szczedrzykowice 3-3 Mewa Kunice

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Polonia Lisowice.
 
Mewa Kunice 1-0 Kolejarz Miłkowice
Toraed Bieniowice 3-0 Orkan Szczedrzykowice
(wo)
mecz przerwany w 79 minucie przy stanie 1-1
Unia Rosochata 3-1 Amico Lubin
Grom Udanin - Odra Ścinawa
było 0-0, anulowany
Miedź II Legnica 4-0 Polonia Krzeczyn Wielki 6 września
Korona Kawice 3-5 Błękitni Kościelec

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Unia Rosochata.
 
Kolejarz Miłkowice 1-3 Błękitni Kościelec
Polonia Krzeczyn Wielki 5-2 Korona Kawice
Odra Ścinawa 1-4 Miedź II Legnica
Amico Lubin - Grom Udanin
było 6-2, anulowany
Orkan Szczedrzykowice 2-2 Polonia Lisowice
Mewa Kunice 1-0 Toraed Bieniowice

Kolejka 5 - 18-19 września

Toraed Bieniowice 2-2 Kolejarz Miłkowice
Polonia Lisowice 1-4 Mewa Kunice
Unia Rosochata 0-3 Orkan Szczedrzykowice
Miedź II Legnica 7-0 Amico Lubin
Korona Kawice 3-1 Odra Ścinawa
Błękitni Kościelec 3-2 Polonia Krzeczyn Wielki

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Miedź II Legnica.
 
Kolejarz Miłkowice 1-5 Polonia Krzeczyn Wielki
Odra Ścinawa 2-4 Błękitni Kościelec
Amico Lubin 3-4 Korona Kawice
Orkan Szczedrzykowice - Grom Udanin
było 7-1, anulowany
Mewa Kunice 2-0 Unia Rosochata
Toraed Bieniowice 2-2 Polonia Lisowice

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Korona Kawice.
 
Polonia Lisowice 1-2 Kolejarz Miłkowice
Unia Rosochata 2-1 Toraed Bieniowice
Grom Udanin - Mewa Kunice
było 1-5, anulowany
Miedź II Legnica 4-2 Orkan Szczedrzykowice
Błękitni Kościelec 4-1 Amico Lubin
Polonia Krzeczyn Wielki 2-4 Odra Ścinawa

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Błękitni Kościelec.
 
Kolejarz Miłkowice 3-2 Odra Ścinawa
Amico Lubin 1-3 Polonia Krzeczyn Wielki
Orkan Szczedrzykowice 1-2 Korona Kawice
Mewa Kunice 0-1 Miedź II Legnica
Toraed Bieniowice - Grom Udanin
nie odbył się
Polonia Lisowice 2-2 Unia Rosochata

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Polonia Krzeczyn Wielki.
 
Unia Rosochata 1-1 Kolejarz Miłkowice
Grom Udanin - Polonia Lisowice
mecz przerwany w 68 min. przy wyniku 1-6
Miedź II Legnica 5-1 Toraed Bieniowice
Korona Kawice 0-1 Mewa Kunice
Błękitni Kościelec 2-1 Orkan Szczedrzykowice
Odra Ścinawa 0-2 Amico Lubin

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Odra Ścinawa.
 
Kolejarz Miłkowice 1-2 Amico Lubin
Orkan Szczedrzykowice 1-4 Polonia Krzeczyn Wielki
Mewa Kunice 1-0 Błękitni Kościelec
Toraed Bieniowice 2-2 Korona Kawice
Polonia Lisowice 1-3 Miedź II Legnica
Unia Rosochata - Grom Udanin
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Amico Lubin.
 
Grom Udanin - Kolejarz Miłkowice
było 1-5, anulowany
Miedź II Legnica 1-0 Unia Rosochata
Korona Kawice 0-1 Polonia Lisowice
Błękitni Kościelec 1-4 Toraed Bieniowice
Polonia Krzeczyn Wielki 5-0 Mewa Kunice
Odra Ścinawa 1-7 Orkan Szczedrzykowice

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: Kolejarz Miłkowice.
 
Orkan Szczedrzykowice 7-1 Amico Lubin
Mewa Kunice 3-2 Odra Ścinawa
Toraed Bieniowice 4-2 Polonia Krzeczyn Wielki
Polonia Lisowice 0-0 Błękitni Kościelec
Unia Rosochata 1-1 Korona Kawice
Grom Udanin - Miedź II Legnica
mecz przerwany po 45 minutach przy stanie 0-18 - gospodarze nie przystąpili do drugiej połowy meczu, było 0-18, anulowany

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Orkan Szczedrzykowice.
 
Miedź II Legnica 8-0 Kolejarz Miłkowice
Korona Kawice - Grom Udanin
było 10-1, anulowany
Błękitni Kościelec 0-0 Unia Rosochata
Polonia Krzeczyn Wielki 3-3 Polonia Lisowice
Odra Ścinawa 5-5 Toraed Bieniowice
Amico Lubin 5-2 Mewa Kunice 14 listopada

Kolejka 14 - 3 maja

Pauza: Mewa Kunice, Błękitni Kościelec.
 
Kolejarz Miłkowice 2-2 Orkan Szczedrzykowice
mecz rozegrany w innym terminie
Amico Lubin 5-2 Toraed Bieniowice
Odra Ścinawa - Polonia Lisowice
przełożony
Polonia Krzeczyn Wielki - Unia Rosochata
przełożony
Korona Kawice 2-2 Miedź II Legnica
mecz rozegrany w innym terminie

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: Toraed Bieniowice, Polonia Krzeczyn Wielki.
 
Korona Kawice 2-1 Kolejarz Miłkowice
Miedź II Legnica 5-1 Błękitni Kościelec
Unia Rosochata 5-4 Odra Ścinawa
Polonia Lisowice 1-3 Amico Lubin
Mewa Kunice 1-2 Orkan Szczedrzykowice

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: Polonia Lisowice, Odra Ścinawa.
 
Kolejarz Miłkowice 2-2 Mewa Kunice
Orkan Szczedrzykowice 9-1 Toraed Bieniowice
Amico Lubin 1-1 Unia Rosochata
Polonia Krzeczyn Wielki 2-2 Miedź II Legnica
Błękitni Kościelec 0-1 Korona Kawice

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: Unia Rosochata, Amico Lubin.
 
Błękitni Kościelec 0-0 Kolejarz Miłkowice
Korona Kawice 0-4 Polonia Krzeczyn Wielki
Miedź II Legnica 5-1 Odra Ścinawa
Polonia Lisowice 6-2 Orkan Szczedrzykowice
Toraed Bieniowice 3-1 Mewa Kunice

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Kolejarz Miłkowice 1-2 Toraed Bieniowice
Mewa Kunice 0-0 Polonia Lisowice
Orkan Szczedrzykowice 3-0 Unia Rosochata
Amico Lubin 0-2 Miedź II Legnica
Odra Ścinawa 3-0 Korona Kawice
Polonia Krzeczyn Wielki - Błękitni Kościelec
mecz nie odbył się

Kolejka 19 - 7-8 maja

Pauza: Orkan Szczedrzykowice, Miedź II Legnica.
 
Polonia Krzeczyn Wielki - Kolejarz Miłkowice
nie odbył się
Błękitni Kościelec 1-3 Odra Ścinawa
Korona Kawice 4-1 Amico Lubin
Unia Rosochata 0-1 Mewa Kunice
Polonia Lisowice 1-1 Toraed Bieniowice

Kolejka 20 - 14-15 maja

Pauza: Mewa Kunice, Korona Kawice.
 
Kolejarz Miłkowice 2-3 Polonia Lisowice
Toraed Bieniowice 2-3 Unia Rosochata
Orkan Szczedrzykowice 1-4 Miedź II Legnica
Amico Lubin 3-2 Błękitni Kościelec
Odra Ścinawa 3-0 Polonia Krzeczyn Wielki
(wo)

Kolejka 21 - 21-22 maja

Pauza: Toraed Bieniowice, Błękitni Kościelec.
 
Odra Ścinawa 4-0 Kolejarz Miłkowice
Polonia Krzeczyn Wielki 6-3 Amico Lubin
Korona Kawice 3-4 Orkan Szczedrzykowice
Miedź II Legnica 2-2 Mewa Kunice
Unia Rosochata 3-0 Polonia Lisowice

Kolejka 22 - 26 maja

Pauza: Polonia Krzeczyn Wielki, Polonia Lisowice.
 
Kolejarz Miłkowice 4-2 Unia Rosochata
Toraed Bieniowice 0-3 Miedź II Legnica
Mewa Kunice 1-0 Korona Kawice
Orkan Szczedrzykowice 2-5 Błękitni Kościelec
Amico Lubin 3-2 Odra Ścinawa

Kolejka 23 - 29 maja

Pauza: Unia Rosochata, Odra Ścinawa.
 
Amico Lubin 2-2 Kolejarz Miłkowice
Polonia Krzeczyn Wielki 2-2 Orkan Szczedrzykowice
Błękitni Kościelec 2-2 Mewa Kunice
Korona Kawice 2-4 Toraed Bieniowice
Miedź II Legnica 2-2 Polonia Lisowice

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Amico Lubin, Kolejarz Miłkowice.
 
Unia Rosochata 1-2 Miedź II Legnica
Polonia Lisowice 1-0 Korona Kawice
Toraed Bieniowice 2-0 Błękitni Kościelec
Mewa Kunice 2-0 Polonia Krzeczyn Wielki
Orkan Szczedrzykowice 3-2 Odra Ścinawa

Kolejka 25 - 12 czerwca

Pauza: Miedź II Legnica, Kolejarz Miłkowice.
 
Amico Lubin 1-1 Orkan Szczedrzykowice
Odra Ścinawa 4-0 Mewa Kunice
Polonia Krzeczyn Wielki 1-4 Toraed Bieniowice
Błękitni Kościelec 6-4 Polonia Lisowice
Korona Kawice 1-4 Unia Rosochata

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: Korona Kawice, Orkan Szczedrzykowice.
 
Kolejarz Miłkowice 1-9 Miedź II Legnica
mecz rozegrany awansem
Unia Rosochata 2-4 Błękitni Kościelec
Polonia Lisowice 3-0 Polonia Krzeczyn Wielki
(wo)
Toraed Bieniowice 3-1 Odra Ścinawa
Mewa Kunice 1-5 Amico Lubin

Klasa okręgowa 2004/2005 (Legnica)

Klasa A 2004/2005 (Legnica I)
Klasa A 2004/2005 (Legnica III)
Klasa B 2004/2005 (Legnica I)

Klasa B 2004/2005 (Legnica I)
Klasa B 2004/2005 (Legnica II)
Klasa B 2004/2005 (Legnica III)
Klasa B 2004/2005 (Legnica IV)
Klasa B 2004/2005 (Legnica V)
Klasa B 2004/2005 (Legnica VI)
Klasa B 2004/2005 (Legnica VII)
Klasa B 2004/2005 (Legnica VIII)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas