[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2002/2003, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podgórze Kraków 19 48 15 3 1 49-4 9 1 0 27-2 6 2 1 22-2
2.  Gol Częstochowa 20 38 10 8 2 30-13 4 5 1 13-6 6 3 1 17-7
3.  Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 20 23 7 2 11 22-20 4 0 6 11-8 3 2 5 11-12
4.  KS Goleszów 19 22 6 4 9 16-26 3 3 3 6-10 3 1 6 10-16
5.  Unia Racibórz 20 20 6 2 12 31-47 4 0 6 22-31 2 2 6 9-16
6.  Zaborze Zabrze 20 16 5 1 14 18-56 2 1 7 6-24 3 0 7 12-32
Czarni II Sosnowiec wycofali się przed sezonem.
RKP Rybnik wycofał się po rundzie jesiennej. Jego miejsce i wyniki przejęła Unia Racibórz.
Mecz 17. kolejki KS Goleszów - Podgórze Kraków nie rozegrany.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Podgórze Kraków    0-0 
1-0 
3-1 
1-0 
3-0 
4-0 
1-0 
2-0 
6-0 
6-1 
 2 Gol Częstochowa0-0 
1-1 
    0-0 
0-0 
3-1 
0-3 
2-1 
0-0 
3-0 
4-0 
 3 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)0-1 
0-1 
0-1 
0-1 
    0-2 
1-0 
3-0 
4-0 
3-1 
0-1 
 4 KS Goleszów1-0 
0-0 
1-1 
0-3 
2-0 
    0-4 
0-0 
2-1 
0-1 
 5 Unia Racibórz0-4 
0-6 
1-2 
4-6 
3-2 
1-2 
2-1 
3-1 
    6-2 
2-5 
 6 Zaborze Zabrze0-3 
0-6 
0-5 
0-1 
0-2 
2-1 
0-2 
0-0 
1-3 
3-1 
    

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

KS Goleszów 2-1 Zaborze Zabrze
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Podgórze Kraków
Gol Częstochowa 2-1 Unia Racibórz

Kolejka 2 - 7-8 września

Zaborze Zabrze 1-3 Unia Racibórz
Podgórze Kraków 0-0 Gol Częstochowa
KS Goleszów 0-3 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 3 - 14-15 września

Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-1 Zaborze Zabrze
Gol Częstochowa 3-1 KS Goleszów
Unia Racibórz 0-4 Podgórze Kraków

Kolejka 4 - 21-22 września

Zaborze Zabrze 0-3 Podgórze Kraków
KS Goleszów 0-4 Unia Racibórz
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Gol Częstochowa

Kolejka 5 - 28-29 września

Gol Częstochowa 3-0 Zaborze Zabrze
Unia Racibórz 3-2 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Podgórze Kraków 3-0 KS Goleszów

Kolejka 6 - 5-6 października

Zaborze Zabrze 0-2 KS Goleszów
Podgórze Kraków 3-1 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Unia Racibórz 1-2 Gol Częstochowa

Kolejka 7 - 12-13 października

Unia Racibórz 6-2 Zaborze Zabrze
Gol Częstochowa 0-0 Podgórze Kraków
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 KS Goleszów

Kolejka 8 - 19-20 października

Zaborze Zabrze 0-2 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)
KS Goleszów 0-0 Gol Częstochowa
Podgórze Kraków 1-0 Unia Racibórz

Kolejka 9 - 26-27 października

Podgórze Kraków 6-0 Zaborze Zabrze
Unia Racibórz 2-1 KS Goleszów
Gol Częstochowa 0-0 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Zaborze Zabrze 0-5 Gol Częstochowa
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Unia Racibórz
KS Goleszów 1-0 Podgórze Kraków

Kolejka 11 - 29 marca

Gol Częstochowa 4-0 Zaborze Zabrze
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Podgórze Kraków
KS Goleszów 0-0 Unia Racibórz

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Zaborze Zabrze 3-1 Unia Racibórz
Podgórze Kraków 4-0 KS Goleszów
Gol Częstochowa 0-0 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Zaborze Zabrze
KS Goleszów 1-1 Gol Częstochowa
Unia Racibórz 0-6 Podgórze Kraków 1 maja
pierwotnie przełożony z powodu występów Podgórza w PP

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Zaborze Zabrze 0-6 Podgórze Kraków 23 marca
Gol Częstochowa 0-0 Unia Racibórz
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 KS Goleszów

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

KS Goleszów 0-1 Zaborze Zabrze
Unia Racibórz 1-2 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Podgórze Kraków 1-0 Gol Częstochowa

Kolejka 16 - 3-4 maja

Zaborze Zabrze 0-1 Gol Częstochowa
Podgórze Kraków 1-0 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Unia Racibórz 3-1 KS Goleszów

Kolejka 17 - 11 maja

Unia Racibórz 2-5 Zaborze Zabrze
KS Goleszów - Podgórze Kraków
nie rozegrany z powodu występu Podgórza w Pucharze Polski; Podgórze ani Wydział Kobiecy PZPN nie poinformowały o tym Śląskiego ZPN; Śląski ZPN postanowił go w ogóle nie weryfikować i uznać za nie rozegrany
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Gol Częstochowa

Kolejka 18 - 18 maja

Zaborze Zabrze 2-1 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Gol Częstochowa 0-3 KS Goleszów
Podgórze Kraków 2-0 Unia Racibórz

Kolejka 19 - 24 maja

Podgórze Kraków 6-1 Zaborze Zabrze
Unia Racibórz 4-6 Gol Częstochowa
KS Goleszów 2-0 Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Zaborze Zabrze 0-0 KS Goleszów
Zamet Strzybnica (Tarnowskie Góry) 4-0 Unia Racibórz
Gol Częstochowa 1-1 Podgórze Kraków

Baraże o udział w I lidze kobiet

I liga kobiet 2002/2003

II liga kobiet 2002/2003 (lubelska)
II liga kobiet 2002/2003 (mazowiecka)
II liga kobiet 2002/2003 (opolska)
II liga kobiet 2002/2003 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas