[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2002/2003, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rolnik Biedrzychowice 16 34 11 1 4 73-17 4 1 3 45-11 7 0 1 28-6
2.  Tęcza Kietrz/Kozłówki 16 30 9 3 4 82-23 5 1 2 44-10 4 2 2 38-13
3.  AZS II Wrocław 16 28 9 1 6 108-32 6 0 2 71-12 3 1 4 37-20
4.  Odra/Unia Opole 16 25 8 1 7 89-24 3 1 4 47-11 5 0 3 42-13
5.  Ziemia Lubińska Szklary Górne 16 0 0 0 16 9-265 0 0 8 6-104 0 0 8 3-161
Rozdroże Szklary Górne zmieniło nazwę na Ziemia Lubińska Szklary Górne po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5 
 1 Rolnik Biedrzychowice    0-1 
2-2 
3-0* 
3-2 
1-3 
1-2 
18-0 
17-1 
 2 Tęcza Kietrz/Kozłówki0-3* 
0-1 
    3-0* 
3-3 
2-1 
4-0 
20-1 
12-1 
 3 AZS II Wrocław4-0 
2-3 
4-2 
4-2 
    4-2 
1-3 
34-0 
18-0 
 4 Odra/Unia Opole0-1 
0-1 
0-3 
1-1 
1-4 
3-1 
    25-0 
17-0 
 5 Ziemia Lubińska Szklary Górne0-13 
0-6 
0-17 
2-10 
1-19 
3-8 
0-21 
0-10 
    

Kolejka 1 - 1 września

Pauza: AZS II Wrocław.
 
Odra/Unia Opole 25-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne
Tęcza Kietrz/Kozłówki 0-3 Rolnik Biedrzychowice
(wo)

Kolejka 2 - 8 września

Pauza: Ziemia Lubińska Szklary Górne.
 
Rolnik Biedrzychowice 1-3 Odra/Unia Opole
AZS II Wrocław 4-2 Tęcza Kietrz/Kozłówki

Kolejka 3 - 15 września

Pauza: Tęcza Kietrz/Kozłówki.
 
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-13 Rolnik Biedrzychowice
Odra/Unia Opole 1-4 AZS II Wrocław

Kolejka 4 - 22 września

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Tęcza Kietrz/Kozłówki 2-1 Odra/Unia Opole
AZS II Wrocław 34-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne

Kolejka 5 - 29 września

Pauza: Odra/Unia Opole.
 
Rolnik Biedrzychowice 3-0 AZS II Wrocław
(wo)
drużyna gości nie przyjechała
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-17 Tęcza Kietrz/Kozłówki

Kolejka 6 - 6 października

Pauza: AZS II Wrocław.
 
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-21 Odra/Unia Opole
Rolnik Biedrzychowice 0-1 Tęcza Kietrz/Kozłówki

Kolejka 7 - 13 października

Pauza: Ziemia Lubińska Szklary Górne.
 
Odra/Unia Opole 0-1 Rolnik Biedrzychowice
Tęcza Kietrz/Kozłówki 3-0 AZS II Wrocław
(wo)
drużyna gości nie przyjechała

Kolejka 8 - 20 października

Pauza: Tęcza Kietrz/Kozłówki.
 
AZS II Wrocław 4-2 Odra/Unia Opole
Rolnik Biedrzychowice 18-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne

Kolejka 9 - 27 października

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Odra/Unia Opole 0-3 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Ziemia Lubińska Szklary Górne 1-19 AZS II Wrocław

Kolejka 10 - 3 listopada

Pauza: Odra/Unia Opole.
 
Tęcza Kietrz/Kozłówki 20-1 Ziemia Lubińska Szklary Górne
AZS II Wrocław 4-0 Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 11 - 30 marca

Pauza: AZS II Wrocław.
 
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-10 Odra/Unia Opole
Rolnik Biedrzychowice 2-2 Tęcza Kietrz/Kozłówki

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Pauza: Ziemia Lubińska Szklary Górne.
 
Odra/Unia Opole 0-1 Rolnik Biedrzychowice
Tęcza Kietrz/Kozłówki 3-3 AZS II Wrocław

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Pauza: Tęcza Kietrz/Kozłówki.
 
AZS II Wrocław 1-3 Odra/Unia Opole
Rolnik Biedrzychowice 17-1 Ziemia Lubińska Szklary Górne

Kolejka 14 - 27 kwietnia

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Odra/Unia Opole 1-1 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Ziemia Lubińska Szklary Górne 3-8 AZS II Wrocław

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: Odra/Unia Opole.
 
Tęcza Kietrz/Kozłówki 12-1 Ziemia Lubińska Szklary Górne
AZS II Wrocław 2-3 Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 16 - 4 maja

Pauza: AZS II Wrocław.
 
Odra/Unia Opole 17-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne
Tęcza Kietrz/Kozłówki 0-1 Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 17 - 11 maja

Pauza: Ziemia Lubińska Szklary Górne.
 
Rolnik Biedrzychowice 1-2 Odra/Unia Opole
AZS II Wrocław 4-2 Tęcza Kietrz/Kozłówki

Kolejka 18 - 18 maja

Pauza: Tęcza Kietrz/Kozłówki.
 
Ziemia Lubińska Szklary Górne 0-6 Rolnik Biedrzychowice
Odra/Unia Opole 3-1 AZS II Wrocław

Kolejka 19 - 25 maja

Pauza: Rolnik Biedrzychowice.
 
Tęcza Kietrz/Kozłówki 4-0 Odra/Unia Opole
AZS II Wrocław 18-0 Ziemia Lubińska Szklary Górne

Kolejka 20 - 1 czerwca

Pauza: Odra/Unia Opole.
 
Ziemia Lubińska Szklary Górne 2-10 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Rolnik Biedrzychowice 3-2 AZS II Wrocław

Baraże o udział w I lidze kobiet

I liga kobiet 2002/2003

II liga kobiet 2002/2003 (lubelska)
II liga kobiet 2002/2003 (mazowiecka)
II liga kobiet 2002/2003 (śląska)
II liga kobiet 2002/2003 (wielkopolska)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas