[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Legnica VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Jerzmanice Zdrój 22 49 15 4 3 66-18 8 2 1 39-6 7 2 2 27-12 2 4 1 1 0 4-1
2.  Polonia Ernestynów 22 49 15 4 3 58-27 7 3 1 27-10 8 1 2 31-17 2 1 0 1 1 1-4
3.  Przyszłość Prusice 22 47 14 5 3 64-29 9 1 1 33-13 5 4 2 31-16
4.  Huragan Proboszczów 22 42 13 3 6 65-29 8 2 1 46-12 5 1 5 19-17
5.  Lechia Rokitnica 22 39 11 6 5 50-37 8 2 1 37-20 3 4 4 13-17
6.  Skora Jadwisin 22 33 10 3 9 54-50 6 0 5 33-22 4 3 4 21-28
7.  Płomień Nowa Wieś Grodziska 22 32 10 2 10 41-55 7 1 3 20-16 3 1 7 21-39
8.  Lubiatowianka Lubiatów 22 28 8 4 10 38-47 4 1 6 20-27 4 3 4 18-20
9.  Radziechowianka Radziechów 22 17 4 5 13 39-74 4 3 4 24-31 0 2 9 15-43
10.  Nysa Winnica 22 14 3 5 14 27-58 2 4 5 14-22 1 1 9 13-36
11.  Polonia Brennik-Ernestynów 22 12 3 3 16 29-68 3 2 6 16-25 0 1 10 13-43
12.  LZS Czaple 22 11 3 2 17 20-59 2 2 7 11-27 1 0 10 9-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Iskra Jerzmanice Zdrój    4-1 1-2 0-0 2-0 5-0 7-0 1-1 6-0 3-0 6-2 4-0 
 2 Polonia Ernestynów0-0     0-3* 3-2 1-1 5-1 5-0 1-1 3-1 4-0 3-0 2-1 
 3 Przyszłość Prusice2-2 2-3     4-2 2-0 4-2 3-1 3-2 6-0 1-0 5-1 1-0 
 4 Huragan Proboszczów3-1 1-1 2-2     2-3 4-2 4-0 6-1 9-1 7-1 5-0 3-0 
 5 Lechia Rokitnica0-4 4-1 3-3 1-0     2-2 7-3 1-0 4-2 4-2 7-2 4-1 
 6 Skora Jadwisin4-2 0-4 1-2 0-3 1-2     7-3 2-3 3-2 5-0 5-1 5-0 
 7 Płomień Nowa Wieś Grodziska0-3 2-3 2-1 2-0 2-2 1-2     2-0 2-1 3-2 1-0 3-2 
 8 Lubiatowianka Lubiatów1-2 1-6 1-1 1-3 0-1 2-3 0-3     3-2 4-2 4-3 3-1 
 9 Radziechowianka Radziechów1-4 1-4 3-9 1-3 3-1 1-1 2-1 2-2     3-3 3-2 4-1 
 10 Nysa Winnica0-3 0-2 2-2 0-2 1-1 2-2 0-3 1-2 3-3     3-1 2-1 
 11 Polonia Brennik-Ernestynów0-3 1-4 1-0 4-1 2-1 2-3 3-3 0-3 2-2 0-3     1-2 
 12 LZS Czaple1-3 1-2 0-6 1-3 1-1 0-3 1-4 1-3 2-1 2-0 1-1     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Nysa Winnica 3-3 Radziechowianka Radziechów
Przyszłość Prusice 4-2 Skora Jadwisin
Lechia Rokitnica 7-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Lubiatowianka Lubiatów 3-1 LZS Czaple
Polonia Brennik-Ernestynów 0-3 Iskra Jerzmanice Zdrój
Polonia Ernestynów 3-2 Huragan Proboszczów

Kolejka 2 - 4-5 września

Radziechowianka Radziechów 1-3 Huragan Proboszczów
Iskra Jerzmanice Zdrój 4-1 Polonia Ernestynów
LZS Czaple 1-1 Polonia Brennik-Ernestynów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-0 Lubiatowianka Lubiatów
Skora Jadwisin 1-2 Lechia Rokitnica
Nysa Winnica 2-2 Przyszłość Prusice

Kolejka 3 - 11-12 września

Przyszłość Prusice 6-0 Radziechowianka Radziechów
Lechia Rokitnica 4-2 Nysa Winnica
Lubiatowianka Lubiatów 2-3 Skora Jadwisin
Polonia Brennik-Ernestynów 3-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Polonia Ernestynów 2-1 LZS Czaple
Huragan Proboszczów 3-1 Iskra Jerzmanice Zdrój

Kolejka 4 - 18-19 września

Radziechowianka Radziechów 1-4 Iskra Jerzmanice Zdrój
LZS Czaple 1-3 Huragan Proboszczów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-3 Polonia Ernestynów
Skora Jadwisin 5-1 Polonia Brennik-Ernestynów
Nysa Winnica 1-2 Lubiatowianka Lubiatów
Przyszłość Prusice 2-0 Lechia Rokitnica

Kolejka 5 - 25-26 września

Lechia Rokitnica 4-2 Radziechowianka Radziechów
Lubiatowianka Lubiatów 1-1 Przyszłość Prusice
Polonia Brennik-Ernestynów 0-3 Nysa Winnica
Polonia Ernestynów 5-1 Skora Jadwisin
Huragan Proboszczów 4-0 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Iskra Jerzmanice Zdrój 4-0 LZS Czaple

Kolejka 6 - 2-3 października

Radziechowianka Radziechów 4-1 LZS Czaple
Płomień Nowa Wieś Grodziska 0-3 Iskra Jerzmanice Zdrój
Skora Jadwisin 0-3 Huragan Proboszczów
Nysa Winnica 0-2 Polonia Ernestynów
Przyszłość Prusice 5-1 Polonia Brennik-Ernestynów
Lechia Rokitnica 1-0 Lubiatowianka Lubiatów

Kolejka 7 - 9-10 października

Lubiatowianka Lubiatów 3-2 Radziechowianka Radziechów
Polonia Brennik-Ernestynów 2-1 Lechia Rokitnica
Polonia Ernestynów 0-3 Przyszłość Prusice
(wo)
mecz przerwany w 88 minucie przy stanie 2:2
Huragan Proboszczów 7-1 Nysa Winnica
Iskra Jerzmanice Zdrój 5-0 Skora Jadwisin
LZS Czaple 1-4 Płomień Nowa Wieś Grodziska

Kolejka 8 - 16-17 października

Radziechowianka Radziechów 2-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Skora Jadwisin 5-0 LZS Czaple
Nysa Winnica 0-3 Iskra Jerzmanice Zdrój
Przyszłość Prusice 4-2 Huragan Proboszczów
Lechia Rokitnica 4-1 Polonia Ernestynów
Lubiatowianka Lubiatów 4-3 Polonia Brennik-Ernestynów

Kolejka 9 - 23-24 października

Polonia Brennik-Ernestynów 2-2 Radziechowianka Radziechów
Polonia Ernestynów 1-1 Lubiatowianka Lubiatów
Huragan Proboszczów 2-3 Lechia Rokitnica
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-2 Przyszłość Prusice
LZS Czaple 2-0 Nysa Winnica
Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-2 Skora Jadwisin

Kolejka 10 - 30-31 października

Radziechowianka Radziechów 1-1 Skora Jadwisin
Nysa Winnica 0-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Przyszłość Prusice 1-0 LZS Czaple
Lechia Rokitnica 0-4 Iskra Jerzmanice Zdrój
Lubiatowianka Lubiatów 1-3 Huragan Proboszczów
Polonia Brennik-Ernestynów 1-4 Polonia Ernestynów

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Polonia Ernestynów 3-1 Radziechowianka Radziechów
Huragan Proboszczów 5-0 Polonia Brennik-Ernestynów
Iskra Jerzmanice Zdrój 1-1 Lubiatowianka Lubiatów
LZS Czaple 1-1 Lechia Rokitnica
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-1 Przyszłość Prusice
Skora Jadwisin 5-0 Nysa Winnica

Kolejka 12 - 3 maja

Radziechowianka Radziechów 3-3 Nysa Winnica
Skora Jadwisin 1-2 Przyszłość Prusice
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-2 Lechia Rokitnica
LZS Czaple 1-3 Lubiatowianka Lubiatów
Iskra Jerzmanice Zdrój 6-2 Polonia Brennik-Ernestynów
Huragan Proboszczów 1-1 Polonia Ernestynów 8 czerwca
przerwany przy stanie 1:1, powtórzony

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Huragan Proboszczów 9-1 Radziechowianka Radziechów
Polonia Ernestynów 0-0 Iskra Jerzmanice Zdrój
Polonia Brennik-Ernestynów 1-2 LZS Czaple
Lubiatowianka Lubiatów 0-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Lechia Rokitnica 2-2 Skora Jadwisin
Przyszłość Prusice 1-0 Nysa Winnica

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Radziechowianka Radziechów 3-9 Przyszłość Prusice
Nysa Winnica 1-1 Lechia Rokitnica
Skora Jadwisin 2-3 Lubiatowianka Lubiatów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-0 Polonia Brennik-Ernestynów
LZS Czaple 1-2 Polonia Ernestynów
Iskra Jerzmanice Zdrój 0-0 Huragan Proboszczów

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Iskra Jerzmanice Zdrój 6-0 Radziechowianka Radziechów
Huragan Proboszczów 3-0 LZS Czaple
Polonia Ernestynów 5-0 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Polonia Brennik-Ernestynów 2-3 Skora Jadwisin
Lubiatowianka Lubiatów 4-2 Nysa Winnica
Lechia Rokitnica 3-3 Przyszłość Prusice

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Radziechowianka Radziechów 3-1 Lechia Rokitnica
Przyszłość Prusice 3-2 Lubiatowianka Lubiatów
Nysa Winnica 3-1 Polonia Brennik-Ernestynów
Skora Jadwisin 0-4 Polonia Ernestynów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-0 Huragan Proboszczów
LZS Czaple 1-3 Iskra Jerzmanice Zdrój

Kolejka 17 - 7-8 maja

LZS Czaple 2-1 Radziechowianka Radziechów
Iskra Jerzmanice Zdrój 7-0 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Huragan Proboszczów 4-2 Skora Jadwisin
Polonia Ernestynów 4-0 Nysa Winnica
Polonia Brennik-Ernestynów 1-0 Przyszłość Prusice
Lubiatowianka Lubiatów 0-1 Lechia Rokitnica

Kolejka 18 - 14-15 maja

Radziechowianka Radziechów 2-2 Lubiatowianka Lubiatów
Lechia Rokitnica 7-2 Polonia Brennik-Ernestynów
Przyszłość Prusice 2-3 Polonia Ernestynów
Nysa Winnica 0-2 Huragan Proboszczów
Skora Jadwisin 4-2 Iskra Jerzmanice Zdrój
Płomień Nowa Wieś Grodziska 3-2 LZS Czaple

Kolejka 19 - 21-22 maja

Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-1 Radziechowianka Radziechów
LZS Czaple 0-3 Skora Jadwisin
Iskra Jerzmanice Zdrój 3-0 Nysa Winnica
Huragan Proboszczów 2-2 Przyszłość Prusice
Polonia Ernestynów 1-1 Lechia Rokitnica
Polonia Brennik-Ernestynów 0-3 Lubiatowianka Lubiatów

Kolejka 20 - 28-29 maja

Radziechowianka Radziechów 3-2 Polonia Brennik-Ernestynów
Lubiatowianka Lubiatów 1-6 Polonia Ernestynów
Lechia Rokitnica 1-0 Huragan Proboszczów
Przyszłość Prusice 2-2 Iskra Jerzmanice Zdrój
Nysa Winnica 2-1 LZS Czaple
Skora Jadwisin 7-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska

Kolejka 21 - 5 czerwca

Skora Jadwisin 3-2 Radziechowianka Radziechów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 3-2 Nysa Winnica
LZS Czaple 0-6 Przyszłość Prusice
Iskra Jerzmanice Zdrój 2-0 Lechia Rokitnica
Huragan Proboszczów 6-1 Lubiatowianka Lubiatów
Polonia Ernestynów 3-0 Polonia Brennik-Ernestynów

Kolejka 22 - 12 czerwca

Radziechowianka Radziechów 1-4 Polonia Ernestynów
Polonia Brennik-Ernestynów 4-1 Huragan Proboszczów
Lubiatowianka Lubiatów 1-2 Iskra Jerzmanice Zdrój
Lechia Rokitnica 4-1 LZS Czaple
Przyszłość Prusice 3-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Nysa Winnica 2-2 Skora Jadwisin

Klasa A 2004/2005 (Legnica I)
Klasa A 2004/2005 (Legnica II)
Klasa A 2004/2005 (Legnica III)

Klasa B 2004/2005 (Legnica I)
Klasa B 2004/2005 (Legnica II)
Klasa B 2004/2005 (Legnica III)
Klasa B 2004/2005 (Legnica IV)
Klasa B 2004/2005 (Legnica V)
Klasa B 2004/2005 (Legnica VI)
Klasa B 2004/2005 (Legnica VIII)

Autor: Łukasz Kościjańczuk
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas