[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2002/2003
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS Wrocław 16 46 15 1 0 91-9 8 0 0 63-5 7 1 0 28-4
2.  Medyk Konin 16 36 12 0 4 67-27 6 0 2 36-12 6 0 2 31-15
3.  Czarni Sosnowiec 16 34 11 1 4 56-18 5 1 2 24-9 6 0 2 32-9
4.  Atena Poznań 16 33 11 0 5 50-17 5 0 3 20-9 6 0 2 30-8
5.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 16 23 7 2 7 19-42 4 2 2 11-11 3 0 5 8-31
6.  Orion Płużnica 16 16 5 1 10 17-57 3 0 5 11-26 2 1 5 6-31
7.  Toruński KP 16 10 3 1 12 15-36 1 0 7 8-16 2 1 5 7-20
8.  Zamłynie Radom 16 9 3 0 13 13-69 2 0 6 4-31 1 0 7 9-38
9.  TKKF Checz Gdynia 16 6 2 0 14 16-69 1 0 7 12-36 1 0 7 4-33
Zryw Książki zmienił nazwę na Orion Płużnica.
W związku z nierozegraniem trzech meczów, Savena Warszawa została zdegradowana do drugiej ligi. Jej mecze zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 AZS Wrocław    11-3 1-0 2-1 12-1 14-0 6-0 12-0 5-0 
 2 Medyk Konin1-4     1-4 4-3 6-0 3-0* 3-0 6-1 12-0 
 3 Czarni Sosnowiec2-2 0-1     1-4 4-2 4-0 4-0 6-0 3-0* 
 4 Atena Poznań0-4 0-1 2-3     4-0 5-0 3-0 3-1 3-0* 
 5 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-3 3-1 2-0 1-4     1-1 1-1 1-0 2-1 
 6 Orion Płużnica0-4 0-8 0-4 0-5 5-0     2-0 3-2 1-3 
 7 Toruński KP1-3 0-2 1-7 0-1 0-1 0-1     0-1 6-0 
 8 Zamłynie Radom0-1 0-11 0-7 0-6 0-1 3-1 0-4     1-0 
 9 TKKF Checz Gdynia0-7 1-4 2-7 0-6 0-3 1-3 1-2 7-4     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

AZS Wrocław 11-3 Medyk Konin
Orion Płużnica 0-5 Atena Poznań
28 sierpnia ???
Savena Warszawa - Czarni Sosnowiec
anulowany, na boisku 0-9
Zamłynie Radom 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Toruński KP 6-0 TKKF Checz Gdynia

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Medyk Konin 12-0 TKKF Checz Gdynia
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Toruński KP
Czarni Sosnowiec 6-0 Zamłynie Radom
Atena Poznań - Savena Warszawa
anulowany, na boisku 3-0
AZS Wrocław 14-0 Orion Płużnica

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Orion Płużnica 0-8 Medyk Konin
Savena Warszawa - AZS Wrocław
anulowany, na boisku 0-8
Zamłynie Radom 0-6 Atena Poznań
Toruński KP 1-7 Czarni Sosnowiec
TKKF Checz Gdynia 0-3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 4 - 7-8 września

Medyk Konin 6-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Czarni Sosnowiec 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
Checz nie pojechał na mecz do Sosnowca
Atena Poznań 3-0 Toruński KP
AZS Wrocław 12-0 Zamłynie Radom
Orion Płużnica - Savena Warszawa
anulowany, na boisku 1-2

Kolejka 5 - 21-22 września

Zamłynie Radom 3-1 Orion Płużnica
Toruński KP 1-3 AZS Wrocław
TKKF Checz Gdynia 0-6 Atena Poznań
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-0 Czarni Sosnowiec
Medyk Konin - Savena Warszawa
mecz się nie odbył się z powodu absencji zawodniczek gości, zweryfikowany na 3-0, później anulowany

Kolejka 6 - 28-29 września

Medyk Konin 1-4 Czarni Sosnowiec
Atena Poznań 4-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
AZS Wrocław 5-0 TKKF Checz Gdynia 10 listopada
przełożony z powodu występu AZS w Pucharze Europy
Orion Płużnica 2-0 Toruński KP
Savena Warszawa - Zamłynie Radom
anulowany, na boisku 1-2

Kolejka 7 (pierwotnie 8) - 19-20 października

Medyk Konin 4-3 Atena Poznań
AZS Wrocław 1-0 Czarni Sosnowiec
Orion Płużnica 5-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Savena Warszawa - TKKF Checz Gdynia
anulowany, na boisku 1-0
Zamłynie Radom 0-4 Toruński KP

Kolejka 8 (pierwotnie 9) - 27 października

Toruński KP 0-2 Medyk Konin
TKKF Checz Gdynia 7-4 Zamłynie Radom
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Savena Warszawa
mecz się nie odbył się z powodu absencji zawodniczek gości, zweryfikowany na 3-0, później anulowany
Czarni Sosnowiec 4-0 Orion Płużnica
Atena Poznań 0-4 AZS Wrocław

Kolejka 9 (pierwotnie 7) - 2-3 listopada

Zamłynie Radom 0-11 Medyk Konin
Toruński KP - Savena Warszawa
mecz się nie odbył się z powodu absencji zawodniczek gości, zweryfikowany na 3-0, później anulowany
TKKF Checz Gdynia 1-3 Orion Płużnica 13 października
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec 1-4 Atena Poznań

Kolejka 10 - 15 marca

Pauza: Czarni Sosnowiec.
 
Medyk Konin 1-4 AZS Wrocław
Atena Poznań 5-0 Orion Płużnica
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Zamłynie Radom 17 kwietnia
TKKF Checz Gdynia 1-2 Toruński KP

Kolejka 11 - 23 marca

Pauza: Atena Poznań.
 
TKKF Checz Gdynia 1-4 Medyk Konin
Toruński KP 0-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Zamłynie Radom 0-7 Czarni Sosnowiec 2 kwietnia
Orion Płużnica 0-4 AZS Wrocław

Kolejka 12 - 29-30 marca

Pauza: AZS Wrocław.
 
Medyk Konin 3-0 Orion Płużnica 1 maja
(wo)
pierwotnie mecz się nie odbył - drużyna gości nie dotarła na mecz (29 marca), w nowym terminie (1 maja) również zawodniczki Oriona nie przybyły na spotkanie
Atena Poznań 3-1 Zamłynie Radom
Czarni Sosnowiec 4-0 Toruński KP
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 TKKF Checz Gdynia

Kolejka 13 - 6 kwietnia

Pauza: Orion Płużnica.
 
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1 Medyk Konin
mecz w Koninie
TKKF Checz Gdynia 2-7 Czarni Sosnowiec
Toruński KP 0-1 Atena Poznań
Zamłynie Radom 0-1 AZS Wrocław
mecz we Wrocławiu

Kolejka 14 - 26 kwietnia

Pauza: Medyk Konin.
 
Orion Płużnica 3-2 Zamłynie Radom
AZS Wrocław 6-0 Toruński KP
Atena Poznań 3-0 TKKF Checz Gdynia
(wo)
mecz się nie odbył - zawodniczki z Gdyni nie przyjechały na mecz
Czarni Sosnowiec 4-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Zamłynie Radom.
 
Czarni Sosnowiec 0-1 Medyk Konin
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-4 Atena Poznań
TKKF Checz Gdynia 0-7 AZS Wrocław
Toruński KP 0-1 Orion Płużnica

Kolejka 16 - 25 maja

Pauza: Toruński KP.
 
Medyk Konin 6-1 Zamłynie Radom
Orion Płużnica 1-3 TKKF Checz Gdynia
AZS Wrocław 12-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Atena Poznań 2-3 Czarni Sosnowiec

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: TKKF Checz Gdynia.
 
Atena Poznań 0-1 Medyk Konin
Czarni Sosnowiec 2-2 AZS Wrocław
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Orion Płużnica
Toruński KP 0-1 Zamłynie Radom

Kolejka 18 - 7 czerwca

Pauza: ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.
 
Medyk Konin 3-0 Toruński KP
Zamłynie Radom 1-0 TKKF Checz Gdynia
Orion Płużnica 0-4 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2-1 Atena Poznań

Baraże o udział w I lidze kobiet

II liga kobiet 2002/2003 (lubelska)
II liga kobiet 2002/2003 (mazowiecka)
II liga kobiet 2002/2003 (opolska)
II liga kobiet 2002/2003 (śląska)
II liga kobiet 2002/2003 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas