[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tur Milejów 26 68 22 2 2 87-18 12 0 1 56-10 10 2 1 31-8
2.  GKS Niedźwiada 26 54 17 3 6 67-40 8 2 3 34-16 9 1 3 33-24
3.  LZS Wierzchowiska 26 48 14 6 6 69-47 8 1 4 41-26 6 5 2 28-21
4.  LKS Trawniki 26 43 14 1 11 49-44 7 1 5 29-20 7 0 6 20-24 4 6 2 0 2 6-5
5.  GKS Niemce 26 43 12 7 7 49-44 7 3 3 26-18 5 4 4 23-26 4 6 2 0 2 7-7
6.  Lewart II Lubartów 26 43 13 4 9 60-46 6 4 3 31-14 7 0 6 29-32 4 6 2 0 2 6-7
7.  Ludwiniak Ludwin 26 36 10 6 10 66-47 8 3 2 43-13 2 3 8 23-34
8.  Koziołek Lublin 26 34 10 4 12 32-39 7 1 5 21-17 3 3 7 11-22
9.  Perła Mełgiew 26 31 9 4 13 65-55 5 3 5 38-24 4 1 8 27-31
10.  Sokół Konopnica 26 29 9 2 15 42-68 6 1 6 27-31 3 1 9 15-37
11.  Świdniczanka Świdnik Duży 26 26 7 5 14 34-60 5 2 6 20-25 2 3 8 14-35
12.  Oleśnia Oleśniki 26 25 7 4 15 42-64 5 1 7 23-29 2 3 8 19-35
13.  Huragan Siostrzytów 26 22 6 4 16 34-74 3 4 6 21-30 3 0 10 13-44
14.  LKS Kamionka (k. Lublina) 26 17 5 2 19 30-80 4 1 8 17-26 1 1 11 13-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tur Milejów    4-1 1-2 4-0 8-2 6-1 3-1 4-0 3-2 6-0 3-0 2-0 5-1 7-0 
 2 GKS Niedźwiada0-1     0-0 2-0 7-3 4-0 3-2 2-0 3-3 3-1 0-2 3-1 1-2 6-1 
 3 LZS Wierzchowiska0-2 1-2     3-5 2-2 2-4 2-1 3-0 4-3 3-2 1-0 6-2 5-1 9-2 
 4 LKS Trawniki1-1 1-4 0-3     2-0 3-0* 2-3 0-3* 3-1 1-2 6-0 5-0 3-2 2-1 
 5 GKS Niemce2-0 0-1 1-1 3-1     1-3 2-2 1-0 4-1 3-2 1-1 4-2 1-0 3-4 
 6 Lewart II Lubartów1-2 1-1 1-1 2-0 1-3     3-0 1-1 5-1 0-0 2-3 6-2 4-0 4-0 
 7 Ludwiniak Ludwin0-1 5-2 4-1 1-2 0-0 5-1     4-0 2-1 8-2 8-2 0-0 5-0 1-1 
 8 Koziołek Lublin0-1 0-4 1-1 3-1 0-2 1-0 2-1     3-2 2-0 4-1 0-1 0-2 5-1 
 9 Perła Mełgiew1-4 7-0 1-2 1-2 1-2 3-4 2-2 1-1     5-1 2-2 3-2 8-0 3-2 
 10 Sokół Konopnica2-2 1-6 1-7 0-2 2-1 2-1 1-6 0-2 1-2     3-0 3-2 3-0 8-0 
 11 Świdniczanka Świdnik Duży0-2 1-4 1-2 0-3* 1-1 0-4 6-1 3-0* 0-5 2-1     1-1 2-1 3-0 
 12 Oleśnia Oleśniki1-5 2-5 2-2 3-0 0-1 2-3 5-2 2-1 0-3 1-3 2-1     2-3 1-0 
 13 Huragan Siostrzytów0-6 0-1 4-5 1-2 2-2 2-6 2-2 1-1 1-2 3-0 2-1 1-1     2-1 
 14 LKS Kamionka (k. Lublina)0-4 1-2 4-1 1-2 0-4 1-2 1-0 0-2 2-1 0-1 1-1 1-5 5-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Lewart II Lubartów 3-0 Ludwiniak Ludwin
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-5 Oleśnia Oleśniki
Tur Milejów 1-2 LZS Wierzchowiska
LKS Trawniki 2-0 GKS Niemce
Świdniczanka Świdnik Duży 1-4 GKS Niedźwiada
Perła Mełgiew 5-1 Sokół Konopnica
Koziołek Lublin 0-2 Huragan Siostrzytów

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Ludwiniak Ludwin 5-0 Huragan Siostrzytów
Sokół Konopnica 0-2 Koziołek Lublin
GKS Niedźwiada 3-3 Perła Mełgiew
GKS Niemce 1-1 Świdniczanka Świdnik Duży
LZS Wierzchowiska 3-5 LKS Trawniki
Oleśnia Oleśniki 1-5 Tur Milejów
Lewart II Lubartów 4-0 LKS Kamionka (k. Lublina)

Kolejka 3 - 4-5 września

LKS Kamionka (k. Lublina) 1-0 Ludwiniak Ludwin
Tur Milejów 6-1 Lewart II Lubartów
LKS Trawniki 5-0 Oleśnia Oleśniki
Świdniczanka Świdnik Duży 1-2 LZS Wierzchowiska
Perła Mełgiew 1-2 GKS Niemce 25 września
Koziołek Lublin 0-4 GKS Niedźwiada
Huragan Siostrzytów 3-0 Sokół Konopnica

Kolejka 4 - 11-12 września

Ludwiniak Ludwin 8-2 Sokół Konopnica
GKS Niedźwiada 1-2 Huragan Siostrzytów
GKS Niemce 1-0 Koziołek Lublin
LZS Wierzchowiska 4-3 Perła Mełgiew
Oleśnia Oleśniki 2-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Lewart II Lubartów 2-0 LKS Trawniki
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-4 Tur Milejów

Kolejka 5 - 18-19 września

Tur Milejów 3-1 Ludwiniak Ludwin
LKS Trawniki 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Świdniczanka Świdnik Duży 0-4 Lewart II Lubartów
Perła Mełgiew 3-2 Oleśnia Oleśniki
Koziołek Lublin 1-1 LZS Wierzchowiska
Huragan Siostrzytów 2-2 GKS Niemce
Sokół Konopnica 1-6 GKS Niedźwiada

Kolejka 6 - 25-26 września

Ludwiniak Ludwin 5-2 GKS Niedźwiada
GKS Niemce 3-2 Sokół Konopnica
LZS Wierzchowiska 5-1 Huragan Siostrzytów
Oleśnia Oleśniki 2-1 Koziołek Lublin
Lewart II Lubartów 5-1 Perła Mełgiew
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Tur Milejów 4-0 LKS Trawniki

Kolejka 7 - 2-3 października

LKS Trawniki 2-3 Ludwiniak Ludwin
Świdniczanka Świdnik Duży 0-2 Tur Milejów
Perła Mełgiew 3-2 LKS Kamionka (k. Lublina)
Koziołek Lublin 1-0 Lewart II Lubartów
Huragan Siostrzytów 1-1 Oleśnia Oleśniki
Sokół Konopnica 1-7 LZS Wierzchowiska
GKS Niedźwiada 7-3 GKS Niemce

Kolejka 8 - 9-10 października

Ludwiniak Ludwin 0-0 GKS Niemce
LZS Wierzchowiska 1-2 GKS Niedźwiada
Oleśnia Oleśniki 1-3 Sokół Konopnica
Lewart II Lubartów 4-0 Huragan Siostrzytów
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-2 Koziołek Lublin
Tur Milejów 3-2 Perła Mełgiew
LKS Trawniki 6-0 Świdniczanka Świdnik Duży

Kolejka 9 - 16-17 października

Świdniczanka Świdnik Duży 6-1 Ludwiniak Ludwin
Perła Mełgiew 1-2 LKS Trawniki
Koziołek Lublin 0-1 Tur Milejów
Huragan Siostrzytów 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Sokół Konopnica 2-1 Lewart II Lubartów
GKS Niedźwiada 3-1 Oleśnia Oleśniki
GKS Niemce 1-1 LZS Wierzchowiska

Kolejka 10 - 23-24 października

Ludwiniak Ludwin 4-1 LZS Wierzchowiska
Oleśnia Oleśniki 0-1 GKS Niemce
Lewart II Lubartów 1-1 GKS Niedźwiada
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-1 Sokół Konopnica
Tur Milejów 5-1 Huragan Siostrzytów
LKS Trawniki 0-3 Koziołek Lublin
(wo)
Świdniczanka Świdnik Duży 0-5 Perła Mełgiew

Kolejka 11 - 30-31 października

Perła Mełgiew 2-2 Ludwiniak Ludwin
Koziołek Lublin 4-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Huragan Siostrzytów 1-2 LKS Trawniki
Sokół Konopnica 2-2 Tur Milejów
GKS Niedźwiada 6-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
GKS Niemce 1-3 Lewart II Lubartów
LZS Wierzchowiska 6-2 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Ludwiniak Ludwin 0-0 Oleśnia Oleśniki
Lewart II Lubartów 1-1 LZS Wierzchowiska
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-4 GKS Niemce
Tur Milejów 4-1 GKS Niedźwiada
LKS Trawniki 1-2 Sokół Konopnica
Świdniczanka Świdnik Duży 2-1 Huragan Siostrzytów
Perła Mełgiew 1-1 Koziołek Lublin

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Koziołek Lublin 2-1 Ludwiniak Ludwin
Huragan Siostrzytów 1-2 Perła Mełgiew
Sokół Konopnica 3-0 Świdniczanka Świdnik Duży
GKS Niedźwiada 2-0 LKS Trawniki
GKS Niemce 2-0 Tur Milejów
LZS Wierzchowiska 9-2 LKS Kamionka (k. Lublina)
Oleśnia Oleśniki 2-3 Lewart II Lubartów

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Ludwiniak Ludwin 5-1 Lewart II Lubartów 20 kwietnia
Oleśnia Oleśniki 1-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 3 maja
LZS Wierzchowiska 0-2 Tur Milejów 20 kwietnia
GKS Niemce 3-1 LKS Trawniki 26 kwietnia
GKS Niedźwiada 0-2 Świdniczanka Świdnik Duży 20 kwietnia
Sokół Konopnica 1-2 Perła Mełgiew 20 kwietnia
Huragan Siostrzytów 1-1 Koziołek Lublin 20 kwietnia

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Huragan Siostrzytów 2-2 Ludwiniak Ludwin
Koziołek Lublin 2-0 Sokół Konopnica
Perła Mełgiew 7-0 GKS Niedźwiada 3 maja
Świdniczanka Świdnik Duży 1-1 GKS Niemce
LKS Trawniki 0-3 LZS Wierzchowiska
Tur Milejów 2-0 Oleśnia Oleśniki
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 Lewart II Lubartów

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Ludwiniak Ludwin 1-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Lewart II Lubartów 1-2 Tur Milejów
Oleśnia Oleśniki 3-0 LKS Trawniki
LZS Wierzchowiska 1-0 Świdniczanka Świdnik Duży
GKS Niemce 4-1 Perła Mełgiew
GKS Niedźwiada 2-0 Koziołek Lublin
Sokół Konopnica 3-0 Huragan Siostrzytów

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Sokół Konopnica 1-6 Ludwiniak Ludwin
Huragan Siostrzytów 0-1 GKS Niedźwiada
Koziołek Lublin 0-2 GKS Niemce
Perła Mełgiew 1-2 LZS Wierzchowiska
Świdniczanka Świdnik Duży 1-1 Oleśnia Oleśniki
LKS Trawniki 3-0 Lewart II Lubartów
(wo)
Tur Milejów 7-0 LKS Kamionka (k. Lublina)

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Ludwiniak Ludwin 0-1 Tur Milejów
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 LKS Trawniki
Lewart II Lubartów 2-3 Świdniczanka Świdnik Duży
Oleśnia Oleśniki 0-3 Perła Mełgiew
LZS Wierzchowiska 3-0 Koziołek Lublin
GKS Niemce 1-0 Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada 3-1 Sokół Konopnica

Kolejka 19 - 7-8 maja

GKS Niedźwiada 3-2 Ludwiniak Ludwin
Sokół Konopnica 2-1 GKS Niemce
Huragan Siostrzytów 4-5 LZS Wierzchowiska
Koziołek Lublin 0-1 Oleśnia Oleśniki
Perła Mełgiew 3-4 Lewart II Lubartów
Świdniczanka Świdnik Duży 3-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
LKS Trawniki 1-1 Tur Milejów

Kolejka 20 - 14-15 maja

Ludwiniak Ludwin 1-2 LKS Trawniki
Tur Milejów 3-0 Świdniczanka Świdnik Duży
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-1 Perła Mełgiew
Lewart II Lubartów 1-1 Koziołek Lublin
Oleśnia Oleśniki 2-3 Huragan Siostrzytów
LZS Wierzchowiska 3-2 Sokół Konopnica
GKS Niemce 0-1 GKS Niedźwiada

Kolejka 21 - 21-22 maja

GKS Niemce 2-2 Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada 0-0 LZS Wierzchowiska
Sokół Konopnica 3-2 Oleśnia Oleśniki
Huragan Siostrzytów 2-6 Lewart II Lubartów
Koziołek Lublin 5-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Perła Mełgiew 1-4 Tur Milejów 8 czerwca
Świdniczanka Świdnik Duży 0-3 LKS Trawniki
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 22 - 28-29 maja

Ludwiniak Ludwin 8-2 Świdniczanka Świdnik Duży
LKS Trawniki 3-1 Perła Mełgiew
Tur Milejów 4-0 Koziołek Lublin
LKS Kamionka (k. Lublina) 5-1 Huragan Siostrzytów
Lewart II Lubartów 0-0 Sokół Konopnica
Oleśnia Oleśniki 2-5 GKS Niedźwiada
LZS Wierzchowiska 2-2 GKS Niemce

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

LZS Wierzchowiska 2-1 Ludwiniak Ludwin
GKS Niemce 4-2 Oleśnia Oleśniki
GKS Niedźwiada 4-0 Lewart II Lubartów
Sokół Konopnica 8-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Huragan Siostrzytów 0-6 Tur Milejów
Koziołek Lublin 3-1 LKS Trawniki
Perła Mełgiew 2-2 Świdniczanka Świdnik Duży

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Ludwiniak Ludwin 2-1 Perła Mełgiew
Świdniczanka Świdnik Duży 3-0 Koziołek Lublin
(wo)
na boisku 2-3
LKS Trawniki 3-2 Huragan Siostrzytów
Tur Milejów 6-0 Sokół Konopnica
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 GKS Niedźwiada
Lewart II Lubartów 1-3 GKS Niemce
Oleśnia Oleśniki 2-2 LZS Wierzchowiska

Kolejka 25 - 18-19 czerwca

Oleśnia Oleśniki 5-2 Ludwiniak Ludwin
LZS Wierzchowiska 2-4 Lewart II Lubartów
GKS Niemce 3-4 LKS Kamionka (k. Lublina)
GKS Niedźwiada 0-1 Tur Milejów
Sokół Konopnica 0-2 LKS Trawniki
Huragan Siostrzytów 2-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Koziołek Lublin 3-2 Perła Mełgiew

Kolejka 26 - 25 czerwca

Ludwiniak Ludwin 4-0 Koziołek Lublin
Perła Mełgiew 8-0 Huragan Siostrzytów
Świdniczanka Świdnik Duży 2-1 Sokół Konopnica
LKS Trawniki 1-4 GKS Niedźwiada
Tur Milejów 8-2 GKS Niemce
LKS Kamionka (k. Lublina) 4-1 LZS Wierzchowiska
Lewart II Lubartów 6-2 Oleśnia Oleśniki

Klasa okręgowa 2004/2005 (Lublin)

Klasa A 2004/2005 (Lublin I)
Klasa A 2004/2005 (Lublin II)

Klasa B 2004/2005 (Lublin I)
Klasa B 2004/2005 (Lublin II)
Klasa B 2004/2005 (Lublin III)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas