[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Legnica III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Komorniki (k. Polkowic) 22 50 16 2 4 85-36 10 0 1 52-14 6 2 3 33-22
2.  Arka Trzebnice 22 45 15 0 7 82-63 10 0 1 51-24 5 0 6 31-39 2 3 1 0 1 6-4
3.  Platan Siedlce 22 45 14 3 5 88-49 10 0 1 57-23 4 3 4 31-26 2 3 1 0 1 4-6
4.  Iskra Księginice 21 43 13 4 4 70-29 7 4 0 34-12 6 0 4 36-17
5.  Fortuna Obora 22 39 12 3 7 78-52 9 1 1 52-23 3 2 6 26-29
6.  Kłos Moskorzyn 22 33 10 3 9 60-61 8 0 3 32-17 2 3 6 28-44
7.  LZS Żelazny Most 22 30 9 3 10 66-70 7 2 2 42-29 2 1 8 24-41
8.  Relaks Szklary Dolne 22 27 9 0 13 62-54 6 0 5 40-23 3 0 8 22-31
9.  Kryształ Chocianowiec 21 24 7 3 11 46-60 5 2 3 24-16 2 1 8 22-44
10.  LZS Nowa Wieś Lubińska 22 21 5 6 11 45-73 3 4 4 22-32 2 2 7 23-41
11.  Tymowa 22 19 5 4 13 46-57 3 3 5 24-29 2 1 8 22-28
12.  Victoria Parchów 22 1 0 1 21 25-149 0 0 11 10-71 0 1 10 15-78

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Komorniki (k. Polkowic)    4-0 3-2 2-1 6-2 4-2 1-2 3-0 6-1 9-2 2-0 12-2 
 2 Arka Trzebnice7-2     4-1 2-4 4-3 3-0 8-5 3-2 5-3 6-2 5-1 4-1 
 3 Platan Siedlce1-2 3-2     5-3 5-2 10-1 6-1 3-2 7-2 6-4 2-1 9-3 
 4 Iskra Księginice1-1 5-0 2-2     2-2 3-2 4-1 3-1 3-0 2-2 3-1 6-0 
 5 Fortuna Obora8-2 5-1 3-1 2-0     5-5 7-4 1-3 4-0 6-1 4-3 7-3 
 6 Kłos Moskorzyn0-5 4-5 1-2 3-0 2-0     2-1 4-2 5-2 2-0 1-0 8-0 
 7 LZS Żelazny Most1-4 8-2 2-2 1-4 2-1 9-1     4-3 4-3 5-4 4-3 2-2 
 8 Relaks Szklary Dolne0-2 4-0 4-1 1-7 0-5 1-3 6-2     7-0 4-0 1-3 12-0 
 9 Kryształ Chocianowiec0-0 1-2 1-2 3-2 4-3 4-1 1-0     0-2 2-2 8-2 
 10 LZS Nowa Wieś Lubińska1-7 0-7 4-4 0-4 1-1 3-3 1-1 4-0 0-4     2-0 6-1 
 11 Tymowa3-2 4-5 1-3 0-3 2-4 1-1 2-1 4-6 2-2 1-1     4-1 
 12 Victoria Parchów0-6 1-7 1-11 1-10 2-4 1-7 0-5 1-3 1-5 0-5 2-8     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Platan Siedlce 3-2 Arka Trzebnice
Iskra Księginice 3-0 Kryształ Chocianowiec
Tymowa 1-1 LZS Nowa Wieś Lubińska
Fortuna Obora 7-3 Victoria Parchów
LZS Żelazny Most 4-3 Relaks Szklary Dolne
LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-2 Kłos Moskorzyn

Kolejka 2 - 4-5 września

Arka Trzebnice 3-0 Kłos Moskorzyn
Relaks Szklary Dolne 0-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Victoria Parchów 0-5 LZS Żelazny Most
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-1 Fortuna Obora
Kryształ Chocianowiec 2-2 Tymowa
Platan Siedlce 5-3 Iskra Księginice

Kolejka 3 - 11-12 września

Iskra Księginice 5-0 Arka Trzebnice
Tymowa 1-3 Platan Siedlce
Fortuna Obora 4-0 Kryształ Chocianowiec
LZS Żelazny Most 5-4 LZS Nowa Wieś Lubińska
LZS Komorniki (k. Polkowic) 12-2 Victoria Parchów
Kłos Moskorzyn 4-2 Relaks Szklary Dolne

Kolejka 4 - 18-19 września

Arka Trzebnice 3-2 Relaks Szklary Dolne
Victoria Parchów 1-7 Kłos Moskorzyn
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-7 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Kryształ Chocianowiec 4-1 LZS Żelazny Most
Platan Siedlce 5-2 Fortuna Obora
Iskra Księginice 3-1 Tymowa

Kolejka 5 - 25-26 września

Tymowa 4-5 Arka Trzebnice
Fortuna Obora 2-0 Iskra Księginice
LZS Żelazny Most 2-2 Platan Siedlce
LZS Komorniki (k. Polkowic) 6-1 Kryształ Chocianowiec
Kłos Moskorzyn 2-0 LZS Nowa Wieś Lubińska
Relaks Szklary Dolne 12-0 Victoria Parchów

Kolejka 6 - 2-3 października

Arka Trzebnice 4-1 Victoria Parchów
LZS Nowa Wieś Lubińska 4-0 Relaks Szklary Dolne
Kryształ Chocianowiec 4-3 Kłos Moskorzyn
Platan Siedlce 1-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Iskra Księginice 4-1 LZS Żelazny Most
Tymowa 2-4 Fortuna Obora

Kolejka 7 - 9-10 października

Fortuna Obora 5-1 Arka Trzebnice
LZS Żelazny Most 4-3 Tymowa
LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-1 Iskra Księginice
Kłos Moskorzyn 1-2 Platan Siedlce
Relaks Szklary Dolne 7-0 Kryształ Chocianowiec
Victoria Parchów 0-5 LZS Nowa Wieś Lubińska

Kolejka 8 - 16-17 października

Arka Trzebnice 6-2 LZS Nowa Wieś Lubińska
Kryształ Chocianowiec 8-2 Victoria Parchów
Platan Siedlce 3-2 Relaks Szklary Dolne
Iskra Księginice 3-2 Kłos Moskorzyn
Tymowa 3-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Fortuna Obora 7-4 LZS Żelazny Most

Kolejka 9 - 23-24 października

LZS Żelazny Most 8-2 Arka Trzebnice
LZS Komorniki (k. Polkowic) 6-2 Fortuna Obora
Kłos Moskorzyn 1-0 Tymowa
Relaks Szklary Dolne 1-7 Iskra Księginice
Victoria Parchów 1-11 Platan Siedlce
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-4 Kryształ Chocianowiec

Kolejka 10 - 30-31 października

Arka Trzebnice 5-3 Kryształ Chocianowiec
Platan Siedlce 6-4 LZS Nowa Wieś Lubińska
Iskra Księginice 6-0 Victoria Parchów
Tymowa 4-6 Relaks Szklary Dolne
Fortuna Obora 5-5 Kłos Moskorzyn
LZS Żelazny Most 1-4 LZS Komorniki (k. Polkowic)

Kolejka 11 - 6-7 listopada

LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-0 Arka Trzebnice
Kłos Moskorzyn 2-1 LZS Żelazny Most
Relaks Szklary Dolne 0-5 Fortuna Obora
Victoria Parchów 2-8 Tymowa
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-4 Iskra Księginice
Kryształ Chocianowiec 1-2 Platan Siedlce

Kolejka 12 - 3 maja

Arka Trzebnice 4-1 Platan Siedlce
Kryształ Chocianowiec - Iskra Księginice
nie odbył się
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-0 Tymowa
Victoria Parchów 2-4 Fortuna Obora
Relaks Szklary Dolne 6-2 LZS Żelazny Most
Kłos Moskorzyn 0-5 LZS Komorniki (k. Polkowic)

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Kłos Moskorzyn 4-5 Arka Trzebnice
LZS Komorniki (k. Polkowic) 3-0 Relaks Szklary Dolne
LZS Żelazny Most 2-2 Victoria Parchów
Fortuna Obora 6-1 LZS Nowa Wieś Lubińska
Tymowa 2-2 Kryształ Chocianowiec
Iskra Księginice 2-2 Platan Siedlce

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Arka Trzebnice 2-4 Iskra Księginice
Platan Siedlce 2-1 Tymowa
Kryształ Chocianowiec 3-2 Fortuna Obora
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-1 LZS Żelazny Most
Victoria Parchów 0-6 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Relaks Szklary Dolne 1-3 Kłos Moskorzyn

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Relaks Szklary Dolne 4-0 Arka Trzebnice
Kłos Moskorzyn 8-0 Victoria Parchów
LZS Komorniki (k. Polkowic) 9-2 LZS Nowa Wieś Lubińska
LZS Żelazny Most 4-3 Kryształ Chocianowiec
Fortuna Obora 3-1 Platan Siedlce
Tymowa 0-3 Iskra Księginice

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Arka Trzebnice 5-1 Tymowa
Iskra Księginice 2-2 Fortuna Obora
Platan Siedlce 6-1 LZS Żelazny Most
Kryształ Chocianowiec 0-0 LZS Komorniki (k. Polkowic)
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-3 Kłos Moskorzyn
Victoria Parchów 1-3 Relaks Szklary Dolne

Kolejka 17 - 7-8 maja

Victoria Parchów 1-7 Arka Trzebnice
Relaks Szklary Dolne 4-0 LZS Nowa Wieś Lubińska
Kłos Moskorzyn 5-2 Kryształ Chocianowiec
LZS Komorniki (k. Polkowic) 3-2 Platan Siedlce
LZS Żelazny Most 1-4 Iskra Księginice
Fortuna Obora 4-3 Tymowa

Kolejka 18 - 14-15 maja

Arka Trzebnice 4-3 Fortuna Obora
Tymowa 2-1 LZS Żelazny Most
Iskra Księginice 1-1 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Platan Siedlce 10-1 Kłos Moskorzyn
Kryształ Chocianowiec 1-0 Relaks Szklary Dolne
LZS Nowa Wieś Lubińska 6-1 Victoria Parchów

Kolejka 19 - 21-22 maja

LZS Nowa Wieś Lubińska 0-7 Arka Trzebnice
Victoria Parchów 1-5 Kryształ Chocianowiec
Relaks Szklary Dolne 4-1 Platan Siedlce
Kłos Moskorzyn 3-0 Iskra Księginice
LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-0 Tymowa
LZS Żelazny Most 2-1 Fortuna Obora

Kolejka 20 - 28-29 maja

Arka Trzebnice 8-5 LZS Żelazny Most
Fortuna Obora 8-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Tymowa 1-1 Kłos Moskorzyn
Iskra Księginice 3-1 Relaks Szklary Dolne
Platan Siedlce 9-3 Victoria Parchów
Kryształ Chocianowiec 0-2 LZS Nowa Wieś Lubińska

Kolejka 21 - 5 czerwca

Kryształ Chocianowiec 1-2 Arka Trzebnice
LZS Nowa Wieś Lubińska 4-4 Platan Siedlce
Victoria Parchów 1-10 Iskra Księginice
Relaks Szklary Dolne 1-3 Tymowa
Kłos Moskorzyn 2-0 Fortuna Obora
LZS Komorniki (k. Polkowic) 1-2 LZS Żelazny Most

Kolejka 22 - 12 czerwca

Arka Trzebnice 7-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
LZS Żelazny Most 9-1 Kłos Moskorzyn
Fortuna Obora 1-3 Relaks Szklary Dolne
Tymowa 4-1 Victoria Parchów
Iskra Księginice 2-2 LZS Nowa Wieś Lubińska
Platan Siedlce 7-2 Kryształ Chocianowiec

Klasa A 2004/2005 (Legnica I)
Klasa A 2004/2005 (Legnica II)
Klasa A 2004/2005 (Legnica III)

Klasa B 2004/2005 (Legnica I)
Klasa B 2004/2005 (Legnica II)
Klasa B 2004/2005 (Legnica IV)
Klasa B 2004/2005 (Legnica V)
Klasa B 2004/2005 (Legnica VI)
Klasa B 2004/2005 (Legnica VII)
Klasa B 2004/2005 (Legnica VIII)

Autor: Łukasz Kościjańczuk
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas