[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękit Cyców 26 64 21 1 4 78-29 13 0 0 43-8 8 1 4 35-21
2.  Gigant Przytoczno 26 62 20 2 4 97-40 11 1 1 50-16 9 1 3 47-24
3.  KS Ciecierzyn 26 60 19 3 4 79-39 11 1 1 49-19 8 2 3 30-20
4.  GLKS Michów 26 48 15 3 8 82-53 11 1 1 51-19 4 2 7 31-34 2 4 1 1 0 8-5
5.  Perła Rokitno 26 48 14 6 6 90-43 9 3 1 53-17 5 3 5 37-26 2 1 0 1 1 5-8
6.  Vir Dorohucza 26 40 13 1 12 68-69 7 1 5 32-32 6 0 7 36-37
7.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 26 38 12 2 12 55-48 8 2 3 36-19 4 0 9 19-29
8.  Flis Leszkowice 26 34 11 1 14 57-71 8 1 4 39-26 3 0 10 18-45 2 3 1 0 1 8-7
9.  Iskra Spiczyn 26 34 10 4 12 65-61 6 1 6 39-33 4 3 6 26-28 2 3 1 0 1 7-8
10.  Czarni Pliszczyn 26 33 11 0 15 81-96 8 0 5 51-40 3 0 10 30-56
11.  LKS Serniki 26 26 8 2 16 50-67 5 1 7 30-31 3 1 9 20-36
12.  Świt Abramów 25 18 6 0 19 37-116 5 0 8 19-36 1 0 11 18-80
13.  Selekt Świdnik 25 13 4 1 20 47-85 2 1 9 22-39 2 0 11 25-46
14.  Grom Firlej 26 12 4 0 22 18-87 2 0 11 10-45 2 0 11 8-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błękit Cyców    2-1 2-1 3-0 2-1 4-1 4-1 2-0 2-1 3-0* 4-1 8-0 4-1 3-0* 
 2 Gigant Przytoczno2-1     4-3 2-0 2-0 4-3 3-0* 7-2 0-0 5-1 1-3 8-1 5-2 7-0 
 3 KS Ciecierzyn3-4 7-4     3-1 3-0 3-0* 2-0 7-1 2-2 3-0 3-2 5-1 3-2 5-2 
 4 GLKS Michów1-1 6-4 3-1     4-1 0-8 3-0 3-0 3-0 10-2 3-0 9-2 3-0 3-0* 
 5 Perła Rokitno2-1 3-3 1-2 4-4     5-2 2-0 3-1 3-3 3-0* 2-1 16-0 6-0 3-0* 
 6 Vir Dorohucza3-5 0-6 0-3* 2-1 1-1     4-2 4-1 4-3 8-3 0-3* 3-1 0-3 3-0 
 7 LKS Biskupice (k. Świdnika)0-3 0-1 2-2 1-1 1-3 6-2     1-0 2-1 5-2 5-1 6-1 4-2 3-0* 
 8 Flis Leszkowice4-0 0-3 1-2 5-3 2-2 2-0 0-5     6-1 3-0* 1-0 10-5 5-4 0-1 
 9 Iskra Spiczyn3-4 0-3 1-2 5-2 1-3 2-8 1-2 6-2     1-0 1-1 7-1 6-3 5-2 
 10 Czarni Pliszczyn2-9 4-5 3-4 3-0* 1-7 7-0 3-2 3-1 2-5     8-2 5-1 7-4 3-0* 
 11 LKS Serniki0-1 2-5 1-3 3-6 1-1 3-4 3-0 1-2 2-5 7-2     3-2 1-0 3-0* 
 12 Świt Abramów1-0 0-6 1-3 0-5 4-2 0-3* 3-4 1-4 1-0 3-5 2-1     2-1 1-2 
 13 Selekt Świdnik0-3 0-3* 1-1 2-6 3-6 1-2 0-3* 7-1 1-2 3-7 1-4     3-1 
 14 Grom Firlej0-3* 0-3* 0-3* 1-2 1-10 0-3* 1-0 0-3* 0-3* 2-8 5-1 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

LKS Serniki 1-0 Selekt Świdnik
KS Ciecierzyn 3-4 Błękit Cyców
LKS Biskupice (k. Świdnika) 5-2 Czarni Pliszczyn
Gigant Przytoczno 0-0 Iskra Spiczyn
Perła Rokitno 5-2 Vir Dorohucza
Świt Abramów 1-2 Grom Firlej
GLKS Michów 3-0 Flis Leszkowice

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Selekt Świdnik 7-1 Flis Leszkowice
Grom Firlej 1-2 GLKS Michów
Vir Dorohucza 3-1 Świt Abramów
Iskra Spiczyn 1-3 Perła Rokitno
Czarni Pliszczyn 4-5 Gigant Przytoczno
Błękit Cyców 4-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)
LKS Serniki 1-3 KS Ciecierzyn

Kolejka 3 - 4-5 września

KS Ciecierzyn 3-2 Selekt Świdnik
LKS Biskupice (k. Świdnika) 5-1 LKS Serniki
Gigant Przytoczno 2-1 Błękit Cyców
Perła Rokitno 3-0 Czarni Pliszczyn
(wo)
Świt Abramów 1-0 Iskra Spiczyn
GLKS Michów 0-8 Vir Dorohucza
Flis Leszkowice 0-1 Grom Firlej

Kolejka 4 - 11-12 września

Selekt Świdnik 3-1 Grom Firlej
Vir Dorohucza 4-1 Flis Leszkowice
Iskra Spiczyn 5-2 GLKS Michów
Czarni Pliszczyn 5-1 Świt Abramów
Błękit Cyców 2-1 Perła Rokitno
LKS Serniki 2-5 Gigant Przytoczno
KS Ciecierzyn 2-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)

Kolejka 5 - 18-19 września

LKS Biskupice (k. Świdnika) 4-2 Selekt Świdnik
Gigant Przytoczno 4-3 KS Ciecierzyn
Perła Rokitno 2-1 LKS Serniki
Świt Abramów 1-0 Błękit Cyców
GLKS Michów 10-2 Czarni Pliszczyn
Flis Leszkowice 6-1 Iskra Spiczyn
Grom Firlej 0-3 Vir Dorohucza
(wo)

Kolejka 6 - 25-26 września

Selekt Świdnik 1-2 Vir Dorohucza
Iskra Spiczyn 5-2 Grom Firlej
Czarni Pliszczyn 3-1 Flis Leszkowice
Błękit Cyców 3-0 GLKS Michów
LKS Serniki 3-2 Świt Abramów
KS Ciecierzyn 3-0 Perła Rokitno
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-1 Gigant Przytoczno

Kolejka 7 - 2-3 października

Gigant Przytoczno 5-2 Selekt Świdnik
Perła Rokitno 2-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Świt Abramów 1-3 KS Ciecierzyn
GLKS Michów 3-0 LKS Serniki
Flis Leszkowice 4-0 Błękit Cyców
Grom Firlej 2-8 Czarni Pliszczyn
Vir Dorohucza 4-3 Iskra Spiczyn

Kolejka 8 - 9-10 października

Selekt Świdnik 1-2 Iskra Spiczyn
Czarni Pliszczyn 7-0 Vir Dorohucza 11 listopada
Błękit Cyców 3-0 Grom Firlej
(wo)
LKS Serniki 1-2 Flis Leszkowice
KS Ciecierzyn 3-1 GLKS Michów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 6-1 Świt Abramów
Gigant Przytoczno 2-0 Perła Rokitno

Kolejka 9 - 16-17 października

Perła Rokitno 6-0 Selekt Świdnik
Świt Abramów 0-6 Gigant Przytoczno
GLKS Michów 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Flis Leszkowice 1-2 KS Ciecierzyn
Grom Firlej 5-1 LKS Serniki
Vir Dorohucza 3-5 Błękit Cyców
Iskra Spiczyn 1-0 Czarni Pliszczyn

Kolejka 10 - 23-24 października

Selekt Świdnik 3-7 Czarni Pliszczyn
Błękit Cyców 2-1 Iskra Spiczyn
LKS Serniki 3-4 Vir Dorohucza
KS Ciecierzyn 5-2 Grom Firlej
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-0 Flis Leszkowice
Gigant Przytoczno 2-0 GLKS Michów
Perła Rokitno 16-0 Świt Abramów

Kolejka 11 - 30-31 października

Świt Abramów 2-1 Selekt Świdnik 11 listopada
GLKS Michów 4-1 Perła Rokitno
Flis Leszkowice 0-3 Gigant Przytoczno
Grom Firlej 1-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Vir Dorohucza 0-3 KS Ciecierzyn
(wo)
Iskra Spiczyn 1-1 LKS Serniki
Czarni Pliszczyn 2-9 Błękit Cyców

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Selekt Świdnik 0-3 Błękit Cyców
LKS Serniki 7-2 Czarni Pliszczyn
KS Ciecierzyn 2-2 Iskra Spiczyn
LKS Biskupice (k. Świdnika) 6-2 Vir Dorohucza
Gigant Przytoczno 7-0 Grom Firlej
Perła Rokitno 3-1 Flis Leszkowice
Świt Abramów 0-5 GLKS Michów

Kolejka 13 - 13-14 listopada

GLKS Michów 3-0 Selekt Świdnik
Flis Leszkowice 10-5 Świt Abramów
Grom Firlej 1-10 Perła Rokitno
Vir Dorohucza 0-6 Gigant Przytoczno
Iskra Spiczyn 1-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Czarni Pliszczyn 3-4 KS Ciecierzyn
Błękit Cyców 4-1 LKS Serniki

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Selekt Świdnik 1-4 LKS Serniki
Błękit Cyców 2-1 KS Ciecierzyn
Czarni Pliszczyn 3-2 LKS Biskupice (k. Świdnika) 27 kwietnia
Iskra Spiczyn 0-3 Gigant Przytoczno 26 kwietnia
Vir Dorohucza 1-1 Perła Rokitno
Grom Firlej 0-3 Świt Abramów
(wo)
Flis Leszkowice 5-3 GLKS Michów

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Flis Leszkowice 5-4 Selekt Świdnik
GLKS Michów 3-0 Grom Firlej
(wo)
Świt Abramów 0-3 Vir Dorohucza
(wo)
na boisku 3-2
Perła Rokitno 3-3 Iskra Spiczyn
Gigant Przytoczno 5-1 Czarni Pliszczyn
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-3 Błękit Cyców
KS Ciecierzyn 3-2 LKS Serniki

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Selekt Świdnik 1-1 KS Ciecierzyn
LKS Serniki 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Błękit Cyców 2-1 Gigant Przytoczno
Czarni Pliszczyn 1-7 Perła Rokitno
Iskra Spiczyn 7-1 Świt Abramów
Vir Dorohucza 2-1 GLKS Michów
Grom Firlej 0-3 Flis Leszkowice
(wo)

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Grom Firlej 0-3 Selekt Świdnik
(wo)
Flis Leszkowice 2-0 Vir Dorohucza
GLKS Michów 3-0 Iskra Spiczyn
Świt Abramów 3-5 Czarni Pliszczyn
Perła Rokitno 2-1 Błękit Cyców
Gigant Przytoczno 1-3 LKS Serniki
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-2 KS Ciecierzyn

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Selekt Świdnik 0-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
(wo)
KS Ciecierzyn 7-4 Gigant Przytoczno
LKS Serniki 1-1 Perła Rokitno
Błękit Cyców 8-0 Świt Abramów
Czarni Pliszczyn 3-0 GLKS Michów
(wo)
na boisku 1-3
Iskra Spiczyn 6-2 Flis Leszkowice
Vir Dorohucza 3-0 Grom Firlej

Kolejka 19 - 7-8 maja

Vir Dorohucza 0-3 Selekt Świdnik
Grom Firlej 0-3 Iskra Spiczyn
(wo)
Flis Leszkowice 3-0 Czarni Pliszczyn
(wo)
GLKS Michów 1-1 Błękit Cyców
Świt Abramów 2-1 LKS Serniki
Perła Rokitno 1-2 KS Ciecierzyn
Gigant Przytoczno 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
(wo)

Kolejka 20 - 14-15 maja

Selekt Świdnik 0-3 Gigant Przytoczno
(wo)
na boisku 3-1
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-3 Perła Rokitno
KS Ciecierzyn 5-1 Świt Abramów
LKS Serniki 3-6 GLKS Michów
Błękit Cyców 2-0 Flis Leszkowice
Czarni Pliszczyn 3-0 Grom Firlej
(wo)
Iskra Spiczyn 2-8 Vir Dorohucza

Kolejka 21 - 21-22 maja

Iskra Spiczyn 6-3 Selekt Świdnik
Vir Dorohucza 8-3 Czarni Pliszczyn
Grom Firlej 0-3 Błękit Cyców
(wo)
Flis Leszkowice 1-0 LKS Serniki
GLKS Michów 3-1 KS Ciecierzyn
Świt Abramów 3-4 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Perła Rokitno 3-3 Gigant Przytoczno

Kolejka 22 - 28-29 maja

Selekt Świdnik 3-6 Perła Rokitno
Gigant Przytoczno 8-1 Świt Abramów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-1 GLKS Michów
KS Ciecierzyn 7-1 Flis Leszkowice
LKS Serniki 3-0 Grom Firlej
(wo)
Błękit Cyców 4-1 Vir Dorohucza
Czarni Pliszczyn 2-5 Iskra Spiczyn

Kolejka 23 - 4 czerwca

Czarni Pliszczyn 7-4 Selekt Świdnik
Iskra Spiczyn 3-4 Błękit Cyców
Vir Dorohucza 0-3 LKS Serniki
(wo)
na boisku 3-0
Grom Firlej 0-3 KS Ciecierzyn
(wo)
Flis Leszkowice 0-5 LKS Biskupice (k. Świdnika)
GLKS Michów 6-4 Gigant Przytoczno
Świt Abramów 4-2 Perła Rokitno

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Selekt Świdnik - Świt Abramów
obustronny walkower
Perła Rokitno 4-4 GLKS Michów
Gigant Przytoczno 7-2 Flis Leszkowice
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-0 Grom Firlej
(wo)
KS Ciecierzyn 3-0 Vir Dorohucza
(wo)
LKS Serniki 2-5 Iskra Spiczyn
Błękit Cyców 3-0 Czarni Pliszczyn
(wo)

Kolejka 25 - 18-19 czerwca

Błękit Cyców 4-1 Selekt Świdnik
Czarni Pliszczyn 8-2 LKS Serniki
Iskra Spiczyn 1-2 KS Ciecierzyn
Vir Dorohucza 4-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Grom Firlej 0-3 Gigant Przytoczno
(wo)
Flis Leszkowice 2-2 Perła Rokitno
GLKS Michów 9-2 Świt Abramów

Kolejka 26 - 26 czerwca

Selekt Świdnik 2-6 GLKS Michów
Świt Abramów 1-4 Flis Leszkowice
Perła Rokitno 3-0 Grom Firlej
(wo)
Gigant Przytoczno 4-3 Vir Dorohucza
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 Iskra Spiczyn
KS Ciecierzyn 3-0 Czarni Pliszczyn
LKS Serniki 0-1 Błękit Cyców

Klasa A 2004/2005 (Lublin I)
Klasa A 2004/2005 (Lublin II)
Klasa A 2004/2005 (Lublin III)

Klasa B 2004/2005 (Lublin I)
Klasa B 2004/2005 (Lublin II)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas