[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sygnał Chodel 26 66 21 3 2 90-32 11 1 1 50-16 10 2 1 40-16
2.  Wilki Wilków 26 54 17 3 6 73-35 12 0 1 45-10 5 3 5 28-25
3.  Draco Kowala 26 51 17 0 9 52-50 11 0 2 28-16 6 0 7 24-34
4.  Bobry Karczmiska 26 50 16 2 8 57-33 9 1 3 29-11 7 1 5 28-22
5.  Poraj Kraczewice 26 45 14 3 9 56-39 9 3 1 38-12 5 0 8 18-27
6.  Czarni Puszno Godowskie 26 37 11 4 11 47-46 8 1 4 29-17 3 3 7 18-29 2 3 1 0 1 4-3
7.  Perła Borzechów 26 37 11 4 11 54-56 7 2 4 33-25 4 2 7 21-31 2 3 1 0 1 3-4
8.  Wawel Wąwolnica 26 32 9 5 12 59-73 5 3 5 31-41 4 2 7 28-32
9.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 26 30 10 0 16 53-66 7 0 6 32-27 3 0 10 21-39
10.  Płomień Trzydnik Duży 26 29 9 2 15 42-62 6 2 5 30-20 3 0 10 12-42
11.  Pogoń Trzebiesza 26 26 8 2 16 51-74 6 0 7 34-35 2 2 9 17-39
12.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 26 24 7 3 16 53-80 4 1 8 29-40 3 2 8 24-40 2 3 1 0 1 4-3
13.  Wisła Józefów 26 24 6 6 14 40-65 4 5 4 21-25 2 1 10 19-40 2 3 1 0 1 3-4
14.  LZS Poniatowa Wieś 26 20 5 5 16 43-59 4 2 7 23-23 1 3 9 20-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sygnał Chodel    5-0 4-1 3-1 6-2 3-1 2-3 2-2 6-2 4-2 5-1 3-0 4-0 3-1 
 2 Wilki Wilków1-2     2-0 3-0 3-1 4-0 5-1 4-2 2-1 6-1 2-1 6-0 5-0 2-1 
 3 Draco Kowala1-2 3-2     2-0 1-0 3-2 1-0 2-1 4-3 3-1 1-3 1-0 2-0 4-2 
 4 Bobry Karczmiska1-3 0-1 6-0     1-0 2-2 3-1 2-0 4-1 1-0 1-2 5-0 2-1 1-0 
 5 Poraj Kraczewice2-2 4-0 4-0 0-3     1-1 2-1 4-4 3-0* 3-1 3-0 4-0 6-0 2-0 
 6 Czarni Puszno Godowskie0-3 1-1 2-0 0-1 1-2     3-1 1-0 3-0 6-0 5-0 3-0 4-3 0-6 
 7 Perła Borzechów2-3 2-1 2-1 5-0 0-2 2-1     2-6 2-1 1-2 3-2 8-2 3-3 1-1 
 8 Wawel Wąwolnica2-1 2-9 7-3 1-6 0-3 1-1 2-6     2-5 6-1 2-1 2-2 3-2 1-1 
 9 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska1-4 1-4 1-2 4-1 4-3 2-4 4-1 0-1     0-2 3-0 3-2 4-1 5-2 
 10 Płomień Trzydnik Duży0-2 3-0 1-2 0-3 2-0 4-1 2-2 3-1 0-1     4-0 3-3 1-4 7-1 
 11 Pogoń Trzebiesza2-4 2-4 2-6 0-2 1-2 2-1 4-0 5-1 1-4 6-0     1-7 3-2 5-2 
 12 Wodniak Piotrawin-Łaziska1-7 1-5 0-3* 1-6 7-2 1-2 1-2 3-5 6-1 2-0 3-3     0-3* 3-1 
 13 Wisła Józefów2-6 1-1 2-4 2-2 1-0 3-0 1-1 2-1 3-0* 0-2 2-2 0-4     2-2 
 14 LZS Poniatowa Wieś1-1 0-0 1-2 1-3 0-1 1-2 1-2 2-4 3-2 4-0 5-2 1-4 3-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pogoń Trzebiesza 2-1 Czarni Puszno Godowskie
Perła Borzechów 1-1 LZS Poniatowa Wieś
Wawel Wąwolnica 7-3 Draco Kowala
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-3 Poraj Kraczewice
Sygnał Chodel 5-0 Wilki Wilków
Bobry Karczmiska 1-0 Płomień Trzydnik Duży
Wisła Józefów 0-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Czarni Puszno Godowskie 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Płomień Trzydnik Duży 1-4 Wisła Józefów
Wilki Wilków 3-0 Bobry Karczmiska
Poraj Kraczewice 2-2 Sygnał Chodel
Draco Kowala 4-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
LZS Poniatowa Wieś 2-4 Wawel Wąwolnica
Pogoń Trzebiesza 4-0 Perła Borzechów

Kolejka 3 - 4-5 września

Perła Borzechów 2-1 Czarni Puszno Godowskie
Wawel Wąwolnica 2-1 Pogoń Trzebiesza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 5-2 LZS Poniatowa Wieś
Sygnał Chodel 4-1 Draco Kowala
Bobry Karczmiska 1-0 Poraj Kraczewice
Wisła Józefów 1-1 Wilki Wilków
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-0 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 4 - 11-12 września

Czarni Puszno Godowskie 6-0 Płomień Trzydnik Duży
Wilki Wilków 6-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Poraj Kraczewice 6-0 Wisła Józefów
Draco Kowala 2-0 Bobry Karczmiska
LZS Poniatowa Wieś 1-1 Sygnał Chodel
Pogoń Trzebiesza 1-4 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Perła Borzechów 2-6 Wawel Wąwolnica

Kolejka 5 - 18-19 września

Wawel Wąwolnica 1-1 Czarni Puszno Godowskie
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-1 Perła Borzechów
Sygnał Chodel 5-1 Pogoń Trzebiesza
Bobry Karczmiska 1-0 LZS Poniatowa Wieś
Wisła Józefów 2-4 Draco Kowala
Wodniak Piotrawin-Łaziska 7-2 Poraj Kraczewice
Płomień Trzydnik Duży 3-0 Wilki Wilków

Kolejka 6 - 25-26 września

Czarni Puszno Godowskie 1-1 Wilki Wilków
Poraj Kraczewice 3-1 Płomień Trzydnik Duży
Draco Kowala 1-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
LZS Poniatowa Wieś 3-0 Wisła Józefów
Pogoń Trzebiesza 0-2 Bobry Karczmiska
Perła Borzechów 2-3 Sygnał Chodel
Wawel Wąwolnica 2-5 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 7 - 2-3 października

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-4 Czarni Puszno Godowskie
Sygnał Chodel 2-2 Wawel Wąwolnica
Bobry Karczmiska 3-1 Perła Borzechów
Wisła Józefów 2-2 Pogoń Trzebiesza
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-1 LZS Poniatowa Wieś
Płomień Trzydnik Duży 1-2 Draco Kowala
Wilki Wilków 3-1 Poraj Kraczewice

Kolejka 8 - 9-10 października

Czarni Puszno Godowskie 1-2 Poraj Kraczewice
Draco Kowala 3-2 Wilki Wilków
LZS Poniatowa Wieś 4-0 Płomień Trzydnik Duży
Pogoń Trzebiesza 1-7 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Perła Borzechów 3-3 Wisła Józefów
Wawel Wąwolnica 1-6 Bobry Karczmiska
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-4 Sygnał Chodel

Kolejka 9 - 16-17 października

Sygnał Chodel 3-1 Czarni Puszno Godowskie
Bobry Karczmiska 4-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Wisła Józefów 2-1 Wawel Wąwolnica
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-2 Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży 4-0 Pogoń Trzebiesza
Wilki Wilków 2-1 LZS Poniatowa Wieś
Poraj Kraczewice 4-0 Draco Kowala

Kolejka 10 - 23-24 października

Czarni Puszno Godowskie 2-0 Draco Kowala
LZS Poniatowa Wieś 0-1 Poraj Kraczewice
Pogoń Trzebiesza 2-4 Wilki Wilków
Perła Borzechów 1-2 Płomień Trzydnik Duży
Wawel Wąwolnica 2-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-1 Wisła Józefów
Sygnał Chodel 3-1 Bobry Karczmiska

Kolejka 11 - 30-31 października

Bobry Karczmiska 2-2 Czarni Puszno Godowskie
Wisła Józefów 2-6 Sygnał Chodel
Wodniak Piotrawin-Łaziska 6-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Płomień Trzydnik Duży 3-1 Wawel Wąwolnica
Wilki Wilków 5-1 Perła Borzechów
Poraj Kraczewice 3-0 Pogoń Trzebiesza
Draco Kowala 4-2 LZS Poniatowa Wieś

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Czarni Puszno Godowskie 0-6 LZS Poniatowa Wieś
Pogoń Trzebiesza 2-6 Draco Kowala
Perła Borzechów 0-2 Poraj Kraczewice
Wawel Wąwolnica 2-9 Wilki Wilków
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-2 Płomień Trzydnik Duży
Sygnał Chodel 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Bobry Karczmiska 2-1 Wisła Józefów

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Wisła Józefów 3-0 Czarni Puszno Godowskie
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-6 Bobry Karczmiska
Płomień Trzydnik Duży 0-2 Sygnał Chodel
Wilki Wilków 2-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Poraj Kraczewice 4-4 Wawel Wąwolnica
Draco Kowala 1-0 Perła Borzechów
LZS Poniatowa Wieś 5-2 Pogoń Trzebiesza

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Czarni Puszno Godowskie 5-0 Pogoń Trzebiesza 20 kwietnia
LZS Poniatowa Wieś 1-2 Perła Borzechów 3 maja
Draco Kowala 2-1 Wawel Wąwolnica 20 kwietnia
Poraj Kraczewice 3-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
(wo)
Wilki Wilków 1-2 Sygnał Chodel 3 maja
Płomień Trzydnik Duży 0-3 Bobry Karczmiska 20 kwietnia
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-3 Wisła Józefów 3 maja
(wo)
na boisku 5-0

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-2 Czarni Puszno Godowskie
Wisła Józefów 0-2 Płomień Trzydnik Duży
Bobry Karczmiska 0-1 Wilki Wilków
Sygnał Chodel 6-2 Poraj Kraczewice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-2 Draco Kowala
Wawel Wąwolnica 1-1 LZS Poniatowa Wieś
Perła Borzechów 3-2 Pogoń Trzebiesza

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Czarni Puszno Godowskie 3-1 Perła Borzechów
Pogoń Trzebiesza 5-1 Wawel Wąwolnica
LZS Poniatowa Wieś 3-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Draco Kowala 1-2 Sygnał Chodel
Poraj Kraczewice 0-3 Bobry Karczmiska
Wilki Wilków 5-0 Wisła Józefów
Płomień Trzydnik Duży 3-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Płomień Trzydnik Duży 4-1 Czarni Puszno Godowskie
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-5 Wilki Wilków
Wisła Józefów 1-0 Poraj Kraczewice
Bobry Karczmiska 6-0 Draco Kowala
Sygnał Chodel 3-1 LZS Poniatowa Wieś
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-0 Pogoń Trzebiesza
Wawel Wąwolnica 2-6 Perła Borzechów

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Czarni Puszno Godowskie 1-0 Wawel Wąwolnica
Perła Borzechów 2-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pogoń Trzebiesza 2-4 Sygnał Chodel
LZS Poniatowa Wieś 1-3 Bobry Karczmiska
Draco Kowala 2-0 Wisła Józefów
Poraj Kraczewice 4-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków 6-1 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 19 - 7-8 maja

Wilki Wilków 4-0 Czarni Puszno Godowskie
Płomień Trzydnik Duży 2-0 Poraj Kraczewice
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-3 Draco Kowala
(wo)
na boisku 2-0
Wisła Józefów 2-2 LZS Poniatowa Wieś
Bobry Karczmiska 1-2 Pogoń Trzebiesza
Sygnał Chodel 2-3 Perła Borzechów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-1 Wawel Wąwolnica

Kolejka 20 - 14-15 maja

Czarni Puszno Godowskie 3-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Wawel Wąwolnica 2-1 Sygnał Chodel
Perła Borzechów 5-0 Bobry Karczmiska
Pogoń Trzebiesza 3-2 Wisła Józefów
LZS Poniatowa Wieś 1-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Draco Kowala 3-1 Płomień Trzydnik Duży
Poraj Kraczewice 4-0 Wilki Wilków

Kolejka 21 - 21-22 maja

Poraj Kraczewice 1-1 Czarni Puszno Godowskie
Wilki Wilków 2-0 Draco Kowala
Płomień Trzydnik Duży 7-1 LZS Poniatowa Wieś
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-3 Pogoń Trzebiesza
Wisła Józefów 1-1 Perła Borzechów
Bobry Karczmiska 2-0 Wawel Wąwolnica
Sygnał Chodel 6-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 22 - 28-29 maja

Czarni Puszno Godowskie 0-3 Sygnał Chodel
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-1 Bobry Karczmiska
Wawel Wąwolnica 3-2 Wisła Józefów
Perła Borzechów 8-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Pogoń Trzebiesza 6-0 Płomień Trzydnik Duży
LZS Poniatowa Wieś 0-0 Wilki Wilków
Draco Kowala 1-0 Poraj Kraczewice

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

Draco Kowala 3-2 Czarni Puszno Godowskie
Poraj Kraczewice 2-0 LZS Poniatowa Wieś
Wilki Wilków 2-1 Pogoń Trzebiesza
Płomień Trzydnik Duży 2-2 Perła Borzechów
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-5 Wawel Wąwolnica
Wisła Józefów 3-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
(wo)
na boisku 1-1
Bobry Karczmiska 1-3 Sygnał Chodel

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Czarni Puszno Godowskie 0-1 Bobry Karczmiska
Sygnał Chodel 4-0 Wisła Józefów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wawel Wąwolnica 6-1 Płomień Trzydnik Duży
Perła Borzechów 2-1 Wilki Wilków
Pogoń Trzebiesza 1-2 Poraj Kraczewice
LZS Poniatowa Wieś 1-2 Draco Kowala

Kolejka 25 - 18-19 czerwca

LZS Poniatowa Wieś 1-2 Czarni Puszno Godowskie
Draco Kowala 1-3 Pogoń Trzebiesza
Poraj Kraczewice 2-1 Perła Borzechów
Wilki Wilków 4-2 Wawel Wąwolnica
Płomień Trzydnik Duży 0-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-7 Sygnał Chodel
Wisła Józefów 2-2 Bobry Karczmiska

Kolejka 26 - 26 czerwca

Czarni Puszno Godowskie 4-3 Wisła Józefów
Bobry Karczmiska 5-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Sygnał Chodel 4-2 Płomień Trzydnik Duży
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-4 Wilki Wilków
Wawel Wąwolnica 0-3 Poraj Kraczewice
Perła Borzechów 2-1 Draco Kowala
Pogoń Trzebiesza 5-2 LZS Poniatowa Wieś

Klasa A 2004/2005 (Lublin I)
Klasa A 2004/2005 (Lublin II)
Klasa A 2004/2005 (Lublin III)

Klasa B 2004/2005 (Lublin II)
Klasa B 2004/2005 (Lublin III)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas