[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 13 sierpnia

KS Drzewce 3-2 Cisy II Nałęczów 13 sierpnia, 17:00
Victoria Rybczewice 1-4 Krzczonovia Krzczonów 13 sierpnia, 17:00
KS Góra Puławska 2-4 Serokomla Janowiec 13 sierpnia, 17:00
Lewart II Lubartów - KS Ciecierzyn
odwołany; rezerwy Lewartu wycofały się
Sokół Konopnica 0-3 LZS Dąbrowica 13 sierpnia, 17:00
Mazowsze Stężyca 3-0 MKS II Ryki 13 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kurów 0-3 Hetman Gołąb 13 sierpnia, 17:00
(wo)
LKS Trawniki 1-4 Perła Mełgiew 13 sierpnia, 17:00
Draco Kowala 0-4 Stal II Poniatowa 13 sierpnia, 17:00
Wawel Wąwolnica - Wilki Wilków 15 sierpnia, 17:00
GLKS Michów 2-3 Zawisza Garbów 13 sierpnia, 17:00
Płomień Trzydnik Duży 0-1 Sportico Szastarka 13 sierpnia, 17:00

II runda - 20 sierpnia

Stok Zakrzówek 2-0 Orzeł Urzędów 20 sierpnia, 17:00
Wisła Annopol 1-0 Sportico Szastarka 20 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 4-1 Rohland Tuszów 20 sierpnia, 17:00
Hetman Gołąb 4-3 Zawisza Garbów 20 sierpnia, 17:00
Stal II Poniatowa 4-2 Sygnał Chodel 20 sierpnia, 17:00
Perła Borzechów 2-7 LZS Dąbrowica 20 sierpnia, 17:00
KS Ciecierzyn 3-1 GKS Niedźwiada 20 sierpnia, 17:00
Serokomla Janowiec 6-0 Powiślak Końskowola 20 sierpnia, 17:00
Perła Mełgiew 3-0 Ludwiniak Ludwin 20 sierpnia, 17:00
(wo)
GLKS Głusk (Lublin) 1-3 BKS Lublin 20 sierpnia, 17:00
Iskra Krzemień 3-1 LKS Potok Wielki 20 sierpnia, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-0 Mazowsze Stężyca 20 sierpnia, 11:00
Krzczonovia Krzczonów 3-2 Avenir Jabłonna 20 sierpnia, 17:00
Błękit Cyców 4-4 LZS Wierzchowiska 20 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
GKS Niemce 5-0 Sławin Lublin 20 sierpnia, 17:00
Wawel Wąwolnica - KS Drzewce 23 sierpnia, 17:00

III runda - 6 września
do gry dołączyli V-ligowcy

Stok Zakrzówek 1-1 LKS Stróża 6 września, 16:30
pd. k. 4-2
Wisła Annopol 0-2 Motor II Lublin 6 września, 16:30
Iskra Krzemień 2-3 Polesie Kock 6 września, 16:30
Granit Bychawa 0-7 Orion Niedrzwica Duża 6 września, 16:30
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 Orły Kazimierz Dolny 6 września, 16:30
Hetman Gołąb 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn 6 września, 16:30
Stal II Poniatowa 3-0 Iskra POM II Piotrowice 6 września, 16:30
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
KS Drzewce 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 6 września, 16:30
LZS Dąbrowica 1-0 Koziołek Lublin 6 września, 16:30
Perła Mełgiew 6-3 Piaskovia Piaski 6 września, 16:30
w Piaskach - Perła gospodarzem
Krzczonovia Krzczonów 2-7 Cisy Nałęczów 6 września, 16:30
LZS Wierzchowiska 2-3 Sygnał Lublin 6 września, 16:30
KS Ciecierzyn 2-5 Wisła Puławy 6 września, 16:30
GKS Niemce 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski 6 września, 16:30
w Ostrowie Lubelskim - GKS Niemce gospodarzem
BKS Lublin 0-1 Tur Milejów 6 września, 16:30
Serokomla Janowiec 4-5 MKS Ryki 6 września, 16:30

IV runda - 20 września

Stok Zakrzówek 0-1 Motor II Lublin 20 września, 16:00
Polesie Kock 4-4 Orion Niedrzwica Duża 20 września, 16:00
pd. k. 5-6
Hetman Gołąb 3-1 Orły Kazimierz Dolny 20 września, 16:00
Stal II Poniatowa 2-3 Opolanin Opole Lubelskie 20 września, 16:00
LZS Dąbrowica 3-0 Perła Mełgiew 20 września, 16:00
(wo)
Goście nie przyjechali na mecz
Cisy Nałęczów 3-1 Sygnał Lublin 20 września, 16:00
pd.
Wisła Puławy 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski 20 września, 16:00
(wo)
Goście nie przyjechali na mecz
Tur Milejów 3-0 MKS Ryki 20 września, 16:00
(wo)
Goście nie przyjechali na mecz

V runda - 4 października
Do gry przystąpili IV-ligowcy: BKS Unia Bełżyce, Czarni Dęblin, Górnik II Łęczna, Janowianka Janów Lubelski, Lewart Lubartów, Lublinianka Lublin, Stal Kraśnik, Stal Poniatowa

Motor II Lublin 2-1 Stal Poniatowa 4 października, 15:00
LZS Dąbrowica 0-13 Orion Niedrzwica Duża 4 października, 15:00
Hetman Gołąb 0-6 Czarni Dęblin 4 października, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 BKS Unia Bełżyce 4 października, 15:00
Wisła Puławy 2-6 Górnik II Łęczna 4 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-4 Stal Kraśnik 4 października, 15:00
Tur Milejów 1-2 Lewart Lubartów 4 października, 15:00
Cisy Nałęczów 0-0 Lublinianka Lublin 4 października, 15:00
pd. k. 6-7

1/8 finału - 25 października

Motor II Lublin 3-3 Orion Niedrzwica Duża 25 października, 14:00
pd. k. 3-4
Kaleta 43, Malicki 50, Suski 95 - Cielma 55, Bielecki 85, T.Kura 114
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Czarni Dęblin 25 października, 14:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Górnik II Łęczna 1-3 Stal Kraśnik 25 października, 14:00
Osuch 60 - Kępka 20, 26, 42 (k)
Lewart Lubartów 1-4 Lublinianka Lublin 25 października, 14:00
Jezior 85 - Grzegorczyk 15, Krupa 24, Gralewski 53, Szynkaruk 88

1/4 finału - 19 listopada

Opolanin Opole Lubelskie 2-3 Orion Niedrzwica Duża 26 listopada, 12:00 (200)
Woliński 26, Bandosz 63 - Cioch 25, Mącik 76, Grabowski 90
Stal Kraśnik 2-1 Lublinianka Lublin 19 listopada, 12:00 (150)
Kusztykiewicz 4, Kubiak 9 - Gralewski 40

1/2 finału - 24-25 kwietnia
Do gry przystąpili III-ligowcy: Avia Świdnik i Motor Lublin

Orion Niedrzwica Duża 1-3 Avia Świdnik 25 kwietnia, 17:00 (100)
pd.
Bednarz 95 - Bubiłek 97, Mazurek 110, Gromba 116
Stal Kraśnik 2-0 Motor Lublin 24 kwietnia, 17:00 (200)
Samolej 23, Kępka 39 (k)

Finał - 9 maja

Stal Kraśnik 1-0 Avia Świdnik 9 maja, 17:00 (250)
Matysiak 4
w Kraśniku

Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas