[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Orange Ekstraklasa 2006/2007
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 30 62 18 8 4 57-29 10 5 0 33-13 8 3 4 24-16
2.  GKS Bełchatów 30 61 19 4 7 63-32 11 2 2 34-14 8 2 5 29-18
3.  Legia Warszawa 30 52 16 4 10 53-33 11 1 3 37-13 5 3 7 16-20
4.  Cracovia 30 49 14 7 9 48-41 8 6 1 25-12 6 1 8 23-29
5.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 48 11 15 4 40-26 6 9 0 18-9 5 6 4 22-17
6.  Lech Poznań 30 47 12 11 7 53-36 8 5 2 35-17 4 6 5 18-19 2 4 1 1 0 5-2
7.  Korona Kielce 30 47 14 5 11 41-34 9 3 3 27-14 5 2 8 14-20 2 1 0 1 1 2-5
8.  Wisła Kraków 30 46 10 16 4 41-25 8 5 2 25-12 2 11 2 16-13
9.  Łódzki KS 30 41 10 11 9 31-30 6 6 3 19-12 4 5 6 12-18
10.  Odra Wodzisław Śląski 30 40 10 10 10 29-36 6 5 4 16-12 4 5 6 13-24 2 4 1 1 0 2-1
11.  Arka Gdynia 30 40 10 10 10 43-39 8 3 4 31-17 2 7 6 12-22 2 1 0 1 1 1-2
12.  Widzew Łódź 30 28 7 7 16 27-48 5 3 7 15-19 2 4 9 12-29
13.  Górnik Łęczna 30 26 7 5 18 24-64 5 2 8 15-26 2 3 10 9-38
14.  Górnik Zabrze 30 25 6 7 17 30-51 4 4 7 17-24 2 3 10 13-27
15.  Wisła Płock 30 23 4 11 15 20-47 3 5 7 10-22 1 6 8 10-25
16.  Pogoń Szczecin 30 16 3 7 20 24-53 1 5 9 10-21 2 2 11 14-32
Arka Gdynia została karnie zdegradowana do II ligi za udział w korupcji.
Górnik Łęczna został karnie zdegradowany do III ligi za udział w korupcji.
W związku z dodatkową degradacją Arki Gdynia i Górnika Łęczna zespół z 14. miejsca nie będzie rozgrywał barażów o utrzymanie w I lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zagłębie Lubin    2-1 1-0 4-3 2-1 0-0 2-0 0-0 1-1 1-0 6-0 4-2 1-1 1-1 2-1 6-2 
 2 GKS Bełchatów3-1     3-1 2-1 1-0 0-0 3-2 1-2 1-2 5-1 2-2 1-0 6-0 3-1 2-1 1-0 
 3 Legia Warszawa1-2 1-2     3-1 0-1 3-2 3-0 1-1 2-1 2-0 3-0 2-0 5-0 3-2 5-0 3-1 
 4 Cracovia2-4 2-1 0-0     1-1 3-0 1-0 0-0 1-1 1-0 1-1 2-1 5-0 3-1 2-2 1-0 
 5 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-0 1-1 1-1 0-0     1-0 1-0 2-2 2-0 1-1 2-1 0-0 1-1 2-0 1-1 3-1 
 6 Lech Poznań0-2 1-1 3-1 3-4 2-2     3-0 3-3 4-0 0-0 1-1 6-1 1-0 2-0 3-2 3-0 
 7 Korona Kielce1-2 5-3 3-1 1-2 2-0 2-2     0-0 1-0 0-1 1-0 3-0 2-0 4-2 0-0 2-1 
 8 Wisła Kraków0-0 2-4 3-1 3-0 0-4 0-0 2-0     0-0 6-0 2-2 2-0 2-1 1-0 2-0 0-0 
 9 Łódzki KS2-2 0-1 2-1 2-1 1-1 1-2 2-1 2-1     1-1 0-1 0-0 0-0 2-0 0-0 4-0 
 10 Odra Wodzisław Śląski1-0 1-0 1-2 0-1 0-0 0-0 1-2 2-1 1-2     1-1 3-0 2-1 0-0 1-0 2-2 
 11 Arka Gdynia3-0 1-3 1-1 4-2 2-4 3-1 0-3 0-0 0-0 0-1     3-0* 5-1 3-0 4-1 2-0 
 12 Widzew Łódź0-2 0-3 0-1 1-3 2-1 3-2 0-1 0-0 2-1 1-2 1-1     3-0 2-1 0-0 0-1 
 13 Górnik Łęczna2-1 1-3 1-2 1-0 1-3 0-3 1-3 1-1 0-1 2-0 1-0 1-5     0-2 0-0 3-2 
 14 Górnik Zabrze0-3 1-0 1-0 5-1 2-3 1-2 0-0 0-4 1-1 2-2 0-2 0-0 2-3     2-0 0-3 
 15 Wisła Płock0-2 0-4 0-3 0-2 0-0 1-1 0-1 0-0 2-1 1-1 1-0 2-2 0-1 1-3     2-1 
 16 Pogoń Szczecin1-3 0-2 0-1 0-2 1-1 1-3 1-1 1-1 0-1 1-3 0-0 0-1 3-0 0-0 1-2     

Kolejka 1 - 29-30 lipca

Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze 29 lipca, 19:00 (8000)
Cléber 22 (k)
Górnik Łęczna 1-3 GKS Bełchatów 29 lipca, 19:00 (5000)
Cezary Czpak 18 (k) - Tomasz Jarzębowski 36, Grzegorz Fonfara 40, Radosław Matusiak 73
Widzew Łódź 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 lipca, 20:00 (9500)
Krzysztof Sokalski 12, Bartosz Iwan 55 - Piotr Rocki 7
Legia Warszawa 3-1 Cracovia 29 lipca, 20:00 (10 000)
Élton 44, Hugo Alcântara 47, Roger 74 (k) - Piotr Giza 10
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Zagłębie Lubin 30 lipca, 18:00 (3020)
Marcin Chmiest 61
Lech Poznań 3-2 Wisła Płock 30 lipca, 19:00 (14 000)
Marcin Wasilewski 73, Piotr Reiss 88, Marcin Zając 90 - Paweł Sobczak 17, Žarko Belada 52
W 50. minucie Jacek Dembiński (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Arka Gdynia 0-3 Korona Kielce 29 lipca, 19:00 (10 000)
Grzegorz Bonin 17, Marcin Robak 73, Paweł Golański 77
Łódzki KS 4-0 Pogoń Szczecin 29 lipca, 19:00 (6000)
Ensar Arifović 13, Rafał Niżnik 22, Grzegorz Kmiecik 62, Adrian Świątek 84

Kolejka 2 - 5-6 sierpnia

Cracovia 1-0 Odra Wodzisław Śląski 5 sierpnia, 19:00 (4000)
Tomasz Moskała 13
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Legia Warszawa 5 sierpnia, 20:00 (3000)
Szymon Kaźmierowski 50 - Édson 7
GKS Bełchatów 1-0 Widzew Łódź 4 sierpnia, 19:30 (7000)
Radosław Matusiak 11
Łódzki KS 0-0 Górnik Łęczna 5 sierpnia, 19:00 (5000)
Górnik Zabrze 0-3 Pogoń Szczecin 5 sierpnia, 19:00
Piotr Celeban 11, Ânderson 39, Andradina 89
bez udziału publiczności
Arka Gdynia 0-0 Wisła Kraków 4 sierpnia, 20:00 (9500)
Zagłębie Lubin 0-0 Lech Poznań 5 sierpnia, 19:00 (6000)
Korona Kielce 0-0 Wisła Płock 6 sierpnia, 18:00 (10 898)

Kolejka 3 - 12-13 sierpnia

Korona Kielce 2-2 Lech Poznań 12 sierpnia, 20:00 (12 243)
Krzysztof Kotorowski 34 (s), Marcin Kaczmarek 37 - Marcin Wasilewski 48, Bartosz Bosacki 73
Wisła Kraków 2-0 Wisła Płock 13 sierpnia, 19:00 (6151)
Branko Radovanović 54, Marek Penksa 61
Pogoń Szczecin 0-0 Arka Gdynia 12 sierpnia, 19:00 (9350)
Górnik Łęczna 0-2 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 19:00 (5000)
Arkadiusz Aleksander 38, Tomasz Moskal 53
Widzew Łódź 2-1 Łódzki KS 11 sierpnia, 20:00 (8360)
Andrzej Tychowski 9, Saša Bogunović 30 - Łukasz Madej 45
Legia Warszawa 1-2 GKS Bełchatów 12 sierpnia, 19:00 (7000)
Miroslav Radović 58 - Tomasz Wróbel 76, Łukasz Garguła 90
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 12 sierpnia, 19:00 (2300)
Zagłębie Lubin 4-3 Cracovia 12 sierpnia, 19:00 (3500)
Michał Chałbiński 4, Łukasz Piszczek 41, 50, Wojciech Łobodziński 52 - Piotr Giza 17, Dariusz Pawlusiński 31, Tomasz Moskała 40
W 87. minucie Maciej Iwański (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Lech Poznań 3-4 Cracovia 19 sierpnia, 19:00 (13 148)
Arkadiusz Bąk 75, Marcin Wachowicz 80, Marcin Wasilewski 85 - Dawid Kucharski 36 (s), Tomasz Moskała 58, Dariusz Pawlusiński 62, Piotr Giza 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Zagłębie Lubin 19 sierpnia, 19:00 (1000)
GKS Bełchatów 5-1 Odra Wodzisław Śląski 19 sierpnia, 19:00 (5000)
Mariusz Ujek 5, Radosław Matusiak 26 (k), Jacek Popek 29, Paweł Strąk 53, Łukasz Garguła 85 - Marcin Chmiest 71
Łódzki KS 2-1 Legia Warszawa 19 sierpnia, 20:00 (8000)
Ensar Arifović 45, Rafał Niżnik 67 (k) - Tomasz Hajto 36 (s)
Górnik Zabrze 0-0 Widzew Łódź 18 sierpnia, 20:00 (8616)
Wisła Płock 2-1 Pogoń Szczecin 19 sierpnia, 19:00 (4000)
Tomáš Došek 14, Tomáš Michálek 87 - Danilo 90
Górnik Łęczna 1-0 Arka Gdynia 19 sierpnia, 19:00 (3500)
Andrzej Kubica 57
Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce 20 sierpnia, 19:15 (8000)
Piotr Brożek 63, Branko Radovanović 89

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Pogoń Szczecin 1-1 Korona Kielce 26 sierpnia, 19:00 (6000)
Leândro 41 - Mariusz Zganiacz 36
Górnik Łęczna 0-0 Wisła Płock 27 sierpnia, 18:00 (4000)
Widzew Łódź 1-1 Arka Gdynia 26 sierpnia, 19:00 (6854)
Bartosz Iwan 34 (k) - Olgierd Moskalewicz 30
Legia Warszawa 3-2 Górnik Zabrze 26 sierpnia, 20:15 (7083)
Dickson Choto 7, Piotr Włodarczyk 10, Édson 54 - Tomasz Moskal 77, Artur Prokop 90 (k)
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Łódzki KS 26 sierpnia, 19:00 (2500)
Bogusław Wyparło 84 (s) - Robert Kolendowicz 26, Łukasz Madej 31
Zagłębie Lubin 2-1 GKS Bełchatów 25 sierpnia, 20:00 (5000)
Michał Chałbiński 6, Manuel Arboleda 65 - Jacek Popek 29
Cracovia 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 sierpnia, 20:00 (3000)
Piotr Bania 72 - Szymon Kaźmierowski 20
Lech Poznań 3-3 Wisła Kraków 27 sierpnia, 19:15 (14 591)
Marcin Wasilewski 7, Zbigniew Zakrzewski 29, Piotr Reiss 56 - Arkadiusz Głowacki 53, Bartosz Bosacki 82 (s), Piotr Brożek 90

Kolejka 6 - 9-10 września

GKS Bełchatów 2-1 Cracovia 9 września, 16:00 (4000)
Łukasz Garguła 38, Dariusz Pietrasiak 70 - Piotr Bania 45
żółte kartki Gizy i Bojarskiego nie wliczają się do rejestru kartek, jako pokazane niesłusznie
Łódzki KS 2-2 Zagłębie Lubin 9 września, 18:00 (6000)
Dariusz Kłus 54, Rafał Niżnik 71 - Maciej Iwański 51, Michał Chałbiński 56
Górnik Zabrze 2-2 Odra Wodzisław Śląski 9 września, 18:00 (10 000)
Arkadiusz Aleksander 61, Jacek Kowalczyk 67 (s) - Marcin Chmiest 48, Mariusz Muszalik 59
Arka Gdynia 1-1 Legia Warszawa 8 września, 20:00 (11 000)
Olgierd Moskalewicz 28 - Roger 63 (k)
Wisła Płock 2-2 Widzew Łódź 8 września, 19:00 (3000)
Tomáš Michálek 49, Paweł Sobczak 68 - Bartłomiej Grzelak 45, Krzysztof Sokalski 79
Korona Kielce 2-0 Górnik Łęczna 9 września, 18:00 (8172)
Marcin Kaczmarek 45, Maciej Kowalczyk 61
Wisła Kraków 0-0 Pogoń Szczecin 10 września, 14:30 (7000)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Lech Poznań 9 września, 18:00 (5500)
Adrian Sikora 60

Kolejka 7 - 16-17 września

Pogoń Szczecin 1-3 Lech Poznań 16 września, 18:00 (12 000)
Ânderson 71 - Zbigniew Zakrzewski 6, Arkadiusz Bąk 51, Piotr Reiss 88
Górnik Łęczna 1-1 Wisła Kraków 17 września, 18:00 (6500)
Andrzej Kubica 19 - Dariusz Dudka 33
Widzew Łódź 0-1 Korona Kielce 16 września, 18:15 (6471)
Maciej Kowalczyk 23
Legia Warszawa 5-0 Wisła Płock 17 września, 19:15 (7503)
Élton 4, Dawid Janczyk 19, Roger 51, Miroslav Radović 76, Tomasz Kiełbowicz 89
W 90. minucie Édson (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Arka Gdynia 16 września, 18:00 (2300)
Marcin Chmiest 13 - Olgierd Moskalewicz 62
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze 16 września, 18:00 (5621)
Vidas Alunderis 16 - Błażej Radler 45
Cracovia 1-1 Łódzki KS 15 września, 20:00 (5000)
Jacek Wiśniewski 90 - Tomasz Hajto 90
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 GKS Bełchatów 16 września, 18:00 (2876)
Dariusz Pietrasiak 1 (s) - Marcin Truszkowski 85

Kolejka 8 - 23-24 września

Lech Poznań 1-1 GKS Bełchatów 24 września, 16:00 (15 221)
Piotr Reiss 33 - Dariusz Pietrasiak 36
Łódzki KS 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 września, 18:00 (3250)
Ensar Arifović 32 - Piotr Rocki 10
Górnik Zabrze 5-1 Cracovia 24 września, 15:00 (12 000)
Artur Prokop 24, 84, Tomasz Moskal 43, 70, Dariusz Stachowiak 89 - Paweł Szwajdych 45
W 9. minucie Marcin Bojarski (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Arka Gdynia 3-0 Zagłębie Lubin 23 września, 18:00 (5000)
Grzegorz Niciński 19, Janusz Dziedzic 22, Petr Pokorný 78 (s)
Wisła Płock 1-1 Odra Wodzisław Śląski 23 września, 18:00 (2021)
Vahan Gevorgyan 77 - Adam Gmitrzuk 5
Korona Kielce 3-1 Legia Warszawa 23 września, 20:15 (15 500)
Veselin Đoković 5, Piotr Bagnicki 36, Mariusz Zganiacz 81 (k) - Dawid Janczyk 52
Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź 22 września, 20:00 (12 000)
Mauro Cantoro 14, Cléber 53
Pogoń Szczecin 3-0 Górnik Łęczna 23 września, 18:00 (6000)
Élton 32, 82, Kamil Grosicki 90

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Górnik Łęczna 0-3 Lech Poznań 30 września, 18:00 (4000)
Arkadiusz Bąk 27, Henry Quinteros 35, 82
Widzew Łódź 0-1 Pogoń Szczecin 30 września, 18:15 (5439)
Andradina 29 (k)
żółta kartka Rzeźniczaka nie wlicza się do rejestru kartek, jako pokazana niesłusznie
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 1 października, 18:30 (11 198)
Marcin Burkhardt 75 - Paweł Brożek 48
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Korona Kielce 30 września, 18:00 (3100)
Marcin Chmiest 84 - Maciej Kowalczyk 19, Paweł Sasin 75
Zagłębie Lubin 2-1 Wisła Płock 30 września, 18:00 (4000)
Michał Chałbiński 46, Łukasz Mierzejewski 79 - Paweł Magdoń 90 (k)
Cracovia 1-1 Arka Gdynia 30 września, 18:00 (5000)
Tomasz Moskała 20 - Andrij Hryszczenko 84
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Górnik Zabrze 30 września, 18:00 (3000)
Błażej Telichowski 17, Michał Goliński 90
GKS Bełchatów 1-2 Łódzki KS 29 września, 20:00 (6870)
Piotr Klepczarek I 27 - Dariusz Kłus 28, Grzegorz Kmiecik 45

Kolejka 10 - 14-15 października

Lech Poznań 4-0 Łódzki KS 13 października, 20:00 (16 206)
Henry Quinteros 24, Zbigniew Zakrzewski 45, 61, Marcin Zając 83
Górnik Zabrze 1-0 GKS Bełchatów 14 października, 20:30 (10 000)
Artur Prokop 40 (k)
Arka Gdynia 2-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 października, 18:00 (7000)
Janusz Dziedzic 8, Grzegorz Pilch 76 - Adrian Sikora 13, 31, 86, Błażej Telichowski 26
Wisła Płock 0-2 Cracovia 14 października, 18:00 (2000)
Marcin Bojarski 20, Tomasz Moskała 90
Korona Kielce 1-2 Zagłębie Lubin 14 października, 18:15 (11 711)
Mariusz Zganiacz 11 - Manuel Arboleda 8, Wojciech Łobodziński 41
Wisła Kraków 6-0 Odra Wodzisław Śląski 14 października, 18:00 (11 000)
Radosław Sobolewski 21, Branko Radovanović 23, Jakub Błaszczykowski 53, Cléber 65 (k), Paweł Kryszałowicz 79, 88
Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa 15 października, 17:00 (13 000)
Sebastian Szałachowski 52
Górnik Łęczna 1-5 Widzew Łódź 14 października, 18:00 (4000)
Artur Andruszczak 85 - Bartłomiej Grzelak 7, 56, 90, Stefano Napoleoni 10, Krzysztof Sokalski 78

Kolejka 11 - 21-22 października

Widzew Łódź 3-2 Lech Poznań 20 października, 19:00 (9500)
Bartłomiej Konieczny 2, Stefano Napoleoni 22, Krzysztof Sokalski 81 - Henry Quinteros 64, Piotr Reiss 74
Legia Warszawa 5-0 Górnik Łęczna 21 października, 18:00 (8000)
Dawid Janczyk 3, Dickson Choto 32, Sebastian Szałachowski 55, Júnior 88, Élton 90
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Pogoń Szczecin 21 października, 18:00 (2799)
Jan Woś 26, Marcin Radzewicz 87 - Andradina 38 (k), Julcimar 90
Zagłębie Lubin 0-0 Wisła Kraków 22 października, 16:30 (9000)
Cracovia 1-0 Korona Kielce 21 października, 18:15 (5500)
Marcin Bojarski 69
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Wisła Płock 21 października, 18:00 (1914)
Michał Goliński 60 - Paweł Magdoń 52
GKS Bełchatów 2-2 Arka Gdynia 21 października, 18:00 (4500)
Mariusz Ujek 29, Łukasz Garguła 53 - Krzysztof Przytuła 74, Janusz Dziedzic 85
Łódzki KS 2-0 Górnik Zabrze 21 października, 18:00 (6000)
Arkadiusz Mysona 71, Łukasz Madej 85

Kolejka 12 - 28-29 października

Lech Poznań 2-0 Górnik Zabrze 28 października, 19:00 (12 550)
Zbigniew Zakrzewski 36, Marcin Wasilewski 72
Arka Gdynia 0-0 Łódzki KS 28 października, 18:00 (9000)
Wisła Płock 0-4 GKS Bełchatów 28 października, 18:00 (1200)
Radosław Matusiak 26, 36, Mariusz Ujek 42, Tomasz Wróbel 65
Korona Kielce 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 29 października, 14:30 (8675)
Marcin Robak 38, 42
Wisła Kraków 3-0 Cracovia 28 października, 18:15 (15 000)
Cléber 1, 42 (k), Paweł Brożek 28
Pogoń Szczecin 1-3 Zagłębie Lubin 28 października, 18:00 (4500)
Kamil Grosicki 81 - Michał Stasiak 7, Maciej Iwański 52, Michał Chałbiński 60
Górnik Łęczna 2-0 Odra Wodzisław Śląski 28 października, 18:00 (2500)
Veljko Nikitović 77, Piotr Bronowicki 82
Widzew Łódź 0-1 Legia Warszawa 27 października, 20:00 (10 000)
Roger 22 (k)
Komisja Ligi odstąpiła od wymierzenia kary dla Júniora za czerwoną kartkę, która została pokazana niesłusznie

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Legia Warszawa 3-2 Lech Poznań 3 listopada, 20:00 (13 000)
Sebastian Szałachowski 54, 60, Miroslav Radović 86 - Piotr Reiss 65, Zbigniew Zakrzewski 81
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Widzew Łódź 4 listopada, 16:00 (2700)
Marcin Chmiest 17, 55, 79
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Łęczna 4 listopada, 18:00 (3000)
Łukasz Piszczek 31 - Grzegorz Szymanek 42
Cracovia 1-0 Pogoń Szczecin 4 listopada, 16:00 (3000)
Dariusz Pawlusiński 25
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Wisła Kraków 5 listopada, 14:30 (1877)
Radosław Sobolewski 31 (s), Vlade Lazarevski 39 - Paweł Kryszałowicz 75, Paweł Brożek 90
GKS Bełchatów 3-2 Korona Kielce 4 listopada, 20:15 (3500)
Dariusz Pietrasiak 49, Radosław Matusiak 79, Mariusz Ujek 83 - Marcin Robak 66, Piotr Bagnicki 84
Łódzki KS 0-0 Wisła Płock 3 listopada, 19:00 (4000)
Górnik Zabrze 0-2 Arka Gdynia 4 listopada, 16:00 (6860)
Janusz Dziedzic 41, Olgierd Moskalewicz 88

Kolejka 14 - 11 listopada

Lech Poznań 1-1 Arka Gdynia 10 listopada, 20:00 (10 894)
Jakub Wilk 41 - Grzegorz Niciński 70
Wisła Płock 1-3 Górnik Zabrze 10 listopada, 19:00 (1500)
Paweł Magdoń 48 - Błażej Radler 2, Arkadiusz Aleksander 62, Rafał Andraszak 71
Korona Kielce 1-0 Łódzki KS 11 listopada, 15:30 (10 463)
Marcin Kaczmarek 72
Wisła Kraków 2-4 GKS Bełchatów 11 listopada, 18:00 (9000)
Jakub Błaszczykowski 64, Paweł Brożek 73 - Mariusz Ujek 1, Radosław Matusiak 5, 23, Tomasz Jarzębowski 51
Pogoń Szczecin 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 listopada, 19:00 (3000)
Batata 82 - Piotr Piechniak 37
Górnik Łęczna 1-0 Cracovia 10 listopada, 19:00 (3000)
Aleksandar Bajevski 26 (k)
Widzew Łódź 0-2 Zagłębie Lubin 10 listopada, 19:00 (5500)
Michał Chałbiński 68, Łukasz Piszczek 75
Legia Warszawa 2-0 Odra Wodzisław Śląski 10 listopada, 19:00 (9200)
Dawid Janczyk 12, Miroslav Radović 87

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Odra Wodzisław Śląski 0-0 Lech Poznań 18 listopada, 16:00 (4500)
Zagłębie Lubin 1-0 Legia Warszawa 18 listopada, 18:15 (10 500)
Michał Chałbiński 45
Cracovia 2-1 Widzew Łódź 18 listopada, 16:00 (4500)
Piotr Giza 45, 63 - Adrian Budka 23
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Górnik Łęczna 18 listopada, 16:00 (1200)
Jarosław Lato 69 - Przemysław Kulig 60
GKS Bełchatów 1-0 Pogoń Szczecin 18 listopada, 16:00 (5500)
Radosław Matusiak 52
Łódzki KS 2-1 Wisła Kraków 19 listopada, 16:00 (7000)
Ensar Arifović 7, 46 - Maciej Stolarczyk 30
Arka Gdynia 4-1 Wisła Płock 18 listopada, 18:00 (7500)
Janusz Dziedzic 21, 27, 77 (k), Krzysztof Przytuła 44 - Sławomir Peszko 51
Korona Kielce 4-2 Górnik Zabrze 17 listopada, 20:00 (9516)
Maciej Kowalczyk 16, 59, Mariusz Zganiacz 23 (k), 53 (k) - Arkadiusz Aleksander 26, Tomasz Łuczywek 79

Kolejka 16 - 3-4 marca

Wisła Płock 1-1 Lech Poznań 3 marca, 16:00 (4882)
Tomáš Došek 61 - Przemysław Pitry 2
Korona Kielce 1-0 Arka Gdynia 3 marca, 18:15 (9160)
Grzegorz Bonin 27 (k)
Pogoń Szczecin 0-1 Łódzki KS 3 marca, 16:00 (5000)
Ensar Arifović 64
Górnik Zabrze 0-4 Wisła Kraków 4 marca, 14:30 (10 000)
Paweł Brożek 35, 45, Jean Paulista 51, Patryk Małecki 82
GKS Bełchatów 6-0 Górnik Łęczna 2 marca, 19:00 (4300)
Rafał Boguski 13, Tomasz Jarzębowski 44, 56, Carlo Costly 68, 80, Dariusz Pietrasiak 72
W 64. minucie Łukasz Garguła (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Widzew Łódź 3 marca, 16:00 (2806)
Cracovia 0-0 Legia Warszawa 2 marca, 20:00 (5000)
Zagłębie Lubin 1-0 Odra Wodzisław Śląski 3 marca, 18:00 (4200)
Michał Chałbiński 18

Kolejka 17 - 10-11 marca

Lech Poznań 0-2 Zagłębie Lubin 10 marca, 18:15 (17 313)
Michał Stasiak 29, Michał Chałbiński 78
W 90. minucie Andrzej Szczypkowski (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 0-1 Korona Kielce 10 marca, 16:00 (4350)
Marcin Robak 12
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Cracovia 10 marca, 16:00 (2900)
Piotr Giza 6
Legia Warszawa 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 marca, 20:00 (10 200)
Adrian Sikora 65
Widzew Łódź 0-3 GKS Bełchatów 11 marca, 16:00 (8420)
Dawid Nowak 12, 58, Jakub Rzeźniczak 37 (s)
Górnik Łęczna 0-1 Łódzki KS 10 marca, 16:00 (4000)
Miroslav Opsenica 82
Pogoń Szczecin 0-0 Górnik Zabrze 10 marca, 16:00 (3500)
Wisła Kraków 2-2 Arka Gdynia 10 marca, 16:00 (8000)
Jean Paulista 2, Radosław Sobolewski 37 - Olgierd Moskalewicz 62, Bartosz Ława 87
żółtą kartką został także ukarany Tomasz Dawidowski - rezerwowy zawodnik gospodarzy

Kolejka 18 - 17-18 marca

Lech Poznań 3-0 Korona Kielce 17 marca, 18:45 (16 000)
Jakub Wilk 24, Piotr Reiss 50, Przemysław Pitry 77
Wisła Płock 0-0 Wisła Kraków 17 marca, 16:00 (5000)
Arka Gdynia 2-0 Pogoń Szczecin 17 marca, 16:00 (6000)
Olgierd Moskalewicz 45, Damian Nawrocik 90
Górnik Zabrze 2-3 Górnik Łęczna 17 marca, 16:00 (4026)
Artur Prokop 45, Błażej Radler 52 - Veljko Nikitović 25, Michał Łabędzki 69, Tomasz Lisowski 71
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź 16 marca, 20:00 (8000)
GKS Bełchatów 3-1 Legia Warszawa 18 marca, 17:00 (7500)
Aleksandar Vuković 31 (s), Tomasz Jarzębowski 32, Rafał Boguski 61 - Hugo Alcântara 54
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Odra Wodzisław Śląski 17 marca, 16:00 (1500)
Mate Lacić 50 - Marcin Malinowski 78
Cracovia 2-4 Zagłębie Lubin 17 marca, 16:00 (3500)
Dariusz Pawlusiński 15, Jacek Wiśniewski 17 - Łukasz Piszczek 31, Maciej Iwański 61, 73 (k), Robert Kolendowicz 77
W 34. minucie Michał Chałbiński (Zagłębie Lubin) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Arka Gdynia 5-1 Górnik Łęczna 2 maja, 19:00 (5000)
Olgierd Moskalewicz 24, Marcin Wachowicz 38, 64, Janusz Dziedzic 60, Damian Nawrocik 68 - Rafał Niżnik 89 (k)
w pierwotnym terminie odwołany z powodu zawieszenia w rozgrywkach Arki Gdynia i Górnika Łęczna
Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków 31 marca, 20:00 (13 389)
Cracovia 3-0 Lech Poznań 30 marca, 20:00 (4500)
Dariusz Pawlusiński 23, Paweł Nowak 49, Marcin Bojarski 71
W 88. minucie Marcin Bojarski (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 31 marca, 18:00 (7000)
Maciej Iwański 26 (k), Michał Stasiak 77 - Michał Goliński 21
Odra Wodzisław Śląski 1-0 GKS Bełchatów 31 marca, 16:00 (4000)
Stanisław Wróbel 38
Legia Warszawa 2-1 Łódzki KS 1 kwietnia, 17:00 (12 000)
Piotr Włodarczyk 22, Marcin Smoliński 54 - Marius Kižys 84
Widzew Łódź 2-1 Górnik Zabrze 31 marca, 16:00 (7500)
Piotr Kuklis 50, Saša Bogunović 67 - Błażej Radler 35
Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Płock 31 marca, 16:00 (2500)
Julcimar 88 - Vahan Gevorgyan 56, Tomáš Michálek 90
czerwoną kartką został także ukarany po meczu Felipe - rezerwowy zawodnik gospodarzy

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań 7 kwietnia, 18:30 (14 000)
Korona Kielce 2-1 Pogoń Szczecin 7 kwietnia, 16:00 (9065)
Maciej Kowalczyk 18, Krzysztof Gajtkowski 44 - Piotr Celeban 37
Wisła Płock 0-1 Górnik Łęczna 15 maja, 18:00 (3000)
Tomasz Zahorski 16
w pierwotnym terminie odwołany z powodu zawieszenia w rozgrywkach Górnika Łęczna
Arka Gdynia 3-0 Widzew Łódź 16 maja, 19:00
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany z powodu zawieszenia w rozgrywkach Arki Gdynia; w drugim terminie Widzew zrezygnował z wyjazdu na mecz
Górnik Zabrze 1-0 Legia Warszawa 7 kwietnia, 16:00 (14 000)
Rafał Andraszak 69
Łódzki KS 1-1 Odra Wodzisław Śląski 7 kwietnia, 16:00 (3000)
Ensar Arifović 63 - Jakub Grzegorzewski 60
GKS Bełchatów 3-1 Zagłębie Lubin 5 kwietnia, 20:00 (6500)
Dawid Nowak 15, Łukasz Garguła 35, 79 - Grzegorz Bartczak 77
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Cracovia 7 kwietnia, 16:00 (2500)

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Lech Poznań 2-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 kwietnia, 16:00 (14 560)
Igor Kozioł 26 (s), Jacek Dembiński 72 - Adrian Sikora 51, 90
Cracovia 2-1 GKS Bełchatów 15 kwietnia, 14:30 (4000)
Jacek Wiśniewski 21, Paweł Nowak 52 - Rafał Boguski 43
żółta kartka Kowalczyka nie wlicza się do rejestru kartek, jako pokazana niesłusznie
Zagłębie Lubin 1-1 Łódzki KS 13 kwietnia, 20:00 (7000)
Michał Chałbiński 72 - Adam Marciniak 82
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Górnik Zabrze 14 kwietnia, 18:00 (5500)
Legia Warszawa 3-0 Arka Gdynia 14 kwietnia, 18:00 (7500)
Miroslav Radović 3, Maciej Korzym 73, Bartłomiej Grzelak 83 (k)
Widzew Łódź 0-0 Wisła Płock 14 kwietnia, 18:00 (7000)
Górnik Łęczna 1-3 Korona Kielce 14 kwietnia, 18:00 (2000)
Ferdinand Chi Fon 85 - Krzysztof Gajtkowski 35, Marcin Robak 45, Michał Trzeciakiewicz 73
Pogoń Szczecin 1-1 Wisła Kraków 14 kwietnia, 18:00 (4000)
Piotr Celeban 49 - Hristu Chiacu 89

Kolejka 22 - 18 kwietnia

Lech Poznań 3-0 Pogoń Szczecin 18 kwietnia, 18:00 (11 043)
Piotr Reiss 38, 43, 74
Wisła Kraków 2-1 Górnik Łęczna 18 kwietnia, 18:00 (7000)
Piotr Brożek 59, Jean Paulista 73 - Łukasz Masłowski 56
Korona Kielce 3-0 Widzew Łódź 17 kwietnia, 20:00 (9133)
Grzegorz Bonin 59 (k), Krzysztof Gajtkowski 69, Michał Trzeciakiewicz 90
Wisła Płock 0-3 Legia Warszawa 17 kwietnia, 18:00 (7000)
Piotr Włodarczyk 25, 84, Roger 61
Arka Gdynia 0-1 Odra Wodzisław Śląski 18 kwietnia, 18:00 (4000)
Stanisław Wróbel 56
W 82. minucie Janusz Dziedzic (Arka Gdynia) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 0-3 Zagłębie Lubin 18 kwietnia, 18:00 (6000)
Tomasz Laskowski 24 (s), Adam Danch 73 (s), Michał Chałbiński 80
Łódzki KS 2-1 Cracovia 18 kwietnia, 18:00 (3000)
Ensar Arifović 8, Marius Kižys 18 - Piotr Bania 75
GKS Bełchatów 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 kwietnia, 20:00 (4500)
Dawid Nowak 70

Kolejka 23 - 21-22 kwietnia

GKS Bełchatów 0-0 Lech Poznań 21 kwietnia, 18:15 (6600)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Łódzki KS 21 kwietnia, 18:00 (2569)
Piotr Rocki 23, Filip Ivanovski 65
Cracovia 3-1 Górnik Zabrze 21 kwietnia, 18:00 (3500)
Paweł Nowak 19, 27, Tomasz Moskała 25 - Dawid Jarka 84
Zagłębie Lubin 6-0 Arka Gdynia 21 kwietnia, 18:00 (6500)
Łukasz Piszczek 29, 65, 79, Michał Chałbiński 58, Manuel Arboleda 63, Rui Miguel 89
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Wisła Płock 21 kwietnia, 18:00 (2700)
Adam Czerkas 66
Legia Warszawa 3-0 Korona Kielce 20 kwietnia, 20:00 (12 500)
Aleksandar Vuković 45, Piotr Włodarczyk 68, 87
Widzew Łódź 0-0 Wisła Kraków 22 kwietnia, 17:00 (7500)
Górnik Łęczna 3-2 Pogoń Szczecin 21 kwietnia, 18:00 (1300)
Ferdinand Chi Fon 82, Tomasz Zahorski 85, Dariusz Jarecki 89 - Przemysław Kulig 39 (s), Andradina 49 (k)
żółtą kartką został także ukarany Tiago Martins - rezerwowy zawodnik gości

Kolejka 24 - 28-29 kwietnia

Lech Poznań 1-0 Górnik Łęczna 28 kwietnia, 18:00 (10 223)
Piotr Reiss 22
Pogoń Szczecin 0-1 Widzew Łódź 28 kwietnia, 18:00 (4000)
Stefano Napoleoni 62
Wisła Kraków 3-1 Legia Warszawa 27 kwietnia, 20:00 (14 000)
Paweł Brożek 47, Cléber 66 (k), Jean Paulista 70 - Maciej Korzym 60
Korona Kielce 0-1 Odra Wodzisław Śląski 28 kwietnia, 16:00 (7683)
Jakub Grzegorzewski 71
W 14. minucie Paweł Sasin (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Płock 0-2 Zagłębie Lubin 28 kwietnia, 18:00 (2500)
Marcin Pietroń 20, Maciej Iwański 68 (k)
Arka Gdynia 4-2 Cracovia 28 kwietnia, 19:10 (6000)
Łukasz Kowalski 6, Marcin Wachowicz 42, Damian Nawrocik 70, Janusz Dziedzic 90 (k) - Krzysztof Sobieraj 26 (s), Marcin Bojarski 53
mecz zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Górnik Zabrze 2-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 kwietnia, 18:00 (5000)
Dawid Jarka 14, Jarosław Białek 66 (k) - Takesure Chinyama 41, 42, Piotr Rocki 55
Łódzki KS 0-1 GKS Bełchatów 29 kwietnia, 17:15 (7000)
Dawid Nowak 39

Kolejka 25 - 5-6 maja

Łódzki KS 1-2 Lech Poznań 5 maja, 18:00 (7000)
Grzegorz Kmiecik 76 - Rafał Murawski 43, Piotr Reiss 44
GKS Bełchatów 3-1 Górnik Zabrze 4 maja, 20:00 (5000)
Jacek Popek 28, Carlo Costly 41, 69 - Dawid Jarka 30
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Arka Gdynia 5 maja, 18:00 (2470)
Jarosław Lato 38, Takesure Chinyama 89 - Grzegorz Jakosz 90
Cracovia 2-2 Wisła Płock 5 maja, 18:00 (2500)
Marcin Bojarski 14, Piotr Bania 63 (k) - Ireneusz Kowalski 21, Karol Gregorek 56
Zagłębie Lubin 2-0 Korona Kielce 5 maja, 18:00 (10 000)
Marcin Pietroń 48, 57
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Wisła Kraków 5 maja, 18:00 (5400)
Jakub Grzegorzewski 53, Daniel Rygel 77 - Dariusz Dudka 4
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 6 maja, 14:30 (8000)
Piotr Włodarczyk 32, Miroslav Radović 50, Thiago 89 (s) - Julcimar 38
W 89. minucie Piotr Włodarczyk (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 3-0 Górnik Łęczna 6 maja, 16:00 (4500)
Stefano Napoleoni 13, Paweł Głowacki 17 (s), Sławomir Szeliga 63

Kolejka 26 - 9 maja

Lech Poznań 6-1 Widzew Łódź 9 maja, 19:00 (18 000)
Zbigniew Zakrzewski 12, 75, Dimitrije Injac 53, Marcin Zając 56, Piotr Reiss 64, 69 - Joseph Oshadogan 23
Górnik Łęczna 1-2 Legia Warszawa 9 maja, 19:00 (4000)
Tomasz Zahorski 32 - Toni Golem 41 (s), Aleksandar Vuković 49
Pogoń Szczecin 1-3 Odra Wodzisław Śląski 9 maja, 19:00 (2000)
Andradina 81 (k) - Dariusz Dudek 15, Jakub Grzegorzewski 22, 78
Wisła Kraków 0-0 Zagłębie Lubin 9 maja, 18:45 (10 000)
Korona Kielce 1-2 Cracovia 8 maja, 20:00 (5773)
Maciej Kowalczyk 59 - Dariusz Kłus 12, Piotr Giza 44
Wisła Płock 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 maja, 19:00 (1500)
Arka Gdynia 1-3 GKS Bełchatów 9 maja, 19:00 (5500)
Damian Nawrocik 87 - Carlo Costly 5, Jacek Popek 49, Łukasz Garguła 90
Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS 9 maja, 19:00 (6000)
Tomasz Moskal 18 - Tomasz Kłos 62

Kolejka 27 - 12-13 maja

Górnik Zabrze 1-2 Lech Poznań 12 maja, 18:00 (10 000)
Bartłomiej Socha 81 - Zbigniew Zakrzewski 58, Piotr Reiss 71 (k)
Łódzki KS 0-1 Arka Gdynia 12 maja, 18:00 (3500)
Marcin Wachowicz 23
GKS Bełchatów 2-1 Wisła Płock 12 maja, 18:00 (4800)
Mariusz Ujek 27, 62 - Sławomir Peszko 33
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Korona Kielce 11 maja, 20:00 (1560)
Adrian Sikora 48
Cracovia 0-0 Wisła Kraków 13 maja, 18:45 (6500)
Zagłębie Lubin 6-2 Pogoń Szczecin 12 maja, 18:00 (5500)
Mateusz Bartczak 4, Rui Miguel 15, Wojciech Łobodziński 29, Vidas Alunderis 35, Dariusz Jackiewicz 79, Dawid Banaczek 87 - Andradina 32 (k), Tiago Martins 82
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Górnik Łęczna 12 maja, 18:00 (2600)
Jakub Grzegorzewski 9, Marcin Nowacki 76 - Przemysław Kulig 14
Legia Warszawa 2-0 Widzew Łódź 12 maja, 20:00 (12 500)
Bartłomiej Grzelak 18, Aleksandar Vuković 87

Kolejka 28 - 19 maja

Lech Poznań 3-1 Legia Warszawa 19 maja, 19:30 (26 000)
Marcin Zając 11, 39, Zbigniew Zakrzewski 72 - Piotr Włodarczyk 59
Widzew Łódź 1-2 Odra Wodzisław Śląski 19 maja, 18:00 (5000)
Joseph Oshadogan 66 (k) - Jakub Biskup 45, Jakub Grzegorzewski 53
Górnik Łęczna 2-1 Zagłębie Lubin 18 maja, 20:00 (3000)
Michał Łabędzki 11, Tomasz Zahorski 21 - Łukasz Piszczek 75
Pogoń Szczecin 0-2 Cracovia 19 maja, 18:00 (3000)
Tomasz Moskała 52, Paweł Nowak 73
Wisła Kraków 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 maja, 18:00 (9000)
Jarosław Lato 20, Filip Ivanovski 49, Adrian Sikora 74, Piotr Świerczewski 80
Korona Kielce 5-3 GKS Bełchatów 18 maja, 17:00 (8481)
Paweł Magdoń 1 (s), Grzegorz Bonin 25 (k), Marcin Kaczmarek 60, Marcin Robak 64, Maciej Kowalczyk 71 - Mariusz Ujek 37, 70, Carlo Costly 55
Wisła Płock 2-1 Łódzki KS 19 maja, 17:00 (3000)
Lumír Sedláček 38, Tomáš Došek 65 - Grzegorz Kmiecik 37
Arka Gdynia 3-0 Górnik Zabrze 19 maja, 18:00 (8000)
Tomasz Mazurkiewicz 3, Bartosz Karwan 27, Marcin Wachowicz 70

Kolejka 29 - 22 maja

Arka Gdynia 3-1 Lech Poznań 22 maja, 19:00 (9000)
Marcin Wachowicz 16, 27, Olgierd Moskalewicz 24 - Rafał Murawski 9
Górnik Zabrze 2-0 Wisła Płock 22 maja, 19:00 (12 000)
Robert Gubiec 51 (s), Bartłomiej Socha 90
Łódzki KS 2-1 Korona Kielce 22 maja, 19:00 (3000)
Marius Kižys 5, Łukasz Madej 70 - Hermes 90
GKS Bełchatów 1-2 Wisła Kraków 22 maja, 19:00 (7000)
Paweł Strąk 85 - Jean Paulista 6, Dariusz Dudka 71
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Pogoń Szczecin 22 maja, 19:00 (1360)
Adrian Sikora 11, 22, Jarosław Lato 45 - Andradina 79
Cracovia 5-0 Górnik Łęczna 22 maja, 19:00
Tomasz Moskała 2, 48, 77, Paweł Nowak 36, Dariusz Kłus 75
mecz bez udziału publiczności
Zagłębie Lubin 4-2 Widzew Łódź 22 maja, 19:00 (7500)
Marcin Pietroń 13, Rui Miguel 54, Łukasz Piszczek 60, 65 - Saša Bogunović 48, 49
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Legia Warszawa 22 maja, 19:00 (5000)
Jakub Grzegorzewski 31 - Roger 4, Piotr Włodarczyk 29

Kolejka 30 - 26 maja

Górnik Zabrze 0-0 Korona Kielce 26 maja, 18:00 (4922)
Lech Poznań 0-0 Odra Wodzisław Śląski 26 maja, 18:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-2 Zagłębie Lubin 26 maja, 18:00 (13 000)
Piotr Włodarczyk 31 - Manuel Arboleda 45, Michał Stasiak 74
Widzew Łódź 1-3 Cracovia 26 maja, 18:00 (6500)
Joseph Oshadogan 18 - Jacek Wiśniewski 45, Paweł Nowak 51, Piotr Stawarczyk 63 (s)
Górnik Łęczna 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 maja, 18:00 (2000)
Kamil Stachyra 85 - Piotr Rocki 21, 37, Adrian Sikora 57
Pogoń Szczecin 0-2 GKS Bełchatów 26 maja, 18:00 (2000)
Rafał Boguski 13, Dawid Nowak 80
Wisła Kraków 0-0 Łódzki KS 26 maja, 18:00 (10 000)
Wisła Płock 1-0 Arka Gdynia 26 maja, 18:00 (1000)
Lumír Sedláček 40

Baraże o udział w I lidze

II liga 2006/2007

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas